X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, bede sie trzymać Waszych zaleceń. :) jutro ide sie kłuć. Oby mi sie wkuly w żyłę, bo ostatnio z ręki brała i miałam przez dwa tygodnie siniaka! :/

    Dziś byliśmy pierwszy raz od dłuższego czasu na spacerze! Hahah wszystko przez pogodę i smog. Pojechaliśmy do Ojcowa i zrobiliśmy 12 km pieszo! Byłam w szoku. Teraz czuje cały kręgosłup - kości chyba mam zastane :D jutro bede chodzić połamana.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz kondycję :D Ja nie wiem czy to ta ciąża, czy po prostu jestem osłabiona, ale nawet spacer do apteki mnie męczy, a potem jeszcze boli mnie od tego brzuch :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 09:39

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Rosolina :) bylismy w ojcowie na jesieni i tez dlugie wycieczki sobie zrobilismy :) a wczoraj spacerek wzdluz Wisły jakies 4 km ale zawsze cos :)

    Antonna na poczatku tak bywa :) ja w 1 trymestrze tez mialam i nole brzucha i plecow i wg zdychalam a teraz mam wiecej energii. Ale nie powiem jak usoade krzywo to za 5 min juz ledzwiowy napierdziela:(

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dziewczyny, a w ktorym tygodniu i dniu ciazy najlepiej isc na pierwsza wizytę? Lekarka kazala mi przyjsc 6tc+5dc. Wy tez tyle czekalyscie? Pomijam fakt, ze nie ma terminow na ten dzien i mam czekac do 17.03 az zadzwonia i mi powiedza kiedy Pani Dr mnie przyjmie :(
    ja byłam na pierwszej wizycie z julką w 6t3d i było już widac serduszko rok temu byłam w prawie 8 tyg i dopiero co pulsowało ( ciąza była dużo młodsza ) a teraz byłam w 6t4d i było już widac serduszko i ide jutro to już 10t5d boję się strasznie ale mdłości nadal sa mniejsze ale są mam zawroty głowy i bardzo się męcze nawet małym spacerkiem sapie wtedy jak smok z julka tez tak było a rok temu nie więc mam dobre mysli ale strach jest

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wyszło tak, bo za daleko zostawiliśmy auto :D

    Kurczę... wyszły mi podwyższone leukocyty i neutrofile w krwi, juz wyczytałam, ze dla ciężarnych sa trochę inne normy, nie zakomunikowałam tego w labie, Wy zawsze wspominacie o ciazy? :/
    I za lekki mocz :/ buu i znowu rozkmina.

    No i dziś kupiłam spodnie ciążowe z hm! Boje sie, ze za duże zaraz bedą, bo sa z lycra, ale mniejszych nie mieli :( czy ktoś sie orientuje czy lycra sie obkurcza w praniu?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    No wyszło tak, bo za daleko zostawiliśmy auto :D

    Kurczę... wyszły mi podwyższone leukocyty i neutrofile w krwi, juz wyczytałam, ze dla ciężarnych sa trochę inne normy, nie zakomunikowałam tego w labie, Wy zawsze wspominacie o ciazy? :/
    I za lekki mocz :/ buu i znowu rozkmina.

    No i dziś kupiłam spodnie ciążowe z hm! Boje sie, ze za duże zaraz bedą, bo sa z lycra, ale mniejszych nie mieli :( czy ktoś sie orientuje czy lycra sie obkurcza w praniu?
    Leukocyty w ciąży zawsze są wyższe - to info od mojej mamy, która mi to w kółko powtarza:) i że najważniejsza hemoglobina, krwinki czerwone i płytki krwi.
    Mocz za lekki, bo za dużo piłaś na wieczór:) no worries. Bakterie, białko albo glukoza w moczu jest?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic a nic więcej nie mam. Wszystko w normie. A wiesz co z neurofilami?
    Możliwe, ze za dużo piłam, 2 herbaty, szklanka wody i kakao w przeciągu 3 godzin :)
    Cookie... dzieeeeekuje!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Nic a nic więcej nie mam. Wszystko w normie. A wiesz co z neurofilami?
    Możliwe, ze za dużo piłam, 2 herbaty, szklanka wody i kakao w przeciągu 3 godzin :)
    Cookie... dzieeeeekuje!!
    Jak nic więcej nie masz, to super! Znaczy się, że wszystko ok! A ph jakie masz?
    neutrofile raczej niebezpieczne nie są:)
    i nie ma za co:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina zawsze krew mi pobiera położna i zawsze mnie pyta w którym tyg.jestem i piszą to potem na wyniku ;)

    fajnie że badania okej :) ja mam zazwyczaj za mały ciężar przez picie ;) lekarz tez mowi ze to jest ok :) o morfo sie nie wypowiem bo u mnie zawsze wszystko w normie...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie... pH 6,5

    Kamika... ja do położnych na mehoffera jeszcze długo nie zawitam :) poszlam normalnie do pielęgniarek, a na mehoferra bo niedaleko mam ortodonte, a dziś miałam wizytę. A wymazu tez nie chciałam na mehoffera, wiec mi dali termin na wadowicka. Ale przynajmniej podjechałam do bonarki na chwile.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no to jeśli nie pytają pielęgniarki lub połozna czy jesteś w ciąży to im to zgłaszaj nastepnym razem :)

    a własnie bo pisałaś o spodniach... ja mam 3 pary ciazowych z h&m i ani się nie rozciągają po praniu ani nie kurczą. Jedne nosze juz chyba od 9 tygodnia i ciągle są dobre :) chociaż gumka u góry pasa jużczasami ciśnie więc oopuszczam ten pas na dół często

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Cookie... pH 6,5

    Kamika... ja do położnych na mehoffera jeszcze długo nie zawitam :) poszlam normalnie do pielęgniarek, a na mehoferra bo niedaleko mam ortodonte, a dziś miałam wizytę. A wymazu tez nie chciałam na mehoffera, wiec mi dali termin na wadowicka. Ale przynajmniej podjechałam do bonarki na chwile.
    Ph super.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same duże rozmiary zostały :/ sprobuje jeszcze raz jutro w krakowskiej.. a w noszeniu materiał? Bo leżą dosc fajnie ale na tyłku wydają mi sie duże i pewnie jeszcze sie rozciagna.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak dla mnie sa spoko. Nie wiem.jaki model masz...zerkne na strone poszukam tych co ja mam bo.jedne sa super a dwie pary pozostale takie sobie

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaaa wchodzimy w 22 tydzien :o <3

    polly8725, antonna, Ania-nowa, Karola555 lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieźle Kamika, ale zleciało :)


    U mnie 13dc, umówiłam się z moją pania doktor na monitoring na 21dc. Skoro owulacja u mnie 19,20dc zazwyczaj jest to tak akurat. I wtedy miałam 2 dni po owulacji brać dupka. I co? I mój organizm po raz kolejny mówi mi, że takiego wała ;/ Wczoraj mega dużo śluzu rozciągliwego miałam, ból brzucha-trochę jak na @ ale jednak nie do końca. Co chwilę schodziłam z kasy bo musiałam siusiu. Dziś już dużo wodnistego mam i brzuch też delikatnie boli. Temperatura ładnie spadła, jakby organizm sie przygotowywał do jej skoku. Trochę inny ten cykl jest niż zazwyczaj. Czekam na rozwój wypadków.


    Rosolina kurde ja nie daję rady przebiec 2km a Ty w ciązy i taki spacer :)

    Antonna jak samopoczucie? Jakieś objawy już są?

    Edit: pytanie-czy jak będę brac ten duphaston to jest sens badać progesteron? I 7dpo tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:42

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly rób testy owulacyjne to będziesz wiedziała mniej więcej kiedy ta owulka i wtedy na własną rękę sobie dupka zaczniesz łykać najwyżej.

    Ja się czuję dobrze :) Wczoraj drugi dzień z rzędu padłam o 20, ale to nadal mógł być tylko zbieg okoliczności. Poza tym objawów brak. Czasem zaboli brzuch i jajniki, ale to nie jest nic nowego, bo tego już dużo w życiu doświadczyłam :D I jak wariatka czekam na jutro, bo jutro zacznę 6 tc i mnie to strasznie ekscytuje. I odliczam dni do wizyty. Jeszcze 1 tydzień i 6 dni jakby ktoś pytał :D

    polly8725, cookiemonster, Rosolina lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam dzis na wizycie jest wszytko ok tyle że maluszek nie chciał się nam dokładnie pokazać spał sobie hehe i nie mogła go dobrze zmierzyć wychodziło ze ma 4cm ale jak mówiła gin ma wiecej :) były łzy strachu a potem radości nawet na monitor nie chciałam patrzeć bo się baam ale na szczęście jest wszytko ok jutro jadę na badania krwi i moczu a nastepna wizyta za 3 tyg :)

    Ania-nowa, polly8725, antonna, Karola555, kamika23, Rosolina lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super wieści!

    Rosolina niezły spacer. I wyniki też ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 07:00

    Rosolina lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 marca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna fajnie że samopoczucie jest dobre. Też na początku odliczalam dni do kolejnej wizyty a teraz jeszcze się nie umówiłam, jestem spokojniejsza o swoje maleństwo.

    Kamika już 22tc, leci ten czas szybko, bardzo szybko.

    Ja już 17, też szok hihi.

    Polly kup testy owu, ja w udanym cyklu myślałam że będzie wcześniej a tu jednak owu na teście wyszła mi prawie tydzień później kiedy już myślałam że cykl stracony.

    Dobranoc dziewczyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 06:59

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ