Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane niedługo oprócz chrześniaków dojdą nasze maluszki, więc też dojdzie jedna osoba której będziemy sprawiać śliczne prezenty :)

rybka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    powiedzcie czy mogę zrobić FSH, LH, Estriadol w 5dc czy trzeba w 3dc? czy moze być wtedy niemiarodajny wynik ?

Estradiol, FSH i LH najlepiej jest zrobić w 3-5 dc

mycha28, weronika86 lubią tę wiadomość

• mycha28 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Estradiol, FSH i LH najlepiej jest zrobić w 3-5 dc

dzięki za odp :) no ja musze dopiero 5dc

Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochane niedługo oprócz chrześniaków dojdą nasze maluszki, więc też dojdzie jedna osoba której będziemy sprawiać śliczne prezenty :)

I cholernie mi tego brakuje....Mysle ze nie mnie jednej

Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

63b363a823.png
  • stardust87 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dobra lece do pracy bo jeszcze chce o sklep zachaczyć :)

Buziaki i miłego dnia dziewczynki :)

a ja mam dopiero 5dc a już bym chciała być w granicach owulki i zacząć staranka :)szkoda że na święta nie zdąże zatestować :/

kada, karolcia a wy k którym dniu cyklu testowałyście??

dobra leccccce :) buźka
    Prawie równo idziemy. Ja mam dziś 6dc. I też się nie mogę doczekać owulacji. Tzn mam nadzieję, że będzie. Pierwszy raz mierzę temp. i już się nie mogę doczekać skoku temp :P Jakby to coś miało znaczyć :P
    Ja testuję w Sylwestra, więc też słabo, ale ważne, że w tym roku :) Może w 2014 wejdziemy już jako ciężarówki :D

karmelek lubi tę wiadomość

Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Tak mi smutno, jak to czytam. Chciałabym bardzo buszować po sklepach w poszukiwaniu prezentów dla dzieci.. I później patrzeć jak maluszki, w słodkich zimowych piżamkach, wyciągają prezenty z butów (u nas tak Mikołaj przynosi prezenty 6.12) i jak się cieszą i bawią.. I jak krzyczą "Mamo! Zobacz!"...
    Jejku, aż się popłakałam... do mnie nikt nie mówi "mamo".. 0cray.gif

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2013, 14:21

Little Frog, Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

• Little Frog Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Tak mi smutno, jak to czytam. Chciałabym bardzo buszować po sklepach w poszukiwaniu prezentów dla dzieci.. I później patrzeć jak maluszki, w słodkich zimowych piżamkach, wyciągają prezenty z butów (u nas tak Mikołaj przynosi prezenty 6.12) i jak się cieszą i bawią.. I jak krzyczą "Mamo! Zobacz!"...

Heh, ja to dziś nawet pomyślałam, że wspaniałym świątecznym prezentem będą nawet poranne mdłości :| A co do ubranek, to mam istnego bzika. Tak ładnie to napisałaś, że aż sama się rozmarzyłam...

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Heh, ja to dziś nawet pomyślałam, że wspaniałym świątecznym prezentem będą nawet poranne mdłości :| A co do ubranek, to mam istnego bzika. Tak ładnie to napisałaś, że aż sama się rozmarzyłam...
    Dobrze, że rozmarzyłaś, a nie zdołowałaś, jak ja :P

• mika1987 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWUCHY NIE LAMCIE SIE..GRUNT TO NIE WNIKAC TYLKO DZIALAC:)MILEGO DNIA:)

Little Frog, rybka lubią tę wiadomość

iv09krhme1fe56cn.png

f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Little Frog Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Nie ma się co załamywać - trzeba działać! :):)

rybka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:

mnie tez jakas zalamka zlapala dzisiaj powinnam miec testowanko ale niestety juz 3 przysza @ . A tak to jutro moglabym cieszyc sie z Mikolaja podwojnie. Jakos tak smutno

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:

Najwazniejsze, że nie tracisz nadziei, bo nawet kiedy logika i medycyna nie daje szans, zawsze pozostaje nadzieja na cud. Czytałam niadawno taki artykuł...Kobieta była bezpłodna- usunięto jej cały jeden jajnik i połowę drugiego. Po 10 latach zaszła w ciążę. :)
    Mnie czasem tez nachodzą głupie myśli, choć staramy się dopiero (i aż)4 miesiące i nie robiłam na razie rzadnych badań. Poczekam jeszcze troche. Nie chce popadać w obłed, bo wiem (prawie na 100 %), że możemy oboje mieć dzieci, tak przynajmniej myśle. A pozatym teraz po tym nieustającym upływie czasu doszłam do wniosku że najlepszą metodą na zajście w ciąże jest po prostu LUZ i ZERO STRESU. Spróbuj tego spróbować, ja mimo tych starań wierze że poprzez takie odprężenie każda z nas wkońcu zaskoczy ciążą :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki! ja mam dzis 3dc a jajniki na zmiane bolą... dziwne...moze lutka je pobudzila..hmm..

• myszkaazi Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... Głowa mi pęka ;( Jestem wściekła po prostu,bo byłam z mamą w sklepie i taka babka, średnio ją znamy w zasadzie, zaczęła mnie wypytywać, kiedy dziecko, bo przecież już 3 lata po ślubie, że już 26 lat to trzeba się wziąć. Miałam ochotę wykrzyczeć jej w twarz, że trzy miesiące temu poroniłam!!! Łamię się, nie chcę o tym wszystkim myśleć, a nie potrafię!;(

f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie, nie dziś
    Mąż leży obok żony w łóżku. Zaczyna gładzić ją po ciele. – Kochanie, nie dziś – mówi żona – mówiłam Ci, że rano mam wizytę u ginekologa!
    Po chwili mąż znów zaczyna masować ją po plecach: - Ale do dentysty jutro nie idziesz?

Nusia1989, mycha28 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnica między ginekologiem i dostarczycielem pizzy
    Jaka jest różnica między ginekologiem i dostarczycielem pizzy?
    Żadna. Obaj muszą obejść się smakiem.

Nusia1989 lubi tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaazi bidulko, tacy są ludzie nic nie poradzisz:( Nikt nawet nie pomyśli, że głupim gadaniem można łatwo kogoś zranić:(

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej... Głowa mi pęka ;( Jestem wściekła po prostu,bo byłam z mamą w sklepie i taka babka, średnio ją znamy w zasadzie, zaczęła mnie wypytywać, kiedy dziecko, bo przecież już 3 lata po ślubie, że już 26 lat to trzeba się wziąć. Miałam ochotę wykrzyczeć jej w twarz, że trzy miesiące temu poroniłam!!! Łamię się, nie chcę o tym wszystkim myśleć, a nie potrafię!;(
    Czesc kochana ludzie ktorych nawet prawie nie znamy wiedza o nas wiecej niz nam sie wydaje :/
    co ja to interesuje po co na co i kiedy

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:

Kochana współczuję Ci :* w sumie też mogę stwierdzić że drażni mnie ciągłe wypytywanie "kiedy dziecko". To męczy, to drażni, zwłaszcza kiedy z jakichś powodów dzieci chcesz, a nie możesz. Albo chcesz, ale jeszcze nie teraz. Albo właśnie masz inne cele, instynkt nie woła i wolisz się przez czas jakiś, bliżej nieokreślony zajmować swoimi sprawami. To społeczne parcie na życie zgodnie ze schematem jest irytujące. Nawet jeśli ogólnie ma się je w dupie, to jednak powtarzane pytania raz po raz wkurzają, bo ile razy można udzielać tej samej odpowiedzi? :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, napiszcie mi proszę kiedy najlepiej zrobić test ten czuły -10 ? W którym dniu po owulacji ?

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego