X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 1 października 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażyna, kobitko, ja Cię tak podziwiam ❤️ To wszystko przecież kosztuje Cię tyle nerwów i emocji! Raz SN, raz CC, skurcze regularne, potem wyciszenie, Stasiu się wierci. Totalny rollercoaster!
    Bardzo się cieszę, że siedzicie nadal w dwupaku, oby jak najdłużej!

    Grażyna1820 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 1 października 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaa brawo Ty 💪

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 1 października 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wreszcie odżyłam. Po covidzie, infekcji podobnej do covida, antybiotyku i wirusie, który zaprowadził mnie do szpital, ostatnie 1,5 tygodnia jestem zdrowa i psychicznie czuję się dobrze 🥰
    Dzisiaj rozpoczęliśmy 8 miesiąc - to niesamowite ❤️ Na dobrą sprawę, za 1,5 miesiąca możemy być już razem 😊 Nie mogę się doczekać. W poniedziałek kończę prasowanie, zaczynamy pakowanie torby do szpitala, wszystko już gotowe czeka na nowego członka rodziny.

    Angelaaaa, Poziomka9204, Mgdra, Olo323, Nati94, Grażyna1820, conte, Blondyna.B, Kluska95 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3913 4513

    Wysłany: 1 października 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ile kompletów ciuszków bierzecie do szpitala?

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 1 października 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo, to chyba faktycznie czop. Ale jego odpadnięcie nie jest zwiastunem porodu, nawet ostatnio słuchałam o tym podcastu od zaufajpołożnej, więc jeszcze spokojnie pobędziecie w dwupaku 🥰❤️

    Olo323 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 1 października 2022, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Po ile kompletów ciuszków bierzecie do szpitala?
    Ja mam przygotowane 3 komplety -> 50,56,62. Ostatecznie wezmę 50 i 56 lub 56 i 62. Ale u mnie trzeba mieć tylko ubranka na wyjście

    Angelaaaa, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3913 4513

    Wysłany: 1 października 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Ja wreszcie odżyłam. Po covidzie, infekcji podobnej do covida, antybiotyku i wirusie, który zaprowadził mnie do szpital, ostatnie 1,5 tygodnia jestem zdrowa i psychicznie czuję się dobrze 🥰
    Dzisiaj rozpoczęliśmy 8 miesiąc - to niesamowite ❤️ Na dobrą sprawę, za 1,5 miesiąca możemy być już razem 😊 Nie mogę się doczekać. W poniedziałek kończę prasowanie, zaczynamy pakowanie torby do szpitala, wszystko już gotowe czeka na nowego członka rodziny.


    Super że już jesteś zdrowa 😊 ja się teraz męcze z przeziębieniem 🙄 no ale pocieszam się tym że już do porodu raczej znowu chora nie będę 🤭
    U mnie też prasowanie i pakowanie torby i wszystko będzie gotowe 😊

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 1 października 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Super że już jesteś zdrowa 😊 ja się teraz męcze z przeziębieniem 🙄 no ale pocieszam się tym że już do porodu raczej znowu chora nie będę 🤭
    U mnie też prasowanie i pakowanie torby i wszystko będzie gotowe 😊
    Kuruj się szybko w takim razie 😙

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 1 października 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Po ile kompletów ciuszków bierzecie do szpitala?
    Nie biorę w ogóle.
    Dziecko ubierane jest u nas w szpitalne ciuszki.
    W domu przygotuje ciuszki na wyjście, to mąż jak przyjedzie po nas to zabierze ze sobą 😉

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 2 października 2022, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na rozpisce są po 3-5 sztuk bodow, śpiochów, kaftaników i tak dalej. Pakowałam w rozmiarze 56, ale teraz zamówiliśmy zestaw małego wojownika od mamy ginekolog z podziałem na wagę 2-3 kg gdyby jednak nie doczekał, a był na tyle silny ze szybko mógłby wskoczyć w ubranka ❤️ Jak sobie przeliczyłem to cenowo na prawde wychodzi korzystnie, bo w takim h&m gdzie jest już rozmiar 44 jedna sztuka kosztuje ok 40 zł. A tam za taki fajny komplet całości daliśmy 189 zł . Mam tylko nadzieje, ze jednak się nie przyda 😂 zawsze jeżeli się już urodzi a będziemy mieć te, będzie jakiś czas aby dokupować resztę, chcemy mieć taki awaryjny na „start”

    Poziomka9204, Olo323 lubią tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5579 6977

    Wysłany: 2 października 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażyna mam nadzieję, że się już na dobre wyciszy i dopiero za jakiś czas Staś się pojawi 🤞❤️

    Angelaaaa to spakowanie torby daje to poczucie, że już bliziutko 😯
    Nie wiem ile zabrać, w szpitalu piszą 3-5 sztuk body i tyle samo pajacyków. U nas nic nie dają ale zawsze może mąż podrzucić. Patrząc jak mała rośnie to 62 nie będę brać, wezmę 56 i przejrzę czy mam 50 na wszelki wypadek.
    Tak samo piszą żeby brać podkłady na łóżko a w szkole rodzenia mówiły żeby nie brać, bo zawsze są dostępne (szkoła rodzenia z tego szpitala)

    Nati ja wrzucałam na grupie FB zestaw który dorwałam na Vinted nowy z wełną z firmy Barbaras

    Mnie już się nie da przegapić w sklepie ale różnie ludzie reagują... Niestety zwykle znieczulica działa 😑
    d72c2f3a527d.jpg

    Poziomka9204, Grażyna1820, Milixx, Domi_naturelover, Olo323, Angelaaaa, Nati94, KlaraJa, Chrupka lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 2 października 2022, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Grażyna mam nadzieję, że się już na dobre wyciszy i dopiero za jakiś czas Staś się pojawi 🤞❤️

    Angelaaaa to spakowanie torby daje to poczucie, że już bliziutko 😯
    Nie wiem ile zabrać, w szpitalu piszą 3-5 sztuk body i tyle samo pajacyków. U nas nic nie dają ale zawsze może mąż podrzucić. Patrząc jak mała rośnie to 62 nie będę brać, wezmę 56 i przejrzę czy mam 50 na wszelki wypadek.
    Tak samo piszą żeby brać podkłady na łóżko a w szkole rodzenia mówiły żeby nie brać, bo zawsze są dostępne (szkoła rodzenia z tego szpitala)

    Nati ja wrzucałam na grupie FB zestaw który dorwałam na Vinted nowy z wełną z firmy Barbaras

    Mnie już się nie da przegapić w sklepie ale różnie ludzie reagują... Niestety zwykle znieczulica działa 😑
    d72c2f3a527d.jpg
    Jaki brzusio 😍

    U nas w sklepach to samo, chodzę tylko z kimś lub jak dobrze się czuję.

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 2 października 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:

    Mnie już się nie da przegapić w sklepie ale różnie ludzie reagują... Niestety zwykle znieczulica działa 😑
    d72c2f3a527d.jpg
    Mnie na szczęście ostatnio spotykają bardzo miłe sytuacje. Pani otworzyła mi specjalnie kasę, kilka dni później Pan przepuścił w kolejce. Zobaczymy jak to będzie dalej 🤔
    Ja już też się ledwo ukrywam 😅 I te wszystkie za małe kurtki… 🙈

    DFEC6-C95-DB52-4-BFF-BB8-E-67-DC6-D50-B14-C.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2022, 09:33

    Blondyna.B, Olo323, Kalli95, Grażyna1820, Angelaaaa, Nati94, KlaraJa, Chrupka , Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 2 października 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Ja wreszcie odżyłam. Po covidzie, infekcji podobnej do covida, antybiotyku i wirusie, który zaprowadził mnie do szpital, ostatnie 1,5 tygodnia jestem zdrowa i psychicznie czuję się dobrze 🥰
    Dzisiaj rozpoczęliśmy 8 miesiąc - to niesamowite ❤️ Na dobrą sprawę, za 1,5 miesiąca możemy być już razem 😊 Nie mogę się doczekać. W poniedziałek kończę prasowanie, zaczynamy pakowanie torby do szpitala, wszystko już gotowe czeka na nowego członka rodziny.

    Domi jak ty pięknie w ciąży wyglądasz.. ♥️ nie mogę się napatrzeć ☺️

    Domi_naturelover, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 2 października 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Grażyna mam nadzieję, że się już na dobre wyciszy i dopiero za jakiś czas Staś się pojawi 🤞❤️

    Angelaaaa to spakowanie torby daje to poczucie, że już bliziutko 😯
    Nie wiem ile zabrać, w szpitalu piszą 3-5 sztuk body i tyle samo pajacyków. U nas nic nie dają ale zawsze może mąż podrzucić. Patrząc jak mała rośnie to 62 nie będę brać, wezmę 56 i przejrzę czy mam 50 na wszelki wypadek.
    Tak samo piszą żeby brać podkłady na łóżko a w szkole rodzenia mówiły żeby nie brać, bo zawsze są dostępne (szkoła rodzenia z tego szpitala)

    Nati ja wrzucałam na grupie FB zestaw który dorwałam na Vinted nowy z wełną z firmy Barbaras

    Mnie już się nie da przegapić w sklepie ale różnie ludzie reagują... Niestety zwykle znieczulica działa 😑
    d72c2f3a527d.jpg

    O i ty też ☺️♥️

    Blondyna.B, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 2 października 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie cudne brzuszki ❤️ Ja to dawno nie widziałam swoje w lustrze 🙈 ale widzę po koszulach ze coraz mniej miejsca się zrobiło 😂

    Domi_naturelover, Olo323, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3913 4513

    Wysłany: 2 października 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ciuszków muszę jakiś zapas zabrać bo nie chce żeby mąż tyle km do mnie jeździł i jeszcze córkę kimś zostawiał 🙈 także mi niczego nie może zabraknąć 🤭 dzisiaj rożki piorę bo zapomniałam i jeszcze muszę ręczniki wyprać

    A mam takie pytanie co sądzicie o myciu dziecka w szpitalu ? Macie jakąś wiedzę ? Bo jak córkę u siebie rodziłam to tak jest zakaz mycia więc nie było wyjścia a w Bydgoszczy jest możliwa kąpiel i nie wiem 🤔 są jakieś informacje na ten temat czy warto myć czy coś ? Albo w szkole rodzenia coś o tym mówili ?

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 2 października 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    No ja ciuszków muszę jakiś zapas zabrać bo nie chce żeby mąż tyle km do mnie jeździł i jeszcze córkę kimś zostawiał 🙈 także mi niczego nie może zabraknąć 🤭 dzisiaj rożki piorę bo zapomniałam i jeszcze muszę ręczniki wyprać

    A mam takie pytanie co sądzicie o myciu dziecka w szpitalu ? Macie jakąś wiedzę ? Bo jak córkę u siebie rodziłam to tak jest zakaz mycia więc nie było wyjścia a w Bydgoszczy jest możliwa kąpiel i nie wiem 🤔 są jakieś informacje na ten temat czy warto myć czy coś ? Albo w szkole rodzenia coś o tym mówili ?
    Najlepiej dziecko myć już w domu, po wyjściu ze szpitala. W swoich domowych warunkach.
    W wielu szpitalach to praktykują i nie kąpią.
    U mnie, o ile się nic nie zmieniło od 2 lat, to nie mają takiej praktyki. W ciągu tygodnia pobytu w szpitalu po porodzie, córka byla kapana tam aż 2 razy 🤷‍♀️

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 2 października 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, to bardzo miłe 🥰

    Jeśli chodzi o kąpiele, to u Nas tylko „odświeżają” dziecko, zwykła pielęgnacja bez kąpieli. Mówi się nawet aby dziecko wykąpać dopiero w 5-7 dobie. Wiadomo, jak ma jakąś krew na główce, kupkę zrobi po pachy, albo po prostu jest gorąco, to inna sprawa 😊 Ja myślę, że wykąpiemy właśnie w 5-7 dobie, chyba, że pojawią się jakieś problemy skórne

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 749 1344

    Wysłany: 2 października 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne brzuszki 😍 ja miałam wczoraj sesje ciążową, jak coś mi się spodoba to może też wstawię 🙈 sesja w stylu bardziej Boho, niepotrzebnie się stresowałam bo wyszło bardzo luźno i sympatycznie 😊
    Angelaaaa wrote:
    No ja ciuszków muszę jakiś zapas zabrać bo nie chce żeby mąż tyle km do mnie jeździł i jeszcze córkę kimś zostawiał 🙈 także mi niczego nie może zabraknąć 🤭 dzisiaj rożki piorę bo zapomniałam i jeszcze muszę ręczniki wyprać

    A mam takie pytanie co sądzicie o myciu dziecka w szpitalu ? Macie jakąś wiedzę ? Bo jak córkę u siebie rodziłam to tak jest zakaz mycia więc nie było wyjścia a w Bydgoszczy jest możliwa kąpiel i nie wiem 🤔 są jakieś informacje na ten temat czy warto myć czy coś ? Albo w szkole rodzenia coś o tym mówili ?

    To pakowanie ciuszków to moja zmora na ten moment, pomimo szkoły rodzenia, rozmowach z koleżankami i przeczytaniu wielu poradników dalej nie wiem ile czego wezmę, narazie kupuję co mi spodoba w dobrych cenach i w rozsądnej ilości a o pakowaniu pomyśle później🙈

    Angelaaa ja planuję umyć synka po przyjściu do domu ze szpitala, jeżeli nie będziemy musieli zostać dłużej niż standardowo i tak też na szkole rodzenia w zaufaj położnej nam radzili. Dzidziuś do tego czasu będzie w tej mazi płodowej, która chroni przed zakażeniami i nawilża skórę, a także obniżaja jej pH, także samo dobro. 😊 Poza tym chcielibyśmy z mężem jednak jako pierwsi to zrobić, szczególnie mąż, który twierdzi że on sam chce głównie kąpać synka. Nie sprzeciwiam się temu, u koleżanki wyszedł z tego fajny rytuał dla Jej męża i synka, tym bardziej że ona ma podobną sytuację jak ja czyli, że męża nie ma od rana do wieczora wiec głównie w trakcie tej wieczornej pielęgnacji mogą pobyć razem sami🥰.

    Domi_naturelover, Olo323, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2; wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png
‹‹ 571 572 573 574 575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ