X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej kochana :*
    Niech rosna :* <3
    :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy..ale nie podniecam sie heh:)chcialam wogole testowac dopiero w gwiazdke, ale musze wiedziec wczesniej zeby nie spozywac np winka:)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    hej czaruje tobie zeby sie namnozyly!!!!
    Ty mi nie czaruj tylko mnie zarażaj abym w sylwka byla juz abstynentka ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    a powiedz mi może wiesz stosunek LH do FSH u mnie 0,43 nie za niski?
    Ja Lh mam za wysokie . szczerze to ja sie na tym nie znam mi gin wszystko mowil po kolei

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja Lh mam za wysokie . szczerze to ja sie na tym nie znam mi gin wszystko mowil po kolei

    ok ale dzięki :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogłaszam rozejm i wieczną zgodę !! Nie dajmy się zwariować i nie nakręcajmy się negatywnie przeciwko sobie, bo szkoda czasu, sił i cennej energii, którą można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób. Więc teraz wszystkie - która tylko może - wskakujcie do łóżek w szczelne ramiona mężów, narzeczonych, chłopaków... i do dzieła !! :D

    Kasiula09, mika1987, Ladybird:), rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Ogłaszam rozejm i wieczną zgodę !! Nie dajmy się zwariować i nie nakręcajmy się negatywnie przeciwko sobie, bo szkoda czasu, sił i cennej energii, którą można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób. Więc teraz wszystkie - która tylko może - wskakujcie do łóżek w szczelne ramiona mężów, narzeczonych, chłopaków... i do dzieła !! :D

    POPIERAM:))))))

    Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ty mi nie czaruj tylko mnie zarażaj abym w sylwka byla juz abstynentka ;)
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& prosze wiruskiiii

    rybka lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooohhh masakra cos mi sie pozmienialo jakies cos nacisnelam i przesunal mi sie suwaczek na cyklu i spodziewanej @ na wykresie....

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    eh kolezanki polonistki j,polskiego potrzebuje "Stanisław Wokulsi romantyk czy pozytywista musze sie nauczyc na sobote a w necie kiepsko znaleść :(
    Poszukam coś, tylko mi przypomnij może (np. w środę), bo u mnie z pamięcią kiepsko :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam doła, wiedziałam że coś się za tym kroi. Otóż wchodząc na fb zobaczyłam zdjęcie USG dziecka, koleżanki z byłej klasy mojego męża :/ A ona mimo tego że jest dorosła, bierze narkotyki :/
    i tak sobie myśle, ze to wielka niesprawiedliwość, bo tyle jest kobiet, które usuwają ciąże albo wyrzucają swoje dzieci do smietnika :/
    a te które bardzo tego pragną, nie moga sie cieszyć widokiem małego brzdaca...
    moim znajomym urodziła sie córeczka. i chodź było to dziecko z "wpadki" to bardzo na nie czekali,bardzo go pragnęli, zwłaszcza jego tatuś... niestety mogli nacieszyć sie swoja Julcią tylko miesiąc... dziewczynka zmarła niecały tydzien temu na chorobe, ktora nie zna lekarstwa i nawet Londyńscy lekarze nie mogli nic zrobić ;(
    złość mnie ogarnia kiedy o tym myśle :(

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    No i mam doła, wiedziałam że coś się za tym kroi. Otóż wchodząc na fb zobaczyłam zdjęcie USG dziecka, koleżanki z byłej klasy mojego męża :/ A ona mimo tego że jest dorosła, bierze narkotyki :/
    i tak sobie myśle, ze to wielka niesprawiedliwość, bo tyle jest kobiet, które usuwają ciąże albo wyrzucają swoje dzieci do smietnika :/
    a te które bardzo tego pragną, nie moga sie cieszyć widokiem małego brzdaca...
    moim znajomym urodziła sie córeczka. i chodź było to dziecko z "wpadki" to bardzo na nie czekali,bardzo go pragnęli, zwłaszcza jego tatuś... niestety mogli nacieszyć sie swoja Julcią tylko miesiąc... dziewczynka zmarła niecały tydzien temu na chorobe, ktora nie zna lekarstwa i nawet Londyńscy lekarze nie mogli nic zrobić ;(
    złość mnie ogarnia kiedy o tym myśle :(
    Kochana to ze zycie jest niesprawiedliwe wiadomo od dawien dawna, ale kuzwa dleczego takie malenstwa umieraja?!!!Bog daje im zycie aby zaraz zabrac?;(

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    No i mam doła, wiedziałam że coś się za tym kroi. Otóż wchodząc na fb zobaczyłam zdjęcie USG dziecka, koleżanki z byłej klasy mojego męża :/ A ona mimo tego że jest dorosła, bierze narkotyki :/
    i tak sobie myśle, ze to wielka niesprawiedliwość, bo tyle jest kobiet, które usuwają ciąże albo wyrzucają swoje dzieci do smietnika :/
    a te które bardzo tego pragną, nie moga sie cieszyć widokiem małego brzdaca...
    moim znajomym urodziła sie córeczka. i chodź było to dziecko z "wpadki" to bardzo na nie czekali,bardzo go pragnęli, zwłaszcza jego tatuś... niestety mogli nacieszyć sie swoja Julcią tylko miesiąc... dziewczynka zmarła niecały tydzien temu na chorobe, ktora nie zna lekarstwa i nawet Londyńscy lekarze nie mogli nic zrobić ;(
    złość mnie ogarnia kiedy o tym myśle :(
    Kochana tak juz jest :)
    Nie potrzebnie sie denerwujesz gdzies tam mamy zapisane zeby miec swoje dzieciatka :)
    I przyjdzie na nas czas nie ma co sie denerwowac . Ja powinnam byc co drugi dzien zla bo jak nie jedna moja kolezanka w ciazy to nastempna i kolejna :)
    Zycze im spokojnej ciazy i zdrowego malucha nie ma co ze im sie udalo a tobie nie uda sie i tobie <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, wróciłam od gina :) Jajo jest! Dostałam zastrzyk Ovitrelle, brał ktoś?? Jak poczytałam skutki uboczne to się mi odechciało :/ ale jajo ma po tym pęknąć i mamy zielone światło, tak że o północy aplikuję dziadostwo i zobaczymy :)
    Mycha dobre masz wyniki :)

    mycha28 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane, a ja byłam wczoraj na SOR i z dzieckiem jest wszystko ok ale nie mogę się denerwować i muszę dużo odpoczywać, zero dźwigania

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się działo ewcia??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    A co się działo ewcia??
    wczoraj bardzo bolał mnie brzuch po prostu zwijałam się z bólu ale dwa dni miałam nerwowe

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze najgorsze w tym naszym życiu to chyba te nerwy są :( Musisz się oszczędzać teraz :) Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 21:42

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia dobrze ze jesteś już w domku i wszystko gra :)
    odpoczywaj sobie i się nie stresuj :)

    Paula czekam z niecierpliwością na wieści!

    ja testuje 30,12.. ehh.. dopiero jestem przed płodnymi a juz bym chciała wiedzieć czy tym razem się udało ;) :D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj byłam na becie i wynosi 284 900 mIU/ml
    a to są normy w tym labolatorium 7-12 tydzień 11 500 - 289 000 mIU/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 21:55

    karmelek, rybka lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ