Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 3 listopada 2023, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh w ten sposób hehe 😃 no właśnie też to słyszałam. Pewnie trochę czasu minie, ale w szpitalu może też to inaczej działa itd. Bo np w takim labo Vito przyjeżdża samochód i zabiera próbki koło chyba 12 i zawozi kilka km do głównego 🙈 Także nie wiem he

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 3 listopada 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tattyteddy wrote:
    Dopada was bezsenność? Ja spać nie mogę coraz częściej.

    Taaak, bardzo źle spałam.. zasnąć wieczorem to jeszcze ok, ale budziłam się w nocy i już zasnąć nie mogłam 🫣 jak się nie ułożę to nie wygodnie 😒 Dopiero jak dostałam od mamy poduchę ciążową do spania (mój mąż śmieje się ze to "kokonik" 😂) to nie mam już problemów ze snem 😊

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 3 listopada 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie apropo poduszki ciążowej dostałam od koleżanki i śpię z nią druga noc i fajnie wygodnie :)
    Także polecam :)

    Miminka lubi tę wiadomość

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
  • Tattyteddy Autorytet
    Postów: 608 372

    Wysłany: 3 listopada 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ta poducha to jest myśl. Ja biorę małą poduszkę między nogi ale to mało daje. A dziś to tak fatalnie spałam, masakra prawie nic

    🩷
  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 3 listopada 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dawałam taka mała ale ja się wierce i zaraz była obok, a w rogal jak się pozawijam to inaczej 😁

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
  • Wrazluwa Autorytet
    Postów: 604 749

    Wysłany: 3 listopada 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez jak coś mnie zestresuje to nie śpię … np budowa domu 😵‍💫. Ale normalnie to śpię jak susel. Wczoraj śniły mi się zombie a dzisiaj byłam w Warszawie w 44r 😳…

    Poduszka do spania jest rewelacyjna.

    31.12.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    03.07.2023 Beta 12,3 mlU/ml
    zostań ze mną kwiatuszku 🌺
    05.07.2023 Beta 40,3 🥹
    10.07.2023 Beta 493 🥹
    20.07.2023 2 mm człowieczka z czynnością serduszka ❤️
    10.08.23 2,4 cm człowieczka :)))
    26.10.2023 Całe 320g miłości :)

    Zuzia się urodziła 11.03.2024 3370 g 55 cm

    age.png


    2025 - cel - rodzeństwo dla Zuzi
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 3 listopada 2023, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam okropne sny. Albo mi się śni, że w stronę Ziemi leci asteroida i zaraz wszyscy umrzemy. Albo że widzę kogoś egzorcyzmy 🫣
    Co do snu, to w pierwszym trymestrze podałam przed 20 i spałam do 8.
    Teraz zasypiam koło 22, budzę się w nocy po kilka razy i ciężko mi zasnąć. A raczej niczym się nie stresuje. Tylko ja przed ciążą miałam problemy z bezsennością i brałam na to leki, także dla mnie żadna nowość 🤷🏻‍♀️

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 3 listopada 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ja tez kiepsko śpię.. budzę się ok 3 i wiercę do 6 a potem śpię do 9 😂 pytałam już lekarza bo ja nigdy ze sen problemu nie miałam nawet w dzień wystarczyła poduszka i odpływałam a tu szok 🙄 No a lekarz powiedział ze o czym myśle… No myśle… jak zawsze analizuje 😁 do pracy noe chodzę to gdzies muszę 😂

    I tez Wam polecam poduchę do spania! Z nią jest trochę lepiej, wiercę się jakaś 1h 😁 ja mam poofi, upolowałam na vinted i jest nieziemska!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2023, 09:55

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 3 listopada 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że jeszcze dużo czasu, ale z racji tego, że niedługo black friday, to się rozglądam powoli i powiedzcie mi, w co się pakujecie do szpitala?
    Muszę coś zakupić, torbę lub walizkę i nie wiem co.

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • BiałaSasanka Przyjaciółka
    Postów: 76 146

    Wysłany: 3 listopada 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Dziewczyny, wiem, że jeszcze dużo czasu, ale z racji tego, że niedługo black friday, to się rozglądam powoli i powiedzcie mi, w co się pakujecie do szpitala?
    Muszę coś zakupić, torbę lub walizkę i nie wiem co.
    Ja chcę cokolwiek na kółkach, ale jeszcze nie wiem co i ile. Walizka wydaje się mniej pojemna, ale jaka wygodna 😄

    preg.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 3 listopada 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Biały wilczek, super ze wszystko Ok! 🥰

    Współczuje Wam bezsenności 😏😭 ja zasypiam ze nawet nie wiem kiedy, i jedynie budzę się na siku i nawet już nie 3 razy jak kiedyś tylko raz a czasem się zdarzy ze wcale🫣
    Oby tak zostało hihi😅

    Przy wstawaniu z łóżka np odczuwam bóle na dole pleców albo idzie mi to do pośladka, jak by rwa? Ale po chwili puszcza🧐

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 3 listopada 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam walizkę na kółkach, nowa kupiona nie dawno w sumie😅 u mnie na stronie szpitala pisze ze walizka na kółkach ale czy to obowiązek żeby mieć na kółkach to nie wiem 😬

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 3 listopada 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio nagrałam kopniaczka, pierwsze nagranie 🥹🥹

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 3 listopada 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nawet nie myślałam o tym a faktycznie coś muszę kupić, bo mamy same duże torby i walizki takie jak na wczasy 😂
    Taka mniejsza walizka na kółkach byłaby super 🤔

    Wrazluwa lubi tę wiadomość

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
  • Tattyteddy Autorytet
    Postów: 608 372

    Wysłany: 3 listopada 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do porodu wpakowałam się w walizkę na kółkach bo jest łatwiej po prostu. No i pampersy, chusteczki, podkłady poporodowe, kapcie, koszule, szlafrok to zajmuje sporo miejsca, ja jeszcze do walizki pakuję wodę w małych butelkach, mi tak wygodnie. A wszystko zajmuje dużo miejsca i fajnie mieć taką średniej wielkości walizkę.

    Moje dzisiejsze niewyspanie + irytujący 2 latek to jest u mnie dziś jakaś nerwówka level hard ☹️ Boję się myśleć jaka będę przy noworodku.

    🩷
  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 3 listopada 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozzzzi wrote:
    Hejka!

    Biały wilczek, super ze wszystko Ok! 🥰

    Współczuje Wam bezsenności 😏😭 ja zasypiam ze nawet nie wiem kiedy, i jedynie budzę się na siku i nawet już nie 3 razy jak kiedyś tylko raz a czasem się zdarzy ze wcale🫣
    Oby tak zostało hihi😅

    Przy wstawaniu z łóżka np odczuwam bóle na dole pleców albo idzie mi to do pośladka, jak by rwa? Ale po chwili puszcza🧐


    Mam dokładnie tak samo... 😑 Potem puszcza jak trochę rozchodze

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • Wrazluwa Autorytet
    Postów: 604 749

    Wysłany: 3 listopada 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak przeczytam w co się pakujecie … to mnie to jakoś zamraża 😅 ja i moje zdolności organizacyjne 😁 masakra. Ale może to się jakoś uda.

    Jak się dzisiaj czujecie ? Ja gdzieś jestem mega osłabiona, spałam w dzień, jakieś duszności mam i chodzę i sapie 😵‍💫

    31.12.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    03.07.2023 Beta 12,3 mlU/ml
    zostań ze mną kwiatuszku 🌺
    05.07.2023 Beta 40,3 🥹
    10.07.2023 Beta 493 🥹
    20.07.2023 2 mm człowieczka z czynnością serduszka ❤️
    10.08.23 2,4 cm człowieczka :)))
    26.10.2023 Całe 320g miłości :)

    Zuzia się urodziła 11.03.2024 3370 g 55 cm

    age.png


    2025 - cel - rodzeństwo dla Zuzi
  • Tattyteddy Autorytet
    Postów: 608 372

    Wysłany: 3 listopada 2023, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa wrote:
    Jak tak przeczytam w co się pakujecie … to mnie to jakoś zamraża 😅 ja i moje zdolności organizacyjne 😁 masakra. Ale może to się jakoś uda.

    Jak się dzisiaj czujecie ? Ja gdzieś jestem mega osłabiona, spałam w dzień, jakieś duszności mam i chodzę i sapie 😵‍💫
    W pierwszej ciąży pakowałam walizkę dzień przed porodem 🤭 wszystko da się ogarnąć.
    Ja dzisiaj też kiepsko z samopoczuciem.
    Grypa i covid teraz szaleją a ja znowu w zimie w ciąży jestem i raczej na pewno coś złapię. Najgorzej chorować w zaawansowanej ciąży mówię wam, kaszlnąć źle, brzuch mało co nie odpadnie, kiszka trochę.

    🩷
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 3 listopada 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozzzzi wrote:
    Hejka!

    Biały wilczek, super ze wszystko Ok! 🥰

    Współczuje Wam bezsenności 😏😭 ja zasypiam ze nawet nie wiem kiedy, i jedynie budzę się na siku i nawet już nie 3 razy jak kiedyś tylko raz a czasem się zdarzy ze wcale🫣
    Oby tak zostało hihi😅

    Przy wstawaniu z łóżka np odczuwam bóle na dole pleców albo idzie mi to do pośladka, jak by rwa? Ale po chwili puszcza🧐

    Mysle ze to ucisk na nerw po prostu skoro trwa chwilowo 😊 rwa niestety tak szybko nie odpuszcza...

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 3 listopada 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziś przyszła paczka ze Smyka 😁
    Nie mogłam się oprzeć 😂
    IMG-20231103-191249254-2.jpg

    Miminka, Wrazluwa lubią tę wiadomość

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ