Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1663 2853

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Dziewczyny PRZEPLYWY PRAWIDŁOWE !!!!! Sprawdzała kilka razy, wszędzie piękne!!!!
    Wszystkie narządy nawet sprawdziła dokładnie i wszystko super. Serduszko oglądała i też piękne
    NT 2.7 ale mały wygląda na 15 tc więc mówi, że duży chłop, zdrowy jak byk z USG i mam wybierać imię 🥺🥰 mówi, że ta doktor powinna mnie zbadać przez pochwę bo mam kiepskie warunki- brzuch już w siniakach.
    Mówi, że tyle co ciąż widziała z wadami,to tu nie sądzi, żeby cokolwiek miało być źle 🥺💙💙💙💙

    Nati ❤️❤️❤️ nawet nie wiesz jak się cieszę że Stasiu jest zdrowy 🤍💙❤️

    Nati94 lubi tę wiadomość

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Teraz ja poproszę o kciuki o 17.20 mam wizytę ❤️
    ✊️✊️ mocno trzymam!

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja już po ☺️ zdjęcia nie mam bo nie chciała współpracować ale nic nie wystaje więc mamy dziewczynkę ❤️
    Już leży głową w dół i pięknie pokazała że kręgosłup jest cały co dla nas mega ważne po poprzednich przejściach.

    Teraz będziemy myśleć nad imieniem 😅
    U Ciebie też piękne informacje 😍

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna, super wiadomości! <3 Bardzo się cieszę!

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja już po ☺️ zdjęcia nie mam bo nie chciała współpracować ale nic nie wystaje więc mamy dziewczynkę ❤️
    Już leży głową w dół i pięknie pokazała że kręgosłup jest cały co dla nas mega ważne po poprzednich przejściach.

    Teraz będziemy myśleć nad imieniem 😅


    U nas Bobas też był ułożony główkowo a już od dwóch wizyt pośladkowo 😑 lekarz kazał się szykować mentalnie na cesarkę bo dodatkowo mam rozejście spojenia 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 16:11

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam się pochwalę powoli zaokrąglającym się brzuszkiem 😄 Wciąż wygląda biednie w porównaniu do Waszych, ale coś tam się dzieje 😅 5 miesiąc to już chyba czas 🙈

    image.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 16:12

    Grażyna1820, nick nieaktualny, Poziomka9204, Blondyna.B, Nati94, Chrupka , Kluska95, Angelaaaa, KlaraJa, Milixx, Anati, Monk@, Kasiooola, Mgdra, milam, Olo323, Aneta2506 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Dziewczyny PRZEPLYWY PRAWIDŁOWE !!!!! Sprawdzała kilka razy, wszędzie piękne!!!!
    Wszystkie narządy nawet sprawdziła dokładnie i wszystko super. Serduszko oglądała i też piękne
    NT 2.7 ale mały wygląda na 15 tc więc mówi, że duży chłop, zdrowy jak byk z USG i mam wybierać imię 🥺🥰 mówi, że ta doktor powinna mnie zbadać przez pochwę bo mam kiepskie warunki- brzuch już w siniakach.
    Mówi, że tyle co ciąż widziała z wadami,to tu nie sądzi, żeby cokolwiek miało być źle 🥺💙💙💙💙

    Właśnie dlatego lekarz bez certyfikatu nie powinien nic mówić na temat rozwoju dziecka.
    Tak się cieszę, że wszystko jest w porządku 🥰 ulga dla nas ogromną a dla Ciebie to nawet nie umiem sobie wyobrazić 😀
    Już tylko z górki 🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    To ja Wam się pochwalę powoli zaokrąglającym się brzuszkiem 😄 Wciąż wygląda biednie w porównaniu do Waszych, ale coś tam się dzieje 😅 5 miesiąc to już chyba czas 🙈

    image.png
    Ja większy miałam pod koniec 4 miesiąca 😅 jak byliśmy w Egipcie pod koniec marca to już było mega widać mój bebzonek a teraz to już w ogóle 😅

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Ja większy miałam pod koniec 4 miesiąca 😅 jak byliśmy w Egipcie pod koniec marca to już było mega widać mój bebzonek a teraz to już w ogóle 😅
    Właśnie tak kojarzę, że wrzuciłaś jakiś czas temu, chyba właśnie przed 20 tc zdjęcie i był już mega fajny Twój brzusio 😅

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    To ja Wam się pochwalę powoli zaokrąglającym się brzuszkiem 😄 Wciąż wygląda biednie w porównaniu do Waszych, ale coś tam się dzieje 😅 5 miesiąc to już chyba czas 🙈

    image.png
    Twój pięknie wygląda 😍

    Mój może i większy ale za to nie taki okrągły, widać wcięcie na wysokski pępka 😅

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    U nas Bobas też był ułożony główkowo a już od dwóch wizyt pośladkowo 😑 lekarz kazał się szykować mentalnie na cesarkę bo dodatkowo mam rozejście spojenia 😪
    Tu to chyba rozejście jest decydujące, bo wiele jest historii że np na kwalifikacji do CC się obróciło dziecko.

    Ale przekonałam się, że czuję rzeczywiście ruchy bo w poczekalni przed wizytą dostałam kopniaka z lewej strony u góry i właśnie tam miała nogi na USG i nimi machała 😅

    Domi_naturelover, nick nieaktualny, Grażyna1820, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, masz śliczny brzuszek ♥️
    Conte, właśnie w tym problem, że badała mnie 1 z 2 najbardziej polecanych lekarzy w Olsztynie z fmf. Tylko, że ten przepływ nieprawidłowy mógł rzeczywiście istnieć w tamtym momencie, na tym etapie to może się zdarzyć, dlatego chciałam zobaczyć jak będzie w innym dniu. Chociaż zostawienie mnie bez wydruku i opisu badania to dramat. W takiej sytuacji powinna dać cokolwiek, skoro rekomenduje rozszerzenie badań a nie..i jeszcze mówiła, że wady są możliwe ale czekamy na pappa bla bla. I że nt jest niezmienne od wieku ciąży (!) To jest dla mnie hit, myślałam, że może się pomyliłam, ale mąż mówi że o to pytałam rzeczywiście i ona dokładnie tak odpowiedziała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 16:30

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Dziewczyny PRZEPLYWY PRAWIDŁOWE !!!!! Sprawdzała kilka razy, wszędzie piękne!!!!
    Wszystkie narządy nawet sprawdziła dokładnie i wszystko super. Serduszko oglądała i też piękne
    NT 2.7 ale mały wygląda na 15 tc więc mówi, że duży chłop, zdrowy jak byk z USG i mam wybierać imię 🥺🥰 mówi, że ta doktor powinna mnie zbadać przez pochwę bo mam kiepskie warunki- brzuch już w siniakach.
    Mówi, że tyle co ciąż widziała z wadami,to tu nie sądzi, żeby cokolwiek miało być źle 🥺💙💙💙💙
    ❤️❤️❤️

    Nati94 lubi tę wiadomość

  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati !!! Cudowna informacja!! ❤️😍 Jak dobrze, że udało Ci się dorwać jakiegoś innego lekarza z fmf! Tak to byś dalej cierpiała, myślała nad tym itd. Zawsze takie diagnozy warto skonsultować przynajmniej dwa razy z różnymi lekarzami. A to, że nie dała Ci wydruków to jakiś żart, ja nie wyobrażam sobie wyjść od mojego gina bez wydrukowanej karty przebiegu wizyty... W zeszłym tygodniu kupiłam sobie nawet taki segregator od mamaginekolog i wszystko mam ułożone w jednym miejscu 😍 (uwielbiam takie organizery 😍).

    Blondyna.B też super wiadomości ❤️

    Angelaaa kciuki zaciśnięte ✊✊🍀

    Domi brzuszek piękny 😍 w ogóle zgrabnie z nim wyglądasz 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 17:04

    Blondyna.B, Angelaaaa, Domi_naturelover, Nati94, Olo323 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Domi, masz śliczny brzuszek ♥️
    Conte, właśnie w tym problem, że badała mnie 1 z 2 najbardziej polecanych lekarzy w Olsztynie z fmf. Tylko, że ten przepływ nieprawidłowy mógł rzeczywiście istnieć w tamtym momencie, na tym etapie to może się zdarzyć, dlatego chciałam zobaczyć jak będzie w innym dniu. Chociaż zostawienie mnie bez wydruku i opisu badania to dramat. W takiej sytuacji powinna dać cokolwiek, skoro rekomenduje rozszerzenie badań a nie..i jeszcze mówiła, że wady są możliwe ale czekamy na pappa bla bla. I że nt jest niezmienne od wieku ciąży (!) To jest dla mnie hit, myślałam, że może się pomyliłam, ale mąż mówi że o to pytałam rzeczywiście i ona dokładnie tak odpowiedziała
    To chyba ten certyfikat w laysach znalazła 😅 głupia dupa tylko Ci strachu napędziła ...

    Angelaaaa, Domi_naturelover, Nati94, Anati, Olo323 lubią tę wiadomość

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta będę się przypominać ale kolejna wizyta 26.07 a 27.07 USG 2 trymestru ❤️

    Milixx, Olo323, Aneta2506 lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondynka cudowne wieści 🤭 macie już jakieś propozycje imion dla córeczki? ☺️

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika96 wrote:
    Blondynka cudowne wieści 🤭 macie już jakieś propozycje imion dla córeczki? ☺️
    Mamy kilka ale będziemy omawiać i ustalać - jak wybierzemy to dam znać tutaj ☺️

    Dominika96, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, bardzo się cieszę, że poprzednia diagnoza była błędna 😊

    Piękne brzuszki dziewczyny, super, że bobasy zdrowo rosną ☀️❤️

    Domi_naturelover, Nati94 lubią tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B cieszę się z dobrych wiadomości 🥰

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ