X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 26 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Robiłam tsh, witaminę B mam 216 jak dobrze pamiętam a D3 mam 40.
    Żelazo też robiłam ale nie pamiętam.
    Prolaktyne chyba robiłam.

    5 tarczycowej nie, ferrytyny też nie, kortyzolu i AMH też nie

    B12 za mała zdecydowanie, D3 zresztą też. Nie patrz, że Ci się mieści w widelkach. Ja na początku też robiłam ten błąd. Dopiero potem się dowiedziałam, że normy laboratoryjne, a normy funkcjonalne to zupełnie co innego. A najgorsze jest to, że mając podobne wyniki jak Twoje + kwas foliowy 10.8 kilku lekarzy na to patrzyło i każdy mówił, że to jest spoko. A nie jest.
    Suplementujesz te witaminy? Masz jakąś dietę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 09:09

    Missi lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Missi Autorytet
    Postów: 656 855

    Wysłany: 26 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    No to ja bym chyba od tego zaczęła. Bo skoro cykle masz regularne i masz swoje owulacje, a jednak nie zaskakuje to przyczyna gdzieś jest. Trochę się dziwię, że jesteś stymulowana przy własnych owulacjach... Zwłaszcza, że nie masz zrobionych podstawowych badań...

    A i do tych badań dodalabym jeszcze krzywa cukrową i glukozową.


    Stymulacje mam ze względu na niedrożny prawy jajowod. Żeby zwiększyć szanse i mieć możliwość zajścia w każdym cyklu a nie tylko w co drugim

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Missi Autorytet
    Postów: 656 855

    Wysłany: 26 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    B12 za mała zdecydowanie, D3 zresztą też. Nie patrz, że Ci się mieści w widelkach. Ja na początku też robiłam ten błąd. Dopiero potem się dowiedziałam, że normy laboratoryjne, a normy funkcjonalne to zupełnie co innego. A najgorsze jest to, że mając podobne wyniki jak Twoje + kwas foliowy 10.8 kilku lekarzy na to patrzyło i każdy mówił, że to jest spoko. A nie jest.
    Suplementujesz te witaminy? Masz jakąś dietę?


    Biorę codziennie garść suplementów odkąd odebrałam te wyniki. I właśnie wiem że i b i d jest za mało.
    Tsh mam jakoś 1,5. Ale tych dodatkowych tarczycowych nie badałam bo myślałam że to wystarczy.

    Jestem na diecie przeciwzapalnej od 3 miesięcy ale teraz obecnie ten tydzień jestem na urlopie i popuściłam sobie totalnie :(

    Widzę, że tutaj wy macie sporą wiedzę. Większą niż wszyscy lekarze. Będę chyba was prosila o jakąś listę badań które zrobić.
    A jeśli chodzi o partnera? Coś więcej niż nasienia badać na razie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 09:29

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 26 maja, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @załamana Przytulam. Jeszcze będziesz szczęśliwa i znajdziesz odpowiednią osobę do założenia rodziny. Wiem, że świąt Ci się zawalił. Musisz przeżyć żałobę, potem będzie lepiej. Tulę ❤️

    @Nopek Współczucia dla koleżanki. Śledziłam historię. Miałam nadzieję, że dobrze się skończy.

    @Hibiskus Może jeszcze jest szansa? Trzymam kciuki.


    Jeżeli o mnie chodzi czwarty dzień boli mnie brzuch. Wczoraj po pracy pojechałam na sor. Nie zrobili żadnych badań. Zalecili środki przeciwbólowe. Lekarz zasugerował endometriozę ale powiedział, że się na tym nie zna.
    Nie wiem gdzie znowu szukać specjalisty żeby wykluczyć/potwierdzić endo. Nie wiem czy to możliwe jeżeli nie mam bóli wokół macicy, a mam w nadbrzuszu/śródbrzuszu z lewej strony. Jakby to było to to przecież tragedia 😔

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 26 maja, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Biorę codziennie garść suplementów odkąd odebrałam te wyniki. I właśnie wiem że i b i d jest za mało.
    Tsh mam jakoś 1,5. Ale tych dodatkowych tarczycowych nie badałam bo myślałam że to wystarczy.

    Jestem na diecie przeciwzapalnej od 3 miesięcy ale teraz obecnie ten tydzień jestem na urlopie i popuściłam sobie totalnie :(

    Widzę, że tutaj wy macie sporą wiedzę. Większą niż wszyscy lekarze. Będę chyba was prosila o jakąś listę badań które zrobić.
    A jeśli chodzi o partnera? Coś więcej niż nasienia badać na razie ?

    To ja bym Ci doradziła zrobienie tych wszystkich badań, które wymieniłam wyżej. Jak coś się będzie działo to to w tych badań wyjdzie. Nie rozumiem jak można kogoś stymulować nie robiąc wcześniej podstawowych badań.

    Jeśli chodzi o partnera to tak naprawdę na samym początku badanie nasienia wystarczy. Jeśli jest ok, to Ty musisz się przebadać. Chociaż jakby partner zbadał sobie tarczycę czy witaminy to na pewno nie zaszkodzi ;) a mógłby zacząć też suplementowac - w końcu daje dziecku 50% genów ;)

    Missi lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1112 1262

    Wysłany: 26 maja, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    @załamana Przytulam. Jeszcze będziesz szczęśliwa i znajdziesz odpowiednią osobę do założenia rodziny. Wiem, że świąt Ci się zawalił. Musisz przeżyć żałobę, potem będzie lepiej. Tulę ❤️

    @Nopek Współczucia dla koleżanki. Śledziłam historię. Miałam nadzieję, że dobrze się skończy.

    @Hibiskus Może jeszcze jest szansa? Trzymam kciuki.


    Jeżeli o mnie chodzi czwarty dzień boli mnie brzuch. Wczoraj po pracy pojechałam na sor. Nie zrobili żadnych badań. Zalecili środki przeciwbólowe. Lekarz zasugerował endometriozę ale powiedział, że się na tym nie zna.
    Nie wiem gdzie znowu szukać specjalisty żeby wykluczyć/potwierdzić endo. Nie wiem czy to możliwe jeżeli nie mam bóli wokół macicy, a mam w nadbrzuszu/śródbrzuszu z lewej strony. Jakby to było to to przecież tragedia 😔

    Na fb jest duża grupa i tam znajdziesz nazwiska lekarzy. Dziewczyny dzielą się swoimi objawami i naprawdę niektóre były nietypowe i była to endo.

    Ja 22 dc, wykres pokazuje jakby był bez owu. Tempka niska. Objawów zero czegokolwiek.

    Wczoraj byliśmy u znajomych na działce i było tak fajnie...! Ale zatęskniłam za towarzyskim życiem! Ostatnio był u mnie tylko dom-praca-lekarze przez to uderzenie w głowę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 09:46

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 517 784

    Wysłany: 26 maja, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus, Missi trzymam kciuki z wasze testy ✊🏻 ja podobnie jak Wy muszę jeszcze chwilę poczekać, oby którejś z Nas trafiły się dwie kreski 😉

    Hibiskus, pp2018, Missi lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • martysiaczki Autorytet
    Postów: 374 904

    Wysłany: 26 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!
    Dzisiaj dzień matki - życzę nam żebyśmy wszystkie w przyszłym roku mogły obchodzić to święto ❤️

    Jadzia19, Nieprzejrzysta, emilgiana, Hibiskus, Flora1234, pp2018, monii00, Treaclynat, BillieJean, brilka, Anulek84 lubią tę wiadomość

    👧🏻1995
    🧑🏻1991

    28.05.2024 ⏸️ 13 dpo - beta 142,39 mIU/ml
    31.05.2024 - beta 432,00 mIU/ml
    18.06.2024 - 6,8 mm bejbika z bijącym serduszkiem ❤️
    29.07.2024 - niskie ryzyka - 6,5 cm szczęścia ❤️
    20.08.2024 - 130 g małego człowieka ❤️
    31.08.2024 - pierwsze kopniaki ❤️
    13.09.2024 - połówkowe, dziewczynka na pokładzie! 🩷

    🔜 wizyta 08.10.2024

    💊 acard 150, prenasol dha, magne b6 forte

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 656 855

    Wysłany: 26 maja, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    To ja bym Ci doradziła zrobienie tych wszystkich badań, które wymieniłam wyżej. Jak coś się będzie działo to to w tych badań wyjdzie. Nie rozumiem jak można kogoś stymulować nie robiąc wcześniej podstawowych badań.

    Jeśli chodzi o partnera to tak naprawdę na samym początku badanie nasienia wystarczy. Jeśli jest ok, to Ty musisz się przebadać. Chociaż jakby partner zbadał sobie tarczycę czy witaminy to na pewno nie zaszkodzi ;) a mógłby zacząć też suplementowac - w końcu daje dziecku 50% genów ;)


    Mój narzeczony jest wręcz uzależniony od suplementów i bierze od lat. Witamin co prawda nie badał ale tsh ma dobre.

    No nic, w takim razie w tym tygodniu zrobię te badania których nie robiłam i te dodatkowe tarczycowe

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 26 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś owulak pozytywny, a lekarz dopiero jutro o 19. Nie jestem pocieszona, bo u mnie same nie pękną :(
    Wyrzut LH jest zawsze, ale brak naturalnej owulacji. Eh.
    Totalnie się nie spodziewałam, czuję się do d*py, okropnie boli mnie krzyż i tylko bym spała. A muszę kończyć prezentację 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 12:04

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 517 784

    Wysłany: 26 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrzucam Wam link do podcastu Kasi o hormonach. Szczególnie polecam wszystkim w cięższych chwilach i negatywnych myślach. Mi jakoś zrobiło się lepiej.

    https://open.spotify.com/episode/07GT4vS6b10QS5nGDHYWOA?si=yVUZcF3QSQ-AfUo75ylhzQ&context=spotify%3Ashow%3A505CEBHnKkJe2cEUL1KpwY

    emilgiana, BillieJean lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 517 784

    Wysłany: 26 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    U mnie dziś owulak pozytywny, a lekarz dopiero jutro o 19. Nie jestem pocieszona, bo u mnie same nie pękną :(
    Wyrzut LH jest zawsze, ale brak naturalnej owulacji. Eh.
    Totalnie się nie spodziewałam, czuję się do d*py, okropnie boli mnie krzyż i tylko bym spała. A muszę kończyć prezentację 🫣

    Zrób sobie kawkę jeżeli lubisz i na spokojnie do tego podejdź. 😉 Pęcherzyki niech rosną piękne i ten mniejszy niech nadrabia do większego. Okaż sobie i swojemu organizmowi trochę zaufania. Jutro szybko przyjdzie.

    emilgiana lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 26 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Zrób sobie kawkę jeżeli lubisz i na spokojnie do tego podejdź. 😉 Pęcherzyki niech rosną piękne i ten mniejszy niech nadrabia do większego. Okaż sobie i swojemu organizmowi trochę zaufania. Jutro szybko przyjdzie.

    A wiesz, że jak nie lubię kawy to akurat sobie zrobię - mrożoną 😃
    Zaufania do organizmu nie mam, bo non stop mnie robi w bambuko 🤣
    Dziękuję za uspokojenie 💚

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 26 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    @załamana Przytulam. Jeszcze będziesz szczęśliwa i znajdziesz odpowiednią osobę do założenia rodziny. Wiem, że świąt Ci się zawalił. Musisz przeżyć żałobę, potem będzie lepiej. Tulę ❤️

    @Nopek Współczucia dla koleżanki. Śledziłam historię. Miałam nadzieję, że dobrze się skończy.

    @Hibiskus Może jeszcze jest szansa? Trzymam kciuki.


    Jeżeli o mnie chodzi czwarty dzień boli mnie brzuch. Wczoraj po pracy pojechałam na sor. Nie zrobili żadnych badań. Zalecili środki przeciwbólowe. Lekarz zasugerował endometriozę ale powiedział, że się na tym nie zna.
    Nie wiem gdzie znowu szukać specjalisty żeby wykluczyć/potwierdzić endo. Nie wiem czy to możliwe jeżeli nie mam bóli wokół macicy, a mam w nadbrzuszu/śródbrzuszu z lewej strony. Jakby to było to to przecież tragedia 😔

    Endometrioza to nie jest tragedia. Owszem czasem jest ciężko, ale bez przesady. Ujarzmić ja też można.

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 26 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa ważne żebyś poszukała dobrego specjalisty, który się zna na temacie i będzie w stanie Cię zdiagnozować. Objawy Endo bywają bardzo różne, a czasem nawet nic nie boli

    pp2018 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Missi Autorytet
    Postów: 656 855

    Wysłany: 26 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    U mnie dziś owulak pozytywny, a lekarz dopiero jutro o 19. Nie jestem pocieszona, bo u mnie same nie pękną :(
    Wyrzut LH jest zawsze, ale brak naturalnej owulacji. Eh.
    Totalnie się nie spodziewałam, czuję się do d*py, okropnie boli mnie krzyż i tylko bym spała. A muszę kończyć prezentację 🫣

    Kurcze u mnie czas owulacji to najlepszy czas w miesiącu. Mogę wtedy góry przenosić i czuję się fantastycznie fizycznie i psychicznie. Gorzej jest przed okresem, wtedy jest totalny zjazd

    Jadzia19, BillieJean, pp2018 lubią tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 26 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Hibiskus ja widzę tam cień. Póki nie ma @ jest nadzieja ! A co do bólu nerek, zapaleń i tego typu przypadłości, kilka lat temu miałam zapalenie nerek, na które nie pomogła furagina i koleżanka mamy pasjonatka ziół poleciła mi ugotować pietruszkę … ten biały korzonek jak do zupy, ugotować w dwóch szklankach wody, bez żadnej soli, pić to 2-3 dziennie taki wywar (smaczny, słodkawy, no pietruszkowy 😅) po dwóch dniach jak ręką odjął, już po pierwszym dniu przestało boleć

    W ciąży też jak przeziębiłam pęcherz to sięgałam po pietruszkę, a koleżanka w ciąży tylko tym się pozbyła bakterii z moczu a wcześniej antybiotyki nic nie pomagały, lekarz aż ją zapytał; jak się pani wyleczyła? Naparem z pietruszki
    Nie wierzył !

    Polecam wszystkim



    @Missi @koktajlowa nie wiem czy znacie taki profil na insta Dorota Cybulska Nutri Doctor
    Ona dużo mówi o badaniach przed ciążą, przygotowaniu do ciąży , niepłodności, endometriozie, pcos, hormonach

    https://www.instagram.com/reel/C3ixOuGowdl/?igsh=bGI1d3p5YjM2bnZ5

    W sumie to też polecam poczytać wszystkim zaintersowanym


    A na lekarzy co twierdzą: ja się nie znam…ja nie wiem, nie zrobię badań pani, ukręciłabym bata, to won iść się uczyć !!!!! Mój ojciec lekarz ma 75 lat (wciąż pracuje) całe życie czyta czyta i ciągle sie uczy, medycyny nie można się nauczyć i kropka, wiedza ciągle się zmienia, Wy tutaj macie większą wiedzę niż nie jeden lekarz którego mamy nieprzyjemność spotkać na swej drodze niestety, smutne


    ;)miłej niedzieli pełnej nadziei

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:24

    monii00, Hibiskus, KasiaWitaminka, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 26 maja, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pp2018 Pododawałam się do tych grup, trochę poczytałam. Do lekarza widzę na 2026 rok są zapisy. Chyba się zapiszę, a jak będę u mojego to też zapytam co o tym sądzi.

    @Speranza Wydaje mi się, że to jedna z najgorszych opcji. Bo na endometriozę nie ma leku. Co najwyżej tabletki antykoncepcyjne co się wyklucza przy staraniach o dziecko...

    @Emilgiana Przytulam 🫂

    @BillieJean Znam. Bo chciałam się do niej na wizytę zapisać ale nawet na instagramie było, że nie przyjmuje nowych pacjentek.

    pp2018, emilgiana lubią tę wiadomość

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1112 1262

    Wysłany: 26 maja, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa, w waw przyjmuje dr Filipecka Tyczka i ma terminy. Ona robi usg z takim żelem.

    Bille, racja! Stefania Korżawska też pisała o tych naparach z pietruszki. Podobno coś wspaniałego!

    BillieJean, koktajlowa lubią tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 26 maja, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Kurcze u mnie czas owulacji to najlepszy czas w miesiącu. Mogę wtedy góry przenosić i czuję się fantastycznie fizycznie i psychicznie. Gorzej jest przed okresem, wtedy jest totalny zjazd

    No właśnie u większość kobiet tak jest, przynajmniej powinno być.
    Ja się czuję okropnie. Brzydka, zła i najgorsza haha
    Oprócz bólu krzyża nic mi nie dolega, a zawsze jajniki bolały, śluz kremowy..
    Peak jak nigdy, premom pokazuje 1.8, zrobiłam 3 różne testy i tak samo..
    Humoru nie poprawia fakt, że wszystko było inaczej wyliczone i jutro miał mi dać zastrzyk jeśli będą odpowiedniej wielkości. Mam jeden w domu, ale nie będę działała na własną rękę. Boję się, że cykl będzie stracony przez to :(
    Totalna załamka. Płaczę przez pozytywny test owulacyjny 🫣😅

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ