Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny ja uciekam, nie wiem czy dam rade jeszcze dzis tu zajrzec a jesli nie to do juterka. Milej niedzieli :)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy lekarz w 5tygodniu zobaczy na USG już ciąże?

    rybka lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, dziś chyba ostatnia dotarłam.. W zasadzie tylko uzupełnić wykres..
    Bez humoru, drugi dzień mnie boli głowa, zaraz w domu się zaczyna impreza i pokłóciłam się z moim (choć chyba za dużo powiedziane - nie odzywam się do niego, bo doszłam do wniosku, że jak mam liczyć na niego to się nigdy niczego nie doczekam, dziecko też sobie zrobię z innym, pewnie szybciej pójdzie), beznadziejny weekend jednym słowem. Ale jutro się nie wybieram do pracy, więc może jutro odpocznę.

    MartaR.., iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, jako tako raczej nie, lekarze nawet sami umawiają pacjentki w 6 tyg., bo wtedy już coś widać.

    MartaR.., rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLA pierwsza oznaka mojej ciąży był ból głowy i nic więcej...:-*

    7a4aio4pfp2702id.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta zobaczy pecherzyk i pewnie każe przyjść w innym terminie np za tydzień lub dwa, więc potwierdzi ciąże :) apotem na kolejnej zobavzysz serduszko :)

    MartaR.., rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja choć mam już synka nie wiem nic o tak wcześniej ciąży ponieważ z Igorkiem dowiedziałam się w 8tygodniu, jakbym miała lżejsza pracę bym się tak nie martwiła

    rybka lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Marta mam @ więc ból głowy nie ma nic z ciążą wspólnego :D
    Zresztą ja w ogóle migrenowiec jestem, bo trochę stresu w życiu mam, a wszystko się kumuluje we mnie :(

    Widzę, że weekend przeleciał po cichu :) Tak jak prosiłam, żeby dużo nadrabiania nie było:)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola wiem co to migrena więc łącze się w bólu :/ mnie jak dopadnie to masakra nic nie jestem w stanie zrobić jedyne co pomaga to ciemność w sypialni cisza i ketonal przy łóżku :/ Marta jak możesz to wstrzymaj się z wizytą u giną to potem napewno będzie wszystko widać, ja z jednej strony żałuję że polecialam tak szybko bo trochę byłam rozczarowana tym że tylkompecherzyk i nawet karty ciąży nie miałam założonej Ale teraz wiem że tak jest zawsze przy tak wczesnej ciąży :) dlatego przebieram już nogami do 14 lutego :) a co do pracy to może idź do lekarza pierwszego kontaktu powiedz jaką sutuacja że to początek ciąży i nie masz jeszcze karty ciąży to powinien zwolnienie wypisać bez problemu :)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór kochane moje. Jak minął weekend? miałam tu troszkę czytania jak przysiadłam. Ja po pracy dopiero... masakra. jeszcze 2 dni po 12h

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka Ola wszystko będzie dobrze. Ja tu wam mocno kibicuję.
    Dziewczyny wiecie że stres to zły doradca.

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam kompu kompu i spać bo jutro znowu na 12h. Spokojnej nocki. W środę mam wolne to więcej czasu tu spędzę. Buziaki dla Was wszystkich

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 21:28

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cię Waniulka aż 12h przecież to się idzie zamęczyć :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 21:42

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Agus tu też jest problem bo jak pójdę na zwolnienie lekarskie a okaże się twu twu że fałszywy alarm czy coś jeszcze gorszego to moja kierownik zadba o to żebym już do pracy nie wróciła... Więc muszę chodzić i liczyć na cud ze nic złego się nie stanie...

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczny mnie mało co dzis było. test negatywny, tempka spadła do 36,56 wiec czekam a ta franca nawet sie nie zapowiada ;/
    ehh..niech juz sie zacznie bo meczy mnie taki dlugi cykl ;/

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki... Spać nie mogę jeszcze dziś wolny dzień

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety! Udanego poniedziałku! Ja mam dziś pierwszy dzień z Clo, ale wezmę dopiero wieczorem jak lekarz zalecił, ciekawa jestem co to ze mną zrobi. ;)

    rybka, iza30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Ja cię Waniulka aż 12h przecież to się idzie zamęczyć :(
    niestety czasami to mam dosyć tej pracy. Kurcze mam nadzieje że niedługo zaniosę L4 i będę odpoczywać w domku

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam się przywitać moje kochane, zaraz się zbieram do pracy. Wrrr nie chce mi się jak chol...:(
    Miłego dzionka. Zajrze wieczorkiem.

    Mika85, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo!!!!! troszke was musialam i oczywiscie chcialam nadrobic!!! a wiec tak gratuluje zaciazalym i witam nowa kolezanke :-) fajnie gdy nowe do nad dolanczaja <3 <3 <3

    nick nieaktualny, Mika85, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ