X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1433 1450

    Wysłany: 20 maja, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika331122 wrote:
    Hejka, ja czekam na owulację coś mi się opóźnia w tym miesiącu
    przykro mi za małpki :(

    W czerwcu lato do nas idzie, w lutym będę mieć już dzidzię.

    Mój 4.5 letni synek chce mieć siostrę Pole i chce się z nią bawić lalkami, brata za bardzo nie chce hehe boi się o swoje zabawki 😅
    Moim dziewczynom marzy się braciszek 🤗

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 12cs o 3 maleństwo <3
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1433 1450

    Wysłany: 20 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Cześć, dziewczyny 🙋‍♀️ Wiem, że nie udzielałam się na tym wątku miesięcznym, z różnych przyczyn, wiem, że nasza kochana prowadząca @Chochlik12 pewnie czekała na moją aktualizację… Kiedy już postanowiłam się włączyć aktywniej w wątki miesięczne, 16 maja na teście pojawiła się druga kreska.
    Część z Was mnie pamięta z innych wątków i wie, że miałam niestety cb parę miesięcy temu, dlatego podeszłam do tego z chłodną głową.

    Pierwsza beta - 9, kolejna - 43, dziś to 134 🥹 Obstawiona lekami i pełna nadziei na nowy początek, proszę o uzupełnienie tabeli z pierwszej strony 🥹🙏

    IMG-6891.jpg
    Cudownie ❤️❤️❤️ gratulacje 😍😍😍

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 12cs o 3 maleństwo <3
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 20 maja, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Ja też dziś miałam ciężkawy dzień. Znowu muszę się do pewnych rzeczy zdystansować. Cały dzień bije się z myślami czy przyjąć te emocje czy robić wszystko, żeby odwrócić uwagę i liczyć, że później będzie łatwiej to przemyśleć. Boję się, że jak @ przyjdzie to wtedy coś pęknie. 😕

    Życzę Ci z całego serca, żeby nie przylazła okropna małpa 🤞🏼
    Ja mimo terapii nie umie sobie z tym radzić, myślę, że jestem beznadziejna, że nawet nie umiem 'zrobić dziecka'. Ciągłe faszerowanie się, wizyty, zmieniałam dużo nawyków, dieta, ćwiczenia. Zrobiłam co mogłam.. Mąż mnie bardzo wspiera, ale boję się, że po czasie tama pęknie, a małżeństwo się posypie. Widzę jak on bardzo chce dziecka, a ja mu nie mogę tego dać. I ja też nie przeżyję tego.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • ellevv Autorytet
    Postów: 990 925

    Wysłany: 20 maja, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde... lepiej przez jeden kieliszek wina odpuścić krzywą cukrową i insuline nie?

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 20 maja, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa przytulam, uda się w przyszłym cyklu ❤️

    Ultramaryna - cudownie, gratuluję. To wspaniała wiadomość ❤️

    Emlgiana - Kochana to nie tak że nie możesz mężowi dać dziecka, jesteście w tym razem, przejdziecie przez to razem, kryzys to proces, ma jakiś początek i gdzieś się w końcu skończy, Skarbie ściskam mocno ❤️

    Jadzia tulę za ciężki dzień, życzę żeby nie przyszła @, a jeśli przyjdzie to żeby sie udało zająć myśli czymś miłym, ja też się przez chwilę załamuje a później na nowo planuje jak działać by osiągnąć cel chociaż chwilę zwątpienia bywają
    Tulę wszystkie dziewczęta smutaskowe dziś, słoneczko wyjdzie dla nas wszystkich jak któraś z dziewczyn tu napisała 🫂

    Ellevv - może zrób jednak kolejnego dnia bez alko ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 22:05

    emilgiana, Kinia92, ultramaryna_, Maniaaa. lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 990 925

    Wysłany: 20 maja, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Maniaa przytulam, uda się w przyszłym cyklu ❤️

    Ultramaryna - cudownie, gratuluję. To wspaniała wiadomość ❤️

    Emlgiana - Kochana to nie tak że nie możesz mężowi dać dziecka, jesteście w tym razem, przejdziecie przez to razem, kryzys to proces, ma jakiś początek i gdzieś się w końcu skończy, Skarbie ściskam mocno ❤️

    Jadzia tulę za ciężki dzień, życzę żeby nie przyszła @, a jeśli przyjdzie to żeby sie udało zająć myśli czymś miłym, ja też się przez chwilę załamuje a później na nowo planuje jak działać by osiągnąć cel chociaż chwilę zwątpienia bywają
    Tulę wszystkie dziewczęta smutaskowe dziś, słoneczko wyjdzie dla nas wszystkich jak któraś z dziewczyn tu napisała 🫂

    Ellevv - może zrób jednak kolejnego dnia bez alko ?

    Zrobię zrobie... po prostu się zapomniałam się i przypomniało mi się przy końcówce kieliszka... jestem zła..

    emilgiana lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 20 maja, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @BillieJean ja wszystko w teorii wiem, ale nie potrafię tego przekuć w praktykę.
    Mam najcudowniejszego męża, mówił tak jak Ty, że jesteśmy w tym razem, że się uda, że on jest dobrej myśli (a to się nie zdarza)
    Ale wciąż mam wrażenie, że odbieram mu szansę na nomralne życie, że inna dałaby mu to - dziecko. Nawet gdyby został ze mną to ja bym nie dała rady.. skończyłabym ze sobą 🫤
    Nie wyobrażam sobie życie bez dziecka..

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 20 maja, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilgiana, moje serce totalnie kruszeje gdy czytam jak ktoś tak bardzo pragnie dziecka, czuję się wtedy zawstydzona, bo ja temat traktowałam tak blacho ;( będzie to będzie nie to nie, dopiero dziś mając córkę czuje że bez niej nie wyobrażam sobie życia i pragnę więcej 🥹 a inni nawet jednego nie mogą mieć eh 😪

    Nie wiem jak długo się staracie, ale gdzieś na górze mamy zapisany plan, może już z gwiazd Twoje dziecko spogląda na Ciebie i w końcu przyjdzie do Was <3 jest wiele dróg, Ty już na tę drogę weszłaś, życzę Ci szybkiego spotkania z dzieckiem którego tak pragniesz
    Wszystkim Wam tego życzę Kochane gdybym miała taką moc to bym dała każdej fasolkę albo nawet dwie <3 przytulam i życzę dobrej nocy wszystkim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 22:31

    emilgiana, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 20 maja, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultramaryna moje gratulacje !! Wspaniała wiadomość, kciuki✊️✊️✊️❤️❤️❤️

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 maja, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Cześć, dziewczyny 🙋‍♀️ Wiem, że nie udzielałam się na tym wątku miesięcznym, z różnych przyczyn, wiem, że nasza kochana prowadząca @Chochlik12 pewnie czekała na moją aktualizację… Kiedy już postanowiłam się włączyć aktywniej w wątki miesięczne, 16 maja na teście pojawiła się druga kreska.
    Część z Was mnie pamięta z innych wątków i wie, że miałam niestety cb parę miesięcy temu, dlatego podeszłam do tego z chłodną głową.

    Pierwsza beta - 9, kolejna - 43, dziś to 134 🥹 Obstawiona lekami i pełna nadziei na nowy początek, proszę o uzupełnienie tabeli z pierwszej strony 🥹🙏

    IMG-6891.jpg

    Zaczęłyśmy sie starac w podobnym czasie 🥰 gratulacje rosnijcie zdrowo 🥰🥰🥰

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitak widzę że w podobnym wieku mamy dzieci :) mój też 2019, myślałam że nie będzie chciał rodzeństwa ale sam mówi że chce dzidzię w domu , chociaż o psa jest bardzo zazdrosny ☺️

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • monii00 Autorytet
    Postów: 935 1270

    Wysłany: 21 maja, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania to ciężki proces, czasami trzeba odpuścić.. Stres wpływa na cały organizm. Moja kuzynka starała się z mężem 10 lat. Nikt nie dopytywał o przyczyny. Udało się dopiero jak miała 39 lat i mają jedną córeczkę. Bardziej przerażające są niezgodności genetyczne i tego najbardziej się obawiam 🫣 niestety męczą mnie pytania - Co było nie tak? Czy mogłam temu zapobiec? Ale tego nigdy się nie dowiemy 🥺 W piątek mój mąż pękł.. Musiałam go pocieszać, że się tak łatwo nie poddamy. Widocznie tak musiało być..

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5847

    Wysłany: 21 maja, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Starania to ciężki proces, czasami trzeba odpuścić.. Stres wpływa na cały organizm. Moja kuzynka starała się z mężem 10 lat. Nikt nie dopytywał o przyczyny. Udało się dopiero jak miała 39 lat i mają jedną córeczkę. Bardziej przerażające są niezgodności genetyczne i tego najbardziej się obawiam 🫣 niestety męczą mnie pytania - Co było nie tak? Czy mogłam temu zapobiec? Ale tego nigdy się nie dowiemy 🥺 W piątek mój mąż pękł.. Musiałam go pocieszać, że się tak łatwo nie poddamy. Widocznie tak musiało być..

    Widzę; że masz dwa poronienia na wczesnym etapie; przy jakich betach zaczynało się u Ciebie poronienie i czy lekarz zlecił Ci dalszą diagnostykę; czy powiedział standardowe " że 50% ciąż to ciąże biochemiczne" ? Czy badaliście męża ?

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • monii00 Autorytet
    Postów: 935 1270

    Wysłany: 21 maja, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Widzę; że masz dwa poronienia na wczesnym etapie; przy jakich betach zaczynało się u Ciebie poronienie i czy lekarz zlecił Ci dalszą diagnostykę; czy powiedział standardowe " że 50% ciąż to ciąże biochemiczne" ? Czy badaliście męża ?
    Pierwsza nie zbadana beta, tylko test i po poronieniu zrobiona beta - po 2 dniach krwawienia beta 10. Druga ciąża beta 138 po 5 dniach beta 19. Szybko zachodzę w ciążę nawet gin był zaskoczony. Zalecenia na dole stopki. Mam problem z nogą po poronieniu więc podejrzenie trombofilii. Mój gin powiedział wprost, że normalnie dopiero po 3 poronieniu zleca te badania, ale z uwagi na sytuację i zatory w rodzinie (brat taty zmarł rok temu na zator, siotra taty miała amputacje obu nóg bo zakażenie się wdało po czyszczeniu żył zaraz po tym zmarła) działamy wcześniej. Powiedział, że po 3 poronieniu kariotypy nas obojga i zastanowi się jeszcze jakie po wynikach tych pierwszych badań. Tekst o ciążach biologicznych zawsze jest, tak już chcą Nas pocieszyć..

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5847

    Wysłany: 21 maja, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Pani Doktor chyba jako jeden z niewielu lekarzy nie rzuciła takim tekstem po mojej ciąży biochemicznej; robiłam badania w kierunku trombofili z testdna; szybko, sprawnie i bezboleśnie - pakiecik zamówiłam do domu pobrałam wymazy i po 5 dniach był wynik ;) Patrzę, że staracie się od września i myślę, że już pora zacząć porządną diagnostykę; bo być może wystarczy wdrożyć tylko leki i wszystko będzie dobrze ;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • monii00 Autorytet
    Postów: 935 1270

    Wysłany: 21 maja, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Moja Pani Doktor chyba jako jeden z niewielu lekarzy nie rzuciła takim tekstem po mojej ciąży biochemicznej; robiłam badania w kierunku trombofili z testdna; szybko, sprawnie i bezboleśnie - pakiecik zamówiłam do domu pobrałam wymazy i po 5 dniach był wynik ;) Patrzę, że staracie się od września i myślę, że już pora zacząć porządną diagnostykę; bo być może wystarczy wdrożyć tylko leki i wszystko będzie dobrze ;)
    Po poronieniu przerwaliśmy starania. Miałam takie wahania hormonalne, kocioł w pracy i psychicznie byłam słaba, że nie miało to sensu. Wznowiliśmy starania w marcu i w kwietniu już były ⏸️. Trombofilia już zrobiona, napisali że do 23.05 będą wyniki badań. Resztę badań robię za miesiąc bo teraz nic nie wyjdzie miarodajne. Gin powiedział, że do wyników dostosuje leczenie i tok postępowania.

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 21 maja, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też czekam na trombo do 24 maja mam mieć wynik. Niewiem czy nie miałam w kwietniu drugiego biochema, bo jak zbadałam hormony w 3dc to przy okazji betę, wynik był 2,30. Miałam wtedy ovitrelle ale wątpię czy zastrzyk tak długo by się trzymał. Na teście druga kreska była nawet w 1 dzień okresu. 17 czerwca mam szpital- sprawdzimy czy od środka jest jakiś problem, histero, drożność i laparoskopię. Już mam pomału stresik..

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5847

    Wysłany: 21 maja, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, ja też czekam na trombo do 24 maja mam mieć wynik. Niewiem czy nie miałam w kwietniu drugiego biochema, bo jak zbadałam hormony w 3dc to przy okazji betę, wynik był 2,30. Miałam wtedy ovitrelle ale wątpię czy zastrzyk tak długo by się trzymał. Na teście druga kreska była nawet w 1 dzień okresu. 17 czerwca mam szpital- sprawdzimy czy od środka jest jakiś problem, histero, drożność i laparoskopię. Już mam pomału stresik..

    Czy przed laparoskopią badałaś AMH ?

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5847

    Wysłany: 21 maja, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Po poronieniu przerwaliśmy starania. Miałam takie wahania hormonalne, kocioł w pracy i psychicznie byłam słaba, że nie miało to sensu. Wznowiliśmy starania w marcu i w kwietniu już były ⏸️. Trombofilia już zrobiona, napisali że do 23.05 będą wyniki badań. Resztę badań robię za miesiąc bo teraz nic nie wyjdzie miarodajne. Gin powiedział, że do wyników dostosuje leczenie i tok postępowania.

    W takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ja trombofilii nie mam ale lekami jestem obstawiona w każdym cyklu od owulacji w razie czego ;)

    monii00 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 21 maja, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chciałam zameldować w końcu @.

    Monity, cytologia wypada w Boże ciało i tyle w temacie. 🥴 Logistyka mnie wykończy.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ