Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰
Odpowiedz

W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰

Oceń ten wątek:
  • dailydamn Autorytet
    Postów: 349 1304

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13dc tempka mocno spadła aż do 36,11. Jeszcze nigdy nie miałam tak szybko spadku przed owu. Wczorajsza ilość płodnego śluzu również mnie ogromnie zaskoczyła 🫣 Chyba dodatek nowych supli działa. Oj myślę, że od jutra temperatura będzie już szybować do góry i oby w tej górze pozostała ♥️

    Maniaaa., 3erin, Darrika, onalola, Vergeet, Podrożniczka, cysterka95, Paula6432 lubią tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️31

    🌸 25.07 - 10 dpo ⏸️
    🌸 26.07 - beta 46 🩷
    🌸 28.07 - beta 173 🩷
    🌸 31.07 - beta 882 🩷
    🌸 07.08 - beta 13501 🩷
    🌸13.08 (6+2) - 3mm maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    🌸01.09 (9+0) - 2,2cm malutkiego człowieczka 💕
    🌸23.09 (12+1) - prenatalne - 5,6 cm i 55 g naszego maluszka 🩷
    🌸28.09 (12+6) - będzie dziewczynka! 🩷
    🌸30.10 (17+3) - 200g córeczki 💕
    🌸18.11 (20+1) - połówkowe 360 g 🩷
    🌸22.12 (25+0) - 670 g 🩷
    🌸09.01 (27+4) - 1070 g 🩷

    preg.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🌞
    Trzymam kciuki za testujące 🤞
    Miłego dnia i smacznej kawusi 😊

    karczoch321, Miś, dailydamn, Paula6432 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony:
    https://ibb.co/NSLmN4f


    Widzicie coś?
    Ja jakaś b.bladą kreskę ale raz już zostałam oszukana więc podchodzę do tego na spokojnie.

    Planuje zatestować ponownie w sobotę Pinkiem

    Darrika, Wojcinka, karczoch321, onalola, Vergeet, AnitaK, kitka_, dailydamn, Mała.mi 93, Olisska, cysterka95, nick nieaktualny, Elena20, Maniaaa., DreamBee, Jasmin1517, Motylek93, Azjak, almost.there lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Test zrobiony:
    https://ibb.co/NSLmN4f


    Widzicie coś?
    Ja jakaś b.bladą kreskę ale raz już zostałam oszukana więc podchodzę do tego na spokojnie.

    Planuje zatestować ponownie w sobotę Pinkiem

    No ja widzę cień cienia, coś tam się ewidentnie próbuje przebić 🤞🤭

    Miś lubi tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za kolejne testujące, niech nam się koniec miesiąca pięknie zieleni 🤞🤞🤞🌱❤️

    Ilka96, Podrożniczka, dailydamn, Mała.mi 93, Paula6432 lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Miałam testować jutro, ale generalnie do poniedziałku sobie robię nadzieję. wczoraj ja straciłam, bo na wieczór pojawiło się brązowe plamienie -.-
    Ale dzis wstałam, stwierdziłam robie . oto wynik Pinka

    https://ibb.co/KNj6QFj

    tutaj rozebrany pink

    https://ibb.co/jLBZPsw

    Czy tylko ja widzę cień ( zdjęcie robione w czasie 5 minut max 6 zeby ostrość złapać)

    Ale plamienie nadal jest, widzę na papierze. Jeszcze pójdę po facelle jak odporwadzę młodego do przedszkola.. Ale zastanawiam się czy nie iść jeszcze na betę i proga jakby był niski i dzwonić do gina jak faktycznie będzie niski.

    Jestem też zaspana i może mi się kreska urajać w oczach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 07:26

    Wojcinka, Miś, AnitaK, Darrika, kitka_, ConteBis, karczoch321, dailydamn, Mała.mi 93, Płotka, Maniaaa., Olisska, cysterka95, nick nieaktualny, Elena20, Paula6432, DreamBee, Jasmin1517, Motylek93 lubią tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🌞
    Trzymam kciuki za testujące 🤞
    Miłego dnia i smacznej kawusi 😊
    Hej Anita, powtarzasz dzisiaj betę? 🤞

    AnitaK lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Hej ! Miałam testować jutro, ale generalnie do poniedziałku sobie robię nadzieję. wczoraj ja straciłam, bo na wieczór pojawiło się brązowe plamienie -.-
    Ale dzis wstałam, stwierdziłam robie . oto wynik Pinka

    https://ibb.co/KNj6QFj

    tutaj rozebrany pink

    https://ibb.co/jLBZPsw

    Czy tylko ja widzę cień ( zdjęcie robione w czasie 5 minut max 6 zeby ostrość złapać)

    Ale plamienie nadal jest, widzę na papierze. Jeszcze pójdę po facelle jak odporwadzę młodego do przedszkola.. Ale zastanawiam się czy nie iść jeszcze na betę i proga jakby był niski i dzwonić do gina jak faktycznie będzie niski.

    Jestem też zaspana i może mi się kreska urajać w oczach

    Ja widzę 😁.

    onalola lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Hej ! Miałam testować jutro, ale generalnie do poniedziałku sobie robię nadzieję. wczoraj ja straciłam, bo na wieczór pojawiło się brązowe plamienie -.-
    Ale dzis wstałam, stwierdziłam robie . oto wynik Pinka

    https://ibb.co/KNj6QFj

    tutaj rozebrany pink

    https://ibb.co/jLBZPsw

    Czy tylko ja widzę cień ( zdjęcie robione w czasie 5 minut max 6 zeby ostrość złapać)

    Ale plamienie nadal jest, widzę na papierze. Jeszcze pójdę po facelle jak odporwadzę młodego do przedszkola.. Ale zastanawiam się czy nie iść jeszcze na betę i proga jakby był niski i dzwonić do gina jak faktycznie będzie niski.

    Jestem też zaspana i może mi się kreska urajać w oczach
    Dzisiaj już nie rób. Kup facelle i zrób rano po nocy. W którym dpo jesteś?
    Ewidetnie widać cień na tym pinku, tylko ja do cieni mam małe zaufanie zwłaszcza jeśli są już blisko terminu @

    Pokahontaz26 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Test zrobiony:
    https://ibb.co/NSLmN4f


    Widzicie coś?
    Ja jakaś b.bladą kreskę ale raz już zostałam oszukana więc podchodzę do tego na spokojnie.

    Planuje zatestować ponownie w sobotę Pinkiem
    Widac widać cień, który to dpo? Chyba jakoś wcześnie jeszcze jesteś prawda?

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Wojcinka gratulacje.
    W poprzednim cyklu miałaś biochemie?
    Trzymam kciuki, żeby kropek został z Tobą do końca... I patrząc po stopce to zmiana partnera wyszla Ci na dobre 😅
    Tak zgadza się.

    A co do zmiany partnera to pod każdym względem była to najlepsza i najłatwiejsza decyzja w moim życiu 🫶

    Vergeet, nick nieaktualny, Azjak lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1423 4129

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Hej ! Miałam testować jutro, ale generalnie do poniedziałku sobie robię nadzieję. wczoraj ja straciłam, bo na wieczór pojawiło się brązowe plamienie -.-
    Ale dzis wstałam, stwierdziłam robie . oto wynik Pinka

    https://ibb.co/KNj6QFj

    tutaj rozebrany pink

    https://ibb.co/jLBZPsw

    Czy tylko ja widzę cień ( zdjęcie robione w czasie 5 minut max 6 zeby ostrość złapać)

    Ale plamienie nadal jest, widzę na papierze. Jeszcze pójdę po facelle jak odporwadzę młodego do przedszkola.. Ale zastanawiam się czy nie iść jeszcze na betę i proga jakby był niski i dzwonić do gina jak faktycznie będzie niski.

    Jestem też zaspana i może mi się kreska urajać w oczach

    Jak na moje oko to coś się przebija 🙈 🤞

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Dzisiaj już nie rób. Kup facelle i zrób rano po nocy. W którym dpo jesteś?
    Ewidetnie widać cień na tym pinku, tylko ja do cieni mam małe zaufanie zwłaszcza jeśli są już blisko terminu @

    Dziś 13 dpo.
    Wczoraj już myślałam że widzę cienie , ale takie turbo.
    To plamienie mnie martwi. Chyba j tak pójdę na betę i proga 😪
    I brzuch boli jakby zaraz @ miała przyjść. Więc na chłodno, bez nastawiania się na nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 07:44

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Test zrobiony:
    https://ibb.co/NSLmN4f


    Widzicie coś?
    Ja jakaś b.bladą kreskę ale raz już zostałam oszukana więc podchodzę do tego na spokojnie.

    Planuje zatestować ponownie w sobotę Pinkiem

    To jest nordtest?

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Izkawik Ekspertka
    Postów: 135 144

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Test zrobiony:
    https://ibb.co/NSLmN4f


    Widzicie coś?
    Ja jakaś b.bladą kreskę ale raz już zostałam oszukana więc podchodzę do tego na spokojnie.

    Planuje zatestować ponownie w sobotę Pinkiem

    Ja tez widze cien cienia

    6cs

    09.2022 👧
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Widac widać cień, który to dpo? Chyba jakoś wcześnie jeszcze jesteś prawda?

    Tak. dopiero 10 lub 11 dpo. Zdaje sobie sprawę że to zbyt wcześnie żeby robić te testy bo już tak raz miałam. Blada krecha i nic z tego nie wyszło. I wtedy robiłam betę 😅. Teraz nie popelnię tego błędu i grzecznie sobie powtórzę test za dwa dni.
    Biorę i tak progesteron więc pod tym względem jestem zabezpieczona 🙂

    Vergeet, kitka_, dailydamn, Wojcinka, cysterka95 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Miś i @onalola na obu widzę cienie, a ja zazwyczaj nic nie widzę 😂 także trzymam kciuki żeby ciemniały ♥️

    Miś, onalola, karczoch321, dailydamn, Olisska, Elena20 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Dzisiaj już nie rób. Kup facelle i zrób rano po nocy. W którym dpo jesteś?
    Ewidetnie widać cień na tym pinku, tylko ja do cieni mam małe zaufanie zwłaszcza jeśli są już blisko terminu @

    Zrobiłam test norda bo miałam pod ręką , i tam też jest cień, ciut wyraźniejszy jak u drugiej testującej , ale zdjęcia nie mam bo moje dziecko postanowiło go rzucić jak był rozebrany 🤣

    Tortie, Wojcinka lubią tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Tortie Autorytet
    Postów: 635 543

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o morfologię to mój mąż miał 0%
    Badania te zrobiliśmy po 2 latach starań i jak przyszyły te wyniki to trochę się złamaliśmy, ale chyba w następnym cyklu zaszłam w ciążę, więc nic się nie zdarzyło zmienić. Mój syn ma już 4 lata :D

    Dodam, że u mnie PCOS, stan przed cukrzycpwy, torbiele się tworzyły bardzo często, nie reagowałam na stymulację.


    A inna sprawa
    Jakie testy owulacyjne kupić? Najlepiej jakiś tani pakiet przez internet

    kitka_ lubi tę wiadomość

    🩵 2020, po 2 latach starań z pomocą medyczną
    🩵 2026 czekamy ...

    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziewczyny, że przewinął się też temat badania nasienia. Mojego męża też to czeka, teraz musimy odczekać miesiąc bo miał przeziębienie z gorączką ale zapytam od razu. Myślicie, żeby zrobić na początku tylko ten podstawowy seminogram i jak coś wyjdzie niepokojącego to dopiero badać pozostałe (chromatyna, HBA, MAR) czy lepiej zrobić od razu komplet?

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ