X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też muszę chyba w taki strój zainwestować. Ale zdecydowałabym się chyba na aniołka :D Chociaż na panieński dostałam dwa pejcze... :D

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    To bedzie goraca :P
    no zobaczymy bo ostatnio mowil zebysmy cos kupili ale ja juz kupilam a on o nim jeszcze nie wie akurat tak bedzie ze na rocznice jedziemy do belfastu na weekend a to bedzie kolo owulki :) chociaz mam malutka nadzieje ze kolejnej nie bedzie

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam polezec troszke bede pozniej. Milego popoludnia <3

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dobra uciekam polezec troszke bede pozniej. Milego popoludnia <3
    Milego popoludnia <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciśnienie na facetów też źle działa, męża też trzeba czasami zaskoczyć pozytywnie, a chwileczka zapomnienia i odrobina szaleństwa nie zaszkodzi :)
    To taki przykład z życia wzięty, a jak widać efekty są... dlatego dziewczyny, flirtujcie z mężami, zaskakujcie ich jak się da bo oni kochani są, cierpliwie znoszą nasze wyliczenia, burze hormonów i niepowodzenia...
    Obie strony potrzebują luzu i jak widać to się opłaca :):):)

    Little Frog, Ewelina23, Saramago, Paulia87, Kasiula09, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny powrocilam z nowymi nadziejami hehe ;p
    niestety ja dostałam @ 7ego dziwny mam w tym miesiacy miesiaczke dwa dni mocno mi leciało wczoraj średnio a dziś plamienie się pojawilo ... a zazwyczaj w 4dc jeszcze krew leci ..

    Nusia1989, Paulia87, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    czesc dziewczyny powrocilam z nowymi nadziejami hehe ;p
    niestety ja dostałam @ 7ego dziwny mam w tym miesiacy miesiaczke dwa dni mocno mi leciało wczoraj średnio a dziś plamienie się pojawilo ... a zazwyczaj w 4dc jeszcze krew leci ..
    oooo no Czesc <3
    Przykro mi kochana ale moze w tym sie uda nieraz ucieczki nie pomagaja :)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laseczki:)jak mija Wam dzien?ja zrobilam dzis test heh no i negatywny,ale astanawiam sie czy nie za wczesnie bo niby wg Ovufriend owulacje milam 30 listopada a dzis 10grudnia..co myslicie?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oooo no Czesc <3
    Przykro mi kochana ale moze w tym sie uda nieraz ucieczki nie pomagaja :)
    hehe chciałam trochę odpocząć i przemyslec pare spraw .. a wiec wszystko w swoim czasie stwierdziliśmy z mezem ze przyjdzie czas na nas aby mieć dziecko no ale oczywiście będziemy się starac .. niestety ja chyba nie miałam owulki nic mnie odziwo nie bolało ani nie kulo za tydz mam wizyte u mojego gina na kontrole i może cytologie wkoncu zrobi jak nie będzie zadnego zapalenia

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej Laseczki:)jak mija Wam dzien?ja zrobilam dzis test heh no i negatywny,ale astanawiam sie czy nie za wczesnie bo niby wg Ovufriend owulacje milam 30 listopada a dzis 10grudnia..co myslicie?
    hej mika a nawet dobrze .. ja robiłam dzień przed @ i był negatyw hehe ale owu w tamtym miesiącu dobrze mi wyznaczylo @ bo dostałam 7ego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hehe chciałam trochę odpocząć i przemyslec pare spraw .. a wiec wszystko w swoim czasie stwierdziliśmy z mezem ze przyjdzie czas na nas aby mieć dziecko no ale oczywiście będziemy się starac .. niestety ja chyba nie miałam owulki nic mnie odziwo nie bolało ani nie kulo za tydz mam wizyte u mojego gina na kontrole i może cytologie wkoncu zrobi jak nie będzie zadnego zapalenia
    no i dobre podejscie kochana :)
    Trzymam kciuki za wizyte u gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej Laseczki:)jak mija Wam dzien?ja zrobilam dzis test heh no i negatywny,ale astanawiam sie czy nie za wczesnie bo niby wg Ovufriend owulacje milam 30 listopada a dzis 10grudnia..co myslicie?
    to 10dpo wiec moze byc za wczesnie !!!

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiecie co czy mozliwe jest by przed @ tempka rosla bo mam od dwoch dni 37,2...

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no i dobre podejscie kochana :)
    Trzymam kciuki za wizyte u gina :)
    dziekuje hehe jeden jest plus tego ze możemy z mezem bez zadnej antykoncepcji się kochac i i tak nic z tego nie wychodzi ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina a co ty taki cykl masz wydluzony ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moze dzien przed @ spasc :/ mi spada 1 dzien @ mam 36,8 i dopiero kolejne coraz nizsza
    A nieraz @ brak test negatywny a tydzien po @ wychhodza 2 kreseczki :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    ewelina a co ty taki cykl masz wydluzony ?
    niewiem kochana bylam u gina poczytaj w notatkach :) jak by w tym sie nie udalo to w kolejnym biore clo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    niewiem kochana bylam u gina poczytaj w notatkach :) jak by w tym sie nie udalo to w kolejnym biore clo
    okej ale czytałam wlasnie jak pisalas sledzilam was codziennie hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    okej ale czytałam wlasnie jak pisalas sledzilam was codziennie hehe
    aaaa ty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hejka kochane, a ja byłam wczoraj na SOR i z dzieckiem jest wszystko ok ale nie mogę się denerwować i muszę dużo odpoczywać, zero dźwigania
    czesc kochana czytałam co na jednym forum pisala do ciebie typka az mi ciśnienie skoczylo jak to czytałam, nie przejmuj się my młode wiec nie biora nas poważnie ze chcemy małego maleństwa a to ze inne głupie nastolatki zabijają swoje dzieci albo usuwają ciaze to dlaczego my musimy za takie bledy placic i wysluchiwac.. wogole to gratuluje ;* ja niestety @ ;/ dostalam

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ