X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porady są te same, a w ogóle nie wiem czy zauważyłyście,ale co jakiś czas się powtarzają. Jeśli chodzi o dzieci,mnie też zawsze ich towarzystwo sprawiało radość, uwielbiałam się nimi zajmować. Z rówieśnikami miałam problem się dogadać,za to z maluchami od zawsze świetny kontakt:)
    Kamilka trzymaj się,wiem nie jest łatwo,ale zobaczysz będzie dobrze! I powodzenia na egzaminach:)Zdasz wszystkie na 5:)

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no właśnie! Zapomniałam O Egzaminach :) powodzenia :) przynajmniej masz odskocznię od tego wszystkiego.
    Ja też dzieci uwielbiam :) a teraz to jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wszystko na ostatnia chwile... Jutro idę na pobranie krwi - badanie PRL, czy według was powinnam zażyć bromergon? Nie pamietam ;(

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:58

    kamika23, Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, nie mam pojęcia, bo nigdy nie brałam :(
    Ja dzisiaj znowu zatrolluję, bo trochę zaczynam się denerwować. Dzisiaj robiłam test owu, 4 dzień z rzędu i wszystkie negatywne :( OF owulację wyliczyło na jutro, myślę, że poprawnie. No więc chociaż dzisiaj mógłby wyjść test pozytywny... a tu dupa :( zobaczcie same:

    http://zapodaj.net/4f9efab4b1c77.jpg.html

    Patrzcie od dołu, najstarszy jest na dole, dzisiejszy jest na samej górze. Nie chciało mi się ich opisywać, nie włączałam kompa dzisiaj, a nie mam dobrego markera. Zwykłym długopisem się umeczylam strasznie przy tym pierwszym teście :D
    Ja juz nie wiem naprawdę. Wiem, że pewnie muszę poczekać jeszcze parę dni i wtedy się wszystko okaże, ale no... ja już nie wiem co robić :(
    Robiłam mniej więcej o tej samej porze dnia, trochę w innych godzinach (1 o 14, 2-16:30, 3-17, 4-17:30), ale czy to ma aż takie znaczenie? Dziwne trochę, że te dwa ostatnie takie w ogóle mega blade wyszły, że ledwo jest ślad! Co myślicie? :<

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki ciezko was nadrobić :) a wiec ja dzieci zawsze uwielbialam a teraz jak na mnie patrza to mam wrazenie ze one wiedza wszystko na moj temat :D
    Kochane chwale sie bo nigdy nie robilam testow owulacyjnych wieczorem ladny pozytyw a i faceta udało mi sie przekrecic na swoja strone i sie pogodzilismy :D
    U mnie zawsze do momentu owu jest problem facet i jego testosteron budza sie po owulce nie wiem czemu ale zawsze tak ma ze nie ma on ochoty na sex kiedy ja wiem ze dobrze by bylo gdyby miał :D

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lizzinka faktycznie slabe te kreseczki,a skad masz te testy ? Ja mam z apteki i pierwszy test robilam dwa dni temu byla cieniutka kreska i jasna dzis rano juz duzo ciemniejsza i wieczorem uznalam za pozytyw , a tez jestem w szoku bo zawsze zylam w przekonaniu ze owulke mam duzo pozniej, no niby od pozytywnego testu owulacyjnego moze minac do dwoch dni kiedy ta owulacja moze byc. Moze w tym cyklu owulacje bedziesz miala pozniej poprostu

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    Rosolina, nie mam pojęcia, bo nigdy nie brałam :(
    Ja dzisiaj znowu zatrolluję, bo trochę zaczynam się denerwować. Dzisiaj robiłam test owu, 4 dzień z rzędu i wszystkie negatywne :( OF owulację wyliczyło na jutro, myślę, że poprawnie. No więc chociaż dzisiaj mógłby wyjść test pozytywny... a tu dupa :( zobaczcie same:

    http://zapodaj.net/4f9efab4b1c77.jpg.html

    Patrzcie od dołu, najstarszy jest na dole, dzisiejszy jest na samej górze. Nie chciało mi się ich opisywać, nie włączałam kompa dzisiaj, a nie mam dobrego markera. Zwykłym długopisem się umeczylam strasznie przy tym pierwszym teście :D
    Ja juz nie wiem naprawdę. Wiem, że pewnie muszę poczekać jeszcze parę dni i wtedy się wszystko okaże, ale no... ja już nie wiem co robić :(
    Robiłam mniej więcej o tej samej porze dnia, trochę w innych godzinach (1 o 14, 2-16:30, 3-17, 4-17:30), ale czy to ma aż takie znaczenie? Dziwne trochę, że te dwa ostatnie takie w ogóle mega blade wyszły, że ledwo jest ślad! Co myślicie? :<
    Niewazne jaki kolor ma test dzien przed czy dzien po piku LH-lh nie musi wzrastac stopniowo, mozesz miec jednego dnia bladziocha a drugiego piekna tlusta kreche. Testuj dalej. A jak temp i sluz?

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    No lizzinka faktycznie slabe te kreseczki,a skad masz te testy ? Ja mam z apteki i pierwszy test robilam dwa dni temu byla cieniutka kreska i jasna dzis rano juz duzo ciemniejsza i wieczorem uznalam za pozytyw , a tez jestem w szoku bo zawsze zylam w przekonaniu ze owulke mam duzo pozniej, no niby od pozytywnego testu owulacyjnego moze minac do dwoch dni kiedy ta owulacja moze byc. Moze w tym cyklu owulacje bedziesz miala pozniej poprostu
    Duzo ciemniejsza nie znaczy ze testvjest pozytywny:) dawaj fote:)

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonester z checią bym wstawila ale nie mam kabelka do kompa a z tel nie chcę sie mordować :) ,,dużo ciemniajsza" czyli jak kontrolna tak miałam na myśli :) Ja dwa dni temu mialam mała niteczkę dopiero dzis mnie tak zaskoczyło ;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    Rosolina, nie mam pojęcia, bo nigdy nie brałam :(
    Ja dzisiaj znowu zatrolluję, bo trochę zaczynam się denerwować. Dzisiaj robiłam test owu, 4 dzień z rzędu i wszystkie negatywne :( OF owulację wyliczyło na jutro, myślę, że poprawnie. No więc chociaż dzisiaj mógłby wyjść test pozytywny... a tu dupa :( zobaczcie same:

    http://zapodaj.net/4f9efab4b1c77.jpg.html

    Patrzcie od dołu, najstarszy jest na dole, dzisiejszy jest na samej górze. Nie chciało mi się ich opisywać, nie włączałam kompa dzisiaj, a nie mam dobrego markera. Zwykłym długopisem się umeczylam strasznie przy tym pierwszym teście :D
    Ja juz nie wiem naprawdę. Wiem, że pewnie muszę poczekać jeszcze parę dni i wtedy się wszystko okaże, ale no... ja już nie wiem co robić :(
    Robiłam mniej więcej o tej samej porze dnia, trochę w innych godzinach (1 o 14, 2-16:30, 3-17, 4-17:30), ale czy to ma aż takie znaczenie? Dziwne trochę, że te dwa ostatnie takie w ogóle mega blade wyszły, że ledwo jest ślad! Co myślicie? :<



    Lizzinka nie przejmuj sie i dzialaj dalej z testami . Ja jak robilam w tym cyklu( a zrobilam ich okolo 25ciu! - rano i wieczorem ) wychodzily mi roznie w roznym momencie , raz byly jasniejsze a raz ciemniejsze , potem znow jasniejsze . One nie dzialaja jak testy ciazowe, jezeli jest jasniejsza ( nie wazne o ile tonow ) kreska to znaczy ze tescior jest negatywny . Cierpliwosci , chociaz z tym pewnie ciezko , ja juz myslalam ze bede miala bezowulacyjny a tu taka niespodziewanka ;) Trzymam kciuki Lizzinka . Kamika za Twoje egzaminy rowniez zaciska piąstki :)


    Odnosnie dzieci ja zawsze je uwielbialam , a one mnie , do dzis tak jest. Znajomi mowia ze bylabym swietna przedszkolanka :D Ale jak mialam gdzies tak 17 /18 lat to zawsze powtarzalam ze swoich dzieci miec nie bede ( moja mama do dzis mi to przypomina i sie smieje ) A mowilam tak dlatego ze panicznie balam sie bolu zwiazanego z porodem , i na tamta chwile nie potrafilam sobie wyobrazic jakim cudem przez taka malutka dziurke jest w stanie sie przecisnac takie 3/4ro kilowe BOBO ?? Musialam chyba poprostu dorosnac i dojrzej ;)

    Kurcze zaobserwowalam cos dziwnego u siebie , jakas mala wysypka na obu ramionach ?

    Lizzinka lubi tę wiadomość

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka spokojnie, rób dalej na pewno w końcu wyjdzie pozytyw. Tempke dziś widzę miałaś już wyższą więc pewnie już niedługo i będą 2 krechy tłuste :) Eh szkoda że na ciążowych nie chcą takie wychodzić :(

    Przepraszam Was za smuty, dalej się nie mogę pogodzić z tą betą. Chyba kiepski dziś ze mnie kompan do rozmów. Nawet do męża nic nie mówię, chyba że się odezwie to odpowidam i dalej zapadam w kłębowisko myśli

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika nie łam sie , niedlugo sie wszystko ulozy , zobaczysz ! Jeszcze wszystkie tu bedziemy sie dzielic naszymi wrazeniami ciazowymi i wspominac trollowe wpisy o naszych staraniach :D Przesylam troche ciepla i zycze wszystkim dobrej nocy .

    Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonster - śluz dzisiaj idealny, jak "białko jajka" :) temp. dzisiaj wzrosła o ok. 0.2 (mówię ok. bo termometr dziesietny). Dodatkowo pobolewaja mnie jajniki, takie krótkie akcje przez 10-20 sekund na zmianę jeden i drugi.
    Niestety nie mam za bardzo jak robić testów dwa razy dziennie, bo od samego rana jestem w pracy, a tam to nie bardzo mogę chodzić z pojemniczkami i testami. Pracuję w małej firmie :) mogę robić rano z pierwszego moczu, ew. drugiego, jak jeszcze jestem w domu. Ale nie wyjdą jakieś zafalszowane? Chyba, że będę robić w domu po pracy (17-17:30) i wieczorem... a może po prostu odpuszczę i będę żyła chwilą? Muszę się zastanowić, bo te testy tylko jakoś mnie nakrecaja niepotrzebnie i stresuja eh. A testy miałam też z apteki - LH Vitam. Pomyślę, może kupię jutro kolejne.

    Nie dziwię się, że się smucisz kamika, też bym była smutna... :( nawet nie wiem jak Cię pocieszyć! Zjedz czekoladę, mi pomogła jak dostałam @ :D i polecam jeszcze jakiś dobry serial komediowy, albo film :) może trochę uda Ci się oderwać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 00:01

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a może alergia? Jakiś płyn do prania/płukania? Proszek? Może nowa bluzka nie wyprana? Mi się czasami takie pojawiają od nowych bluzek (edit: nawet po samych przymiarkach mi czasami wychodziły :( ), muszę je wtedy wyprać i jest ok ;) kiedyś też mnie uczulal płyn do płukania chyba silan niebieski, więc poszedł w odstawke. Albo jakieś nowe kosmetyki? Balsam? Ja używam czerwonego garniera i bio oil, dla mnie najlepsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 23:57

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, ze testy powinno sie robic o 12 po południu bo wtedy najlepiej pokazują :-) ! Jeśli tempka Ci wzrosła to owulka była ;-) tak myślę ;-) ! A no i czytałam, że owulka nie musi całkiem oznaczac śluzu tzn. jesli nawet sie skonczy i juz mamy kremowy to moze byc nawet za dwa dni po szczycie śluzu .. wiec tak jak w poradzie- na to nie mamy wpływu

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, znowu później owu? Może... Kurde, w listopadzie też była później, cykl mi się wydłużyl przez antybiotyk. Teraz też brałam przez tydzień, więc pewnie znowu mi się wszystko w cyklu rozpie&$*#! :P a szkoda, bo grudzień był typowy, 28 dni, faza lut. 12 dni. No cóż, zobaczymy co dalej będzie, dzięki dziewczyny, jestem spokojniejsza :)

    inaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 kurcze nie wiem czy tylko ja, ale mam wrażenie, że czym dłużej tutaj wszystkie przebywamy to ja tak się z Wami zżyłam, że nawet w 1 fazie pierwsze i ostatnie co robie to czytam Was i nasz wątek ! <3 Mam wrażenie, że znamy się od dawna hehe

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano i uwielbiam to, że każda z nas może wydusić z siebie wszystko! Tego mi później brakowało na tym forum. Miałam zly dzień bądź miałam potrzebe napisac jak sie czuje ... to był hejt za hejtem ! Strasznie mnie to wkurzało i dusiłam w sobie emocje, a tylko tutaj wczesniej mogłam się wygadać... dobrze, że jesteście ! <3

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja zawsze jak się budzę to pierwsze co robię po zmierzeniu temp to biorę tel i sprawdzam co tu słychać :) i zasypiam w zasadzie też z Wami!
    Chyba bym zwariowala sama teraz, dobrze, że tutaj trafiłam! Dobrej nocy!

    inaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ