X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Hej dziewczynki :)
    u mnie spadek dziś wiec pewnie jutro @ zawita :( wkurza mnie to juz :(

    Porada dnia
    Jeśli bezskutecznie szukasz przyczyny problemów z płodnością sprawdź czy w Twoim organizmie są obecne przeciwciała przeciwtarczycowe. Mogą one występować, nawet jeśli wyniki badań pokazują prawidłowe stężenie hormonów tarczycy. Obecność swoistych przeciwciał to często pomijane przyczyny niepłodności u par.

    dostałam skierowanie od endokrynologa na przeciwciała tarczycoweanty TPO i anty TG. Moje TSH wynosi 2,92.
    Zrobię je w nastepnym tygodniu a wizyte u endo mam 18.12.

    Boże spraw zeby w tym była przyczyna i żeby leki pomogły !!!
    1,5 roku czekania chyba wystarczy!!!!
    Ja też mam TSH 2,92 i mój ginekolog twierdzi że to w normie.... Ani za niskie na niedoczynność i nie za wysokie na nadczynność.... Tylko że ja zachodzę w ciąże ale nie mogę jej utrzymać:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    wiem wlasnie ale mi się Paulia straszny leń włacza:D
    heh ale pojde odwiedze kolezanke w pracy:D
    No i tak trzeba mi tez się w ciąży nic nie chcało tylkospałam jadłami spałam znów...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja siedzę w pracy? Taki ładny dzień, że jak patrzę w okno to się wyć chce, że muszę tu siedzieć:(

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Czy tylko ja siedzę w pracy? Taki ładny dzień, że jak patrzę w okno to się wyć chce, że muszę tu siedzieć:(
    Nie tylko Ty kochana ja tyż:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 na pewno nie tylko Ty:D ja sie zaraaz zbieram do przychodzi bo kuwa dzwqonie ale nie odbieraja a musze isc sie zapisac do endokrynologa;/ a jak mnie nie przyjmie juz na en rok to sie wkur....powiem jej ze cięzarnej sie nie odmawia a jak nie to musze isć prywanie i znowu 150zł;/

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w robocie :( I za nic zabrać się nie mogę, zero motywacji :(

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam zero motywacji, a robić muszę, wypłaty nadchodzą:( Tzn. fajnie tyle, że muszę je zrobić, a najchętniej nie robiłabym nic.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja też mam TSH 2,92 i mój ginekolog twierdzi że to w normie.... Ani za niskie na niedoczynność i nie za wysokie na nadczynność.... Tylko że ja zachodzę w ciąże ale nie mogę jej utrzymać:(


    no i to Twoje TSH moze byc przyczyna jednak poronień.
    Mój endo tez nie chciał dać od razu leków bo powiedział że dopiero powyżej 3 sie zbija. Ale dał skierowanie na te przeciwciała i USG tarczycy i może teraz na wizycie go uprosze o leki

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie udało ide na 15,30 do endokrynolog:)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze macie, u mnie nie ma szans na wizytę u endo na NFZ:( Za wszystko trzeba płacić, a i tak cię olewają.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po śniadanku. Nie myję tych okien, nie chce mi się. Chociaż może w sumie się zabiorę, tylko wypiję herbatkę.

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz 2 miesiace temu sie tez nie mogłam dostać do endo byłam prywatnie i 15zł;/ masakra. Ale jak jej pow ze w ciazy jestem więc moze przez to pow abym przyszła i to jeszcze dziś;)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uciekam na razie bede pozniej kobitki :) milego dnia

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    no i to Twoje TSH moze byc przyczyna jednak poronień.
    Mój endo tez nie chciał dać od razu leków bo powiedział że dopiero powyżej 3 sie zbija. Ale dał skierowanie na te przeciwciała i USG tarczycy i może teraz na wizycie go uprosze o leki
    Jednak ufam swojemu lekarzowi!!! Zrobię jeszcze raz badania bo muszę zrobić też przeciwciała antyfosforolipidowe więc dołożę TSH...Tylko nie mam kiedy iść może jutro pójdę ale portfel pociśnie mnie eh Ci Lekarze na NFZ nie chcą wypisywać na badania... I mówią mi ee tam Pani drugi raz poroniła a od 3 w górę daje się skierowania... Jak chcieliśmy mieć badania genetyczne to poszłam do państwowego gina a ona do mnie że nie wypisze mi bo nie ma podstaw jak poronię 3 raz to mi wypiszę tak się wkurwiłam że powiedziałam jej że będzie miała na sumieniu niewinne dziecko które poronię i zgonię na nią całą winę!!! Popatrzyła się na mnie i zapytała czy ja próbuję zaszantażować a ja bez skrupułów że TAK!! I wypisała bo badania genetyczne 3000zł kosztują... Ah Ci lekarze z NFZ..

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    wiesz 2 miesiace temu sie tez nie mogłam dostać do endo byłam prywatnie i 15zł;/ masakra. Ale jak jej pow ze w ciazy jestem więc moze przez to pow abym przyszła i to jeszcze dziś;)

    dobrze że mój ginekolog jest jednocześnie endokrynologiem :)

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do endo ponad 2 lata i nie ma szans dostać się państwowo:( Teraz muszę znowu iść bo się mi wszystkie wyniki poprzestawiały, badania muszę zrobić prywatnie, kolejny cykl będę monitorować owulacje więc zapłacę odpowiednio i nasuwa się myśl, że zarabiam tylko na to :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Liath wrote:
    dobrze że mój ginekolog jest jednocześnie endokrynologiem :)



    to szczerze Ci zazdroszcze;/ ja musze teraz latac...a w ogole zapsuje do endokrynolog na maj masakra jak to usłyszałam to mi sie az cieplo zrobiło czujecie jakbym miałą do maja czekac porażka;/

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zadupie więc endo-gin to tylko takie bajki zza siedmiu mórz

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tu u nas to tez rzadkość ale akurat się świetnie złozyło że do niego trafiłam :)

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh zobaczymy wezme wynk ze soba z miesiaca i z 2 miesiecy usg tarczycy:) zobaczymy...oby było ok a tym czasem ide na spacer:D bo sliczn apogoda :) miłego dnia do późnie kochane;*

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ