X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to ma dwie lewe ręce do sprzątania :) Nie powiem, układa rzeczy po sobie, bo ja bym nie zniosła jakby po powrocie z pracy rozwalał ciuchy, gdzie popadnie... Zabiłabym go!;) Za to brat mojego męża nie dość, że ma więcej ciuchów niż ja, to jeszcze robi taki syf, że ręce opadają. Z tego względu sprzątam głównie nasz pokój i naszą łazienkę, kuchnię po gotowaniu i raz na jakiś czas korytarze itp.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczescie mam okna pomyte :) Posprzatane ale jeszcze przed trzeba ogarnac troszke a w swieta Piotrek gotuje bo ja bede w pracy :/

  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oboje pracujemy, oczywiście też mi pomaga ale ja taka Zosia samosia. I wcale to na dobre mi nie wychodzi. Jestem po operacji kręgosłupa więc oszczędzanie się powinno być na pierwszym miejscu ale ........ Nie narzekam bo po co się denerwować. Tak jest dobrze. Mój synio mi tez pomaga :)

    Paulia87, iza30 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sprząta w weekend jak jest w domu, czyli rzadko. Ciuchy rzuca gdzie popadnie, ogólnie jest masakra, ja pedantka on bałaganiarz. Ale i tak jest lepiej niż jak go poznałam. Muszę się pochwalić, że dziś gotuje obiad, bo ma wolne i tylko 3 razy dzwonił m.in. czym zamaskować słony smak :D

    Karolcia23369, Paulia87, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    I dobry ten Milewicz? Widziałam, że jeszcze jakaś babeczka w Krakowie przyjmuje, ale na razie chodzę do swojego i zobaczę jeszcze ten cykl co będzie.

    chodziłam już do kilku w Krakowie ale on się specjalizuje w "ciężkich" przypadkach. Jak potrzeba to kładzie na 3 dni do kliniki i robi pakiet badan na fundusz i potem z pełna diagnostyka ustala leczenie

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholercia to w przyszłym miesiącu jak się nic nie zmieni chyba się do niego zapiszę. Długo się czeka?? Mogłabyś mi wysłać jakieś jego namiary na priv??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz mój co do gotowania to właśnie ma lewe ręce i do prasowania to ja to robię ale reszta jest bez zarzutów... I to ja jestem bałaganiara a on pedant:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Miłego dnia Wam życzę :)

    Ewelina23, binia29, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mój skarb kochany:*

    Ewelina23, binia29 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój uważa, że prasowanie wymyśliły baby żeby mieć co robić i jest to czynność w ogóle niepotrzebna :) Czasem jak nie upilnuję to włoży na siebie zmiętą koszulę i uważa, że jest ok. Skarpetek nie wywinę na prawo to tak ubierze i jest ok. W ogóle człowiek bezproblemowy.

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Miłego dnia Wam życzę :)
    Czesc Anitko <3
    Rowniez milego dnia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mój uważa, że prasowanie wymyśliły baby żeby mieć co robić i jest to czynność w ogóle niepotrzebna :) Czasem jak nie upilnuję to włoży na siebie zmiętą koszulę i uważa, że jest ok. Skarpetek nie wywinę na prawo to tak ubierze i jest ok. W ogóle człowiek bezproblemowy.
    hehe jak bym Piotrka slyszala z prasowaniem :) ale co do skarpet to zalozy dobrze :) chyba ze jak sie ubiera po ciemku i nie zapali swiatla bo nie chce mnie obudzic to zalozy dwie rozne :) ale juz mu robie do pary wiec obie dobre zaklada

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mój uważa, że prasowanie wymyśliły baby żeby mieć co robić i jest to czynność w ogóle niepotrzebna :) Czasem jak nie upilnuję to włoży na siebie zmiętą koszulę i uważa, że jest ok. Skarpetek nie wywinę na prawo to tak ubierze i jest ok. W ogóle człowiek bezproblemowy.
    Ojj wspołczuję:) Ja nie mam takiego problemu bo moj to elegant nie założy koszulki nie wyprasowanej i nie przykryje się poszewką która ma już 1 tydz bo mu śmierdzi i zmienia :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczorajsza podróż pociągiem z Chojnic do Bydgoszczy - KOSZMAR !
    łącznie - prawie 2-godzinne opóźnienie.
    cały czas żyje w biegu, cały czas jestem w rozjazdach.
    pojechałam, wróciłam, teraz czekam na wymianę wodomierza ( wymiana miała być o godzinie 11.00 ... dla niektórych osób punktualność to pojecie względne. ) ...
    jutro kolejny raz witamy Chojnice ; )


    od dzisiaj zaczynamy szukanie prezentów swiątecznych...
    mam nadzieje, ze zakończę to sukcesem.
    zajrzę do Was później! :)
    Miłego dnia!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma magiczną szafę. Wyjmuje czyste, ubiera, wrzuca do prania i w szafie się pojawiają znowu czyste. Taka magia, jakby się nie wywinęły to by nie zauważył :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    wczorajsza podróż pociągiem z Chojnic do Bydgoszczy - KOSZMAR !
    łącznie - prawie 2-godzinne opóźnienie.
    cały czas żyje w biegu, cały czas jestem w rozjazdach.
    pojechałam, wróciłam, teraz czekam na wymianę wodomierza ( wymiana miała być o godzinie 11.00 ... dla niektórych osób punktualność to pojecie względne. ) ...
    jutro kolejny raz witamy Chojnice ; )


    od dzisiaj zaczynamy szukanie prezentów swiątecznych...
    mam nadzieje, ze zakończę to sukcesem.
    zajrzę do Was później! :)
    Miłego dnia!
    Czesc kochana <3
    Ja nie mam pojecia jaki prezent kupic :/
    A czas leci szybciutko .
    Milego dnia kochana <3

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mój ma magiczną szafę. Wyjmuje czyste, ubiera, wrzuca do prania i w szafie się pojawiają znowu czyste. Taka magia, jakby się nie wywinęły to by nie zauważył :)
    Jak to facet aby czyste bylo nie wazne ktora strona i czy wyprasowane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to u mnie ja jestem bałaganiarą a mąz lubi poukladane i prasuje sobie sam bo koszul nie nawidze prasować jedynie mu polówki prasuje;Dnawet na maszynie potrafi szyć:) ideał mój kochany a co do gotowania to myśle że jest lepszy ode mnie:)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie masz.. Ale mój ostatnio zafundował mi spa, więc mu wybaczę te skarpetki :)

    Liath, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż do gotowania sie bardzo nie nadaję jedynie co to najlepiej mu wychodzi odgrzewanie, a co do sprzatania to jak juz musi to sprzata wiec rzadko sie to zdarza i nie jest w tym rewelacyjnie dobry, a co do prasowania to totalna klapa:(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ