Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    właśnie na TVN jest "szpital" i jest o kobiecie co ma ciążę urojoną
    Widziałam to w reklamie... :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Mój synek jak zrobiłam pierwszy test ale to przed spodziewanym terminem @ mówię do niego Igorek widzisz tu druga kreskę on do mnie ze nie ale dorysuje...;-)
    no widzisz Twój synek to chyba Ci przepowiedział

    Tynka1990, MartaR.. lubią tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Mój synek jak zrobiłam pierwszy test ale to przed spodziewanym terminem @ mówię do niego Igorek widzisz tu druga kreskę on do mnie ze nie ale dorysuje...;-)
    O jaki kochany:-)

    nick nieaktualny, MartaR.. lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Mój synek jak zrobiłam pierwszy test ale to przed spodziewanym terminem @ mówię do niego Igorek widzisz tu druga kreskę on do mnie ze nie ale dorysuje...;-)

    he he dzieci są dobre ale na szczescie nie trzeba było dorysowywać :)

    nick nieaktualny, MartaR.. lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dZIECIACZKI SĄ TAKIE SŁODKIE, JA KOCHAM JE WSZYSTKIE

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laseczki ja już lecę niestety :(
    Martuś zarażaj nas cały czas a jak nie to poproszę Twojego brzdąca o kreseczkę dodatkową :D
    Buziole :*

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igor jest mądrym chłopcem pierwsza klasa dopiero ale uczy się szybko i świetnie...Ale uwagi przynosi dzień w dzień to zgasi światło to zamknie dzieci w szatni to rozmawia to się kręci to biega

    Tynka1990, nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uciekam pa

    Tynka1990, iza30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Igor jest mądrym chłopcem pierwsza klasa dopiero ale uczy się szybko i świetnie...Ale uwagi przynosi dzień w dzień to zgasi światło to zamknie dzieci w szatni to rozmawia to się kręci to biega
    Uczeń bez uwagi to jak żołnież bez karabinu :)
    mój tato zawsze tak mówił hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 18:45

    MartaR.., iza30 lubią tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apsik Apsik

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Apsik Apsik
    na zdrówko!!!

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    Uczeń bez uwagi to jak żołnież bez karabinu :)
    mój tato zawsze tak mówił hehehe
    O dobre powiem to tej głupiej pani wychowawczyni jego bo wydaje mi się ze troszkę przesadza że on taki niegrzeczny

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarazam... WAM kobietki moje kochane na zdrówko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów siku... Pomału będę uciekać bo Igorek od dziadków zaraz przyjdzie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    O dobre powiem to tej głupiej pani wychowawczyni jego bo wydaje mi się ze troszkę przesadza że on taki niegrzeczny
    szczerze mówiąc to myślę że Ci nauczyciele to nie są wcale tacy święci. Ja pamiętam jak byliśmy dziećmi i mój brat kiedyś coś w szkole zeszkudnował to potem czy jego wina czy nie to i tak za wszystko był obwiniany. W końcu mama poszła i zrobiła zadymę i był wreszcie spokój.
    Nie zawsze dzieci są winne, wiadomo że nie są święte ale trzeba zachować zdrowy rozsądek i zanim kogoś się oskarży poznać fakty

    MartaR.., iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    I znów siku... Pomału będę uciekać bo Igorek od dziadków zaraz przyjdzie
    ok. Ja też zmykam.
    Miłego wieczorku.

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!!
    Udało mi się do was wrócić :):)
    co tam u was słychac ??? :P

    staram się nadrabiać ale jest tego strasznie duuużo :P

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    dZIECIACZKI SĄ TAKIE SŁODKIE, JA KOCHAM JE WSZYSTKIE


    zapraszam na kilka dni do przedszkol...łatwo chwilowo zmienić zdanie;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej śpiochy.... Coś mi się zepsulo czy jeszcze dziś nikt nic nie napisał?

    iza30 lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Marta :)

    gann3e3k07a442mt.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ