Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie Bolo leci w lecie będą z tego dzieci 🦩🤰👶🤱
Odpowiedz

W listopadzie Bolo leci w lecie będą z tego dzieci 🦩🤰👶🤱

Oceń ten wątek:
  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ❤️❤️ Bardzo się cieszę że beta pięknie rośnie ❤️ Zdrówka kochana !

    Bubu trzymam kciuki żeby u męża się wszystkie parametry poprawiły ❤️✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻


    KasiaCh piękna krecha… tu napewno nie jest fałszywa 😊😊😊✊🏻✊🏻✊🏻Czekam na twoja betę z niecierpliwością ❤️

    Na mój cień nie patrzcie bo u mnie to zawsze przeboje z tymi testami 🤣🤣dzwoniłam do swojej ginekolog i mówiłam że jakieś cienie mam i że nie wiem czy dupka odstawiać i kazała mi brać do piątku i iść w piątek na betę 😋😋 ale ja i tak nie wierze ze to się dobrze potoczy .. pewnie jutro spadnie temperatura i będzie po krzyku 😊😊

    Rudakostka lubi tę wiadomość

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    U mnie w końcu przyszła ona 🐵.

    Powiedzcie mi czy któraś z was robiła badanie moczu podczas okresu? Używam kubeczka menstruacyjnego ale jednak może ta krew gdzieś tam się przedostać i badanie może być sfałszowane. 🤔 Chyba że mogą mi odpisać te badania moczu na inny dzień i zrobię jak już bede po miesiączce. 🤔
    Nieee, w czasie miesiączki nie robi się badania moczu. U mnie w labie przepisują na taką karteczkę i można przyjść z tą karteczką w innym terminie z tym moczem

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsy wrote:
    Ok owulacja 8.11 pytanie o której była, do tego zapłodnienie nie zawsze następuje od razu po owulacji 😉 ✊✊trzymam kciuki, sikaj jutro na 10 😘


    Raczej test się nie mylił... Plecy bolą coraz bardziej.. Także czekam na @.

  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Mam nadzieję, że do tego czasu nie przyjdzie @... Niepokoją mnie te plecy :/
    U mnie na początku był tylko ból w dole pleców i cycki większe niż zwykle, ale to zauważył tylko mój 😅 kciuki za kolejny test ✊🍀🦠

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wspaniale !!! ❤

    Marti fajne serce z serc Ci wyszło w poście 😉

    Dziewczyny niech te kreseczki ciemnieją pięknie ❤

    Cały czas kciuki trzymam 😀

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsy wrote:
    U mnie na początku był tylko ból w dole pleców i cycki większe niż zwykle, ale to zauważył tylko mój 😅 kciuki za kolejny test ✊🍀🦠


    No u mnie mój mówi to samo, ale ten ból pleców znajomy... Więc kwestia czasu do @.
    Nie wiem ile jeszcze razy będę to przechodzić...

  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    Ruda ❤️❤️ Bardzo się cieszę że beta pięknie rośnie ❤️ Zdrówka kochana !

    Na mój cień nie patrzcie bo u mnie to zawsze przeboje z tymi testami 🤣🤣dzwoniłam do swojej ginekolog i mówiłam że jakieś cienie mam i że nie wiem czy dupka odstawiać i kazała mi brać do piątku i iść w piątek na betę 😋😋 ale ja i tak nie wierze ze to się dobrze potoczy .. pewnie jutro spadnie temperatura i będzie po krzyku 😊😊

    Marti a moze jednak... ✊

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    Marti a moze jednak... ✊

    Wlasnie,!Bolo się o ciebie zatroszczył 😊

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • KasiaCh Autorytet
    Postów: 262 418

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Nie da się zabiegu wcześniej, czekam na wyniki do 20 grudnia 😌

    Bardzo nie lubię 😑. Trzymam kciuki za wyniki ❤️

    2nn3sek2wamkq7kt.png

    Synuś 2007 ❤️
    Wrzesień 2021 💔 6 tc
    🍀11.11.21 szczęśliwa owulacja
    🍀23.11.21 beta 70,2 🍀
    🍀25.11.21 beta 217,7 (210%) 🙏
    🍀30.11.21 beta 2814,0 🙏
    Pierwsze usg 14.12.2021 🙏
    Kolejna wizyta 20.12.21
    Cukrzyca ciążowa ▶️ dieta
  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    No u mnie mój mówi to samo, ale ten ból pleców znajomy... Więc kwestia czasu do @.
    Nie wiem ile jeszcze razy będę to przechodzić...
    U mnie ból pleców też był taki sam jak na @

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina!!!!! teraz doczytałam, nie wiem jak ominęłam stronę z informacją 🤔 Ciężki czas oczekiwania, ale mam nadzieję, że "wir codzienności" zrobi swoje I jakoś łatwiej przejdziesz przez ten czas, a przed świętami będą dobre wiadomości ❤❤❤❤❤

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Celina!!!!! teraz doczytałam, nie wiem jak ominęłam stronę z informacją 🤔 Ciężki czas oczekiwania, ale mam nadzieję, że "wir codzienności" zrobi swoje I jakoś łatwiej przejdziesz przez ten czas, a przed świętami będą dobre wiadomości ❤❤❤❤❤

    Prezent na święta - nie do opisania się szykuje 😒

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsy wrote:
    U mnie ból pleców też był taki sam jak na @


    Ja chyba już nie mam wątpliwości...
    Próbowałam zbadać szyjkę i zobaczyłam nitki hmm chyba krwi więc raczej nic z tego...
    Ale przynajmniej wiem od Ciebie, że ból pleców jak na okres może też sygnalizować ciążę :)

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Dziewczyny mam bete 610!
    Kochana wspaniała wiadomość 🥰

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Prezent na święta - nie do opisania się szykuje 😒

    W takim razie przepraszam, nie chciałam Cię urazić. 😪😪😪
    Nie tak zabrzmiało jak miałam na myśli.

    Nie zmiennie trzymam kciuki za wszystko co dobre.
    Już znikam.

    Jeszcze raz przepraszam.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Miisia94 Ekspertka
    Postów: 178 255

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, coś się dzieje, daj sobie szanse na trochę nadziei ❤️
    Rudakostaka gratuluję bety 🥳
    KasiaCh również gratuluję! ⏸❤️
    I BuBu trzymam kciuki mocno !!!! Tyle dobrych nowin dziś, że i u Was nie może być inaczej 😊

  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina ja w głębi duszy wierze że los się do Ciebie i męża uśmiechnie , wszystko pójdzie dobrze .. i w lutym będziesz się chwaliła nam ⏸ kreseczkami ☘️❤️

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • KasiaCh Autorytet
    Postów: 262 418

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    Ruda ❤️❤️ Bardzo się cieszę że beta pięknie rośnie ❤️ Zdrówka kochana !

    Bubu trzymam kciuki żeby u męża się wszystkie parametry poprawiły ❤️✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻


    KasiaCh piękna krecha… tu napewno nie jest fałszywa 😊😊😊✊🏻✊🏻✊🏻Czekam na twoja betę z niecierpliwością ❤️

    Na mój cień nie patrzcie bo u mnie to zawsze przeboje z tymi testami 🤣🤣dzwoniłam do swojej ginekolog i mówiłam że jakieś cienie mam i że nie wiem czy dupka odstawiać i kazała mi brać do piątku i iść w piątek na betę 😋😋 ale ja i tak nie wierze ze to się dobrze potoczy .. pewnie jutro spadnie temperatura i będzie po krzyku 😊😊

    Krzyk to będzie za 9 miesięcy 🤭😆

    Miisia94, Moniika lubią tę wiadomość

    2nn3sek2wamkq7kt.png

    Synuś 2007 ❤️
    Wrzesień 2021 💔 6 tc
    🍀11.11.21 szczęśliwa owulacja
    🍀23.11.21 beta 70,2 🍀
    🍀25.11.21 beta 217,7 (210%) 🙏
    🍀30.11.21 beta 2814,0 🙏
    Pierwsze usg 14.12.2021 🙏
    Kolejna wizyta 20.12.21
    Cukrzyca ciążowa ▶️ dieta
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    W takim razie przepraszam, nie chciałam Cię urazić. 😪😪😪
    Nie tak zabrzmiało jak miałam na myśli.

    Nie zmiennie trzymam kciuki za wszystko co dobre.
    Już znikam.

    Jeszcze raz przepraszam.

    Nie uraziłas mnie 😛 po prostu taki termin, świąteczny 🤷 bardzo bym chciała mieć temat z głowy w tym roku, ale nie nastawiam się 🤷

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • SabciaS Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja tez miałam
    Testować i testowałam, wczoraj wyszedł cień, dzisiaj wyszedł cień, jest to prawie 12 dzień po zastrzyku ovitrelle (prawie bo zastrzyk robiłam o godzinie 20:00) nie wiem czy to ma znaczenie, wybaczcie to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem. Zrobiłam betę wyszła 2,3 😢 już nie ma szansy prawda?
    Cykle mam 28 dniowe, dziś jest 25 dzień cyklu. Zastrzyk wykonany w 13dc

    Starania od 2019r.

    Styczeń 2021- hsg(obustronna niedrożność-zrosty)
    Marzec 2021 - laparoskopia- udało się udrożnić

    Wrzesień 2021 wizyta w klinice

    Planowo grudzień 2021 pierwsza IUI

    👩
    -niedoczynnosc tarczyc
    -amh 11
    -progesteron 21 dc 11,5

    🧔🏻‍♂️
    Morfologia nas. 1%
    Duza ilość żołnierzyków
    Ruchliwość 👌
‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ