Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie Bolo leci w lecie będą z tego dzieci 🦩🤰👶🤱
Odpowiedz

W listopadzie Bolo leci w lecie będą z tego dzieci 🦩🤰👶🤱

Oceń ten wątek:
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 10 listopada 2021, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie nadrobię Was w żaden sposób. Choroba mnie wymeczyła. Niedziela wyjęta z życia. Niestety okazało się dzisiaj że to covid więc siedzimy cała 3 w domu.
    Ja już nie mam goraczki, mała też. Mam zatkane zatoki, zawroty głowy i brak węchu i smaku. Męża coś chwyta.
    Córka zabkuje nadal. Obecnie od północy nie śpimy a jest już 01.50 😭 tak wyglądają noce ostatnio. Jestem wykończona. Trzymajcie kciuki żebyśmy wyzdrowieli, przetrwali izolację i pospali. Tzn, mąż śpi, nawet nie słyszy jak dziecko wyje w nocy 🤦‍♀️😞 ehhh koszmar jakiś.
    Do tego okres taki że lecą ze mnie skrzepy. 🙄🙄

    KaJa lubi tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Malinka1989 Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 10 listopada 2021, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Ja również place 80 tzn mąż w zakładzie pracy- pakiet podstawowy- choć też bardzo bogaty. Działa to błyskawicznie. Np dostalam dziś skierowanie na usg tarczycy i w piątek ide . A badania labo w zasadzie z dnia na dzień.
    A jak sprawdzic co sie ma w pakiecie pzu ? Bo ma ubezpieczenie wlasnie w pzu, ale hakos sie tym nie interesowalam🙈

  • Malinka1989 Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 10 listopada 2021, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane. U mnie po 6dniach spoznienia przylazla @. We wtorek ide na wizyte do gina bobwiem, ze jakies dziadostwo sie przypaletalo do mnie, infekcja jakas. Posdrawiam wszystkie 😊

  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 10 listopada 2021, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Chyba w takim razie zainteresuję się tym dokładniej, bo dopiero początek, a już portfel odczuł rozpoczęcie diagnostyki :cc
    Jeśli masz robić dużo badań to zainwestuj w najlepszym pakiet sprawdz co w nim jest, naprawdę warto....dużo ludzi to w pracy opłaca a nawet nie wie że z tego można korzystać...na Śląsku np.ma to każdy górnik z reguły ma w to wciągnięte żonę a nie wiedzą po co to jest...jak przychodzą do mnie do pracowni imię ich pytam to potem robią wielkie oczy że już tyle kasy wydali a mogli zaoszczędzić...dodam że mohe siostry i szwagry też zaczęli z tego korzystać dopiero po tym jak im o tym powiedziałam do czego to służy...

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 10 listopada 2021, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka1989 wrote:
    A jak sprawdzic co sie ma w pakiecie pzu ? Bo ma ubezpieczenie wlasnie w pzu, ale hakos sie tym nie interesowalam🙈
    Najlepiej zadzwoń na infolinię podaj pesel i ci powiedzą jaki masz pakiet...

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 10 listopada 2021, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj byłam na wizycie. Po kilku miesiącach w końcu na lewym jajniku pęcherzyk dominujący 20mm, endometrium bardzo dobre.
    Zazwyczaj chodziłam ok.12 dc i było kilka pecherzykpw ale brak dominującego. A wczoraj dominujący już w 9 dc 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 06:06

    Kasik85, Luna96, Lidia, Blondyna.B, nick nieaktualny, Moniika, Koteczka82, Zagadka919 lubią tę wiadomość

  • Annie13 Autorytet
    Postów: 252 160

    Wysłany: 10 listopada 2021, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ale ja pytam o antybiotyk u chłopa 😛
    Mój mąż brał, lekarz powiedział żeby nie przerywać starań. 😉

    celina550 lubi tę wiadomość

    september baby 🍁🍼🌸


    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 10 listopada 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Hej dziewczyny, nie nadrobię Was w żaden sposób. Choroba mnie wymeczyła. Niedziela wyjęta z życia. Niestety okazało się dzisiaj że to covid więc siedzimy cała 3 w domu.
    Ja już nie mam goraczki, mała też. Mam zatkane zatoki, zawroty głowy i brak węchu i smaku. Męża coś chwyta.
    Córka zabkuje nadal. Obecnie od północy nie śpimy a jest już 01.50 😭 tak wyglądają noce ostatnio. Jestem wykończona. Trzymajcie kciuki żebyśmy wyzdrowieli, przetrwali izolację i pospali. Tzn, mąż śpi, nawet nie słyszy jak dziecko wyje w nocy 🤦‍♀️😞 ehhh koszmar jakiś.
    Do tego okres taki że lecą ze mnie skrzepy. 🙄🙄
    Boże co za kumulacja...masakra :(
    Trzymaj się!!!❤

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 10 listopada 2021, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Mój mąż brał, lekarz powiedział żeby nie przerywać starań. 😉

    To ostatnie pytania - on bral Ty nie? Trzeba razem czy można osobno? Ginekolog zleci dla nas czy ja ginekolog on urolog?

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 245 184

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ale ja pytam o antybiotyk u chłopa 😛
    On też brał i skończyliśmy w tym samym dniu 😀 Później starania

    Starania od 12.2020
    ♀️ 33
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    14.11.23 3590g/58cm 👶🩷🩷🩷
    ♂️ 36
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
  • KarolinaŚ Autorytet
    Postów: 260 517

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie znów wysoko tempka... Znów robiłam test ciążowy No taki ze mnie człowiek za dużo ich mam... Ale dla własnej ciekawości robię więc dzisiejsze testowanie https://zapodaj.net/c2f09faf2fe65.jpg.html

    f2w3kw7ixxy6uu22.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaŚ wrote:
    Hej u mnie znów wysoko tempka... Znów robiłam test ciążowy No taki ze mnie człowiek za dużo ich mam... Ale dla własnej ciekawości robię więc dzisiejsze testowanie https://zapodaj.net/c2f09faf2fe65.jpg.html
    Jakiś cień cienia jest, temperatura też obiecująco wygląda 🙂 no, ale dopóki nie ma wyraźnej kreski lub bety, to trudno wróżyć czy to fabryczna kreska czy beta już rośnie 🙂 ale trzymam kciuki żeby kreska ciemniała 😘

    karm3lka, KaJa, Ancalime lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaŚ wrote:
    Hej u mnie znów wysoko tempka... Znów robiłam test ciążowy No taki ze mnie człowiek za dużo ich mam... Ale dla własnej ciekawości robię więc dzisiejsze testowanie https://zapodaj.net/c2f09faf2fe65.jpg.html

    To wygląda na kreskę fabryczna...

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaŚ wrote:
    Hej u mnie znów wysoko tempka... Znów robiłam test ciążowy No taki ze mnie człowiek za dużo ich mam... Ale dla własnej ciekawości robię więc dzisiejsze testowanie https://zapodaj.net/c2f09faf2fe65.jpg.html
    Poczekaj i powtórz potem bo na prawdę najwcześniej do 9 dpo wychodzi, czasem 8 ale nie można temu ufać, bo tak wcześnie to fabryczna a nie ciążowa 😔 A poza tym kombinujesz ze zdjęciem? Bez żadnego efektu nie widać tej kreski?

    MartiMarti lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu temperatura odbiła uff 😅☺️

    Sparky, Natka2, nick nieaktualny, Ancalime, Szyszka90, Moniika, nick nieaktualny, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    U mnie w końcu temperatura odbiła uff 😅☺️
    Czekamy na efekty 😁

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18073

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaŚ wrote:
    Hej u mnie znów wysoko tempka... Znów robiłam test ciążowy No taki ze mnie człowiek za dużo ich mam... Ale dla własnej ciekawości robię więc dzisiejsze testowanie https://zapodaj.net/c2f09faf2fe65.jpg.html

    Ta kreska wygląda jak fabryczna. Poczekaj do 10 dpo jak ma się pojawić kreska to się pojawi. Szkoda Twojego stresu 😘

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 21:54

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • KarolinaŚ Autorytet
    Postów: 260 517

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu bez kombinowania, ja się nie stresuje co będzie to będzie takie mam podejście... A dziś 7dpo mam i pamiętam że w poprzednim testowaniu też coś od 7dpo testowałam i mam 3msc skarba
    https://naforum.zapodaj.net/97b9420f52be.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 07:44

    f2w3kw7ixxy6uu22.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś tam jest. Powtórz jutro pojutrze powinno być wyraźniejsze jak jest bobo na rzeczy. 😁

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ