X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mi ktoś doradzić, czy jest sens robić jutro rano na czczo badanie prolaktyny(3 dc) jeśli wieczorem mialam trening na siłowni??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elficzko, ja już 3 dni okresu, dostałam baaardzo w terminie ;) zaczęłam piąty cykl .... Mam zamiar zrobić mnóstwo badań... Już nawet zaczęłam no o tarczyce mam za wysoka jak dla starających się. Ciekawe co powie na to lekarz. Idę 29.01

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja ci nie powiem bo ja nigdy nie miałam takich badań wiec nie wiem

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:58

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Może mi ktoś doradzić, czy jest sens robić jutro rano na czczo badanie prolaktyny(3 dc) jeśli wieczorem mialam trening na siłowni??

    Przed badaniem PRL nie moze być żadnego wysiłku, stresu, seksu, pobudzanie piersi, obfitej kolacji, wiec ja bym nie robiła, masz jeszcze dwa dni, moja endo kazała robić 3-5dc. Ja dziś sie obzarlam i jutro nie idę, a to mój 4dc bedzie. Zawsze robiłam w 5dc.

    antylopaa lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika... to niemożliwe ! Ahhh ... wiesz, że nie jesteś sama kochana :* ! Walczymy dalej! Hop Hop Hop ! Pamiętaj, że trolle są silne i dopną swego - predzej czy pozniej. Skontroluj sie u lekarza i dalej ! Okres wygrał bitwę, ale w końcu wojny nie wygra !


    Ja się pochlastam ! Robiłam pół dnia ciasto urodzinowe męża bo mają zwyczaj w pracy ze w dzien urodzin przynoszą... i teraz wlałam galaretkę - byłam taka dumna . Za 2 minuty chuj strzelił tort. Galaretka bokiem przedostala sie przez krem i wpłyneła pod biszkopt. Ja prdl. Nastałam się na dnim pół dnia !!! Pięty mnie aż bola. Popłakałam się ... mąż bedzie musiał kupić cukierki ...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja tak zrobiłam jak robiłam placuszek na roczek córki co wlałam galaretke to ta cholera mi pod biszkopt uciekła i miedzy krem ale w końcy wlałam 3 porcje już taka gesta że łyzka ja nakładałam placek ciężki jak jasna cholera a wiesz co najlepszy był ;) tez rycząłm pół dnia przez niego a okazłą sie hitem ;)

    inaa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika Sciskam mocno mocno <3 Jeszcze wszystko przed nami dziewczyny, trolle nie traca nadziei ;D
    Inaa ja tak zrobilam z sernikiem na zimno w tym roku . Jezeli chodzi o pieczenie ciast to nie jestem miszczem ;) Wlalam galaretke na wierzch sernika ( glupia myslalam ze forma ktora mam [okragla - otwierana ] jest nieprzepuszczalna ) i wstawilam do lodowki , za jakis czas poszlam luknac jak sprawy sie maja z galaretka , juz jej nie bylo . Zalalam cala lodowe heheh Ja tam lubie ciasta szybkie , latwe i przyjemne i mam przepisior na Raffaello - bez pieczenia ! Robie na kazda niemalze okazje i wszyscy palce liza ;)
    Ide spac , brzuch mnie naparza jakbym miala zaraz @ dostac. Ale ja tak w kazdym cyklu mam ;)
    Dobrej nocy :D

    inaa lubi tę wiadomość

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to to Rafaello, które ja znam, to potwierdzam, jest pyszne! Na krakersach, mleko, wiórki kokosowe, wanilia, mąka ziemniaczana i pszenna? O tym mówisz Ania?
    Ja za to uwielbiam wypieki, desery i chyba mam do tego smykałkę :) nie lubię za to gotować i dla mnie każda sekunda gotowania to udręka :( może dlatego, że muszę to robić?

    inaa, Ania001 lubią tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asa antylopa, spojrzałam na suwaczek i się nim sugerowalam :) u mnie 23dc, testuje chyba w piątek bo nie niem czy nam luteine brać dalej :)

    Ja badania zrobiłam na wlasna reke 2 m-ce temu :) prolaktyna w normie, tsh idealne 1,09, za to progesteron max 8,2, a kilka prób robiłam. Gin powiedział, że świadczy o niedomodze. Misesvi się niby w laboratoryjnych normach, ale był za niski na utrzymanie ewentualnej ciąży.

    Spadam do pracy. Cmok cmok :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczęta :-)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. Jak się dzisiaj obudziłam to myślałam że czołg po mnie przejechal. Usnęłam wczoraj po 1 lampce wina i po 30 minutach filmu! Nie wiem która była godzin, ale obudziłam się w fatalnym nastroju... @ nie ma i nic co by ją zapowiadało :P

    Hah też mi przez chwile przeszło przez myśl że pomylili próbówki z krwią haha, ale to nie możliwe. Jeżeli owu się przestawiła na 20 lub 21 dc to dziś albo jutro powinna być @ patrząc na to że moja lutealna ma zawsze 14 dni...no ale kto to go wie! Już pierdziele testy i wszystko inne.

    Czekam na odpowiedź ginekolorzki, bo wczoraj do niej pisalam. Może jak się przejmie, to załatwi jakiś wcześniejszy termin, gdzieś mnie wciśnie...Zobaczymy

    Teraz pije kawe i jadę na kolosa...Przez te wczorajsze rewelacje średnio się nauczylam, ale może jakoś pójdzie.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    kamika... to niemożliwe ! Ahhh ... wiesz, że nie jesteś sama kochana :* ! Walczymy dalej! Hop Hop Hop ! Pamiętaj, że trolle są silne i dopną swego - predzej czy pozniej. Skontroluj sie u lekarza i dalej ! Okres wygrał bitwę, ale w końcu wojny nie wygra !


    Ja się pochlastam ! Robiłam pół dnia ciasto urodzinowe męża bo mają zwyczaj w pracy ze w dzien urodzin przynoszą... i teraz wlałam galaretkę - byłam taka dumna . Za 2 minuty chuj strzelił tort. Galaretka bokiem przedostala sie przez krem i wpłyneła pod biszkopt. Ja prdl. Nastałam się na dnim pół dnia !!! Pięty mnie aż bola. Popłakałam się ... mąż bedzie musiał kupić cukierki ...

    O jaaa, tez bym się załamała...
    Dlatego ja robie szybkie ciasta, za biszkopt nawet sie nie zabieram bo to dla mnie wyższa szkoła jazdy ;)

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh kamika :-(
    Dobrze, że wczoraj wyluzowalas, to czasami dobrze robi! A kolosem się nie przejmuj, na pewno zdasz :-) trzymam kciuki!
    Ja właśnie też piję kawkę w pracy :-) miłego dnia mimo wszystko... :-)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, trzymaj się. Uśmiechu na cały dzień :) <3

    Rosolina- tak też zrobiłam i dziś na prolaktynę nie poszłam. Ćwiczyłam wczoraj 1,5 godziny i gdyby nie to forum i internety, poszłabym w najlepsze i pewnie wynik byłby zadziwiająco wysoki. Tak więc przygotowuje się na jutro - bez obżaerania na noc, bez stresu (mam dziś na wszystko wyjeba** - no to w ramach dobrego wyniku, na który liczę), seksu nie będzie no bo w ciotkę to nie lubimy, cycków tarmosić też nie będę, więc jest spora szansa, że badanie wyjdzie ok:)

    Elficzka- suwak był na szczęście i w tym cyklu ze mną zostanie, lubię na niego patrzeć, bo mi jakoś tak... bezpieczniej :D haha

    Poproszę Was później o zinterpretowanie moich wyników, Cookiemonster, będę wdzięczna, jednak Wy możecie coś więcej wiedzieć na temat norm dla staraczek , jednak się różnią od tych 'standardowych', a że ja robię takie badania pierwszy raz w życiu to jestem zielono-niebieska.

    Oprócz prolaktyny walę jutro LH, FSH, ESTRADIOL I TESTOSTERON. Komplet. Wszystko po to, żeby z gołą reką nie iść do ginekologa 29.01. Rzucę mu wynikami wszystkimi, dodatkowo mam USG jamy brzusznej , USG jajników i maciczki :D

    Tak ogólnie to cieszę się, że zdecydowałąm się porobić badania, może w końcu okaże się, dlaczego się nie udaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 08:47

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    a tym czasem znikam. Zjemy kolację, napijemy się wina i obejrzymy jakiś film co bym przestała myśleć negatywnie :) Odezwę się jutro.

    Dzięki, że jesteście i że trzymałyście kciuki :)

    Przykro mi, wiem co czujesz, bo ja bete ostatnio robiłam tak czesto ze kolejne ze 3 powinnam miec gratis ;)

    No ale w koncu sie uda nie? Musi!

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że uzależniłam się od ovufriend. Jest pierwszą stroną w necie którą otwieram rano i zazwyczaj ostatnią przed snem, bo sprawdzam, czy nic nie napisałyście. Szaleństwo!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa , jeszcze z nowosci mam jedną informacje. Rano byłam u mojej ogólnej doktor, bo wylazły mi jakies dziwne plamy na klacie i najbardziej na brzuchu i plechach. Nie krosty, tylko takie suche, nieregularne place, nie za duże, kropki. Okazało sie że mam łupież Gilberta :( Masakra jakaś, już trzeci raz w życiu to mam, podobno bierze sie nie wiadomo skąd, nie jest zarazliwe i nie ma wlasciwie na to lekarstwa, dala mi jakies tableteczki brac mam 10 dni i maść Lorinden do smarowania punktowo. Jestem ciekawa, czy nie koliduja ze staraniami? Lekarka wie, ze sie staramy to chyba by nie dawala mi czegos co by mialo zaszkodzic nie?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka bardzo mi przykro ale starania trwaja dalej. :) ja jestem zalamana bo z facetem mam ciche dni a test owulacyjny coraz ciemniejsza kreska prawie pozytyw :/ trudno najwyzej kolejny miesiac pojdzie w odstawke . Nic na siłe :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to musicie sie pogodzic szybciutko :)
    pOzniej Was nadrobie, a tym czasem informuje ze kolokwium poszlo dobrze :)

    Lizzinka, Ania001, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ