X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:59

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w testach owu jestem ciemną masą, więc nie pomogę :D ale może był pik i teraz lh słabnie?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinka też już kiedyś robiłam...nie lubie ich chociażby przez tą ścieme na opakowaniu: "Wykrywa ciąże już 6 dni po zapłodnieniu" haha dobry żart

    Quixx gdzie kupowałyście ? Bo się nie spotkałam z tym testem chyba :O

    Antylopa ale akcja....No ale co poradzić. Można tylko mieć nadzieję, że dobrze wychowają dziecko :)

    Ojjj nie mam nic co mogłabym wlać do kielona :( Świętować będę wodą :P

    Antonna albo mi się wydaje albo ten z godziny 21:10 już ma bledszą kreskę ??? Szybko do działania !

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam.. robi się je o 12 w południe bo potem mogą przekłamywać ;-) ! Wyszukajcie sobie w necie info na ten temat bo nie wiem gdzie to czytałam ...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż teraz co innego piszą ... stop ! To może ja mam błedne info...

    Materiałem do badania jest mocz kobiety, trzeba jednak pamiętać, by test LH nie był wykonywany z moczu porannego. Mocz może być pobrany w godzinach wieczornych, np. około 22:00, gdyż wtedy właśnie jest największe stężenie hormonu luteinizującego we krwi. Na około dwie godziny przed wykonaniem testu należy ograniczyć ilość spożywanych płynów.


    a tu jeszcze co innego

    Pierwszy test owulacyjny możesz wykonać o dowolnej porze dnia, a każdy kolejny następnego dnia o tej samej godzinie co robiłaś pierwszy test.

    Nie rób testu z pierwszego porannego moczu ponieważ jest on zagęszczony i może przez to dać fałszywy wynik pozytywny (dodatni).

    Nie zaleca się picia płynów 2 godziny przed wykonaniem badania. Przyjmowanie dużych ilości płynów może rozcieńczyć mocz i uzyskany wynik może być fałszywie ujemny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 21:49

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Quixx w aptece kupiłam. Na pewno jest na doz.pl. Kupowałam w aptece, w której są dostawy z doz, więc może dlatego mieli? Nie wiem, zdałam się na Panią w aptece i te dwa mi dała :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to dla nich duża ilość płynów? Ja ogólnie piję dużo wody (około 2l), herbatę, dwie kawy... Ale to chyba normalna ilość w ciągu dnia?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah Inaa i dojdź tu do prawdy jak to z tymi testami owu jest :P No nie da sie :O

    Lizzinka zobacze jutro może taki dostanę :) a jak nie to zadowolę się każdym poza facelle i pinkiem :P

    EDIT: Lizz według internetów musisz się odwodnić żeby ten test chyba wyszedł xD Oczywiście żartuje :P
    Może sobie zamówie testy owu na allegro jak przyjdzie @, ale wykresu to na pewno nie będę prowadzić, bo mnie to stresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 21:56

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie chodzi o to zeby wstrzymac sie chociaz na 2 godzinki przed testem. Na innych stronach też piszą ze powinno sie robic ok. 22/23 ;-) . A ja z 1,5 roku temu na ulotce czy gdzies tam wyczytałam ze o 12 w południe.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano i jest napisane ze owulka jest 2-3dni po szczycie LH :) ...

    kamika myśle ze jednak w tych wieczornych bo potem robiłam i mi nie wychodziło o 12 z tym ze wtedy byłam przekonana ze jednak owulki w tamtym cyklu nie miałam... może i ja zakupie te testy i sprawdze to o wieczronych porach hmmmmmmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 21:56

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaz raz mi wyszły 2 piekne krechy w godzinach rannych ... aaa juz sama nie wiem.


    Kamika ja bym na twoim miejscu zrobiła ostatni tescior ... nie chce namawiać, ale po prostu znam siebie ehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 22:01

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie ma reguły już na to. Najlepiej by było robić po 3 na dzień i codziennie o stałej porze i jeszcze dzwonić do naszych facetów z tekstem: "kochanie! wychodź z pracy! za 5 min masz być w domu bo mi test owu wyszedł i musisz mi zrobić dziecko!" Hah kiedyś takie sceny widywałam na filmach :D

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wszystkie będziemy sikac na papier, ale to śmieszne jak tak o tym pomyślę :D muszę się jakoś nauczyć robić te testy w końcu :)

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powinno byc wszystko darmowe ;-) skoro taka polityka prorodzinna hahah ! Mówią najlepiej rodzina 2+2 i wiecej , a ile trzeba sie wykosztowac na te wszystkie testy hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no straszne to jest, a jeszcze doliczyć jakieś badania, wizyty u gin! Masakra!

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh mówią, że dzieci są studnią bez dna, a co zanim sie tych dzieci człowiek doczeka ? starania to druga studnia ... :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:59

    Lizzinka, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie kamika jakoś lubię ten wykres. Bardziej ufam tempce niż tym testom (pewnie dlatego, że mi nie wychodzą :D). Dzięki niemu wiem, co i jak. A mierzenie to w sumie dla mnie nie problem, bo codziennie budzę się o tej samej godzinie do pracy. Ale w tym cyklu chcę przestać jak OF mi wyznaczy owu, bo właśnie druga połowa cyklu mnie nakręca i stresuje :( patrzę i myślę, czy spadnie temp czy nie i tak w kółko eh

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mój też był przygotowany, bo już mu pisałam rano SMS, że ma się szykować na wieczór, bo piękny śluz jest haha :D

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe tak sobie was czytam i myśle że my babki to jednak troszke świrniete jesteśmy ( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) sprawdzamy sluz sikamy na jakies paseczi faceci maja być gotowi na tu i teraz i co z tego mamy .. G... :( niestety ja w tym cyklu powiedziałąm sobie żadnej obserwacji nic koniec seksik tylko i wyłacznie dla naszej przyjemniści a nóż sie uda ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ