Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Wy też tak nazywacie 🙂? Nie patrz na owu i bbf, bo pewnie każdy z nas jest z innego rejonu Polski;) ja np nie mam żadnych małych Stasiów w okolicy i jak się wahałam z imieniem bo to tamto, to w ogóle teraz mnie przewartościowało, podoba mi się to imię od zawsze więc po co się przejmować ;) jedynie Wojtuś odpadł, bo nie udzwignelismy inicjałów mimo wszystko

    Blondyna, uwielbiam Cię, zawsze mnie uspokoisz i to już nie pierwszy raz 🥺
    Troche się boje ze skoro na forum Staś jest taki oblegany to później w przedszkolu czy szkole bedzie w grupie po 4 Stasiów, trochę kiepsko. Z drugiej strony juz nam tak się wryło to imię w głowy ze nie wiem czy nie czulibyśmy się jakby to ktoś nam zmienial imię 😀

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Śliczne i praktyczne. Komoda i szafa to must have dla dziecka, wiem co mówię. Przy noworodku upchniwsz w komodzie pampersy, chusteczki, pieluchy, akcesoria, a w szafie nie stracisz miejsca. Plus później przyda się na zabawki itd.
    Już 2 miesiące do porodu 🥰 taki dość intensywny czas przed Wami, największe oczekiwanie 💙
    To prawda... ostatnio złapał mnie skurcz, taki dosyć mocny więc zaczęłam pakowanie torby do szpitala. Już zostało nie całe 10 tygodni a my nadal nie gotowi 🙈 boję się tylko zabiegu mojego Nieślubnego, 24 lipca idzie a to tuż przed porodem

  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Troche się boje ze skoro na forum Staś jest taki oblegany to później w przedszkolu czy szkole bedzie w grupie po 4 Stasiów, trochę kiepsko. Z drugiej strony juz nam tak się wryło to imię w głowy ze nie wiem czy nie czulibyśmy się jakby to ktoś nam zmienial imię 😀
    Jest to prawdopodobne, bo pula imion nie jest zbyt rozległa, a w dodatku wciąż wybieramy bardziej klasyczne imiona. Pocieszę Cię, że to nic nie robi;) ja pamiętam, że w szkole to nawet miało się większą solidarność z ludźmi o naszym imieniu 😅 a w przedszkolu przy odbiorze trzeba dorzucić nazwisko ale dzieci na to nie zwracają uwagi;) ja myślałam, że Ala i Liliana są często nadawanym imieniem, a w przedszkolu córka zna jedną Alę, a o Lili żadnej nie słyszałam. 🤭 Najważniejsze, że WAM się podoba

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    To prawda... ostatnio złapał mnie skurcz, taki dosyć mocny więc zaczęłam pakowanie torby do szpitala. Już zostało nie całe 10 tygodni a my nadal nie gotowi 🙈 boję się tylko zabiegu mojego Nieślubnego, 24 lipca idzie a to tuż przed porodem
    Jak lipca to na spokojnie;) nie martw się, zdążycie🙂 myślę, że nawet rekonwalescencję będzie już miał za sobą 🍀

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Troche się boje ze skoro na forum Staś jest taki oblegany to później w przedszkolu czy szkole bedzie w grupie po 4 Stasiów, trochę kiepsko. Z drugiej strony juz nam tak się wryło to imię w głowy ze nie wiem czy nie czulibyśmy się jakby to ktoś nam zmienial imię 😀
    Ja mam imię dość mało spotykane, całe dzieciństwo nie znałam drugiej Martyny a w Technikum ze mną w klasie były jeszcze 2 😅

    Najważniejsze żeby Wam się podobało a nie co ktoś inny pomyśli albo ile jest takich samych imion w okolicy

    Olo323 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    282c4cf58960.jpg

    fb740d31afd2.jpg

    Jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę super wyszły. Szafa w środku ma dwa słupki, jeden z półkami po lewej a po prawej półki i dwa drążki. Jakość nieporównywalna do sklepowych mebli 😀 i zapłaciliśmy tyle co w Ikei poszłoby na samą szafę 🙈
    No i pięknie ❤️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Blondyna, uwielbiam Cię, zawsze mnie uspokoisz i to już nie pierwszy raz 🥺
    Po to tu jesteśmy ☺️ ❤️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Mam wrażenie że co drugi chłopiec na ovu i bbf bedzie mial na imię Stanisław, chyba czas na przemyślenie zmiany imienia póki jeszcze czas 😅
    U nas tez juz od roku sobie wymyśliliśmy Stasia
    Hahah No u nas tez ma być Staś 😅 imię wybrane od samego początku😅

    Kalli95 lubi tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z siostrą też mamy takie imiona, że rówieśniczkę dopiero na studiach poznałam 😅 ja Agata a siostra Anita 😁

  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dla chłopca braliśmy jeszcze pod uwagę Leona i Adama , ale ja duuuzo pracuje z dziećmi i każde imię mi się kojarzy z danym dzieckiem , ten był nerwus, niegrzeczny , tan znowu flegmatyk . A Staś był tak fajny ze od razu mi się to imię spodobało :D

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za wizyty ✊

    Nati, świetnie że udało się wcześniej. Musi być dobrze 😍

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati trzymam kciuki najmocniej jak umiem. Za pozostałe wizytujace dzisiaj dziewczyny również.

    Conte, piękne mebelki. A łóżeczko już macie? Będzie białe czy drewniane?

    My imienia jeszcze nie mamy, ja póki co skłaniam się ku Pawłowi a mój mąż ku Marcinowi. Ale tak jak Grażyna, pracuję z dziećmi i większość imion mi się jakoś kojarzy a to nie ułatwia wyboru.

    Grażyna1820 lubi tę wiadomość

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati trzymam kciuki!!!✊️🤞❤️

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    282c4cf58960.jpg

    fb740d31afd2.jpg

    Jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę super wyszły. Szafa w środku ma dwa słupki, jeden z półkami po lewej a po prawej półki i dwa drążki. Jakość nieporównywalna do sklepowych mebli 😀 i zapłaciliśmy tyle co w Ikei poszłoby na samą szafę 🙈

    Piękne te mebelki 😍 czyli zamawialiście u stolarza?

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraJa wrote:
    Piękne te mebelki 😍 czyli zamawialiście u stolarza?
    Tak, zamawialiśmy już ze 2 mies temu albo dalej

    KlaraJa lubi tę wiadomość

  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę udanych wizyt! 🙂

    Blondyna.B, Angelaaaa lubią tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    Nati trzymam kciuki najmocniej jak umiem. Za pozostałe wizytujace dzisiaj dziewczyny również.

    Conte, piękne mebelki. A łóżeczko już macie? Będzie białe czy drewniane?

    My imienia jeszcze nie mamy, ja póki co skłaniam się ku Pawłowi a mój mąż ku Marcinowi. Ale tak jak Grażyna, pracuję z dziećmi i większość imion mi się jakoś kojarzy a to nie ułatwia wyboru.
    Lozeczko miało być z kinderkraft LUNKY w kolorze mebli tzn biało-sosnowe. Ale dwa razy przyszło porysowane i zwatpilam.
    Stwierdziłam, że narazie kupię dostawkę tylko, zobaczymy czy uda się małego nauczyć spać samego i dopiero wtedy kupimy łóżeczko.

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte, super mebelki! Pasowałyby idealnie do naszego mieszkania 😅 Ja muszę właśnie zacząć myśleć jak przemeblować sypialnię i przygotować pod Maluszka 😊 My też na początku postawimy na dostawkę, na początku będzie to znacznie wygodniejsze 😃

    Nati 🤞🏼❤️

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Mam wrażenie że co drugi chłopiec na ovu i bbf bedzie mial na imię Stanisław, chyba czas na przemyślenie zmiany imienia póki jeszcze czas 😅
    U nas tez juz od roku sobie wymyśliliśmy Stasia

    Ja jak pracowałam na studiach to koledze z pracy urodził się syn-Stanisław i tak mi się spodobało, ze już wtedy postanowiłam, ze mój syn tez będzie w przyszłości Stasiem 😅 w listopadzie mężowi bratu urodził się syn- Stanisław. Teraz się śmieje, ale tak mnie to zabolało i poczułam taka zdradę i serio próbowałam się nie obrazić🙈 😂 bo wiecie tyle miesięcy nieudanych prób No i jeszcze ten Stasiu 😅
    Do dzisiaj miał myć Maksymilian, ale mężowi nie leży do końca. Dziś padł pomysł na Jana, ale Janków na pewno ogrom.
    Nas w podstawce było ze mną 7 Aleksander i średnio to wspominam, bo nigdy nie wiadomo było w klasie o która Olę chodzi 😂

    Nati, daj znać czego się dowiedziałaś ❤️
    Tak mocno trzymamy kciuki ✊❤️

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Szatkownicadojajek Autorytet
    Postów: 410 483

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki za Wasze wizyty ✊💪
    Ja tu właśnie rozmyślam kiedy zacząć kupowanie żeby nie odpalić się za wcześnie, ale z drugiej strony nie czekać do ostatniej chwili... Trochę mnie przytłacza ilość rzeczy dla pierwszego dziecka, ale odkąd teściowa zniosła jakieś ciuszki ze strychu to już trochę łatwiej - opatrzyłam się z tym, jest już jakiś pierwszy krok i powoli trzeba będzie ruszyć. Ale wciąż mam z tyłu głowy obawę, że zacznę kupować, coś pójdzie nie tak i z tym zostanę jak wariatka (po co co to było kupować tak wcześnie, trzeba było poczekać).

    1/12/2022 12:20 Milenka 3040 g 52 cm ❤️
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ