Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    Propo oleju z wiesiołka, ja używałam co prawda w kapsułkach, ale widziałam efekty. Przy pierwszym cyklu kiedy stosowałam zrozumiałam co to znaczy ten płodny śluz 😅 na początku lutego tez brałam, czy pomogło 🤷‍♀️
    Na pewno tez mega poprawa jeśli chodzi o cerę 😊 (a ja od jakiegoś czasu z tych pryszczatych bardzo🙈😂)

    U mnie 1miesiąc była poprawa, ale bez szału. Teraz 2 miesiąc leci i śluz się rozciągał na 10cm 😲 wedlug mojego męża była istna powódź 🤣

    Anett93, Olo323, 2+3 lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Agwinka Ekspertka
    Postów: 243 415

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Gratulacje 😀🥰🥰🥰

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KiniuśiKinio Autorytet
    Postów: 269 291

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa super gratuluję :):) w końcu się doczekalysmy pięknego wyniku ❤️❤️☘️

    Angelaaaa, Blond27 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo - w oczekiwaniu na Boży cud 🙏

    Ja : Graves Basedowa ➡️operacyjne usunięcie tarczycy ➡️leczenie radiojodem ➡️ niedoczynność - euthyrox
    TSH 0,866 ( październik 2023)

    On : jakość nasienia do poprawy
    Sierpień 22/ grudzień 22/ sierpień 23/ grudzien 23
    Koncentracja/ 3mln /12mln/ 7mln/ 5mln
    Ilość w próbie/ 13mln /94mln/ 37mln/ 25mln
    Ruch postępowy/ 25% / 24%/ 18%/ 55%
    Prawidłowa budowa/ - / 4%/ 6%/ -

    IUI
    *12.12.23 - 10mln, 80% ❌️

    IVF
    18.12.2024 - kwalifikacja
    22-31.01.2025 - primolut nor
    05-16.02.2025 - Stymulacja Menopur 75 i Rekovelle 12
    11-17.02.2025 - Cetrotide 0,25
    17.02.2025 - Ovitrelle 1 amp i Gonapeptyl 2 amp
    19.02.2025 - punkcja - 12 pęcherzyków, 9 dojrzałych, 9 zapłodnionych
    26.02 2025 - blastka 5.1.1 ❄️ blastka 5.2.3 ❄️
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Piękna!!!

    Angelaaaa, Blond27 lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela moje gratulacje 🥰 rośnijcie zdrowo

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Monia94 Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍

    Gratulacje 😊

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    mąż słabe wyniki nasienia
    wrzesień 2018r - narodziny córki ( ponad 2 lata starań)

    starania o 2 maleństwo - 5 cs
  • Selenka Koleżanka
    Postów: 60 43

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaa gratuluję! 💚💚
    W końcu jakieś dobre wieści 🤗

    Dziewczyny ja też mam w domu kilka testów, nie wiem po co 🙈

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może teraz w drugiej połowie miesiąca będzie więcej ⏸️

    Anett93, Selenka, Olo323, Monia94 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Gratuluję ❤❤❤ nie mogło się nie udać 😘

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • 2+3 Autorytet
    Postów: 661 1197

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Super wynik 😍 Gratuluję, rośnijcie zdrowo 🙂

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Na pokładzie:
    💙 09.2012 sn
    💜 04.2015 cc
    💜 05.2017 cc

    09.2019 cichutko marzy mi się 4...
    01.2022 starania na serio...
    03.2022 BC 💔😭

    16 cykl starań po BC...
    17.05.23 15:15 szok ⏸️ ❤️🌈
    18.05.23 beta 261,90 // prog 28,10 ❤️🙏
    29.05.23 beta 29165 😲❤️ // prog 17,20 😥🙏
    30.05.23 wizyta - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka ❤️🙏
    13.06.23 1,5 cm dzidzi i jest serduszko ❤️
    22.06.23 [wizyta kontrolna przez plamienia] 2,44 cm i bije ❤️
    03.07.23 wizyta 4 cm i bije ❤️
    12.07 14:00 prenatalne
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela kochana gratuluje,piękny wynik.♥️♥️♥️💚💚💚💚
    Ale się cieszę jakby to mi się udało🤭🤷
    Super 🤰🤰🤰

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei nie mam testów wcale, powiem więcej od 2 cykli nie sikalam na testy. 😱 Mam nadzieję że niedługo usłyszymy pozytywne wieści i będzie taka możliwość 😊🤞

    Olo323 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • MałaMk Ekspertka
    Postów: 161 417

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍

    Gratulacje!! Nieźle się trzeba było na czekać na ten wynik ale warto było!!!
    Leć jutro na powtórkę bety, mimo wszystko lepiej w tym samym labo zrobić.

    Ja was podczytuję cały czas ale tak lecicie z tymi stronami, że ciężko nadążyć 🙉


    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    🤍 01.2022 - cb
    (2.04.22) 10dpo ⏸️
    (4.04.22) 12dpo - beta 79,69
    (6.04.22) 14dpo - beta 263,30
    (8.04.22) 16dpo - beta 778,10
    (20.04.22)-6+1, dzidzia 5mm
    (2.05.22) - prenatalne
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak warto było tyle czekać 🤩 ale od jutra znowu stres i czekanie 😂 mam nadzieję że również dotrzymacie mi towarzystwa ? 🤭

    Mgdra, MałaMk, Kasiooola, Grażyna1820, nick nieaktualny, Aneta2506, czarneniebo, Koteczka82, daruśka, Olo323, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa - gratki 🥰

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

  • peonia Ekspertka
    Postów: 199 498

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Cudownie!!! Gratulacje!🍼🧸♥️

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👩🧑 30 lat
    ⏸️ 10.03
    10.03 beta 9.98
    12.03 beta 58.60 prog 35.30
    14.03 beta 191 prog 40.80
    02.04 6.83mm, mamy 💓

    preg.png
  • Selenka Koleżanka
    Postów: 60 43

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Tak warto było tyle czekać 🤩 ale od jutra znowu stres i czekanie 😂 mam nadzieję że również dotrzymacie mi towarzystwa ? 🤭


    Znów będziemy czekać i odświeżać forum co 5 minut 🙈

    Angelaaaa, Grażyna1820, Olo323 lubią tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selenka wrote:
    Znów będziemy czekać i odświeżać forum co 5 minut 🙈

    Gorzej jak znowu będzie trzeba tyle czekać 🥴🥴

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Tak warto było tyle czekać 🤩 ale od jutra znowu stres i czekanie 😂 mam nadzieję że również dotrzymacie mi towarzystwa ? 🤭
    Oczywiście!

    A ja proszę o kciuki jutro o 14. Idę na wizytę do ginekologa.

    Okinny, Angelaaaa, Kalli95, MałaMk, milam, Zamieszana93, Grażyna1820, Monia94, nick nieaktualny, Aneta2506, Kluska95, Anett93, Kofii, Selenka, czarneniebo, Koteczka82, daruśka, Olo323, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Oczywiście!

    A ja proszę o kciuki jutro o 14. Idę na wizytę do ginekologa.

    Super 🥰 pierwsza wizyta ?

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ