Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści… Beta zaczęła spadać… Dziś 41 (w czwartek była 51).., 😢
    O nie 😔
    Przykro mi 😔 mam nadzieję, że tym razem po cb zaraz uda się zajść z zdrową ciążę ❤️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści… Beta zaczęła spadać… Dziś 41 (w czwartek była 51).., 😢

    Pluto strasznie mi przykro... współczuję 😔 dużo sił 🫂

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto 🥺

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto tak mi przykro 😞

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści… Beta zaczęła spadać… Dziś 41 (w czwartek była 51).., 😢
    Kochana moja 😩😩 trzymaj się 😘 podobno po biochemicznej szybko zachodzi się w kolejna ciążę 🙂 tyle mocno 🥰 a nie jest tak, że ona beta w sensie może odbić jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2022, 13:09

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Kochana moja 😩😩 trzymaj się 😘 podobno po biochemicznej szybko zachodzi się w kolejna ciążę 🙂 tyle mocno 🥰 a nie jest tak, że ona beta w sensie może odbić jeszcze?
    Raczej nie, poza tym i tak ta beta była niska, więc nie mam złudzeń… Dziękuję Wam ♥️

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści… Beta zaczęła spadać… Dziś 41 (w czwartek była 51).., 😢
    Pluto bardzo mi przykro 🥺


    Dlatego polecam badac progesteron mimo wszystko, ja dzięki temu, że przy drugiej becie był niższy niż przy pierwszej, dostałam luteinę. Nie wiem na 100%czy utrzymanie ciąży to jej zasługa ale na pewno nie zaszkodziła i progesteron utrzymywał się na wyższym poziomie.

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Pluto bardzo mi przykro 🥺


    Dlatego polecam badac progesteron mimo wszystko, ja dzięki temu, że przy drugiej becie był niższy niż przy pierwszej, dostałam luteinę. Nie wiem na 100%czy utrzymanie ciąży to jej zasługa ale na pewno nie zaszkodziła i progesteron utrzymywał się na wyższym poziomie.
    Ale ja proga mam dobrego, troszkę spadł, ale dalej jest zadowalający, a mimo wszystko beta leci…

    Blond27 lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och pluto nova tak mi przykro! trzymaj sie, tak jak dziewczyny mówiły, podobno po biochemie szybko zachodzi sie znowu. trzymam kciuki.

    a wy trzymajcie za mnie w środe o 10 sprawdzamy czy Bobek przetrwał urlop

    Blond27, Poziomka9204, Olo323 lubią tę wiadomość

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto_nova 😭 Tule ❤️❤️

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście naprawdę niesamowitym wsparciem ♥️ Wraz ze swoimi maluszkami rośnijcie zdrowo, a ja może kiedyś do Was wrócę 💐

    Blond27 lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto tak bardzo mi przykro 😭 trzymaj się 😘
    Czekamy tu na Ciebie 💚

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Chrupka Autorytet
    Postów: 311 883

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto 😥😥😥
    Trzymaj się dzielnie, jeszcze wyjdzie słoneczko ❤❤❤

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm

    🍀brak owulacji, rozregulowane cykle, niespodzianka! 😍
    21.05.2024 ⏸️

    Rośniemy 🥰 25.01.2025
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dlatego polecam badac progesteron mimo wszystko, ja dzięki temu, że przy drugiej becie był niższy niż przy pierwszej, dostałam luteinę. Nie wiem na 100%czy utrzymanie ciąży to jej zasługa ale na pewno nie zaszkodziła i progesteron utrzymywał się na wyższym poziomie.
    Przepraszam, że tak wparowuję w wątek. Mogłabym dopytać, czy duży spadek miałaś? U mnie co prawda jeszcze wcześnie, moje wyniki sprzed dwóch dni i z dziś:
    Beta 13 -> 39
    Prog 14,3 -> 13,7
    Myślisz, żeby szukać kogoś na szybko w poniedziałek czy jednak taki prog jest ok i spadek niewielki?
    Do gina chodzę w Medicover, nie mam jakiegoś swojego super lekarza prowadzącego, nie znam żadnego prywatnego, więc bym musiała na szybko szukać, kto mnie przyjmie w poniedziałek wieczorem.
    Pewnie dobrze byłoby powtórzyć badanie w poniedziałek, co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2022, 18:41

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka ja uważam, że próg Ci nie zaszkodzi a może pomóc. Mi,gdy beta spadała(ale miałam bardzo duży spadek, przy zatrzymaniu) lekarz rodzinny wystawił receptę na pierwsze tabletki luteiny. Najlepiej skontaktuj się z docelowym prowadzącym i niech podejmie decyzję.

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie jak tak, to dzielę się fotką ❤️
    Przesyłamy Wam dużo maltańskiego słońca ☀️
    05711495-20-AC-4-F01-B638-A93-D4-C68832-F.jpg

    Brzuszek wyskoczył, zaczyna być widać 😊 Szczególnie jak popiję 3l płynów w tych upałach 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2022, 23:27

    Anati, Blond27, Aneta2506, Kasiooola, milam, Blondyna.B, Nati94, Angelaaaa, Chrupka , Milixx, Kluska95, Oliwia23, Mgdra, Poziomka9204, Olo323 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto rany… Tak mi przykro… Czekamy tu na Ciebie, pamiętaj ❤️
    Mam nadzieję, że szybko ujrzysz dwie kreseczki.
    Ponadto, masz udokumentowanego biochema, a z tego co się orientuję, to może Ci to pomóc w ewentualnej diagnostyce 😙

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, nie było mnie chwilę a to dlatego że jestem na wycieczce szkolnej - trzy dniowej w naszej pięknej stolicy 🙂 zwyczajnie nie mam kiedy, 104 osoby możecie sobie wyobrazić 🙈🙈🙈

    Będę nadrabiać i uzupełniać❤❤❤

    Olo323, Mgdra lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Hejo ❤️🔥
    Pozdrawiamy wchodząc w 15 tc na słonecznej i upalnej Malcie 🇲🇹🏖

    Wreszcie przestałam kichać, jak dobrze, że tu praktycznie nie ma roślin i nic nie pyli 😂

    Udanego wypoczynku ❤

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści… Beta zaczęła spadać… Dziś 41 (w czwartek była 51).., 😢

    O jezusie... bardzo mi przykro ze musisz przez to przechodzić...

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ