X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ta tarczyca ma coś do czynienia ze stosunkiem LH/FSH, ale nie wiem - u mnie te wyniki akurat były ok, więc nie szperałam na ten temat. Natomiast na logikę - jak czegoś jest w organizmie za mało, to pewnie czegoś jest za dużo :) np. moja wysoka prolaktyna być może obniża progesteron.
    Myślę, że najważniejsze dla Ciebie Antylopko to zbić TSH. Jak ginekolog to zignoruje, to poszukaj solidnego endokrynologa.
    Tak to już jest, że czeka się cały czas... A przy staraniach to już w ogóle: najpierw na dni płodne, potem na testowanie, potem na ponowne testowanie, no bo umówmy się, kto tu wytrzymuje do 14dpo? ;p a potem na wredną @ żeby już tylko zacząć nowy cykl. Takie życie. Cierpliwość to ponoć cnota:P

    Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    U mnie dziś skok temperatury o 0.1. Jeśli jutro dalej wzrośnie to chyba będę mogła powiedzieć, że owulka już była :>
    Ciekawe dlaczego, co? Jak myślisz? Mi się przesunęła pewnie przez antybiotyk/chorobę. A ciekawe czemu u Ciebie nagle jest wcześniej hm.

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ja uwielbiałam moje 28 dniowe cykle, zawsze dostawałam @ w sobotę :P teraz mi jakoś to wszystko świruje.

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie kochane śmiało chyba moge powiedzieć ze jestem po owulce temp. przynajmniej na to wskazuje ale nie zapeszam :)

    Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super! Trzymamy kciuki mocno za Was! :* <3

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł Maj frends, jak wam mija wieczór ? Złapała mnie właśnie ogromna ochota na ....... Ale resztki @ więc dopiero jutro. Szkoda że takiej ilości żołnierzy mój mąż nie może mieć zawsze jak po tej 'przerwie technicznej'...:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    Pewnie, ja uwielbiałam moje 28 dniowe cykle, zawsze dostawałam @ w sobotę :P teraz mi jakoś to wszystko świruje.

    To dokładne jak ja! Zawsze sobota, ewentualnie pt/nd, mąż sie zawsze śmieje, ze zawsze w weekend mam, wtedy kiedy można sie najwiecej przytulać :D

    Mój zaraz jedzie na imprezę firmowa ;( zostaje sama w domu. Od 3 dni chciałabym juz serduszkować, ale zawsze coś :( dziś nawet mi sie śniło .... Ah, tak w ogóle, to nie mogę przestać myślec o dzidziusiu, powinnam odpuścić, ale jakoś mnie to przerasta :( jak Wy sobie z tym radzicie?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, tak bardzo Cię rozumiem... Też się strasznie nakręcam czasami, ale wiesz co? Jak czymś jestem zajęta to o tym zapominam :) to chyba jest lek na za-dużo-myślenie. Może trzeba zacząć szydełkować albo haftować :D

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka bardzo polecam haftowane dla mnie mega odprezajace. A jak mnie cieszy jak coś wyjdzie tak jak ma być. Rosolina ja sobie nie radzę koleżanki mówią nie myśl o tym wrzuć na luz-ale nie da się tak, to tylko zrozumie osoba która to sama przeżyła lub przezywa

    Lizzinka, inaa, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie da się :( wiem o tym. Nigdy nie haftowałam, miałam podejścia do szydełka, ale jakoś się nie przekonałam :)
    ja to lubię się zaszyć w kuchni i piec, albo sprzątać. Muszę znowu zacząć szyć jak odzyskam moją maszynę. to mnie bardzo uspokajało i odrywało od rzeczywistości :) a jak już nie mam weny na robienie czegokolwiek to włączam film albo czytam książkę. W dzień na szczęście jestem w pracy, więc też mam o czym myśleć.
    A sama się uczyłaś haftować Miki?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, sprzątanie ok, ale i tak to co chwile wraca, najlepiej działa na mnie jakieś spotkanie ze znajomymi, ale tylko tymi, którzy jeszcze nie maja dzieci.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Heloł Maj frends, jak wam mija wieczór ? Złapała mnie właśnie ogromna ochota na ....... Ale resztki @ więc dopiero jutro. Szkoda że takiej ilości żołnierzy mój mąż nie może mieć zawsze jak po tej 'przerwie technicznej'...:-)
    Ja dzisiaj zupełnie nie mam ochoty :( wieczór mija średnio, mąż poszedł do pracy na nockę, właśnie idę się przebrać i trochę poćwiczę :) poza tym, czekam na owu, dzisiaj trochę temp. podskoczyła, zobaczymy co będzie przez weekend :) a jak Twój wieczór?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio robiłam gruntowne porządki w szafie, co zajęło mi 2 godziny, strasznie się nawkurzałam i zapomniałam o całej akcji bejbik :) i przy okazji pozbyłam się niepotrzebnych, nienoszonych już ubrań! Brawo ja!

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Ty !

    Ja niecierpie robić z ciuchami bo mama od mojego urodzenia miała second handy wiec cały czas worki i przebieranie ciuchow w domu ! Brrrrrrrrrr a tez by mi się przydało tylko ja jestem typem chomika, to nic ze przytyłam w ciagu 5 lat 20 kg ale ... niee nie wyrzuce bo jeszcze kiedys schudne .. :)

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    No nie da się :( wiem o tym. Nigdy nie haftowałam, miałam podejścia do szydełka, ale jakoś się nie przekonałam :)
    ja to lubię się zaszyć w kuchni i piec, albo sprzątać. Muszę znowu zacząć szyć jak odzyskam moją maszynę. to mnie bardzo uspokajało i odrywało od rzeczywistości :) a jak już nie mam weny na robienie czegokolwiek to włączam film albo czytam książkę. W dzień na szczęście jestem w pracy, więc też mam o czym myśleć.
    A sama się uczyłaś haftować Miki?
    Aj aj czytam 3 razy co pisze i tak się mylę chodziło mi o szydełkowanie. Z internetu-filmiki i trochę wyobraźnia , sposób: robienia i prucia aż wyjdzie to co ma wyjść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 23:12

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś nie mogłam tego załapać :P widocznie nie mam talentu do takich rzeczy :)

    inaa, ale zazdroszczę!! Uwielbiam second handy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 23:13

    inaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Brawo Ty !

    Ja niecierpie robić z ciuchami bo mama od mojego urodzenia miała second handy wiec cały czas worki i przebieranie ciuchow w domu ! Brrrrrrrrrr a tez by mi się przydało tylko ja jestem typem chomika, to nic ze przytyłam w ciagu 5 lat 20 kg ale ... niee nie wyrzuce bo jeszcze kiedys schudne .. :)
    Haha widzę ze mam to samo.przsz rok przytyłam 12 kg a ciuchy dalej czekają.

    Brrry. .. jutro wizyta u diabetologa-ciekawe co kolejny lekarz mi powie

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam to szczęscie, że mama miała zawsze super ciuchy i nie musiałam na nie wydawać kasy :-) a wszystko było unikatowe, niepowtarzalne. Jedyny minus to to , że nie cierpie składać , wieszać ciuchów haha


    A co do przytycia to zaczęło się jak mama własnie sprzedała mój rodzinny dom, moją oazę i wylądowałam u nielubianej babci, na szczescie mam juz swoje m .. wczesniej tez miałam bo teraz gdzie mieszkam to moje drugie m ale jakoś nie potrafię się odnaleźc . Dopiero teraz powoli się układa - z tym kursem i w ogóle. Tak się tułamy z mężem od 3 lat bo u mnie ciężka sytuacja ( do mamy nie moge isc mieszkac i do taty tez bo macocha wrecz mnie nienawidzi nie wiadomo za co ) . Także bardziej sie dołuje w trakcie naszych kłotni bo zwyczajnie w razie czego nie mam gdzie iść. Praca wszystko załatwi. Nawet głupi staż !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 01:01

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ