Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣
Odpowiedz

W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣

Oceń ten wątek:
  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 11 września 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96, to zwykła rutyna i witamina C, więc myślę, że będzie ok. Jeśli możesz dla bezpieczeństwa lepiej chyba wymienić na cytrusy i herbatkę z cytryną, imbirem i domowym sokiem/miodem. Zdrówka!

    Alis96 lubi tę wiadomość

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 11 września 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeziębienie leczyłam woda z cytryną i miodem 🙂🙂 na ból mięśni myślę że możesz spokojnie wziąć paracetamol. No i wypoczywaj jak najwięcej!

    Alis96 lubi tę wiadomość

  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 11 września 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dzisiaj to wesele 🤦‍♀️ idziemy tylko na obiad chyba , zobaczymy jak sie bede czuła

    preg.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 11 września 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj źle się czułam dlatego dopiero dzis pisze. Wszystko jest Ok ma juz156 g nie wiem ile mierzy bo tylko tyłek pokazywała. I mam dziewczynkę i to się już nie zmieni ❤️

    Papierowka, Eve, Rosalie, Osama, Caro, Nunakala, Kasienka22, nick nieaktualny, Ves, Ariadne002 lubią tę wiadomość

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 11 września 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka, najważniejsze, że już lepiej się czujesz i że z maleństwem jest wszystko ok! Płeć potwierdzona- super! ☺️

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 11 września 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja od 5 dni znowu codziennie wymiotuje 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ To będzie już ze mną chyba do końca ciąży ☹️

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 11 września 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna masakra. Myślałam,że takie akcje jednak się kiedyś kończą.
    To ja już nie narzekam na swoje powracające mdłości. Trzymaj się!

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 12 września 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i połowa za mną 🙈
    Screenshot-20210912-074454-Preglife.jpg

    Papierowka, Eve, nick nieaktualny, Osama, Rosalie, Ves, Caro, Nunakala, nulka_23, Alis96, Dip88, Ariadne002 lubią tę wiadomość


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 12 września 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka22, ale super! ❤️ Gratulacje!

    Kasienka22 lubi tę wiadomość

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 12 września 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka gratulacje, czyli za tydzien polowa bedzie za mna, bo u nas rowno tydzien roznicy 😂

    Dzis przed 2 w nocy obudzil mnie tak ostry bol zoladka, jak nigdy, a wiele juz z nim przeszlam... az sie zastanawialam nad wezwaniem karetki! To bylo straszne... troche sie wygasilo w nocy, wzielam tez apap, wypilam gorzka herbate, jakos zasnelam.. teraz niby spokoj, ale boje sie jesc cokolwiek... 😔

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 12 września 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam dziewczyny tych boli i wymiotów, nie miałam tego, więc nie pomogę 😔 mam nadzieję, że to chwilowe dolegliwości.
    Rosalie wydaje mi się że powinnaś coś zjeść - nie możesz się przecież głodzić... A jeśli coś się będzie działo to chyba najlepiej za dnia i ewentualnie wtedy zadziałać - w nocy są różne myśli i człowiek inaczej reaguje - a tak za dnia pojedzie się już ostatecznie do lekarza (oby nie!).

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 12 września 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalie, a może zjadłaś coś co ci zaszkodziło?

    Martyna, Tobie chyba Ukraińskie jedzenie nie służy...

  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 12 września 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpakowałam paczkę z pieluchami. Te grubsze o których pisała Martyna są rzeczywiście bardzo fajne, dość miłe w dotyku tak jak muślinowe. Flanele wzięłam bo miały piękne wzory, ale to inny materiał, czyli trzeba się przyzwyczaić po prostu - też są ok. Ale jestem zachwycona bambusowymi - są przeurocze i bardzo mięciutkie 😊 chyba będę je stosowała jako lekki kocyk, bo aż żal brudzić 😅
    https://allegro.pl/oferta/pieluszka-bambusowa-pielucha-bambus-100-75x75-cm-7346961341

    Martyna33, Osama lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 września 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka, mnie to chyba żadne jedzenie nie służy 🤷🏼‍♀️
    Dziś w nocy 2h nie spałam, w brzuchu dzikie tance. Oczywiście juz wzięło mnie na wymioty wiec zaczęłam jeść ciastka w łóżku, czym obudziłam męża 😂 A potem rano odsypiałam nockę.

    Ves, właśnie ja byłam zachwycona tym, jakie one są grube, rewelacja ☺️ A teraz zerknęłam ze mam bambusową tej firmy co wysłałaś, ale zamawiałam z innej stronki, z babyboutik. Potwierdzam, że milusia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2021, 10:07

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 12 września 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalie wrote:
    Kasienka gratulacje, czyli za tydzien polowa bedzie za mna, bo u nas rowno tydzien roznicy 😂

    Dzis przed 2 w nocy obudzil mnie tak ostry bol zoladka, jak nigdy, a wiele juz z nim przeszlam... az sie zastanawialam nad wezwaniem karetki! To bylo straszne... troche sie wygasilo w nocy, wzielam tez apap, wypilam gorzka herbate, jakos zasnelam.. teraz niby spokoj, ale boje sie jesc cokolwiek... 😔

    Przeżyłam to pare dni temu, zasypiałam już z bólem żołądka ale pomyślałam że przez noc przejdzie. Pobudka w środku nocy, skręcanie się z bólu i wymioty. Tez bałam się zjesc cokolwiek później ale po zjedzeniu śniadania bylo lepiej 😊


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 12 września 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj wymyślaliśmy plan awaryjny, bo jest coraz bardziej prawdopodobne że nie uda nam się przeprowadzić do narodzin Marcelinki 🙄 nie wiem gdzie w kawalerce wciśniemy wszystkie rzeczy dla niej, ale są ludzie którzy dają radę, to może też musimy 😅


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 12 września 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzałam te linki z pieluszkami. Naprawdę polecacie jeśli chodzi o jakość? Tetra, muślin i bambus naprawdę wszystkie rodzaje się przydają? Muszę przejrzeć całe forum i poszukać jakie macie wyprawki czego ile potrzeba bo ja jestem zielona… rożki,otulacze, kokony, poduszka, kołderka nawet nie wiem czy to wszystko jest potrzebne 🤷‍♀️

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 września 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Obejrzałam te linki z pieluszkami. Naprawdę polecacie jeśli chodzi o jakość? Tetra, muślin i bambus naprawdę wszystkie rodzaje się przydają? Muszę przejrzeć całe forum i poszukać jakie macie wyprawki czego ile potrzeba bo ja jestem zielona… rożki,otulacze, kokony, poduszka, kołderka nawet nie wiem czy to wszystko jest potrzebne 🤷‍♀️

    Tetry to z minimum 15 warto mieć, chyba każda doświadczona mama potwierdzi. A bambusowe i muślinowe większe otulacze przydają się do położenia na nich dziecko, do przykrycia jak jest dość ciepło.
    Rozek zimą tez potrzebny, nawet do szpitala każą brac. Poduszka, kołderka, kokon- dwa pierwsze niepotrzebne, a trzecie niekonieczne moim zdaniem :)

    Eve lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 12 września 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może głupie pytanie ale jak dziecko będzie spać w łóżeczku? Bez kołderki i poduszki? Czyli jak? Nie potrafie sobie tego wyobrazić. A co do wózka? Jakieś wkłady są czy jak?

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 września 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Może głupie pytanie ale jak dziecko będzie spać w łóżeczku? Bez kołderki i poduszki? Czyli jak? Nie potrafie sobie tego wyobrazić. A co do wózka? Jakieś wkłady są czy jak?

    https://mamaginekolog.pl/zmniejszyc-ryzyko-smierci-lozeczkowej/

    https://mamaginekolog.pl/jak-ubierac-dziecko-do-snu/

    Do wózka śpiworek.

    maciejka, Papierowka lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ