Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Kamala8 Autorytet
    Postów: 403 143

    Wysłany: 18 marca 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Cześć dziewczyny czy Wam też aplikacja tak szaleje ostatnio 🤦🏻‍♀️ ? Mi codziennie zmienia dzień owulacji, wczoraj było 5 dpo, rano 4 dpo, a teraz znowu zmieniła na 6 dpo nie może się coś zdecydować 😂
    Tak. Mi w tym cyklu ciągle zmienia 13 lub 14dc. Teraz stanęło na 13 a skok temperatury oraz objawy pokazują że była 14.

    👩‍💼36
    Badania etap I i II ok.
    Tsh -2,9 -> 1,9 ->2,6
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 18 marca 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Kofii badanie proga najlepiej zrobić 7 dni po owulacji więc to trochę potrwa zanim byś mogła zrobić, a skoro masz infekcje to pewnie nie będziesz tak długo czekać z wizyta, lepiej idź teraz i od razu niech lekarz doradzi co i jak. Chociaż ja miałam plamienia przez 2 lata przed każda @ i kilku lekarzy u których byłam zbytnio się tym nie przejęło i żadnych badań nie zleciło, więc różnie może być.

    Właśnie wizytę w sprawie plamienia mam już umówiona na 11.04, na infekcję leki już mam od lekarki z przychodni i tylko czekam na koniec okresu aby je zacząć używać 😊 na tą drugą wizytę idę prywatnie do mojej ginekolog, bo to poważna sprawa, a pani ginekolog z przychodni, i której byłam jednorazowo żeby zaoszczędzić (🤪) nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 18 marca 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Właśnie wizytę w sprawie plamienia mam już umówiona na 11.04, na infekcję leki już mam od lekarki z przychodni i tylko czekam na koniec okresu aby je zacząć używać 😊 na tą drugą wizytę idę prywatnie do mojej ginekolog, bo to poważna sprawa, a pani ginekolog z przychodni, i której byłam jednorazowo żeby zaoszczędzić (🤪) nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

    Okey rozumiem w takim razie jeśli uda Ci się być już po tej owulacji 7 dni, przed ta druga wizyta to pewnie, że zrób proga, będziesz miała wyniki to będzie miała się lekarka czym sugerować i nie będziesz musiała lecieć drugi raz jeśli by zleciła wykonanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2022, 16:31

    Kofii lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Mqgdzia76 Przyjaciółka
    Postów: 93 187

    Wysłany: 18 marca 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszana93 wrote:
    Kurcze, dziwna sprawa 😕
    Test z 16 pokazał wyraźną kreskę, a na tym świeżym teście nic nie widzę. Masz może jeszcze jakiś inny test żeby powtórzyć?
    Tak,ale to juz jutro zrobi.dziwna sytuacj.
    Myśle,ze jakby był biochem to po tak wyraźnej kresce z 16nie zeszło by do0.tak ze nie widać nic na drugim teści.wgl owulacyjne wychodzą pozytywne od razu prawie.

    preg.png
  • Hope99 Przyjaciółka
    Postów: 97 150

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mqgdzia76 wrote:
    Hejo
    Co myślicie robiłam test 16.03 i dziś
    https://naforum.zapodaj.net/b13799a2f22d.jpg.html
    Czy są jakieś szanse,Że jednak jestem w ciąży?
    Test z 16. Nie pozostawia złudzeń jest pozyty.
    Jutro beta może sie wyjaśn.
    Pinki płytkowe są naprawdę słabe... robiłam je w kilku ciążach i przy becie 500! Była słaba kreska, a na teście z innej firmy w dodatku z drugiego moczu, godzinę po Pinku dwie grube krechy. Najlepiej zrobić test z innej firmy lub strumieniowy Pinka bo czasami się widocznie bardzo źle wybarwiają.😉

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już po monicie i wygląda na to że ovu była dosłownie przed chwilą 🤣
    Nie ma tego dużego pecherzyka co miał 20mm w 9dc, jest jeden 15mm czyli to pewnie ten który miał 12mm. Endometrium 11/12mm więc też podrosło z 8mm 😁
    A z ❤️ wstrzeliliśmy się idealnie bo ❤️ dzisiaj rano a ovu jakoś ok 14-16 (miałam taki ból że myślałam że nie dojadę na monit 🤪)
    Teraz jeszcze wieczorem poprawimy ❤️
    A potem progesteron i czekamy na ⏸️

    Poproszę o zapisanie na testowanie na 29.03 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2022, 17:18

    _Luna_, Livka, nick nieaktualny, Angelaaaa, Aneta2506, Mgdra, Anett93, Kasiooola, Kluska95, Milixx, Grażyna1820, nick nieaktualny, RoZyCzK4, Nati94, 2+3, KiniuśiKinio, cslza, pluto_nova, nick nieaktualny, Selenka, czarneniebo, Kalli95, milam, Pfry, Olo323 lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Hej, zaraz będę nadrabiać czytanie, ale możecie coś powiedzieć jak moje wyniki? Dopiero w kwietniu mam wizytę u lekarza. Trochę się załamałam tą prolaktyną...
    Badania robione dzisiaj w 3dc

    https://ibb.co/89GgmW8

    Ja nie mogę otworzyć..

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Hej dziewczyny ja już po monicie i wygląda na to że ovu była dosłownie przed chwilą 🤣
    Nie ma tego dużego pecherzyka co miał 20mm w 9dc, jest jeden 15mm czyli to pewnie ten który miał 12mm. Endometrium 11/12mm więc też podrosło z 8mm 😁
    A z ❤️ wstrzeliliśmy się idealnie bo ❤️ dzisiaj rano a ovu jakoś ok 14-16 (miałam taki ból że myślałam że nie dojadę na monit 🤪)
    Teraz jeszcze wieczorem poprawimy ❤️
    A potem progesteron i czekamy na ⏸️

    Poproszę o zapisanie na testowanie na 29.03 😁


    Super 😁
    Musi się udać 🤞🍀

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koffi, wpjshje z bólem serca...

    Ja też mam plamienia przed okresem a progesteron mam dobry... W tym miesiącu pierwszy raz będę brała Duphaston, zobaczymy czy cos się zmieni. Duphaston biorę również na wydłużenie fazy lutealnej.

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Hej dziewczyny ja już po monicie i wygląda na to że ovu była dosłownie przed chwilą 🤣
    Nie ma tego dużego pecherzyka co miał 20mm w 9dc, jest jeden 15mm czyli to pewnie ten który miał 12mm. Endometrium 11/12mm więc też podrosło z 8mm 😁
    A z ❤️ wstrzeliliśmy się idealnie bo ❤️ dzisiaj rano a ovu jakoś ok 14-16 (miałam taki ból że myślałam że nie dojadę na monit 🤪)
    Teraz jeszcze wieczorem poprawimy ❤️
    A potem progesteron i czekamy na ⏸️

    Poproszę o zapisanie na testowanie na 29.03 😁

    Suuuper😊

    To może jednak jeszcze zatestujesz w Marcu? 😊🤔

    Edit. Aaaaa widzę że napisałaś żebym Cię zapisała🙈 Dziewczyny jak coś przeocze to mi piszcie bo przez to cisnienie w Polsce chodzę jak zombie.. 🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2022, 17:50

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Ja nie mogę otworzyć..

    https://i.ibb.co/Yh6JxQ8/20220318-141632.jpg[/img][/url] A teraz?

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    https://i.ibb.co/Yh6JxQ8/20220318-141632.jpg[/img][/url] A teraz?

    Wyniki wydaje mi się że ok, prolaktyna też nie jest mocno podwyższona... Mi ginekolog mówił że lek na obniżenie najlepiej wprowadzić jak prolaktyna jest od 45, a tak to sprawdzić czy owulację wystepuja, jak tak to przy takim wyniku nie wprowadzać leku bo to nie są cukierki.. Wiec najlepiej jakbyś zrobiła monit/badanie proga 7dpo i zobaczyla jak jest u Ciebie.

    Na wynik prolaktyny też ma wpływ dużo czynnikow- stres/wysilek/sen/współżycie...

    Anett93 lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1662 2853

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Właśnie wizytę w sprawie plamienia mam już umówiona na 11.04, na infekcję leki już mam od lekarki z przychodni i tylko czekam na koniec okresu aby je zacząć używać 😊 na tą drugą wizytę idę prywatnie do mojej ginekolog, bo to poważna sprawa, a pani ginekolog z przychodni, i której byłam jednorazowo żeby zaoszczędzić (🤪) nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

    Koniecznie daj znać co powie lekarz o tych plamieniach, ja mam też wizytę ale 12.04 😎 i to w tej samej sprawie, u mnie się pojawiły po poronieniu, później miałam polipa usuwanego i one są ciągle, ginekologicznie ok, progesteron też spoko a mam te plamienia już ok 4 dni przed @ pojawiają się nitki krwi w słuzie 🤷‍♀️ a nigdy nie miałam

    Kofii lubi tę wiadomość

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1662 2853

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🌹
    Witam wiosennie, miałam bardzo fajny dzień ale popołudniu właśnie od 16 dopadł mnie ból jajników, więc ból owulacyjny jest, owulak od wczoraj mega pozytywny i teraz zrobiłam jezzcze raz, a to piłam kawę godzinę temu i znowu bordo🤔 także mój będzie wykorzystany dzisjaj w nocy jak wróci z pracy 😎
    Pieke dzisiaj ciasto bananowe bo mam 5 ciemnych bananów więc robię co lubię 🌹

    Aneta2506, Angelaaaa, RoZyCzK4, Koteczka82, Anett93, Kluska95, 2+3, cslza, Kofii, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bata w środę 1744 a dziś 4218

    Grażyna1820, Mgdra, Angelaaaa, Koteczka82, Anett93, Kluska95, Kasiooola, 2+3, cslza, Miśka_95, daruśka, Livka, pluto_nova, nick nieaktualny, _Luna_, nick nieaktualny, Selenka, czarneniebo, Chrupka , Kalli95, milam, Pfry, Olo323, AlfaCentauri, Monia94, Monia94 lubią tę wiadomość

  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 18 marca 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O lał😍piękna beta !

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 18 marca 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam wieczór mija, dziewczyny moje? ☺ Ja dzisiaj pierwszy dzień od dwóch tygodni bez tabletek przeciwbólowych wiec pozwalam sobie na trochę relaksu ☺☺☺ czy któraś ze mną? 🥂

    7cf3a6da0851.jpg

    Angelaaaa, jo_ana, Koteczka82, Anett93, Kasiooola, 2+3, Milixx, pluto_nova, Sylka , nick nieaktualny, Selenka, czarneniebo, Kalli95, AlfaCentauri, Monia94 lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam, że z bólem głowy to jest jakaś masakra. Ja dziś wstalam z bóle i zanim się obudziłam i otworzyłam oczy to już wiedzialam, że mnie boli... I cały dzień dziś...

    A z tym testami to jest loteria, żeby się ładnie wybarwiły, ja jak sikałam w wigilie żeby Staremu pokazać to zrobiłam 4 różnych firm i wybrałam najmocniejszy. I to najtańszy😅

    2+3 lubi tę wiadomość

  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 18 marca 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    A jak Wam wieczór mija, dziewczyny moje? ☺ Ja dzisiaj pierwszy dzień od dwóch tygodni bez tabletek przeciwbólowych wiec pozwalam sobie na trochę relaksu ☺☺☺ czy któraś ze mną? 🥂

    7cf3a6da0851.jpg

    Ja właśnie przygotowałam stół i mieszkanko, bo wpadają do nas kuzyn męża ze swoją żoną, wiec sobie posiedzimy, pochillujemy i myśle, ze będzie fajnie ❤️

    2+3, Aneta2506, pluto_nova, Olo323 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 18 marca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę czy 3 raz robić betę ? Czy jak przyrost ok to już nie robić ? Do 5 kwietnia jeszcze tak daleko ☹️

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ