X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, a może, może....?

    lanisska, wypoczywaj kochana, a u Ciebie jakieś nowe 'skutki niepożądane' się pojawiły? Masz mdłości?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laniska do @ zostało jakieś 3/4 dni ;-) bedzie albo w sobote albo w niedziele hehe no chyba ze szybciej skubana ;-)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z dnia na dzień czuję się coraz bardziej ciotowata, a więc czekam na okres aaaaa i postanowiłam iść jutro na badanie tarczycy. Chcę zrobić TSH, FT4, FT3,przeciwciała antyTPO i antyTG. Wyczytałam, że uczucie ciagłego zimna (u mnie), sucha skóra (u mnie) , wypadanie włosów (również), objaw Raynauda (niestety też) , duże zmęczenie, ospałość, ociężałość, nieregularne miesiączki to pierwsze objawy niedoczynności tarczycy a więc już czas się gruntownie przebadać. Ciekawa jestem tylko, ile prywatnie taki pakiet bd kosztować?? Może któraś z Was robiła?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za samo tsh płaciłam 12 a maz kiedys za komplt 80 zł ... zalezy od labo

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze w miarę , do 100 pewnie się wyrobie

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w łóżku, bo nadal chora jestem :( a po antybiotyku boli mnie brzuch mimo probiotyku... Co też utrudnia <3, bo zupełnie nie mam na to ochoty i siły :( ale chyba do owulki jeszcze trochę czasu zostało, więc może zdążę wyzdrowieć.

    Ja płaciłam 80 zł na pewno za TSH, testosteron i coś jeszcze (nie pamiętam dokładnie, bo to było jakiś czas temu). Badałam się, bo mam trądzik i sprawdzali czy to nie hormony.

    No ja postanowiłam, że nie będę się nakręcać. Ale zobaczymy co z tego wyniknie :P

    A dziewczyny, jak badacie śluz? Ja cały czas przy sikaniu, na papierze, ale może warto badać szyjkę i przy okazji śluz? EDIT - szyjki też w sumie nie badam, bo jakoś nie mogę ogarnąć kiedy co i jak z nią mam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 11:15

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No napewno łatwiej go zbadać bo zostaje na palcu ;-) hehe, ale na papierze w dni płodne tez dużo widać . Ja probuje badać szyjke i widze w niej zmiany najlepiej to robic kucając ;-) i o tej samej porze bo ona lubi w ciagu dnia wedrowac

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój boże, a ja mam dziwny lęk przed tym, po prostu na samą myśl mnie tam wszystko boli haha


    Dzwonilam do laboratorium, TSH, FT3 i FT$ każde po 25 zł. Nie ma różnicy który dc, więc jutro rano jadę przed pracą.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha no ja jak dostane to wredote to musze isc zrobic zab, ezonans magnetyczny i badania tarczycy ...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca to najgorsze gó*** wcześniej miałam tsh wysokie, w normie ale przy górnej granicy. Przed samą ciążą wynik idealny. Te nasze hormony.

    Ja czuję się nawet dobrze, chociaż mdli mnie i śpię na stojąco ale nawet się przyzwyczaiłam :)

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    Inaa no niezłe objawy niezłe :P Ja mam ciągle problem z rozpoznaniem rodzaju bólu. Sama nie wiem czy mnie boli macica czy co ? Jak Wy to rozróżniacie ? W trakcie starań nauczyłam się jedynie rozróżniać ból jajników i ból @ od innych :( 3,4 dni do @ to już niedługo ! 3mam kciuki mocno <3

    Lanisska mam jeszcze jeden test ciążowy, ale planuje jeszcze z tym poczekać, bo mąż mi dał BANA na kupowanie testów :P W sumie się nie dziwie ;P Za tą kasę, którą wydaje na testy moglibyśmy iść na fajny deser i kawke lub obiad :P

    @ nadal nie ma, łeb mi pęka dziś od 8 rano, wypiłam teraz kawę to trochę przeszło, a po zjedzeniu pierogów czułam lekkie mdłości ? Hm hm hm. Brzuch się odzywa i kłuje w różnych miejscach, nawet w lewej pachwinie

    Antylopa badaj tą tarczycę :) Ale wyniki napewno będą dobre :) A robiłaś już kiedyś wcześniej ? Ja jak byłam na wizycie u gin przed rozpoczęciem starań i powiedziałam że bedziemy robić bejbi, to zleciła mi te wszystkie badania tarczycowe i miałam za darmola. No o ile mozna tak powiedzieć bo płacimy 130 zł miesiecznie za opieke w luxmedzie. .. Jakby nie było skierowania to bym i tak płaciła co jest głupie :/

    Lizzinka przeganiaj tą chorobę szybko i proszę pracować nad trollątkiem ! :P

    Ja z tym badaniem szyjki też sobie średnio radzę. Jak dla mnie to ona prawie zawsze jest wysoko, przynajmniej teraz od kilku dni...Wczoraj była wygięta to tyłu, dzisiaj już nie, ale wciąż wysoko...

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i już przed momentem myślałam że przyszła @, już biegłam do łazienki a tam co ? Tylko śluzzzzzzz

    Oszaleć idzie :/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj kamika tak bardzo trzmam kciuki !!! <3 u mnie chyba dupa blada jesli mam sie sugerowac szyjka bo mam nisko twarda i zamknieta... chociaz w zeszłym cyklu była wysoko do @ :-) ehhh czemu te dni tak wolno po tej owulce mijaja haha

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Inaa nie sugeruj się tą szyjką. Skoro ostatnio miałaś do samej @ wysoko, to dla mnie też to nie jest dobra wróżba...
    Ej czy przez lekkie przeziębienie (katar, lekki ból gardła) może mi się @ spóźniać ? Zawsze była punktualnie...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    oj Inaa nie sugeruj się tą szyjką. Skoro ostatnio miałaś do samej @ wysoko, to dla mnie też to nie jest dobra wróżba...
    Ej czy przez lekkie przeziębienie (katar, lekki ból gardła) może mi się @ spóźniać ? Zawsze była punktualnie...
    Ogólnie przed chorobę może się cykl trochę zmienić i oszaleć. Ale nie wiem czy przez lekką też. Ja choruję dość często i wiem, że często choroba miała niestety wpływ na mój cykl :( ale chyba lekkie przeziębienie nie powinno?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak sie spozniała to sie okazało ze owu była pozniej

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Lazzinka mi nic nie dolega poza lekkim katarem i to właściwie tylko przy zmianie temperatur i czasami zatyka nos jak ide spac i sie budzę.

    Inaa właśnie sie zastanawiam czy mi się owu nie przesuneła na 20dc, bo 19dc też był test owu pozytywny

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to raczej nie sądzę, żeby coś się miało przez to przesunąć :) myślę, że raczej jakieś stany zapalne i infekcje mają wpływ na cykl :) ale raczej nie lekkie przeziębienie. Też mi się wydaje, że jak już to chyba owu może się przesunąć, a nie faza lut wydłużyć?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długość fazy lutealnej jest raczej zawsze stała. We wszystkich poprzednich cyklach wynosila u mnie 14 a dzisiaj już 16...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dopiero wyczołgałam się z łózka wstałam o 6.30 zrobiłam kawe wyszykowałam córcią do przedszkola maż ją zaprowadzał i poszlam dalej spać spałam do 8.30 zrobiłam łózko i pod kocyk spalismy tak z meżem do 11 usmażyłam krokiety zjedlismy moj poszedł po małą i od 13 znowu leżałam tzn miałam drzemki bo trzeba dzieciaka polnować ;) teraz wstałam muszę mała wykapać i zrobić kolację tzn usmaże krokiety hehe i ide do łóżeczka mała ma dziś akrę na bajki więc matka siedzi przed tv

    Aha @ nadal nie ma brzuch niby pobolewa niby nie cholera już wie mam uczucie że dostałąm a tam cisza latam co chwile siku jestem zmęczona cycki nadal jakieś nadmuchane jutro rano test zobaczymy co wyjdzie

    Kamilka a lekkie przeziebienie moż etez być na poaczątku ciązy ja tak miała w pierwszej i teraz też mam lekkie przeziebienie

    Ok idę kapać mojego paszczura bo już szaleję do póxniej kochane papa

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ