X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Na serio, chcę podejść na luzie to ciągle ktoś mi coś takiego palnie, że rozdrapuje rany i tyle ;( Wczoraj babcia, pewnie niechcący, bo powiedziałam "Jedziemy w piątek kupić prezenty dla dzieciaków", a babcia" Przecież nie macie dzieciaków"... No kurde ;( Jakbym nie wiedziała ;(
    Agula - najlepiej to pierwszego dnia po terminie @, a wcześniej to ja nie wiem.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula85 wrote:
    Hej dziewczyny, napiszcie mi proszę kiedy najlepiej zrobić test ten czuły -10 ? W którym dniu po owulacji ?

    Test jest na tyle czuły,ze może wykryć ciąże po jej zagnieżdzeniu i to też nie odrazu, dlatego taki test warto zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki, albo przynajmniej 2 tygodnie po stosunku, wcześniej możesz tylko sie rozczarować ujemnym wynikiem co moze nie być zgodne z prawda, dlatego nie masz wyjścia musisz byc cierpliwa.....
    a jeśli chcesz szybko wiedzieć, zrób badanie z krwi beta hcg......to badanie jest wiarygodne i wykrywa naprawde bardzo wczesną ciąże, możesz je już wykonać troche wcześniej niż zwykłego sikanca......jednak doradzam spokój i cierpliwość....no i życze jak najbardziej DWÓCH KRESEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dzięki dziewczyny! Na serio, chcę podejść na luzie to ciągle ktoś mi coś takiego palnie, że rozdrapuje rany i tyle ;( Wczoraj babcia, pewnie niechcący, bo powiedziałam "Jedziemy w piątek kupić prezenty dla dzieciaków", a babcia" Przecież nie macie dzieciaków"... No kurde ;( Jakbym nie wiedziała ;(
    Agula - najlepiej to pierwszego dnia po terminie @, a wcześniej to ja nie wiem.

    Kochana moja !! Nie musisz dziękować. Po to przecież tu jesteśmy <3
    Kochamy cię i będziemy pod każdym względem cie wspierać :) Nawet wtedy kiedy nie będziesz tego chciała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2013, 17:53

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Wlasnie przyszlam zobaczyc co slychac na forum :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadnijcie co robię? ;) Oglądam "Zbuntowanego anioła" na youtubie ;) Właśnie 2 odcinek zaczynam ;) Głowa nadal mi pęka, ale przynajmniej się pośmieje, bo dzisiaj samotny wieczorek mam, M. na noc został w pracy.

    iza30, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Zgadnijcie co robię? ;) Oglądam "Zbuntowanego anioła" na youtubie ;) Właśnie 2 odcinek zaczynam ;) Głowa nadal mi pęka, ale przynajmniej się pośmieje, bo dzisiaj samotny wieczorek mam, M. na noc został w pracy.
    Oj mnie tez cos dzis glowa boli :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostry spadek ciśnienia :) mnie też ćmi

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja to dzisiaj wzięłam Apap nawet, chociaż unikam brania tabletek, ale to i tak mało, co dało. Położyłabym się spać, ale muszę trochę pracy na komputerze zrobić.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja to jestem zmęczona... Na obiadek zrobiłam kurczaka zapiekanego w zupie cebulowej, oczywiście pomijam fakt,że jak już go zrobiłam to kompletnie straciłam na niego ochotę :P

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widze ze wy tu juz o swietach, o prezetach ;) wiecie i ja mam dzisiaj bol glowy, od kad sie obudzilam.... U mnie to tak wieje dziisaj i teraz sniegiem sypie... Brrrr masakra ;(

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hej, widze ze wy tu juz o swietach, o prezetach ;) wiecie i ja mam dzisiaj bol glowy, od kad sie obudzilam.... U mnie to tak wieje dziisaj i teraz sniegiem sypie... Brrrr masakra ;(
    U mnie na szczescie przestalo wiac oby juz nie wialo

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, u mnie to tak wieje, że gościowi w pizzerii szyby na tarasie powyrywało, a wieje coraz mocniej.... Nawet nosa za drzwi nie wychylę, bo różne rzeczy mogą latać.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydalo by sie troszke sloneczka :) ale na pare najblizszych miesiecy mozna pomarzyc ;)

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    O matko, u mnie to tak wieje, że gościowi w pizzerii szyby na tarasie powyrywało, a wieje coraz mocniej.... Nawet nosa za drzwi nie wychylę, bo różne rzeczy mogą latać.
    u nas tak bylo od 3 rano do 18 i narazie mamy spokoj

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Szwecji kilkadziesiąt metrów od morza i takiego wiatru to w życiu nie widziałam...

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Tak mi smutno, jak to czytam. Chciałabym bardzo buszować po sklepach w poszukiwaniu prezentów dla dzieci.. I później patrzeć jak maluszki, w słodkich zimowych piżamkach, wyciągają prezenty z butów (u nas tak Mikołaj przynosi prezenty 6.12) i jak się cieszą i bawią.. I jak krzyczą "Mamo! Zobacz!"...
    Jejku, aż się popłakałam... do mnie nikt nie mówi "mamo".. 0cray.gif

    Wiesz, ze mozna wziac dziecko na swieta z domu dziecka? na same swieta...takie dzieci nie maja swiat :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dzięki dziewczyny! Na serio, chcę podejść na luzie to ciągle ktoś mi coś takiego palnie, że rozdrapuje rany i tyle ;( Wczoraj babcia, pewnie niechcący, bo powiedziałam "Jedziemy w piątek kupić prezenty dla dzieciaków", a babcia" Przecież nie macie dzieciaków"... No kurde ;( Jakbym nie wiedziała ;(
    Agula - najlepiej to pierwszego dnia po terminie @, a wcześniej to ja nie wiem.
    Wiem co przeżywasz. Ja, po informacji, że ciąża przestała się rozwijać, ale jeszcze przed zabiegiem (więc jeszcze pełna ciążowych hormonów i z mdłościami), pojechałam na roczek kuzynki córki. W pewnym momencie podchodzi do mnie jedna z ciotek i mówi "słyszałam, że w ciąży jesteś?" i gładzi mnie po brzuchu. Ja nie chcąc wiele tłumaczyć powiedziałam tylko "nie". Na co ona "a to i lepiej". Myślałam, że z łazienki nie wyjdę tak się łzami zalałam. Ludzie nie mają w ogóle taktu. Ani wyobraźni chyba. Czasem mogliby się w język ugryźć... Albo w DUPĘ!
    Aż się wkur**łam jak to piszę! Grrr!

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Anglii, west Yorkshire na ogrodku 6 metrowa choinke przewrocilo! padla w poprzek ogrodu, nasz plot i sasiada szlag trafil i nasze szopke na narzedzia tez! masakra!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Wiesz, ze mozna wziac dziecko na swieta z domu dziecka? na same swieta...takie dzieci nie maja swiat :(
    Wiesz, później bym nie miała serca zawieźć z powrotem takiego dzieciaczka do domu dziecka chyba :(

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja mieszkam w Szwecji kilkadziesiąt metrów od morza i takiego wiatru to w życiu nie widziałam...
    Ja w norwegii, wiec sasiadki ;) tez mieszkam przy samej wodzie. I rowniez jestem w szoku z pogoda...

    Little Frog lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ