Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martunia wszystko będzie dobrze, ale doskonale Cię rozumiem. To mam propozycje, 6 lutego Ty idziesz do lekarza i piszesz tu nam że wszystko jest dobrze a ja robię test i piszę że się udało hehehe Umowa stoi?

    Tynka1990, MartaR.. lubią tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoi!!!!!!!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka zaraz i Ciebie to dopadnie bo zaraźliwe bardzo :p

    nick nieaktualny, Tynka1990 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Stoi!!!!!!!!!!
    no!!! i to mi się podoba :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Tynka zaraz i Ciebie to dopadnie bo zaraźliwe bardzo :p
    dokłądnie hehe

    Tynka1990, MartaR.. lubią tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Tynka zaraz i Ciebie to dopadnie bo zaraźliwe bardzo :p
    Obyś miała rację <3

    nick nieaktualny, MartaR.. lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyście razem miały rację hehe

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi kazał teraz jak byłam u Niego 2razy dziennie kwas foliowy nie zapytałam dlaczego...hmmm a teraz się zastanawiam co o tym myślicie?

    Tynka1990, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Obyś miała rację <3
    ma ma zobaczysz, ja to przyznam się wam szczerze że już zrobiłam jeden test ale i tak wiedziałam że będzie negatywny bo za wcześnie więc nawet się nie przejęłam
    a teraz już nie kupuję bo nie dam mu poleżeć, kupię dopiero jak przyjdzie na niego pora hehe

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie wieczorkiem wpadam na chwile :)
    Marta a czemu dwa razy kwas foliowy ?

    MartaR.., iza30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Obyście razem miały rację hehe
    Razem wiemy więcej jak jedna ;-)

    nick nieaktualny, Tynka1990 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Lekarz mi kazał teraz jak byłam u Niego 2razy dziennie kwas foliowy nie zapytałam dlaczego...hmmm a teraz się zastanawiam co o tym myślicie?
    może jak już się zajdzie w ciążę to potrzebna jest większa dawka poprostu.
    Myślę że to nie oznacza nic złego.

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    witam sie wieczorkiem wpadam na chwile :)
    Marta a czemu dwa razy kwas foliowy ?
    Właśnie nie zapytałam dotychczas brałam jedną a On kazał dwie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie czekam do owulki a później będę powstrzymywać się przed teściorami :-)
    Martuś ja jestem debiutantką w tym temacie więc nie pomogę :/

    nick nieaktualny, MartaR.. lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Razem wiemy więcej jak jedna ;-)
    ;););) a jak!!!<3

    MartaR.., Tynka1990 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wieksze zapotrzebowanie jest w ciązy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Razem wiemy więcej jak jedna ;-)
    Przydałyby się wreszcie dwie krechy

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie na TVN jest "szpital" i jest o kobiecie co ma ciążę urojoną

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek jak zrobiłam pierwszy test ale to przed spodziewanym terminem @ mówię do niego Igorek widzisz tu druga kreskę on do mnie ze nie ale dorysuje...;-)

    Tynka1990, nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Może wieksze zapotrzebowanie jest w ciązy
    właśnie podobnie myślę, w końcu to już 2 osoby w jednej :)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ