X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinka mam nadzieje i trzymam mocno za ty kciuki by tym raziem wszystko zakończyło się szczęśliwie!
    koniecznie daj nam znać jak po wizycie u lekarza!
    czy zostajesz w szpitalu?

    naprawdę gratuluje! :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh...jak miło czytać takie dobre wiadomości. Aż dzień staje się piękniejszy jak czytam o tym, że kolejna para jest szczęśliwa i spodziewa się małego cudu :) Gratuluję i życzę dużo zdrówka!! :):)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    dolanczam do grona staraczek.
    JEstem prawie 4 mce po ciazy pozamacicznej i lekarz dal nam zielone swiatlo do staranek.
    teraz czekam na potwierdzenie skokiem owulki.
    zycze Wam wszytskim powodzenia i gratuluje tym co sie juz udalo ~:*

    iza30, Paulia87, rybka lubią tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Ladybird :)

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka gratulacje!:*
    Cześć kobietki. Ja tylko na chwilkę, bo lepiej mi się żyje jak nie wchodzę, niestety. Weekend bez ovu był taki szczęśliwy, mieliśmy dla siebie mnóstwo czasu, fajnie go spędziliśmy, a jak siedzę na ovu to się zaraz dołuje :( Dzisiaj u mnie tak buro, brzydko, ale akurat dzisiaj mi to nie przeszkadza. Mam trochę pracy, trochę prasowania, muszę iść jeszcze do miasta, potem rekolekcje, więc jakoś zleci. Od weekendu możemy się starać, później święta, więc jakoś pewnie minie. Nie mierzę teraz temperatury, zaznaczam tylko sobie krwawienie, ogólnie mam dość wszystkiego. Przestałam wierzyć, że się uda i staram się skupić na innych rzeczach :(

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czeka mnie szpital to już wiem!!!! NA razie na badania i zastrzyki podtrzymujące ciąże... Dziś po 20 mam wizytę więc lekarz przedstawi nam plan działania tak mi powiedział telefonicznie..... OJ BOŻE ŻEBYM TYLKO DONOSIŁA!!!!!
    IZUŚ DZIĘKUJĘ:*

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Paulinka gratulacje!:*
    Cześć kobietki. Ja tylko na chwilkę, bo lepiej mi się żyje jak nie wchodzę, niestety. Weekend bez ovu był taki szczęśliwy, mieliśmy dla siebie mnóstwo czasu, fajnie go spędziliśmy, a jak siedzę na ovu to się zaraz dołuje :( Dzisiaj u mnie tak buro, brzydko, ale akurat dzisiaj mi to nie przeszkadza. Mam trochę pracy, trochę prasowania, muszę iść jeszcze do miasta, potem rekolekcje, więc jakoś zleci. Od weekendu możemy się starać, później święta, więc jakoś pewnie minie. Nie mierzę teraz temperatury, zaznaczam tylko sobie krwawienie, ogólnie mam dość wszystkiego. Przestałam wierzyć, że się uda i staram się skupić na innych rzeczach :(
    Dziękuję kochana!!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Tak czeka mnie szpital to już wiem!!!! NA razie na badania i zastrzyki podtrzymujące ciąże... Dziś po 20 mam wizytę więc lekarz przedstawi nam plan działania tak mi powiedział telefonicznie..... OJ BOŻE ŻEBYM TYLKO DONOSIŁA!!!!!
    IZUŚ DZIĘKUJĘ:*


    kochana jestem z Toba <3 musi być dobrze <3 buziaczki

    Paulia87, rybka lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ladybird :)
    Myszko, przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że wkrótce los się uśmiechnie również do Ciebie :):) Dobrze, że miałaś udany weekend :)
    Może troszkę takiego psychicznego odpoczynku faktycznie jest Ci potrzebne :):) Ale nie przestawaj wierzyć! Ściskam mocno! :):)

    Ladybird:), myszkaazi lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj Paulina znać co ci lekarz powie..
    Jako, że się trochę gubię co i kto, to mam pytanko czy brałaś jakieś wspomagacze?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina87 trzymam kciuki ,zeby wszytsko dobrze bylo.
    Staraj sie nie zamartwiac bo stres nie sprzyja a Bog ma swoj plan..jakkolwiek to brzmi. Po moich przejsciach to juz rozumiem.
    Jestem pewna ,ze bedze ok :*

    rybka lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Tak czeka mnie szpital to już wiem!!!! NA razie na badania i zastrzyki podtrzymujące ciąże... Dziś po 20 mam wizytę więc lekarz przedstawi nam plan działania tak mi powiedział telefonicznie..... OJ BOŻE ŻEBYM TYLKO DONOSIŁA!!!!!
    IZUŚ DZIĘKUJĘ:*
    Paulinko bede trzymala mozno kciuki oby wszystko zakonczylo sie dobrze informuj nas na bierzaco <3 <3

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) <3
    Milego dnia wam zycze <3

    Paulinko jeszcze raz gratuluje <3 spokojnej ciazy :* <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam i zrobiłam test, niestety negatywny :(

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    To daj Paulina znać co ci lekarz powie..
    Jako, że się trochę gubię co i kto, to mam pytanko czy brałaś jakieś wspomagacze?
    Nie brałam nic!!!! Tylko duphaston na prawidłowe zagnieżdżenie się zarodka na 2 fazę cyklu:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko - donosisz, wszystko będzie dobrze! Najważniejsze, że masz lekara, który Cię wspiera, który służy pomocą w każdej sytuacji i interesuje się tym, co się dzieje! Nie zamartwiaj się proszę, myśl tylko o Was, o waszym szczęściu, nie kładź sobie niczego niedobrego do głowy! Wierzę, że w końcu wszystko będzie dobrze!:* Mocno trzymam kciuki :*

    Dzięki dziewczyny za wsparcie! Wiecie, lubię tutaj pisać, lubię wiedzieć, co u Was, ale za bardzo się wtedy nakręcam, ciągle myślę tylko o jednym, Myślałam, że uda mi się połączyć bywanie na forum z brakiem analizy tego wszystko, z nakręcaniem się, ale niestety. Wolność od termometru nie stała się wolnością w ogóle od myślenia, jedynie nie bywanie na owu, nie czytanie o tym, kto w jakiej jest fazie cyklu, pozwala mi cieszyć się życiem i nie myśleć obsesyjne. Po prostu taka jestem, że jak o czymś czytam, to o tym myślę ;) Bardzo mi Was brakuje, ale chociaż w tym miesiącu odpocznę. Będę zaglądać co jakiś czas, ale nie tak często jak dotąd, nie mogę się uzależnić od ovu :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam Paulinko gratulacje kochana:*

    A ja dzis bylam z rana jeszcze u gin bo w weekend miałam lekkie takie brazowe plamienia gin zrobił usg i jest tylko pecherzyk pow ze za tydzien w poniedzialek mam przyjsc i przepisał mi luteine...i pow ze takie plamienia na poczatku sie zdarzają bo sie zagnieżdza...

    iza30, Ladybird:) lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAulia gratulacje :D cud magii swiatecznej działa!!

    rybka lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Tak czeka mnie szpital to już wiem!!!! NA razie na badania i zastrzyki podtrzymujące ciąże... Dziś po 20 mam wizytę więc lekarz przedstawi nam plan działania tak mi powiedział telefonicznie..... OJ BOŻE ŻEBYM TYLKO DONOSIŁA!!!!!
    IZUŚ DZIĘKUJĘ:*
    napewno sie uda moja droga trzmamy kciuki...!!!

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ