X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 13 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mnie Olka możesz już puścić..
    Właśnie @ przyszła -juz zdążylam się poryczec :(

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 13 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MANIEK, nie martw się... będzie kolejny cykl, ja też pewnie nic z tego...następny będzie moj 14 :/

    rybka lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 14 września 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maniek u mnie też @ przylazła ale się cieszę, nowy cykl nowa szansa. Czasu się nie cofnie więc główka do góry i pomyśl że TEN cykl będzie nasz :*
    Olka jak nie z Twojej winy stłuczka to luzik ;) wyremontujesz za free :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2014, 17:55

    rybka, olka30 lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 14 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie dziewczyny skoro taki synchron to za jakiś czas mam nadzieje razem będziemy najszczesliwsze...

    rybka, Tynka1990 lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 września 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki!!! ja dopiero mam chwilke czasu zeby zajrzec poniewaz przez tydzien czasu chodzilam na nocki okres probny do piekarni i niestety nie bylam w stanie wyrobic ich normy ale z drugiej strony sie ciesze bo nocki byly straszne :-( nawet niemoglam znowu mierzyc tempki i pilnowac wykresu bo niebylo sensu :-( ola prosze w tej chwili brac wolne i niechodzic do pracy!!! kropek jest wazniejszy!!! jak doczytam reszte sie jeszcze odezwe :-) milego wieczoru :-) :-*

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooskawka wrote:
    Witam :) mam nadzieję że z Wami będzie mi raźniej
    witaj :-)

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 14 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ;)
    właśnie znalazłam tą stronke ;)
    widze że chyba teraz mi się przyda ;)
    Która z Was jest przed @ i zastanawia się czy może już test ciążowy zrobić?
    Pozdrawiam.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 14 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prosze o małą pomoc, może któraś z Was też tak miała.
    Jestem w 26 dc, przedwczoraj robiłam test ciążowy wieczorem, wyszła druga blada kreseczka, kolejny zrobiłam następnego dnia rano i niestety już tylko jedna ;/ kolejnego dnia rano zrobiłam znów test wyszła znów bledziutka druga kreska, a jak zrobiłam wieczorem to była tylko jedna. Już nie wiem co mam myśleć ;/ dodam że testy są różnych firm.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 14 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, jesteś w ciąży!! :)

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 15 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluniaaa - cóż za piękny byłby to debiut na forum! Koniecznie przyjdź jak potwierdzisz!

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie robi się tak szybko testów z wieczornego moczu, bo na pewno nie wyjdą..

    Byłam dziś u gina, ale znów o połowę rzeczy zapomniałam spytać.. Normalne :/ Zresztą wkurzył mnie zdeczka, ale może temu że ogólnie się jakaś przewrażliwiona zrobiłam. Jutro idę na chwilę do pracy, bo obiecałam, choć mi się nie chce tak że szkoda gadać.. A potem wolne prawie dwa tygodnie. Pytałam gina co z moim dalszym L-4 skoro ostatnio kategorycznie mi zabronił pracować i już mu się zmieniło. To po jasną cholerę siałam panikę w robocie?? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć? Eh..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 15 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiś dziwny ten gin - no chyba że u Ciebie lepiej a może sam chce zobaczyć jak będzie to wszystko wyglądało za dwa tyg. teraz masz 2 tyg luzu więc odpoczywać potem się zobaczy:)

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 15 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Olka faktycznie dziwny koleś
    Maniek jak nastrój?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 15 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le jak to? nie rozumiem, co on zmienił zdanie? DZiwny jakiś

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :)

    No nie wiem, najwidoczniej nie pamiętał co mówił ostatnio, ale on zawsze był taki zawieszony :/ Albo temu mu się zmieniło, że teraz mam zwolnienie od innego lekarza? Nie wiem.. Powiedział, że mam przyjść jak będę potrzebować, ale jakoś tak uważam, że o takich rzeczach to chyba lekarz powinien decydować, a nie pacjent. No nic.. Polska..

    Dziś w pracy, jak na złość od wczorajszego wieczora boli mnie brzuch,a jeszcze rano zapomniałam wziąć luteinę :( Mglisto jak cholera, beznadziejnie się mi jechało. W ogóle pogoda tylko do spania :/ Nastrój też mi nie dopisuje, ale to suma bólu brzucha i nie wyspania :( Dobrze, że jestem sama, bo przynajmniej nikt mnie nie powinien wkurzać.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka, zale zdrugiej strony, ty najlepiej wiesz jak się kształtuje Twoje samopoczucie...lekarz ma tylko jakieś wykresy i dane, nie siedzi w twojej skórze, karzdy może inaczej odczuwać nawet przy tych samych parametrach

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 17 września 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    A co tu takie pustki, no dziewczyny aż wstyd :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, fakt Tynka aż wstyd.. Szkoda, że tak rzadko tu ktoś zagląda :/ Czekam aż ktoś oprócz mnie w końcu podzieli się dobrymi wiadomościami..

    Ja dziś w domku, do 26 mam chorobowe i nie mam zamiaru się pokazywać w pracy, co będzie potem zobaczymy. Wczoraj myślałam, że mi łeb pęknie. Tak mnie bolała głowa, że w nocy spać nie mogłam, jeszcze nad ranem się zastanawiałam nad jakimś proszkiem, ale w końcu zasnęłam i obudziłam się szczęśliwie bez bólu głowy o wpół-do 12 :D Masakra, kiedyś nie byłam w stanie tyle spać :) Ale kręgosłup to mnie bolał okropnie :)

    Co tam u was :)
    Dziś mija mi okres największego zagrożenia poronieniem :) Pierwszy dzień od dłuższego czasu czuję jakiś przypływ energii. Ale pogoda na pewno pomaga, bo dziś cudowny dzień :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:13

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 17 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki,
    Czy można się dołączyć? Fajnie byłoby pogadać z innymi staraczkami ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ