X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś umówiona na tego 18?? Jak tak to pewnie przyjmuje tylko mi znalazł wolny termin :/ Napisałam mu, że potrzebuję wizytę trochę wcześniej, ale pewnie znów na sms będę czekać parę dni :/

    Dziś piątek, ledwo wstałam, masakra.. Ale humor ogólnie mam niezły, bo (wiem, że głupia jestem), ale zrobiłam sobie dziś jeszcze raz sikańca tylko po to, żeby choć raz w życiu zobaczyć dwie piękne tłuste krechy :) I wyszły :D Te co robiłam w term. @ wszystkie były takie bladziochy, a robiłam 5 dni z rzędu. Widać beta musi być konkretna, żeby wyszedł porządny test :) Zostawię sobie na pamiątkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 07:38

    zizia_a, Krysti, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak..umowił mnie...hih..zazdroszcze tłustych kreseczek:)zostaw pokazesz swojemu synkowi/córeczce:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pójdę do niego 18, najwyżej pocałuję klamkę.

    zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pocałujemy razem :D

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :* jak tam u was? olka jak sie czujesz? dzidzius daje popalic? :)
    Mam problem ale nie wiem czy sie martwic czy nie.. mam 6-7 dni do @ a przed chwilą zaczełam plamić.. od czego , co to moze byc?

    zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Zosia :) Może plamienie implantacyjne, może późna owulacja - czasem można plamić, może wcześniejsza @.. Ciężko powiedzieć Zosiu. Się czuję kwitnąco (zaraz zacznie mnie coś boleć, bo jak tylko się pochwalę, że jest super zaraz dostaję jakiegoś skurczu w macicy).. Piersi bolą trochę, ale jakie ładne są, przyciąganie ziemskie przestało działać :) Kłóje i ciągnie mnie w macicy momentami dość mocno, ale minął mi ten wstrętny @ ból brzucha jaki mnie ostatnio męczył. Mdłości nie mam, co drugi dzień zgaga (dziś bez), jedynie mam taki napadowy ból głowy co jakiś czas, ale da się przeżyć.

    Niesamowite doktorek nie ma co robić rano na urlopie, idę Zizia 18 na 8:30 (kurczaki, będę się musiała zwalniać z pracy).. Tak, że jest ok.. Bo już szukałam na necie innych lekarzy.

    zoosiaa, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie nie wiem.. bo chyba jeszcze nie powinnam zachodzić w ciąże tak mi przynajmniej lekarz mówił..bo to jest 2 cykl po poronieniu.. no ale uważaliśmy.. no chyba że coś umkneło... od 2 dni sutki mam takie jakies wrażliwe.. na razie nie bede sie zamartwiac mam cały dzien zobaczymy co bedzie sie działo... ;)
    No to olka super że tak swietnie się czujesz ;) oby tak do końca ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jestem tak jakby 7-8 dni po ovu

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też mam właśnie bardzo wrażliwe sutki.. Nie idzie ich dotknąć.. Ja miałam spadek 9 dpo bez plamienia, ale wiele dziewczyn pisało o plamieniu implantacyjnym.. Ciężko powiedzieć czy to to Zosia, nie chcę cię niepotrzebnie nakręcać, ale wiesz jak to jest, los jest przewrotny :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama nie chce sie nakręcac kochana... bo to co było ostatnio po raz 3 nie chcialabym przeżywać... poobserwuje przez cały dzien wkładke ...
    ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia trzymam kciuki....będzie co ma byc...Olka no to dobrze ze idziesz:) bedziesz w końcu słyszała babelka:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) Będę w połowie 7 tygodnia, więc na 100 % powinnam widzieć i słyszeć wszystko :) W sumie wolę tak niż iść, nic nie zobaczyć, a potem się martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 11:43

    zoosiaa, zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny jestem na ovu już 5 cykl,mam prawie 30 na karku... jakoś nie miałam odwagi się przyłączyć do rozmowy. Ostatni cykl wyglądał już tak obiecująco że to rozczarowanie które nadeszło w poniedziałek (zobiłam bete)dobiło mnie.
    Już sama nie wiem co zrobić żeby się udało. Pomyślałam że może jakiś żel wsomagający...

    rybka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:).....żel to raczej w przypadku małej ilości śluzu...aczkolwiek to ze nie widzisz śluzu nie oznacza ze go nie ma...wiec nie wiem czy to jest problem żelu...najważniejsze to wizyta u lekarza i badania..twoje i partnera..a później to zobaczysz jak będzie:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Maniek, pytanie z repertuaru moherów: a prowadzisz kalendarzyk?? Wbrew pozorom trafienie w "odpowiedni" moment jest cholernie trudno.. Badania jakieś robiłaś?

    Ale miałam zapieprz w robocie, nie wiem kiedy to przeleciało, nawet zjeść nie miałam kiedy. A teraz się mi już nic nie chce..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 13:16

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i myślę o górkach jutro, wszystko przez ciebie Zizia :)

    zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez mineło szybko w pracy..jestem sama a roboty tylko przybywa;/
    grki góreczki moje kochane...juz sie nie moge doczekac..wybieramy sie do Doliny 5 stawów..idziesz z nami :D

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie, ale zależy którędy :) Jeżeli przez Zawrat to jasne :) Jeśli przez dolinę Roztoki to jak dla mnie za płasko :) Jakbym miała iść to od dawna mi się marzy Świnica :) Tyle razy byłam na Zawracie pod nią i zawsze z taką ekipą, że niestety trzeba było schodzić Doliną 5 stawów, bo pękali. Ale jutro ma być super pogoda, więc górki to idealny pomysł :)

    Nie kuś ;)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem ktorędy pójdziemy dokładnie..ale pewnie tą lajtową trasa...nie ważne którędy..ważne ze pojdziemy :D
    kusze:)

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobra :)

    zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ