Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie witam :)

    MartaR.., Mika85, iza30, rybka lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:04

    MartaR.., Mika85, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki :) Miłej niedzieli Wam życzę :) My sobie dzisiaj chyba wyskoczymy gdzieś z mężusiem. Buziaki dla Was :*

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś jadę na obiad do Rodziców a potem błogie lenistwo z M :) więc będę jutro, miłej niedzieli :*

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Podkarpaciu mroźno i duuuuuużo śniegu ,
    więc życzę dużo słoneczka na niedzielę . I Jeszcze wiecej opgtymizmu ;):*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 10:25

    nick nieaktualny, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami kochane rownie zycze milej niedzieli ja dzis leniuchuje caly dzien :)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Witam sie z wami kochane rownie zycze milej niedzieli ja dzis mam lenia caly dzien :)
    Widze ze trzeba dokladnie patrzec co sie pisze bo zaraz jest cenzura :P
    lenichowanie to juz slowo do cenzurki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 10:52

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam miejsca, żeby się przywitać :)
    Witam :)
    Staramy się z mężem o drugą fasolkę (od ponad roku). Mamy córcię, ma juz 2,8 miecięcy :) Chcialabym drugą córkę, ale po tylu miesiącach bezoowocnych starań to i za synka się nie obraże, niech tylko się juz uda :)

    nick nieaktualny, iza30, Mika85, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:04

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Marta gratuluje :) spokojnej ciąży teraz życze :)
    Witaj Sabina zapraszamy :)
    Iza ja tez już jakis czas temu zauwazyłam ze nieraz cenzurowane są słówka

    nick nieaktualny, iza30, MartaR.., rybka lubią tę wiadomość

    age.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Szukałam miejsca, żeby się przywitać :)
    Witam :)
    Staramy się z mężem o drugą fasolkę (od ponad roku). Mamy córcię, ma juz 2,8 miecięcy :) Chcialabym drugą córkę, ale po tylu miesiącach bezoowocnych starań to i za synka się nie obraże, niech tylko się juz uda :)

    Na nazym forum i pewnie na innych sa dziewczyny ktore staraja sie ponad 1,5 roku. Ja sama juz mam 19 mieciecy tyle ze 3 tak prawde mowiac bez staran.
    W koncu sie wszystkie doczekamy ale to pewnie przyjdzie w swoim czasie

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Gdyby to tylko było takie proste to każda by miała raz dwa, bez żadnego "ale" .
    Ja naiwna na początku myślałam, że to jest proste ;) Sądziłam naiwnie, że skoro w pierwszą ciążę zaszliśmy z marszu to i z drugą nie będzie problemu - a tu niespodzianka! No nic, walka uczy cierpliwości pokory - w końcu się uda....

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja naiwna na początku myślałam, że to jest proste ;) Sądziłam naiwnie, że skoro w pierwszą ciążę zaszliśmy z marszu to i z drugą nie będzie problemu - a tu niespodzianka! No nic, walka uczy cierpliwości pokory - w końcu się uda....

    Niestety chyba większośc z nas tak myslała że to nic takiego hop siup i już sie uda ale życie jest skomplikowane i czasem nie przychodzi tak łatwo jak tego chcemy

    iza30, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Sabina ja tez tak myslalam :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:04

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już parę razy się poddawałam i miałam dosyć, ale mąz wciąz mnie namawia. Poza tym, jak patrzę na małe ubranka i te słodkie bobasy w wózkach, to jakoś nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego, że mnie to już nie dotyczy ;) No i walczymy...
    Zanim się dobrze wkręce i poznam Wasze historię, troszkę minie - proszę więc o wyrozumiałość :)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Na pewno się uda, jednak jedno szczęście większe i mniejsze już masz więc samotność Ci nie będzie doskwierać.

    Ja jak na razie wypełniam sobie czas pieskiem, Ona też zachowuje się jak dziecko potrzebuje opieki czułości zainteresowania :).

    Masz rację :)Nie mam źle :)
    Pies jaki - szlachetny (znaczy kundelek) czy masz rasowe stworzenie? Ja mam 2 ale kundle

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .)

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:04

    nick nieaktualny, iza30, Kasiula09, rybka lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dacie rade tu nic trudnego nie ma :)

    nick nieaktualny, iza30, rybka lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:04

    rybka lubi tę wiadomość

‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ