X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój tez nie prasuje i sprzata tak że muszę po nim poprawiać bo ja jestem pedantka straszna- no ale wybaczam mu to bo jest w innych rzeczach dobry ;)

    Kasiula09, olka30 lubią tę wiadomość

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój ugotuje czasem i ciasto upiecze nawet :) ale do sprzatania to tylko do odkurzania da sie namowic ale dobre i to :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie- jak się nie ma co się lubi....:P

    mycha28 lubi tę wiadomość

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yes, za 5 min. koniec pracy:)
    I do domku, zobaczyć co mój zrobił na obiad i czy bardzo to trzeba będzie ratować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 14:55

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze mogłam trafić gorzej na jakiegos bałaganiarza nienawidzacego sprzatać :)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też ale to cała wieczność dziś - masakra

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pa na razie :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    To pa na razie :)

    pa pa ja również zmykam

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa papapa

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ide do kuchni bo mąz wraca z pracy nareszcie;D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzisiaj napracowałam, a tu jeszcze nie koniec. Wzięłam się jednak za pracę na kompie, nie myłam okien. Ogólnie siedzę od rana w domu, nawet nosa na moment z domu nie wytknęłam. Nie wiem czy zimni, czy ciepło ;) Jeszcze 3 godzinki i mój kochany będzie w domku, a później na zakupy. My w piątek wybieramy się na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów. Chcemy kupić wszystko dla wszystkich. Zawsze tak robimy - kupujemy prezenty dużo wcześniej i przechowujemy ;) Unikamy tłumów w sklepach i na spokojnie sobie wszystko wybieramy. Później to tylko jeździmy tak sobie, poczuć atmosferę ;)

    Nusia1989, iza30, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raczej jest odwrotna sytuacja. A poważnie, to mój twierdzi, ze skoro "siedzę" w domu to powinien być błysk...ale mi sie na błysk nie chce. A M. ma zrywy i wtedy jest wyglancowane. Generalnie każdy robi co trzeba, bez zbędnego gadania.

    A co do zakupów to wróciłam. Szybko mi to zeszło bo galerie mam 10 min ode mnie, a pozatym nie miałam problemów z wybieraniem, bo już wczoraj wiedziałam co mam kupić. Dla mojej siostrzenicy kupiłam taki jakby dom mody z kolekcją ślubną (wydawało się fajne), co do męża... tu miałam problem bo mąż na ogół jest fotografem (ma własne studio) i w sumie ma wszystko co potrzebne, ale jednak natknęła mnie myśl że fajnie by było jakby miał jakiś aparat który mógłby mieć w domku, mamy co prawda cyfrówkę, ale jednak on takiego czegoś nie uważa, wiec kupiłam lustrzankę Sony :) Mam nadzieje że jakoś ten prezent się spodoba. Dla rodziców kupimy w sobotę, mam już upatrzone zestawy kosmetyków, no i mąż też chce coś wybrać więc muszę czekać do dnia kiedy będzie mieć wolne :P
    Wogóle dawno z wami nie pisałam... co u was słychać? Zmieniło się coś? :)

    iza30, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ale się dzisiaj napracowałam, a tu jeszcze nie koniec. Wzięłam się jednak za pracę na kompie, nie myłam okien. Ogólnie siedzę od rana w domu, nawet nosa na moment z domu nie wytknęłam. Nie wiem czy zimni, czy ciepło ;) Jeszcze 3 godzinki i mój kochany będzie w domku, a później na zakupy. My w piątek wybieramy się na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów. Chcemy kupić wszystko dla wszystkich. Zawsze tak robimy - kupujemy prezenty dużo wcześniej i przechowujemy ;) Unikamy tłumów w sklepach i na spokojnie sobie wszystko wybieramy. Później to tylko jeździmy tak sobie, poczuć atmosferę ;)

    Mnie juz pochłonęła magia zakupów :D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocilam od lekarza maluteńka kropeczka jest przepisal luteine 2 razy po 2 tabletki L4 dał karty jeszcze nie założył nastepny termin 18.12 bety nie kazał robic bo stwierdził ze jak 4 testy pozytywne to nie ma co sie kuć jedynie pozniej da serie badań zakaz <3 mam odpoczywac nie dzwigac..

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    wrocilam od lekarza maluteńka kropeczka jest przepisal luteine 2 razy po 2 tabletki L4 dał karty jeszcze nie założył nastepny termin 18.12 bety nie kazał robic bo stwierdził ze jak 4 testy pozytywne to nie ma co sie kuć jedynie pozniej da serie badań zakaz <3 mam odpoczywac nie dzwigac..

    Cieszę się :)
    Mam nadzieje że te 9 miesięcy przejdziesz ze spokojem, zresztą nie masz innego wyjścia teraz nie jesteś sama. Masz maleństwo które nosisz pod serduszkiem. Ono pragnie twojej radości a nie smutku :) Więc teraz trzymaj się cieplutko no i działaj według zaleceń lekarza :)
    Buźka!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się to fajnie czyta kada24.. Od razu się rozmarzyłam, że też bym tak chciała :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzis przyszly mi tabletki femifertil :D brala ktoras z was moze ??
    Ewelinka polecam Ci przejzec watek o tych tabletkach na forum, ja tez chcialam sobie kupic, ale po przeczytaniu watku mi sie odechciało...



    Czesc dziewczynki!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ewelinka polecam Ci przejzec watek o tych tabletkach na forum, ja tez chcialam sobie kupic, ale po przeczytaniu watku mi sie odechciało...



    Czesc dziewczynki!

    Cześć Aniu, co tam u Ciebie słychać?

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada gratulacje:)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wracając do narzekania ;) na mężów naszych to ja zastałam w domku obiadek, całkiem dobry, nie przypalony! Po czym przeżyłam szok wchodząc do pokoju, bo nie dość, że posprzątane, łóżko porządnie zaścielone to jeszcze poodkurzane. Pomyślałam, że chyba chłopisko wyczuło, że się tu troszkę poskarżyłam :D
    A serio to jednak plusy kłótni widać gołym okiem. Na razie M nie ma, ale jak wróci to mu chyba tą wczorajszą kłótnię wybaczę :)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ