X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    ale masz sny fajne;) a mi sie chyba nic nie snije:/:D
    przebudzilam sie i zasnelam znowu i dalej mi sie snilo az mnie piotrek obudzil bo krzyknelam huraaaa hahahahah :)

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ale mialam dzis sen zrobilam jeden test zobaczylam dwie kreseczki zrobilam kolejnego dnia test i tez byly dwie kreseczki :) Wiem ze w tym cyklu ich nie zobacze :/
    ja też miewam takie smy przed końcem cyklu... niestety na snach się narazie tylko kończy :(

    co do tabletu to my synkowi kupiliśmy teraz na 6urodziny :) ale juz taki normalny i mamusia często go sobie pozycza :) fajna sprawa :) daliśmy za niego niecały 1000zł. ale to co innego gdy zostaje Ci to w domu, a co innego komuś na prezent...

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    bosz kolezanka jakies poł roku temu kupowowała ferbiego to sie 3 osoby do niego skaldały:D

    kosztuje 300 zl ;d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mwiem wlasnie drogie sa ale on by na pewno nie chciał:d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja też miewam takie smy przed końcem cyklu... niestety na snach się narazie tylko kończy :(

    co do tabletu to my synkowi kupiliśmy teraz na 6urodziny :) ale juz taki normalny i mamusia często go sobie pozycza :) fajna sprawa :) daliśmy za niego niecały 1000zł. ale to co innego gdy zostaje Ci to w domu, a co innego komuś na prezent...
    no my na alegro kupilsmy bo nie wiedzielismy co Piotrek chcial kupic laptop edukacyjny ale on chodzi do pierwszej klasy i ten laptop mial taki malutki ekranik a tak naprawde byl duzy :/ Wiec kupilicmy mu taki no i tam tez moze korzystac z wystkiego wi-fi jest wiec z internetu tez moze korzystac starczy jak dla dziecka tylko :) no jak na prezent to troche duzo ale wiadomo dla swojego dziecka kupowac to inaczej i za wiecej mozna kupic bo zosatje w domu i mamusia moze korzystac :D

    Karolcia23369, karmelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pomysłu co mu kupić;D może mąz na coś wpadnie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    nie mam pomysłu co mu kupić;D może mąz na coś wpadnie;)
    Jacke ma racje klocki lego nie sa takie drgie :) my w pazdzierniku kupilismy siostrzencowi na urodziny to sama z nim skladalam bo co chwila czym innym sie bawi . Ale wiadomo jak jest za granica tu zabawki sa tanie wiecdzieci maja co chca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2013, 11:27

  • magda1986 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za radę:) poszukam w rossmanie tego termometru:) ja w ostatnim cyklu korzystałam z testów owulacyjnych i zaczełam mierzyć temp. Wszystko wskazywało ze owulacja była a efektow brak:) ale w tym miesiacu zbeiram sieły:):)według ovufriend bede miec owulacjie przed swietami a urodziny mam 4 stycznie wiec mam nadzieje ze dostane super prezent:):)

    Ewelina23, karmelek lubią tę wiadomość

    Magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda1986 wrote:
    dzięki za radę:) poszukam w rossmanie tego termometru:) ja w ostatnim cyklu korzystałam z testów owulacyjnych i zaczełam mierzyć temp. Wszystko wskazywało ze owulacja była a efektow brak:) ale w tym miesiacu zbeiram sieły:):)według ovufriend bede miec owulacjie przed swietami a urodziny mam 4 stycznie wiec mam nadzieje ze dostane super prezent:):)
    Trzymam kciuki za prezent :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda1986 wrote:
    dzięki za radę:) poszukam w rossmanie tego termometru:) ja w ostatnim cyklu korzystałam z testów owulacyjnych i zaczełam mierzyć temp. Wszystko wskazywało ze owulacja była a efektow brak:) ale w tym miesiacu zbeiram sieły:):)według ovufriend bede miec owulacjie przed swietami a urodziny mam 4 stycznie wiec mam nadzieje ze dostane super prezent:):)
    Zycze Ci tego z całego serca;p

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia ja też bym obstawiała lego :) mojemu synkowi one chyba nigdy sie nie znudzą :) i na świeta zażyczył sobie z lego jakis statek ze star wars :)ale na allegro jeszcze go nie widziałam :/

    Magda i tego Ci życze na urodziny!! :)

    ja też mam nadzieję na dobrą nowinę na nowy rok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://oi45.tinypic.com/xcofx0.jpg to tak na mile poludnie ;D

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yhy dzieki wam :) za pomoc:) mogła by mnei która wyrzucić z łóżka:D bo ju prawie 12 a ja leże:D a moze poprasuje sobie:D

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    yhy dzieki wam :) za pomoc:) mogła by mnei która wyrzucić z łóżka:D bo ju prawie 12 a ja leże:D a moze poprasuje sobie:D
    ja wspominałam o tym dwie godziny temu... jeszcze się nie wzięłam...

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    yhy dzieki wam :) za pomoc:) mogła by mnei która wyrzucić z łóżka:D bo ju prawie 12 a ja leże:D a moze poprasuje sobie:D

    odpoczywaj musisz za 2 osóbki leżakować kochana;D !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze że zupy nie musze gotować bo już mam:P

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia ja też bym obstawiała lego :) mojemu synkowi one chyba nigdy sie nie znudzą :) i na świeta zażyczył sobie z lego jakis statek ze star wars :)ale na allegro jeszcze go nie widziałam :/

    Magda i tego Ci życze na urodziny!! :)

    ja też mam nadzieję na dobrą nowinę na nowy rok :)

    Moj chrzesniak na komunie chce klocki lego star wars ktore tu w irlandi kosztuja 340 euro on chyba na glowe upadl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2013, 12:30

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to moj syn pisla list do mikolaja i chce gre szczelanke to ma zyczenia :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam pony puzzle na mikolaja corci

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mój synek od jednego wujka na urodziny zażyczył sobie fear factora lego z ataku mózgów, a od drugiego pistolet snajperke :)także też ma życzenia ;)czasem te nazwy są przerażające :D

    dobra trochę poprasowałam :)
    jestem z siebie dumna :)

    Karolcia23369, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ