X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja już przed 7 wstałam, zrobiłam mężusiowi śniadanko i kanapki do pracy. Normalnie to sobie sam robi, ale tak mi go żal, bo jest przeziębiony... a ja wczoraj byłam w pracy i późno wróciłam, więc nie wiem co za siła mnie tak wcześnie z łóżka wyciągnęła...

    iza30, Ladybird:), rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :D Ja juz wstałam za niedługo będe szła sobie zrobić snaidanko:D pogoda u mnie równiez jest paskudna strasznie;/

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorkiem idę do lekarza :) Się doczekać nie mogłam od kiedy CLO skończyłam..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z pogodą też kiepsko, a co gorsza - muszę umyć okna :/ Po ostatnich wichurach wyglądają tak, jakby ktoś ich od 5 lat nie mył :/

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mycie okien jeszcze czeka, nie mam pojęcia kiedy znaleźć na to czas:/ i trochę pogody..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Też bym chętnie poczekała na pogodę, ale jak je widzę, to aż jestem przerażona. Cóż - ubiorę się ciepło i jakoś dam radę. Tak, żeby tylko jakoś wyglądały. żadnymi smugami i niedociągnięciami dziś nie będę się przejmowała :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam okna dachowe, jeszcze by mnie zwiało w taką pogodę z tego dachu, może jeszcze się jakiś dzień pogody znajdzie przed Świętami.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ma dwa do umycia ale musze zagonic meza :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście mam za sobą mycie okien, ale też mam problemy z oknami. A najwięcej problemów mam z dużym oknem w salonie. Większa jego część się nie otwiera. Okno jest bardzo wysokie, połowa jest nad tarasem a połowa nad krzewem róży. Trzeba się ostro nagimnastykować, żeby je umyć od zewnątrz.
    Okna dachowe to nic, mi nie sprawiają problemów. Zależy oczywiście, jak wysoko są umieszczone, u mnie wystarczy wejść na stołek, żeby je umyć;)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę wejść na dach, mocno spadzisty, 3 piętro i superowe wiatry w kotlinie otoczonej z 3 stron górami, w trosce o własne bezpieczeństwo poczekam na pogodę :) W sumie zimy nie zapowiadają to może dzień bez deszczu się przydarzy :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie mam dziś apetytu,w brzuchu burczy, a nie mogę wcisnąć jednej małej bułki. Chyba się stresuję przed dzisiejszą wizytą u gina. Moja psyche się nakręca. Nie da się tego jakoś wyłączyć?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nasza Paulinka jest w ciąży !!! :)
    Gratulacje dla nowo zafasolkowanych. Dbajcie o Siebie i Fasolki. :D :D :D :D

    dziewczyny jestem szczęśliwa!! W weekend się wprowadzam;) To akurat będzie czas staranek i może w pierwszą noc się uda. Taka jestem szczęśliwa że będę na swoim wkońcu.
    A co u Was? Bo jak tak czytam wszystko zaległe to mi się miesza hehe. Mam nadzieję, że się nie gniewacie na mnie;)

    Paulia87, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wpadłam się przywitac standardowo :) \jeszcze leżymy z sunkiem w łóżku :) ja z laptopen a on ogląda bajeczkę :)
    jestem do tego nie wyspana bo kończyłam wczoraj książkę i nie mogłam jej odłożyc do ostatniej strony... :)

    co do okien to też mam jeszcze do umycia.. nie wiem kiedy to mam zrobić.. :/

    ewcia jak u Ciebie? jak się czujesz??

    rybka lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja muszę wejść na dach, mocno spadzisty, 3 piętro i superowe wiatry w kotlinie otoczonej z 3 stron górami, w trosce o własne bezpieczeństwo poczekam na pogodę :) W sumie zimy nie zapowiadają to może dzień bez deszczu się przydarzy :)
    Masz rację. W takim wypadku zdecydowanie lepiej poczekać na bardziej sprzyjającą pogodę :)

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    no i nasza Paulinka jest w ciąży !!! :)
    Gratulacje dla nowo zafasolkowanych. Dbajcie o Siebie i Fasolki. :D :D :D :D

    dziewczyny jestem szczęśliwa!! W weekend się wprowadzam;) To akurat będzie czas staranek i może w pierwszą noc się uda. Taka jestem szczęśliwa że będę na swoim wkońcu.
    A co u Was? Bo jak tak czytam wszystko zaległe to mi się miesza hehe. Mam nadzieję, że się nie gniewacie na mnie;)
    Niusia już Ci pisałam ale JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ TRZYMAŁAŚ MNIE DO PIONU I TO DLA MNIE DOŻO ZNACZY!!!! BĘDĘ TERAZ JA PRZY TOBIE:*:*:*:**:*:

    Nusia1989, iza30, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Paulina przegapiłam takie info :) No to gratulację, przywracasz nadzieję :) Oczywiście troszkę zazdroszczę ;)

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka gratulacje!! uważajcie na siebie bardzo!! buziaki przesyłam!!

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    O kurcze Paulina przegapiłam takie info :) No to gratulację, przywracasz nadzieję :) Oczywiście troszkę zazdroszczę ;)
    Dziękuję kochana!!!!!!!!! Wiem ja też każdej zazdrościłam wiem jakie to uczucie ale ja się nie gniewam:) ZARAŻAM WAS WSZYSTKIE:):)

    mycha28, Karolcia23369, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Karmelek dzięjuję z całęgo serca.... Piękna Wigilia będzie w tym roku u Nas w domu.... Mąż zaczął krzyczeć w pracy że zostanie tatusiem i płakał jak dziecko.... Ja też płakałam jak dziecko które dostało nową zabawkę na GWIAZDKĘ:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 10:46

    iza30, Plumb80, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko widzisz mowilam Ci :)
    GRATULACJE Kochana
    Spokojnych 9 miesiecy

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ