Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Lils Koleżanka
    Postów: 37 50

    Wysłany: 5 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dobry ;)

    Lilys
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 5 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też słońce świeci :) a przecież jest piątek-to zupełnie nie po Polsku:)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 8 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 8 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia wszystkim ;)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 8 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać Tynka?

    Tynka1990, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 8 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    a jakoś mało zaglądam na ovu ostatnio. U mnie ciągle tylko praca i praca
    I niecierpliwe czekanie na @ :)

    rybka lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 8 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tyle roboty, że nawet nie mam kiedy popatrzeć i napisać :( Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni...

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 8 września 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa niech mnie ktoś walnie, nie mogę już z tego czekania mam 32 dc wciąż nie ma @ - w sobotę sikany test negatywny. bolał mnie brzuch wcześniej i jeszcze wczoraj rano, dziś zupełnie nic aaaaa

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 8 września 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak jest Maniek, za bardzo czekasz to się wszystko spóźnia..

    Ja doszłam do wniosku, że jestem krańcową idiotką. Robię na chorobowym, bo nie chcę zostawić ludzi z kłopotem, na gwałt szukam zastępstwa, stresuję się, przeżywam. Dziś mnie tak boli brzuch, że już się zaczynam martwić, a w pracy mnie tak wkur...li że się zastanawiam komu ja chcę dobrze zrobić??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 8 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie chyba za bardzo...w końcu się wyjaśni...

    Olka Ty zasuwaj do domu i odpoczywaj oni jakby chcieli to by sobie sami kogoś szukali a nie jeszcze Ty się martwisz i stresujesz..Szalona jesteś. Zrobiłaś ile mogłaś i tyle jutro siedź w domu - ewentualnie na spacer do parku idź a nie w robocie nakur.... i się stresujesz....przyre i prawdziwe jest to że nikt tego nie doceni - wierz mi.

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 9 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę dziś do lekarza, brzuch dalej boli, nie wiem co to :( Boję się o mojego kropka :( W ciągu wczorajszego dnia spotkało mnie tyle przykrości, że na prawdę zwątpiłam już we wszystko. Tylko rodzina jest ważna i nic więcej.

    Kisieńka, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 9 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 - dbaj o siebie

    Kisieńka, rybka lubią tę wiadomość

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 9 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka daj znać jak po wizycie...i nie martw się tyle, skup się na tym co ważne. czyli na groszku i na sobie:) ii przede wszystkim głowa do góry:)

    968225e4ed5a0feaeea7ee2b5f25e0bf.png

    Kisieńka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 9 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie olka - rodzina najważniejsza!

    rybka lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 9 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki

    Baś, Kisieńka, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 września 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka jak u lekarza?

    rybka lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 10 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny....


    testa zrobiłam - i kupa..ale @ też nie widać

    968225e4ed5a0feaeea7ee2b5f25e0bf.png

    rybka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 10 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz taki jak w zegarku?

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 10 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u lekarza ok, nic się nie dzieje, torbiele maleją, ale może to od nich ten ból podbrzusza.. Do 26 mam zwolnienie.. Dzidzia ma już 3,14 cm :) Mam śliczne zdjęcie :) Wczoraj przodem była obrócona i machała łapiskami, ale niestety niezbyt kumata matka tego machania nie zauważyła :) Jak zeskanuję to wam wrzucę zdjęcie :)

    Baś, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka to dobrze, że wszystko ok i że torbiele maleją! same dobre wiadomości ;)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ