X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Różowy śluz więc pewnie @jutro się rozkreci. Cóż nowy cykl, nowa nadzieja

    O nieee oby paskuda się rozmyślila i nie przylazla jednak 😕

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    U mnie dopiero 6 dzień cyklu więc starania i testowanie jeszcze przede mną. Ale ja nie jestem z tych wyrywnych 😉 Lubie robić wykresy temperatur i przeważnie już koło 7dpo wiem czy się uda czy nie. Wykres ciążowy miałam charakterystyczny, więc wiem czego się spodziewać.

    Życzę Ci cierpliwości 😊 Ostatnie sytuację z testami u dziewczyn tu na wątku pokazały że lepiej czekać do okolic @ żeby się nie rozczarować...

    Mam nadzieję że wszystkie już niedługo zobaczymy prawdziwe ciążowe dwie kreski 😊

    A czym się konkretnie charakteryzowal ten ciążowy cykl że byl taki specyficzny? :)

    Karolkya lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    A czym się konkretnie charakteryzowal ten ciążowy cykl że byl taki specyficzny? :)
    Też jestem ciekawa 😊

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test niestety tylko jedna kreseczka. Także czekam na @ za tydzień. I zaczynam z ziołami i wiesiołkiem.

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test niestety tylko jedna kreseczka. Także czekam na @ za tydzień. I zaczynam z ziołami i wiesiołkiem.

    Jak jeszcze tydzień do @, to mozliwe ze jeszcze za wcześnie na test było.

    Sonia94, Ola👄, megson91 lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    A może test był przeterminowany?

    Z ciekawości właśnie przeszperalam swoj łazienkowy kubelek i znalazłam opakowanie z tamtego testu. Data przydatnosci byla ok bo do listopada 2020 roku.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 3 listopada 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi a ja nadal nie wierze zeby az tak test wyszedl falszywie. Takie rzeczy sie nie zdarzaja. Owszem sa ale z cieniami a nie takimi pozytywami. Ktos napisal o ciazy biochemicznej. Nie mozliwe poniewaz nawet w ciazy biochemicznej stezenie hcg spada powoli nie z dnia na dzien.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Domi a ja nadal nie wierze zeby az tak test wyszedl falszywie. Takie rzeczy sie nie zdarzaja. Owszem sa ale z cieniami a nie takimi pozytywami. Ktos napisal o ciazy biochemicznej. Nie mozliwe poniewaz nawet w ciazy biochemicznej stezenie hcg spada powoli nie z dnia na dzien.

    Jeszcze byłoby to do zrozumienia jakby to był jakiś cień cienia ale taka piękna wyraźna krecha ...

  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 3 listopada 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Ilu dniowe masz cykle? I w którym dpo robiłaś test w październiku? 🤔
    Mam cykle 30-31 dniowe.test robiłam w 31dc -10dpo(miałam puźną owulacje),6 dni puźniej byłam u lekarza i nic na usg nie było widać beta tego dnia 47.2 dni potem plamienia ,poleciałam na bete i do lekarza.nadal nic na usg ,dał duphaston i kazał odpoczywać.wieczorem wyniki bety rozwiały wszystko-spadła do 23.odstawiłam dupka i za dwa dni dostałam krwawienie.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Czesc dziewczyny, witam nowe w watku 👋🏻

    Jak juz sie przedstawiamy, to ja mam 23 lata. Staramy sie z mezem o pierwszego maluszka, aktualnie zaczelismy 4 cs. Mam za soba juz 2 ciaze biochemiczne w 1 i w 3 cyklu.

    Niestety moj organizm teraz totalnie zwariowal i dzisiaj mija mi wlasnie 11 dzien okresu. W 9 dniu okresu bylam u ginki ale po usg stwierdzila ze wszystko jest okej, krwawienie jednak nie ustaje :( dzisiaj dwa tampony pelne krwi zeszly. Co prawda uzywam tych mini ale zwykle 2 pelne tampony mam w 3-4 dniu miesiaczki a nie w 11 :(
    Czy ktoras z Was ma za soba cos podobnego, przedluzajaca sie miesiaczka po cb/poronieniu?


    Trzymam kciuki za wszystkie z Was zeby ten cykl okazal sie wlasnie tym szczesliwym 💚✊🏻❤️
    Zobacz na moim wykresie co prawda u mnie krwawienie tylko kilka dni ale potem długo plamiłam.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Jeszcze byłoby to do zrozumienia jakby to był jakiś cień cienia ale taka piękna wyraźna krecha ...

    QUOTE=Szpilkka]Domi a ja nadal nie wierze zeby az tak test wyszedl falszywie. Takie rzeczy sie nie zdarzaja. Owszem sa ale z cieniami a nie takimi pozytywami. Ktos napisal o ciazy biochemicznej. Nie mozliwe poniewaz nawet w ciazy biochemicznej stezenie hcg spada powoli nie z dnia na dzien.[/QUOTE]

    Dla mnie dziewczyny to też jest największa zagadka, bo też widziałam u innych dziewczyn wiele sytuacji z oszukanymi testami i faktycznie nie pasuje pod żaden znany mi "schemat" ze tak to ujme, to samo z ciążami biochemicznymi.
    U mnie też dodatkowy dziwny czynnik ze to zadziała się tak bardzo wcześnie i szybko.
    Nie wiadomo co o tym myśleć, ale po becie będziemy mogly może w koncu znaleźć odpowiedź.

    Martwi mnie tez to ze dziś temperatura lekko spadła w dół :( wiec moze byc to też sygnal nadchodzącej za kilka dni @... No zobaczymy.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz co dziwne to mam tyle słuzu takiego mlecznego kremowe ze ciagle mam uczucie mokrych majtek... A szyjka jak przed chwila sprawdzałam to wysoki zamknięta i jakby rozpulchniona, tak jakby inaczej niz zawsze ... Same sprzeczne sygnaly. Jeeezu normalnie niczego bym się w tym nie doszukiwala a przez tamten pozytywny test to ja już sama głupieję 🙄😑

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2957 3581

    Wysłany: 3 listopada 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Chociaz co dziwne to mam tyle słuzu takiego mlecznego kremowe ze ciagle mam uczucie mokrych majtek... A szyjka jak przed chwila sprawdzałam to wysoki zamknięta i jakby rozpulchniona, tak jakby inaczej niz zawsze ... Same sprzeczne sygnaly. Jeeezu normalnie niczego bym się w tym nie doszukiwala a przez tamten pozytywny test to ja już sama głupieję 🙄😑
    Tez bym głupiala. Test jak byk byl pozytywny. A idziesz na betę?

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 3 wizyta ⌛️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi a to naturalny cykl czy byłaś stymulowana lekami? (bo w sumie nie widzę takiej inf, a pewnie wszystkich postów nie doczytalam). Jeśli miałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka testy potrafią wychodzić fałszywie pozytywne nawet do 10 dpo.

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Tez bym głupiala. Test jak byk byl pozytywny. A idziesz na betę?

    Tak dzisiaj po poludniu jak tylko odprowadze gosci na dworzec to pojadę do calodobowego labo zrobić ta bete bo nie daje mi to spokoju, a chciałbym mieć tą niepewność już za sobą. Nie wiem tylko czy wyniki zdążą być na stronie jeszcze dzisiaj czy dopiero jutro jak tak późno zrobię badanie.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Doomi a to naturalny cykl czy byłaś stymulowana lekami? (bo w sumie nie widzę takiej inf, a pewnie wszystkich postów nie doczytalam). Jeśli miałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka testy potrafią wychodzić fałszywie pozytywne nawet do 10 dpo.

    Naturalny cykl.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Naturalny cykl.
    W którym dniu wyszedł Ci pozytywny test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi, taki spadek jeszcze niczego nie wróży, jeszcze może temperatura podskoczyć i się ładnie utrzymać. Tego Ci życzę ✊😘

  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Chociaz co dziwne to mam tyle słuzu takiego mlecznego kremowe ze ciagle mam uczucie mokrych majtek... A szyjka jak przed chwila sprawdzałam to wysoki zamknięta i jakby rozpulchniona, tak jakby inaczej niz zawsze ... Same sprzeczne sygnaly. Jeeezu normalnie niczego bym się w tym nie doszukiwala a przez tamten pozytywny test to ja już sama głupieję 🙄😑
    Czekamy niecierpliwie na wynik bety.trzymam kciuki żeby była pozytywna.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2957 3581

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Tak dzisiaj po poludniu jak tylko odprowadze gosci na dworzec to pojadę do calodobowego labo zrobić ta bete bo nie daje mi to spokoju, a chciałbym mieć tą niepewność już za sobą. Nie wiem tylko czy wyniki zdążą być na stronie jeszcze dzisiaj czy dopiero jutro jak tak późno zrobię badanie.
    Jestem bardzo ciekawa wyników Twojej bety :) trzymam kciuki żeby była pozytywna:)

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 3 wizyta ⌛️

    preg.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ