X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Uzywacie podpasek czy tamponow?
Odpowiedz

Uzywacie podpasek czy tamponow?

Oceń ten wątek:
  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tampony, w liceum się przerzuciłam i tak zostało. W podpasce czułam się jak w pieluszce i Chodzenie z krwią na podpasce między nogami nawet godzinę mnie przerasta. 😛

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotychczas tylko tampony, teraz od tego cyklu był kubeczek i tak już raczej zostanie.
    Tamponów zaczęłam używać jak miałam ok 18 lat bo wcześniej wydawało mi się że nie jest to dla dziewic ale okazało się że dałam radę choć z trudem na początku 😜, naprawdę nie wiem jak wcześniej wytrzymywałam w podpaskach 😝
    W jeden cykl po wielu latach chciałam zrobić sobie przerwę od tamponów to myslalam że wykituje... W podpaskach czułam się jak w pielusze i w dodatku cały czas myślałam że przeciekła i tak mi nieprzyjemnie było, jakbym się w folie tam owinęła 🤷🏻‍♀️ to nie dla mnie.
    Poza okresem podczas zwiększonego śluzu noszę ultra cienkie wkładki, i do kubeczka i tamponu w najbardziej obfitych dniach też - na wszelki wypadek i one mi nie przeszkadzają ale muszą być te super cienkie i miękkie, a nie te sztywne i grubsze 🤪

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ