X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ale Wy mi smaków narobicie :) Ja wczoraj miałam takie dosłownie pojedyncze ukłucia co jakiś czas, a do tego w podbrzuszu mam takie dziwne ciągnięcie już chyba 3 dzień. Nie przyglądała się tak szczegółowo poprzednim cyklom i nie wiem kiedy te wszystkie różne objawy występowały, ale wydaje mi się, że tym razem mam je z lekkim opóźnieniem. Dobrze, że się tu dopisałam, przynajmniej będę miała wszystko czarno na białym w kolejnych cyklach :)

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny uciekam do wanny na relaks bede pozniej :)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłabym ogórkową.. Spaghetti też.. Ale zrobię chyba pierogi ruskie, takie dobre

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 11:06

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :*
    Ja otworzylam oczy 10 minut temu i odrazu netbooka do lozka wzielam normalnie jestem od tego uzalezniona :)
    Jaestem uzalezniona od was kochane :) bo do was zawsze mozna na was liczyc :)

    Little Frog, rybka, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien doberek :*
    Ja otworzylam oczy 10 minut temu i odrazu netbooka do lozka wzielam normalnie jestem od tego uzalezniona :)
    Jaestem uzalezniona od was kochane :) bo do was zawsze mozna na was liczyc :)
    Ja też tu trochę czasu spędzam. Nawet wczoraj wieczorkiem jak mąż na chwilę zamknął oczy, to zrobiłam szybki przegląd :D Ciekawość to mnie zżera :)

    rybka, Ewelina23, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja też tu trochę czasu spędzam. Nawet wczoraj wieczorkiem jak mąż na chwilę zamknął oczy, to zrobiłam szybki przegląd :D Ciekawość to mnie zżera :)
    Masakra to takie uzaleznia ze szok ja nawet w tel wchodze i podczytuje :)

    Little Frog, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D:D No to ja właśnie też chciałam wczoraj wejść jak mąż przejął laptopa, ale telefon się mi zbuntował i nie chciało mi na żaden temat wejść! Chyba z 15 minut kombinowałam zanim ostatecznie się poddałam. Powiedziałam mężowi, żeby mi tableta kupił :D Fajna sprawa, chociaż na chwilę obecną to nie do końca jestem przekonana - skoro jesteśmy tylko we dwoje, to możemy się podzielić jakoś :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahaha :D:D No to ja właśnie też chciałam wczoraj wejść jak mąż przejął laptopa, ale telefon się mi zbuntował i nie chciało mi na żaden temat wejść! Chyba z 15 minut kombinowałam zanim ostatecznie się poddałam. Powiedziałam mężowi, żeby mi tableta kupił :D Fajna sprawa, chociaż na chwilę obecną to nie do końca jestem przekonana - skoro jesteśmy tylko we dwoje, to możemy się podzielić jakoś :)
    Umnie Piotrek ma laptopa a ja netbooka jak moj odpalony a nie chce mu sie wlaczyc swojego a ja nic juz nie robie to cos tam sobie porobi :)
    No jak on wraca to staram sie tak juz nie siedziec tu bo mi gada ze wole tu posiedziec niz z nim ale jak skocze do toalety albo do kuchni to zawsze z tel i podczytuje :)

    Little Frog, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Umnie Piotrek ma laptopa a ja netbooka jak moj odpalony a nie chce mu sie wlaczyc swojego a ja nic juz nie robie to cos tam sobie porobi :)
    No jak on wraca to staram sie tak juz nie siedziec tu bo mi gada ze wole tu posiedziec niz z nim ale jak skocze do toalety albo do kuchni to zawsze z tel i podczytuje :)
    Hahahahahahaha :D To stwierdzam lekkie uzależnienie :D :D

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahahahahahaha :D To stwierdzam lekkie uzależnienie :D :D
    hehehe uuu to juz nie lekkie , lekkie to bylo na poczatku jak to znalazlam :D

    rybka lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja też tu trochę czasu spędzam. Nawet wczoraj wieczorkiem jak mąż na chwilę zamknął oczy, to zrobiłam szybki przegląd :D Ciekawość to mnie zżera :)

    Kochane ja mam dokładnie to samo cały czas bym tu siedziała :) mój mąż mówi że już sie od tego uzależniłam no ale coż nic na to nie poradze :) a przy okazji jak tu jestem to dowiaduje sie wiele ciekawych rzeczy których wcześniej nie wiedziałam :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kochane ja mam dokładnie to samo cały czas bym tu siedziała :) mój mąż mówi że już sie od tego uzależniłam no ale coż nic na to nie poradze :) a przy okazji jak tu jestem to dowiaduje sie wiele ciekawych rzeczy których wcześniej nie wiedziałam :)
    To samo Piotrkowi mowie ze duzo rzeczy . A on mi odpowiedzial a pozniej sobie wkrecasz :) ze chora jestes na to czy na tamto

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kochane ja mam dokładnie to samo cały czas bym tu siedziała :) mój mąż mówi że już sie od tego uzależniłam no ale coż nic na to nie poradze :) a przy okazji jak tu jestem to dowiaduje sie wiele ciekawych rzeczy których wcześniej nie wiedziałam :)
    Tak! Dokładnie! Ja tu jestem przede wszystkim w celach edukacyjnych!! (wersja dla męża). A tak wersja dla Was, to spędzam tu tyle czasu, bo miło popisać z kimś, kto ma podobne problemy, poczytać o nowych fasolkach i o szczęściu przyszłych mam :) Doczekać się wsparcia i dobrej rady :) Taka przyjazna atmosfera tu panuje, że aż nie chce się opuszczać tego miejsca :):)

    Kasiula09, iza30, Czarna94, rybka lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    To samo Piotrkowi mowie ze duzo rzeczy . A on mi odpowiedzial a pozniej sobie wkrecasz :) ze chora jestes na to czy na tamto

    Mój mówi podobnie. Ale zauważyłam ze czasem interesuje go mój wykres :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Mój mówi podobnie. Ale zauważyłam ze czasem interesuje go mój wykres :)
    Piotrek sam przychodzi i mowi zeby pokazac juz teraz wie co i jak po co te kreski i wszystko inne ale na poczatku musialam tlumaczyc a jemu wytlumaczyc to hohoho

    Kasiula09, Little Frog, rybka lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego męża wykres nie bardzo obchodzi.
    Co rano tylko pyta się o temperaturkę, samopoczucie i czy to już ovula czy jeszcze nie.

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Piotrek sam przychodzi i mowi zeby pokazac juz teraz wie co i jak po co te kreski i wszystko inne ale na poczatku musialam tlumaczyc a jemu wytlumaczyc to hohoho

    Mojemu tez tłumaczyłam ale nie wiem czy jeszcze łapie do końca o co chodzi. Jedyne co to cały czas mówi żeby podnieść statystyke w serduszkowaniu :)

    iza30, olka30, rybka lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Mój mówi podobnie. Ale zauważyłam ze czasem interesuje go mój wykres :)
    Moj andrzej tez mi mowi zeby pokazac jak wyglada wykres a wostatnim cyklu sie bardziej nakrecil niz ja :P

    Kasiula09, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Mojemu tez tłumaczyłam ale nie wiem czy jeszcze łapie do końca o co chodzi. Jedyne co to cały czas mówi żeby podnieść statystyke w serduszkowaniu :)
    ja tez bym chciala wiecej <3 ale nieraz widze ze jest tak zmeczony po pracy ze zasypia przed tv :/ to juz go nawet nie mecze bo i tak by nic nie bylo :/ ale zawsze tak wychodzi ze jest padniety dzien przed owulka albo w jej dniu musze to poprawic kupilam sobie stroj diabelka z stringami stanikiem rogami peleryna i widlami ja go postawie na nogi w dzien owulki jesli teraz sie nie uda :D

    iza30, olka30, Kasiula09, ~Agnieszka, rybka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja tez bym chciala wiecej <3 ale nieraz widze ze jest tak zmeczony po pracy ze zasypia przed tv :/ to juz go nawet nie mecze bo i tak by nic nie bylo :/ ale zawsze tak wychodzi ze jest padniety dzien przed owulka albo w jej dniu musze to poprawic kupilam sobie stroj diabelka z stringami stanikiem rogami peleryna i widlami ja go postawie na nogi w dzien owulki jesli teraz sie nie uda :D
    To bedzie goraca noc :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 11:58

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ