Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Oczywiście!

    A ja proszę o kciuki jutro o 14. Idę na wizytę do ginekologa.
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 18:29

    Mgdra, Angelaaaa, MałaMk, pluto_nova, Anett93, daruśka lubią tę wiadomość

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg

    Widać 🤞

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg

    Ja bym zrobiła betę
    Tak to będziesz wiedzieć na czym stoisz
    I może wyłapałaś wczesna ciążę ?
    Trzymam kciuki 🤞🍀

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Super 🥰 pierwsza wizyta ?
    Nie, druga ale pierwsza miałam 5+1 i był tylko pęcherzyk żółtkowy.
    Druga mam jutro.
    No ale w między czasie w 7+1 byłam też na sorze z powodu delikatnych plamien i na badaniu widać było serduszko.
    Plamienia miałam w czasie spodziewanej kolejnej miesiączki i był to śluz lekko zabarwiony różowym kolorem, czasem brązowoym. Nie przenikalo to na bieliznę i było tylko na papierze w trakcie podcierania się i nie przy każdym podtarciu, głównie wieczorem. 3 dni tak było. Od 2 dni spokój.

    Kluska95, Anett93 lubią tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg
    Widac!! 💚

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Nie, druga ale pierwsza miałam 5+1 i był tylko pęcherzyk żółtkowy.
    Druga mam jutro.
    No ale w między czasie w 7+1 byłam też na sorze z powodu delikatnych plamien i na badaniu widać było serduszko.
    Plamienia miałam w czasie spodziewanej kolejnej miesiączki i był to śluz lekko zabarwiony różowym kolorem, czasem brązowoym. Nie przenikalo to na bieliznę i było tylko na papierze w trakcie podcierania się i nie przy każdym podtarciu, głównie wieczorem. 3 dni tak było. Od 2 dni spokój.

    Też tak miałam w ciąży i wtedy przez to miałam szybciej wizytę i też nie było serduszka i musiałam iść drugi raz 😁
    Mam nadzieję że w tej ciąży tak nie będzie bo to zawsze stresujące 🤷‍♀️

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • MałaMk Ekspertka
    Postów: 161 417

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg

    Ja też widzę ☺️
    Ja bym pewnie na Twoim miejscu jeszcze raz rano zatestowała i poleciała na betę 😂

    🤍 01.2022 - cb
    (2.04.22) 10dpo ⏸️
    (4.04.22) 12dpo - beta 79,69
    (6.04.22) 14dpo - beta 263,30
    (8.04.22) 16dpo - beta 778,10
    (20.04.22)-6+1, dzidzia 5mm
    (2.05.22) - prenatalne
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 15 marca 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Zaciśnięte! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja przed chwila zrobiłam test bo sama nie wiem czy po mojej wczorajszej becie jeszcze sie kłuć czy już czekać na @ druga kreska jest wyraźniejsza ale nie łudzę się :(

    6a2d8d713e9f.jpg

    Nie przestawaj się kłuć, kreska jest. Chyba trzeba jeszcze raz betę machnąć.

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa no nareszcie, ale nas przetrzymali. Beta jest piękna 🤩 idealna wręcz

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaa super, gratuluje, jutro powtórka? mam nadzieje ze tym razem nie trzeba bedzie tak masakrycznie dlugo czekac..

    Mgdra daj znać po wizycie teraz to juz bedzie chyba nawet kawalek czlowieka widac?

    a ja nie kolekcjonuje testów ciazowych, kupilam opakowanie 2, jeden zużylam w poprzednim cyklu a drugi czeka w kosmetyczce na jutrzejszy poranek- no, to kto bedzie czekac pod moim kibelkiem? ps gdyby sie okazalo, że bedzie co wrzucac to jak sie dodaje zdjecie w tresci wiadomosci?

    Okinny, Angelaaaa, Kalli95, 2+3, Monia94, Mgdra, Aneta2506, MałaMk, Kofii, Koteczka82, Olo323, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori jest kreseczka, powtórz jutro będę i będziesz miała czarno na białym 🤞🏻

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Angelaaa super, gratuluje, jutro powtórka? mam nadzieje ze tym razem nie trzeba bedzie tak masakrycznie dlugo czekac..

    Mgdra daj znać po wizycie teraz to juz bedzie chyba nawet kawalek czlowieka widac?

    a ja nie kolekcjonuje testów ciazowych, kupilam opakowanie 2, jeden zużylam w poprzednim cyklu a drugi czeka w kosmetyczce na jutrzejszy poranek- no, to kto bedzie czekac pod moim kibelkiem? ps gdyby sie okazalo, że bedzie co wrzucac to jak sie dodaje zdjecie w tresci wiadomosci?

    Tak jutro znowu beta i też mam nadzieję że wynik będzie szybciej 😂

    Na 1 stronie masz instrukcje i link do zdjęcia 🤗

    Czekamy na jutro pod 🚽🤞🍀

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Angelaaa super, gratuluje, jutro powtórka? mam nadzieje ze tym razem nie trzeba bedzie tak masakrycznie dlugo czekac..

    Mgdra daj znać po wizycie teraz to juz bedzie chyba nawet kawalek czlowieka widac?

    a ja nie kolekcjonuje testów ciazowych, kupilam opakowanie 2, jeden zużylam w poprzednim cyklu a drugi czeka w kosmetyczce na jutrzejszy poranek- no, to kto bedzie czekac pod moim kibelkiem? ps gdyby sie okazalo, że bedzie co wrzucac to jak sie dodaje zdjecie w tresci wiadomosci?
    Kciuki 🤞🤞🤞🤞 melduje się z rana pod drzwiami 😁🚽

    Olo323 lubi tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Angelaaa super, gratuluje, jutro powtórka? mam nadzieje ze tym razem nie trzeba bedzie tak masakrycznie dlugo czekac..

    Mgdra daj znać po wizycie teraz to juz bedzie chyba nawet kawalek czlowieka widac?

    a ja nie kolekcjonuje testów ciazowych, kupilam opakowanie 2, jeden zużylam w poprzednim cyklu a drugi czeka w kosmetyczce na jutrzejszy poranek- no, to kto bedzie czekac pod moim kibelkiem? ps gdyby sie okazalo, że bedzie co wrzucac to jak sie dodaje zdjecie w tresci wiadomosci?

    ✊✊✊

    Angela no mam nadzieję że ta Twoja beta będzie tym razem szybciej 😏 bo to czekanie ! Będzie piękna ✊✊

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Beta 70.8 😍
    Gratuluję!😊👶

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta wpisz mi 🐒

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam i zrobiłam test owulacujny. I co? I wyszedł pozytywny 🙈 w 36 dniu cyklu.

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    Aneta wpisz mi 🐒

    Przykro ☹️

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 15 marca 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika96 wrote:
    Dziewczyny zgłupiałam i zrobiłam test owulacujny. I co? I wyszedł pozytywny 🙈 w 36 dniu cyklu.

    Dziwne 🥴🥴

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 15 marca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Angelaaa super, gratuluje, jutro powtórka? mam nadzieje ze tym razem nie trzeba bedzie tak masakrycznie dlugo czekac..

    Mgdra daj znać po wizycie teraz to juz bedzie chyba nawet kawalek czlowieka widac?

    a ja nie kolekcjonuje testów ciazowych, kupilam opakowanie 2, jeden zużylam w poprzednim cyklu a drugi czeka w kosmetyczce na jutrzejszy poranek- no, to kto bedzie czekac pod moim kibelkiem? ps gdyby sie okazalo, że bedzie co wrzucac to jak sie dodaje zdjecie w tresci wiadomosci?

    Ja będę czekać! 💚✊

    No już kawałek człowieczka bylo widać w czwartek. Teraz jeśli sprzęt mają dobry, to powinno być widać więcej 😊

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ