Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣
Odpowiedz

W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣

Oceń ten wątek:
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves, jadłam i popijałam i w sumie nie wydaje mi się to jakaś dziwną zachcianką szczerze mówiąc 😂 wiecie jakie to dobre było?😂

    Ves lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po. Wszystko w porządku. Wyszła leki niedomykalność zastawki trójdzielne ale pani doktor kazała się nie martwić bo to może być przejściowe. Jeśli nie to będziemy robić echo serca. Ja oczywiście już mam w głowie czarne scenariusze. Staram się nie denerwować tym faktem ale będę mieć to z tylu głowy

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunakala, na innym wątku tez u dziewczyny wyszło to samo i wszystko potem się unormowalo ☺️ podobno u wiekszosci dzieciaczków ona się domyka.
    Także postaraj się być spokojna i przede wszystkim masz zakaz googla!!! 🧡

    Nunakala lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha już poczytałam ale staram się myśleć pozytywnie :)

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunakala wrote:
    Jestem po. Wszystko w porządku. Wyszła leki niedomykalność zastawki trójdzielne ale pani doktor kazała się nie martwić bo to może być przejściowe. Jeśli nie to będziemy robić echo serca. Ja oczywiście już mam w głowie czarne scenariusze. Staram się nie denerwować tym faktem ale będę mieć to z tylu głowy
    Mój Olek też tak miał,zamknęło się wszystko dopiero okolo 34 tc. Także cierpliwie trzeba czekać, tam się wszystko cały czas rozwija.

    Nunakala lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki laski. W 1 ciąży miałam jakieś ognisko izolowane w lewej komorze i tez się martwiłam a wyszło wszystko dobrze ;) staram się nie martwić na zapas. Dobrze ze zrobiłam ten test gen, on mnie uspokaja

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunu to dobre wyniki☺️
    Nie martw się na zapas, jeszcze się wszystko naprawi ☺️ Dzidziek jeszcze ma dużo czasu na to, żeby się dobrze rozwinąć ☺️

    Nunakala lubi tę wiadomość

  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała infekcje w ciąży? Dzisiaj dostałam, a nie ma żadnego terminu do ginekologa na dzisiaj, ani nawet konsultacji telefonicznej. Może za bardzo panikuje i jak dostanę się do gin w poniedziałek to nie będzie tragedii?


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się według om 11+6 według usg 12+5. Mamy prawie 6 cm i serduszko 146 uderzeń. Dwie raczki i dwie nóżki i kość nosowa. We wtorek prenatalne żeby dokładnie wymierzyć na lepszym usg niż tutaj na NFZ. Powiedziała ze może już we wtorek ujawni nam się płeć 😁 wyszło lekkie białko w moczu ale mam się nie przejmowac. Cukier tylko 68… aż jestem w szoku bo 2 tyg wcześniej było 92

    nick nieaktualny, Selena, Axon, Nunakala, Dip88, Kasienka22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka, jeśli masz clotrimazolum maść to smaruj. Bo jakieś globulki to chyba na receptę. Lactovaginal możesz tez sobie kupić
    Infekcja w ciąży częsta sprawa, ja tez miałam

    Kasienka22 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży miałam kilka razy i clotrimazolum pomagał. Teraz biorę probiotyk ginekologiczny Trivagin i póki co mam spokój.

    Dziewczyny gratuluje udanych wizyt ❤️ Nunakala nie martw się na zapas i bądź dobrej myśli 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2021, 15:59

    Nunakala lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Osama Autorytet
    Postów: 268 255

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wyników amniopunkcji dalej nie mam 😥
    Wg tego co mówił genetyk wyliczyłam że do dzisiaj powinny być i taka trasznie czekałam ale niestety jeszcze muszę czekać. W poniedziałek minie 3 tygodnie i w poniedziałek wracamy też z urlopu więc jak wrócę i będzie jeszcze w miarę pora to. Chyba sama zacznę dzwonić do instytutu bo już mnie to za bardzo męczy.

    Niestety też od wczoraj jestem przeziębiona 😢 gardło boli przeokrutnie. Dostałam Tantum Verde do psikania, syrop z porostu islandzkiego i mam nadzieję że się poprawi.
    Wytrzymałam mrozu w pracy od klimy i się nie rozłożyłam a na urlopie mnie złapało, taki pech 😔

    A zapisałam się na połówkowe na 1 września 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2021, 16:15

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, tężyczka, ANA2, MTHFR hetero, PAI-1 hetero, 1 jajnik od 2010 roku.
    rfxg3e3kjr7c8t9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka, infekcja grzybicza to nic takiego, bardzo powszechna przypadłość w ciąży. Ja dostałam krem na receptę, ale możesz clotrimazolum smarować, są też globulki bez recepty, gynoxin, czy jakoś tak, ale musiałabyś porozmawiać w aptece, czy można w ciąży je stosować. No... i jakby udało Ci się dorwać papierki lakmusowe, to sobie sprawdź pH pochwy, przy infekcji grzybiczej powinno być niezmienione, przy bakteryjnej lub wirusowej wyższe i wtedy te proponowane przez nas specyfiki niestety nie pomogą.

    Nunakala, dobrze, że masz już wyniki genetycznych, dzięki temu faktycznie można być w miarę spokojnym, nawet jak usg nie wyszło idealnie. Ale tak jak dziewczyny piszą, jeszcze jest czas 😊

    Osama, kuruj się szybko! Jak udał się urlop?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2021, 17:30

    Nunakala lubi tę wiadomość

  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Kasienka, infekcja grzybicza to nic takiego, bardzo powszechna przypadłość w ciąży. Ja dostałam krem na receptę, ale możesz clotrimazolum smarować, są też globulki bez recepty, gynoxin, czy jakoś tak, ale musiałabyś porozmawiać w aptece, czy można w ciąży je stosować. No... i jakby udało Ci się dorwać papierki lakmusowe, to sobie sprawdź pH pochwy, przy infekcji grzybiczej powinno być niezmienione, przy bakteryjnej lub wirusowej wyższe i wtedy te proponowane przez nas specyfiki niestety nie pomogą.

    Nunakala, dobrze, że masz już wyniki genetycznych, dzięki temu faktycznie można być w miarę spokojnym, nawet jak usg nie wyszło idealnie. Ale tak jak dziewczyny piszą, jeszcze jest czas 😊

    Osama, kuruj się szybko! Jak udał się urlop?

    Mam nawet w domu globulki gynalgin, ale nie jestem pewna czy mogę je stosować w ciąży. Dzięki dziewczyny, przejdę się do apteki i poczekam spokojnie na wizyte 😊


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osama przykro mi, że tak długo musisz czekać.☹️

    Zdrowiej nam tu szybciutko i odpoczywaj 😘 Polubiłam za połówkowe❤️

    Osama lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osama faktycznie strasznie długi ten czas oczekiwania 😣

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osama, mam nadzieje ze niedługo dadzą znać jaki jest wynik :( No i zdrowiej!!

    Kasiekk, miałaś racje ze obcisłe sukienki już całkiem ładnie na nas leżą, chyba tez się skuszę i kupię :)
    abe1b7f2c9e6.jpg

    Osama, nick nieaktualny, Nunakala, AnnWer, Eve, Dip88, Ves, Ariadne002 lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Osama Autorytet
    Postów: 268 255

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop taki średni bo cały czas czekam na wyniki amnio ale coś tam chyba odpoczęłam. Jeszce weekend może jakoś wykorzystam jak gardło pozwoli a w poniedziałek wracamy.
    Bo i nie dawałam rady na takie spacery jak myślałam że będziemy robić ale i tak sporo więcej ruchu było no i brzuch dużo mniej bolał jak w pracy 8 h przed komputerem

    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, tężyczka, ANA2, MTHFR hetero, PAI-1 hetero, 1 jajnik od 2010 roku.
    rfxg3e3kjr7c8t9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, bierz, nawet się nie zastanawiaj, bo wyglądasz super 😁

    Ja swoje ostatnio na wszystkie wyjścia zakładam i każdy komplementuje brzuszek 😊

  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matyna sexy mama 🤩🤩🤩

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ