X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ewelinka polecam Ci przejzec watek o tych tabletkach na forum, ja tez chcialam sobie kupic, ale po przeczytaniu watku mi sie odechciało...



    Czesc dziewczynki!
    Czesc kochana wlasnie poczytalam i niewiem czy je brac :/ ale na stronie ma duzo pozytywnych opinni
    Chociaz Ty jedna mi odpisalas na komentarz <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Cześć Aniu, co tam u Ciebie słychać?
    Hej Kochana:) a u mnie leci jeszcze 1 dzien i zaczynam walke o piekne jajka:)a co u Ciebie?

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochana wlasnie poczytalam i niewiem czy je brac :/ ale na stronie ma duzo pozytywnych opinni
    Chociaz Ty jedna mi odpisalas na komentarz <3
    :*
    powiem Ci ze ja dałam sobie spokoj z nimi po tym jak jedna laska pisała do nich i jakies bzdury jej odpisywali albo unikali odpowiedzi, krotko mowiac ich przeswietlila negatywnie(chyba o tym czytałas nie?) A opinie na stronie maga oni sami sobie wystawiac;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochana wlasnie poczytalam i niewiem czy je brac :/ ale na stronie ma duzo pozytywnych opinni
    Chociaz Ty jedna mi odpisalas na komentarz <3

    Kochana ja sie tam na lekach nie znam zwłaszcza tych które wspomagają zajście w ciąże :) Ja jak mówiłam stawiam na naturalność, a czy się uda to tylko Bóg wie :) :*

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    :*
    powiem Ci ze ja dałam sobie spokoj z nimi po tym jak jedna laska pisała do nich i jakies bzdury jej odpisywali albo unikali odpowiedzi, krotko mowiac ich przeswietlila negatywnie(chyba o tym czytałas nie?) A opinie na stronie maga oni sami sobie wystawiac;)
    tak czytalam kochana :) no coz niech sobie leza czekam do soboty biore od gina tabsy na owulke :) i zobaczymy nie ma co kombinowac :) szyjka dzis otwarta ze czubek palca mi wchodzi hahaha no i sluz wczoraj i dzis rozciagliwy co ja glupia tu pisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana ja sie tam na lekach nie znam zwłaszcza tych które wspomagają zajście w ciąże :) Ja jak mówiłam stawiam na naturalność, a czy się uda to tylko Bóg wie :) :*
    oki kochana nic sie nie stalo :) <3 ja raczej przy brak owulki na naturalne zajscie w ciazeliczyc nie moge :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 17:15

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej Kochana:) a u mnie leci jeszcze 1 dzien i zaczynam walke o piekne jajka:)a co u Ciebie?

    U mnie narazie ok, tempka chyba robi mi psikusy bo zamiast w dół leci w góre, ale co tam, wali mnie to, jeśli będzie owulka to super jeśli nie to i tak bede serduszkować, bo kto wie może się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak czytalam kochana :) no coz niech sobie leza czekam do soboty biore od gina tabsy na owulke :) i zobaczymy nie ma co kombinowac :) szyjka dzis otwarta ze czubek palca mi wchodzi hahaha no i sluz wczoraj i dzis rozciagliwy co ja glupia tu pisze
    to działaj kochana:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    U mnie narazie ok, tempka chyba robi mi psikusy bo zamiast w dół leci w góre, ale co tam, wali mnie to, jeśli będzie owulka to super jeśli nie to i tak bede serduszkować, bo kto wie może się uda :)
    brawo za podejscie kochana, pełen luzik:)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oki kochana nic sie nie stalo :) <3 ja raczej przy brak owulki na naturalne zajscie w ciazeliczyc nie moge :/

    Kochana nie myślałaś o tym żeby zrezygnować z wykresu, żeby bez pamięci poddać się temu co oboje lubicie, a skąd wiesz może przez takie działanie i podejście wkońcu zajdziesz w ciąże :)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nie wchodzić na forum przez jakiś czas, ale po 17 odświeżeniu facebooka zauważyłam, że czegoś mi jednak brakuje i postanowiłam zajrzeć ;) Nie mierzę temperaturki, odmówiłam sobotnią wizytę u gin, ale umówiłam się w 19 dniu cyklu, tak w razie gdybym znowu w drugiej fazie miała infekcję ;) Wczoraj rozmawialiśmy z M. o badaniu nasienie, w sumie on sam zaproponował, ale zdecydowaliśmy, że nie będziemy się niepotrzebnie stresować na koniec roku ;)Ten miesiąc jest cudownym miesiącem pod względem atmosfery, więc niech tak zostanie. Raz się udało zajść w ciążę, więc kolejny raz też się uda. Zresztą chyba zajście w 3 cyklu prawdziwych starań to i tak był sukces, więc pocieszamy się tym, że po poronieniu dopiero dwa razy się staraliśmy i przy tym miałam infekcję, więc Fasoleczka nie chciała w takim miejscu zamieszkać ;) Oby teraz było wszystko ok, a nawet jak nie będzie (w sensie, że znów mnie infekcja nawiedzi) to nie będę się stresować, bo wizyta zaklepana ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana nie myślałaś o tym żeby zrezygnować z wykresu, żeby bez pamięci poddać się temu co oboje lubicie, a skąd wiesz może przez takie działanie i podejście wkońcu zajdziesz w ciąże :)
    kochana prowadzac wykres wiem co sie dzieje z moim cialem :) jestem pod opieka dobrego ginekologa i mam pecherzyki torbielowe wiec te pecherzyki nie pekaja tylko robi sie torbiel w sobote ide na wizyte bede wiedziala czy ta owulka jednak byla a jak nie to wezme tabletki bo tak to moge sie starac i starac moze byc tak ze owulka moze wystapic ale teraz jestem w 26 dc i jeszcze jej nie bylo :/

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Miałam nie wchodzić na forum przez jakiś czas, ale po 17 odświeżeniu facebooka zauważyłam, że czegoś mi jednak brakuje i postanowiłam zajrzeć ;) Nie mierzę temperaturki, odmówiłam sobotnią wizytę u gin, ale umówiłam się w 19 dniu cyklu, tak w razie gdybym znowu w drugiej fazie miała infekcję ;) Wczoraj rozmawialiśmy z M. o badaniu nasienie, w sumie on sam zaproponował, ale zdecydowaliśmy, że nie będziemy się niepotrzebnie stresować na koniec roku ;)Ten miesiąc jest cudownym miesiącem pod względem atmosfery, więc niech tak zostanie. Raz się udało zajść w ciążę, więc kolejny raz też się uda. Zresztą chyba zajście w 3 cyklu prawdziwych starań to i tak był sukces, więc pocieszamy się tym, że po poronieniu dopiero dwa razy się staraliśmy i przy tym miałam infekcję, więc Fasoleczka nie chciała w takim miejscu zamieszkać ;) Oby teraz było wszystko ok, a nawet jak nie będzie (w sensie, że znów mnie infekcja nawiedzi) to nie będę się stresować, bo wizyta zaklepana ;)
    myszka wlasnie mi kogos brakowalo na forum...

    myszkaazi, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Miałam nie wchodzić na forum przez jakiś czas, ale po 17 odświeżeniu facebooka zauważyłam, że czegoś mi jednak brakuje i postanowiłam zajrzeć ;) Nie mierzę temperaturki, odmówiłam sobotnią wizytę u gin, ale umówiłam się w 19 dniu cyklu, tak w razie gdybym znowu w drugiej fazie miała infekcję ;) Wczoraj rozmawialiśmy z M. o badaniu nasienie, w sumie on sam zaproponował, ale zdecydowaliśmy, że nie będziemy się niepotrzebnie stresować na koniec roku ;)Ten miesiąc jest cudownym miesiącem pod względem atmosfery, więc niech tak zostanie. Raz się udało zajść w ciążę, więc kolejny raz też się uda. Zresztą chyba zajście w 3 cyklu prawdziwych starań to i tak był sukces, więc pocieszamy się tym, że po poronieniu dopiero dwa razy się staraliśmy i przy tym miałam infekcję, więc Fasoleczka nie chciała w takim miejscu zamieszkać ;) Oby teraz było wszystko ok, a nawet jak nie będzie (w sensie, że znów mnie infekcja nawiedzi) to nie będę się stresować, bo wizyta zaklepana ;)
    Czesc fajnie ze wpadlas <3
    Trzymam kciuki a infekcjie niech ida sio daleko i nie wracaja :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana ja sie tam na lekach nie znam zwłaszcza tych które wspomagają zajście w ciąże :) Ja jak mówiłam stawiam na naturalność, a czy się uda to tylko Bóg wie :) :*
    Właśnie ja wczoraj po tej rozmowie z M. też tak stwierdziłam, że skoro mam wszystko w porządku z budową, badaniami, owulka występuje, cykle obecnie książkowe (14 dc owu + 14 dni fazy lutealnej) to nie będę ani kupowała wiesiołka czy innych rzeczy, bo jeszcze mi się wszystko pochrzani. Przecież leki i te inne wspomagacze są dla kobiet, które mają jakiś problem zdiagnozowany, a u nas póki, co to 3 cs, więc to nie jest niepokojące. Mi gin powiedziała, że jak w ciągu pół roku się nie uda, to wtedy pomyślimy, z tym, że kazała liczyć te pół roku od 2@ po poronieniu, czyli od tej listopadowej, więc mamy czas do maja ;) Stwierdziłaby, że mogłaby mi kazać robić np. genetyczne, ale po co ma mnie stresować. Pół roku to nie wieczność, a znając mnie to czekając na wyniki badań bym umarła ze strachu. Jestem strasznie przewrażliwioną osobą, a każda życiowa sytuacja wywołuje u mnie takie emocje, że tego nie da się opisać...

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochana prowadzac wykres wiem co sie dzieje z moim cialem :) jestem pod opieka dobrego ginekologa i mam pecherzyki torbielowe wiec te pecherzyki nie pekaja tylko robi sie torbiel w sobote ide na wizyte bede wiedziala czy ta owulka jednak byla a jak nie to wezme tabletki bo tak to moge sie starac i starac moze byc tak ze owulka moze wystapic ale teraz jestem w 26 dc i jeszcze jej nie bylo :/

    Trzymam za ciebie kciuki <3

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Trzymam za ciebie kciuki <3
    Dziekuje kochana <3
    Ja rowniez trzymam za Ciebie :*

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo ja włąsnie wróciłam od endokrynologa :) zrobiła mi usg i jes wszystko w porzadku;) 22 stycznia mam wizyte i mi dała badania ze tydzien przed wizyta u niej mam je zrobić:) a do gina ide w poniedziałek mam nadzieje ze moje słoneczko już bedzie widać:) Kada to fajnie pewnie jestees spokojna:D Mam nadzieje ze u mnie juz bedzie widac bedzie gdzies w poniedziałek około 5 tygodnia:D eh lepiej mi troche lekarz to potrafi uspokoic:d
    a i w ogole była akcja bo u nas do endokrynologa na NFZ ciezko sie dostac spytałam sie jej czy mnie przyjmie pow że tak a nejlepsze że tam ludzi było zapisanych do 20.30:D a ja weszłam jako 3 :D bez kolejki hahaha fajnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane dokonczyc obiadek bo ukochany wraca z pracy milego popoludnia <3

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj tak u mnie sie rozkrecilo @ ze przez pol nocy z bolu sie zwijalam i plakalam , bol okropny wiec nic innego jak nowy cykl .

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ