X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, najlepiej jak często robić? Dwa razy dziennie?

    Ha ha to masz tak jak my, jak przyjeżdżają przedstawiciele na dzień biurowy, to w całym biurze słychać jak sikaja... A my dziewczynki staramy się jak najciszej żeby nikt nie słyszał heh :)

    Ja zaczęłam od 14 dc, owulację miałam mieć jakoś dzisiaj (18 dc)... ale jakoś się nie zanosi patrząc na te testy owu :(

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie lh nie robiłam bo lekarz nic nie mówił na ten temat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 13:31

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, samo FSH to jedno, a ważny jest stosunek LH do FSH (powinien wynosić jak najbliżej 1,00).

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Lizzinka, ja mam cykle 31 dniowe ale ostatni moj cykl trwal 26 dni wiec stwierdziłam ze testy owu bede robila od 10 dnia cyklu bo cos mi plata figle zawsze bylam swiecie przekonan ze owulke mam 15dc lub pozniej :) wiec moze u ciebie byla wczesniej? Jak uwazasz?

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, ja robię często testy owu-zamawiam hurtowa na allegro ;)
    2-3 razy dziennie, zwłaszcza jak już jest na granicy - wtedy może się zmienić w ciągu godziny!
    Ale to już jest moja obsesja - tak jest testy ciążowe z allegro ;p

    Lizzinka, antylopaa lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz,nic nie mówił lekarz. Ale mam zaufanie do niego-w końcu leczy niepłodność i ma sukcesy duże

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce powiem Ci tak - w tym zakresie kieruję się zasadą "ufaj, ale sprawdzaj". Nikt nie jest nieomylny...
    Nie wiem czy pisałam kiedyś o moim pierwszym lekarzu przy staraniach? Jak się powtórzę, to przepraszam.
    Po pierwszym poronieniu poszłam do lekarza (bardzo dobrego, bardzo polecanego, byłam u niego wcześniej). On patrzy na mnie i mówi - zdarza się, trudno. Nie zlecił nawet badania progesteronu, ot tak dla świętego spokoju. Zrobił usg (miałam 14dc, ale cykle mam długie - w tym "szczęśliwym" owulka była 24dc!) i mówi - "nie ma szans, że coś z tego będzie. Nic tu nie ma, cykl na straty. W ogóle ma Pani pcos (oczywiście na podstawie samego usg bez żadnych hormonów, nic) i jak pani w ogóle zajdzie w ciążę to będzie cud, a jak pani ją donosi to jeszcze większy, ale ja oczywiście pani pomogę." Nie dał mi żadnej luteiny profilaktycznie, nic. Jako, ze jestem uparciuch, to robiłam te testy owu dalej i 3 dni później - test owu pozytywny, a dwa tyg później beta pozytywna! Tylko co z tego, jak progesteron wynosił 4...
    Także od tego czasu nie ufam ślepo lekarzom, może to mój błąd, ale chcę być pewna, że zrobiłam wszystko co mogłam, żeby sobie pomóc.

    Lizzinka, antonna lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach widzisz, to też miałaś niezbyt przyjemne doświadczenia. Przykro mi bardzo ;/
    Ten lekarz jest od invitro(klinika jest jego). Też miałam trochę złych doświadczen a on pierwszy zaczął leczyć i analizować. No i kazał wyniki robić. Także duże zaskoczenie było jak tam z mężem pojechaliśmy

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Wiesz Lizzinka, ja mam cykle 31 dniowe ale ostatni moj cykl trwal 26 dni wiec stwierdziłam ze testy owu bede robila od 10 dnia cyklu bo cos mi plata figle zawsze bylam swiecie przekonan ze owulke mam 15dc lub pozniej :) wiec moze u ciebie byla wczesniej? Jak uwazasz?
    Możliwe, ale mało prawdopodobne, bo jeszcze nigdy nie miałam cyklu krótszego niż 28 dni. Dopiero od paru dni mam śluz rozciagliwo-kremowy, ale wczoraj to typowe białko jajka. Dzisiaj tez Jest Taki jak wczoraj, ale mniej go :P a też śluz rozciągliwy miałam zawsze tylko w dni potencjalnie płodne. No nie wiem, czekam co mi temp. powie. Poza tym chyba coś by było po temp widać, gdybym miała owu wcześniej? Dzisiaj spadła o ok. 0.1 :(

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że prędzej przesunęła mi się do przodu, przez chorobę w zeszłym tyg się "spóźnia" ;) może jeszcze nadejdzie :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa co do tego wspólnego winiacza...było by super, ale tak jak piszesz, pewnie jesteśmy rozrzucone po całej Polsce ;P Ale gdybyście kiedyś chciały to ja jestem za! Dla chcącego nic trudnego xD

    Ej miałam teraz 2 h jazdy i już myslałam, że mnie okres zalał. Poprosiłam instruktora żebyśmy się zatrzymali na jakiejś stacji, bo potrzebuje 5 min przerwy. Poleciałam do toalety i co? @ nie ma, tylko potoki śluzu :/ Szlak by to....

    Myślałam też ostatnio o jodze :) Muszę poszukać czegoś ciekawego w internecie, bo póki sesja to nie mam czasu biegać po fitnesach, ale godzinke dziennie w domu bym znalazła ;)

    Antylopa udostępniaj wykresik. Ja chyba w tym miesiącu pójdę w drugą stronę, bo mam w planie rzucić termometr i wszystko inne ;)

    Polly to skoro mąż tak twierdzi, to wpadaj do nas jak go nie ma w domu, a jak wraca to zróbcie coś razem :) Związek jest najważniejszy :) Kurcze a mówili Ci że może brzuch boleć po tym badaniu ? Mam nadzieje że wszystko jest ok ;) I koniecznie zrób ft3 i 4. To i TSH powinno się razem badać, niestety lekarze zazwyczaj nie dają tego w komplecie nie wiedzieć czemu.

    Lizzinka to niezłe miałaś przygody w pracy z tym testem owu :P Kurde kto tak buduje to wszystko, żeby nie można było się spokojne bez skrępowania wysikac ? Masakra ;P

    Kurcze Cookie straszna historia z tym Twoim ginem! Może gdyby się bardziej przejął, zlecił badania i zapisał coś, to może teraz cieszyłabyś się dzieckiem :/ Niby to takie gdybanie, ale faktycznie zaniedbał sprawę. Jednak doedukowanie się samemu bardzo się przydaje, bo można lekarza wypytać i przycisnąć, a jak nie to leciec do innego.

    Słuchajcie, szlak mnie trafia :P Przed wyjściem wisiałam nad umywalką, bo myślałam, że zaraz będę wymiotować. Mdłości się nasiliły, sutki mi jeszcze bardziej spuchły, wyglądam jak dojna krowa....Jak się @ do piątku nie pokaże to chyba zrobie jeszcze jednego sikacza...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kamika! Ja bym chyba oszalała na Twoim miejscu, co za długi cykl. Lekarka nic nie odpisała? Ja pamietam, ze miałam taki długi cykl po pierwszym razie :P 41 dni! To dopiero był stres : D ale wtedy jakoś nie myślałam o testach, czekałam grzecznie na @.

    Dziś upuściłam krwi, oczywiście znowu nie mogła znaleźć żyły, 2 razy lewa i dwa razy prawa rękę kuła i do tego grzebała i jeszcze pierwsze wkłucie okropnie bolało :( masakra z tymi moimi żyłami.

    Dziewczyny z wysokim tsh - koniecznie trzeba to wyregulować, powodzenia w leczeniu, podobno łatwe w zbiciu. Ja testy owu robiłam z facelle - ale tylko raz - były na promocji wtedy :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Rosalina masakra. A jeszcze teraz dowiedziałam się, że znajoma której wyszedł test pozytywny dopiero 9 dni po terminie @ potwierdziła ciążę u ginekologa...ah jaką to daje nadzieję :P

    A to mało zdolna kobiecina Ci tą krew pobierała :/

    Też robiłam facelle jak dorwałam je na promocji :P Szkoda tylko, że i tak mi nie dały pewności co do terminu owu :P

    EDIT: Rosalina gina mnie olała chyba ;( Nic nie odpisała...Szkoda, że nie mam do niej numeru telefonu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 14:46

    polly8725 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś jest smutny dzien dla mnie, pamietacie moze jak wam mowilam ze moja przyjaciolka zaszla w ciaze wlasnie dowiedziala sie ze małe obumarło w 10tygodniu ciazy :( czemu to wszystko jest takie niesprawiedliwe :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej bardzo współczuje Twojej przyjaciółce :( Nie ma sprawiedliwości na tym świecie

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, też jakoś Nie wierzę do końca tym lekarzom. Dlatego zaczęłam badać wszystko co tylko wyczytałam na tych forum na własną rękę.pójdę na wizytę 29.01 i rzucę wynikami w twarz lekarzowi. Powiem że wydaje mi się że tarczyca jest źle. Boję się tylko, że on się poczuje wielce urażony ze ja mu narzucam jak ma mnie leczyć. Wiecie o co chodzi.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przecież nie powiem mu ze calymi dniami siedzę w necie i wyszukuje sobie chorób :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka wam kucze ale sie rozpisałyscie czytam i czytam i końca nie widać ;) i jeszcze maż przyszedł i teraz znowu na mnie troll mówi bo widział że ja na stronce siedze kretyn jeden

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa i dobrze robisz. A jak się to ginowi nie spodoba, to zawsze możesz go zmienić.

    Cześć Karola, co dzisiaj u Ciebie ?

    Uf dobrze że jazdę skończyłam o 13 bo teraz zaczeło mocno sypać sniegiem :O

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze!!! prl mam 30,7 przy normie do 23,3 :(:(:( ostatnio faktycznie w czasie okołosylwestrowym prawie w ogole nie zazywałam bromka, bo alkohol, ale ostatnio mialam juz 29 :( no coz, trzeba zwiekszyc dawke i dupa znowu bedzie z tego cyklu :(:(:(:(:(

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ