X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczyny ucieka posiedziec z synem, bede pozniej :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    zmien lekarza, bo on chyba tam siedzi z przymusu


    Nie no docelowo to 19 ide prywatnie, ale chcialam za darmo sobie zrobic poziom hormonow zeby pojsc z wynikami do gina, ale ten jak widac nie poszedl mi na reke:/

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, w zasadzie uświadomiłam sobie że właściwie na swój temat wam nic nie powiedziałam:) Jak byłam kiedyś na innym forum to tam zawsze na wstępie pisało się coś o sobie:) Byłam już tutaj na innych wątkach w forum, ale tam w zasadzie rozmowy wyglądały jak " pytania retoryczne". Większość dziewczyn patrzyła tylko na siebie i swoje problemy. Mam nadzieję, że tak tu nie będzie:) Z resztą już widzę , że nie jest:)
    Chciałam wam tylko powiedzieć, że ja staram się o zajście w ciąże chyba już około 3 lat z przerwami na laparoskopie ( 2 ), ale nie tracę nadzieji. Najprawdopodobniej jakoś w w styczniu- lutym będę miała laparoskopowo sprawdzaną drożność jajowodów, a jutro wybieram się do endokrynologa:)

    Mika- tak już jest z tymi lekarzami na NFZ...Dlatego ja już jakiś czas temu wybrałam i chodzę prywatnie do ginekologa. Póki co jestem zadowolona:)
    Nusia- gratuluję awansu:) Ja bym wszystko zrobiła, żeby dostać jakiś mały awans, albo chociaż żebym zostało jakoś doceniona w pracy:) Póki co ostatnio szefowa odebrła mi premię za to że " w końcu" zawalczyłam o swój szacunek i odezwałam się walcząc o swoje prawa...No ale tak już jest...

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Kurcze dziewczyny, w zasadzie uświadomiłam sobie że właściwie na swój temat wam nic nie powiedziałam:) Jak byłam kiedyś na innym forum to tam zawsze na wstępie pisało się coś o sobie:) Byłam już tutaj na innych wątkach w forum, ale tam w zasadzie rozmowy wyglądały jak " pytania retoryczne". Większość dziewczyn patrzyła tylko na siebie i swoje problemy. Mam nadzieję, że tak tu nie będzie:) Z resztą już widzę , że nie jest:)
    Chciałam wam tylko powiedzieć, że ja staram się o zajście w ciąże chyba już około 3 lat z przerwami na laparoskopie ( 2 ), ale nie tracę nadzieji. Najprawdopodobniej jakoś w w styczniu- lutym będę miała laparoskopowo sprawdzaną drożność jajowodów, a jutro wybieram się do endokrynologa:)

    Mika- tak już jest z tymi lekarzami na NFZ...Dlatego ja już jakiś czas temu wybrałam i chodzę prywatnie do ginekologa. Póki co jestem zadowolona:)
    Nusia- gratuluję awansu:) Ja bym wszystko zrobiła, żeby dostać jakiś mały awans, albo chociaż żebym zostało jakoś doceniona w pracy:) Póki co ostatnio szefowa odebrła mi premię za to że " w końcu" zawalczyłam o swój szacunek i odezwałam się walcząc o swoje prawa...No ale tak już jest...

    Chyba kochana pomyliłaś nick :)

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Kurcze dziewczyny, w zasadzie uświadomiłam sobie że właściwie na swój temat wam nic nie powiedziałam:) Jak byłam kiedyś na innym forum to tam zawsze na wstępie pisało się coś o sobie:) Byłam już tutaj na innych wątkach w forum, ale tam w zasadzie rozmowy wyglądały jak " pytania retoryczne". Większość dziewczyn patrzyła tylko na siebie i swoje problemy. Mam nadzieję, że tak tu nie będzie:) Z resztą już widzę , że nie jest:)
    Chciałam wam tylko powiedzieć, że ja staram się o zajście w ciąże chyba już około 3 lat z przerwami na laparoskopie ( 2 ), ale nie tracę nadzieji. Najprawdopodobniej jakoś w w styczniu- lutym będę miała laparoskopowo sprawdzaną drożność jajowodów, a jutro wybieram się do endokrynologa:)

    Mika- tak już jest z tymi lekarzami na NFZ...Dlatego ja już jakiś czas temu wybrałam i chodzę prywatnie do ginekologa. Póki co jestem zadowolona:)
    Nusia- gratuluję awansu:) Ja bym wszystko zrobiła, żeby dostać jakiś mały awans, albo chociaż żebym zostało jakoś doceniona w pracy:) Póki co ostatnio szefowa odebrła mi premię za to że " w końcu" zawalczyłam o swój szacunek i odezwałam się walcząc o swoje prawa...No ale tak już jest...



    Dokładnie tu sie wspieramy:) i doradzamy sobie:).Tak to jest na NFZ niestety ale cóz nic się pewnie NFZ nie zmieni:)Ja własnie czekam na męzusia aż wróci z pracy:D

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Perelko wspolczuje takiej szefowej..ale nietety sytuacje tego typu zdarzaja sie dosc czesto..bo ludzie patrza tylko na swoj czubek nosa niestety:( ja to wogole jestem rytmiczka i pracuje z dziecmi od 1,5 roku do 6..prowadze rytmike, ucze gry na pianinie:)zapraszam hehe przyszle mamuski na lekcje dla swoich pociech:)))

    Nusia1989, Karolcia23369, mycha28 lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to od 2 miesięcy pracuję jako tłumaczka j.angielskiego :) narazie na tą pracę próbuję nie narzekać :)choć wiadomo później ta atmosfera zniknie i powstanie chaos, histeria i wojna na którą jestem i muszę być przygotowana :)

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przepraszam, nie Nusia tylko do myszkiazi miało być- "gratuluję awansu:) Ja bym wszystko zrobiła, żeby dostać jakiś mały awans, albo chociaż żebym zostało jakoś doceniona w pracy:) Póki co ostatnio szefowa odebrła mi premię za to że " w końcu" zawalczyłam o swój szacunek i odezwałam się walcząc o swoje prawa...No ale tak już jest..."
    Mika to masz bardzo ciekawą prace:) Ja jestem kosmetyczką i pracuję w salonie kosmetycznym:) Jeszcze studiuję także dużo mam na głowie...:) Chętnie poszłabym już na macierzyński żeby odpocząć od tego wszystkiego:)

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

    PERELKA175
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie te ktore znam i ktore dopiero poznałam :D

    Ewa 28 lat w małżeństwie od 26 maja 2012 roku razem jesteśmy 7 lat. wiele przeszlismy w naszym zwiazku i do szczęścia brakuje nam tylko małej kruszynki.

    Tak ogólnie to od ślubu sie nie zabezpieczamy ( 5 lat brałam anty ) ale dopiero od 8 miesiecy tak bardziej sie przykładamy i juz 8 cykl jestem na ovu :)

    mialam nadzieje że może ten mikołajkowy będzie szczęśliwy ale chyba raczej nie :(

    dziewczyny głupia jestem zrobiłam test ( pepino czułość 10) i negatyw :(
    na co ja liczyłam :( czekam na @

    Nusia1989, Karolcia23369, iza30 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia a Twoj maz juz wie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 17:37

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo:D chciałam coś wymyślić że jak zajde o mu jakos fajnei powiem ale to jest taka radośc ze się nie dało:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Witam was wszystkie te ktore znam i ktore dopiero poznałam :D

    Ewa 28 lat w małżeństwie od 26 maja 2012 roku razem jesteśmy 7 lat. wiele przeszlismy w naszym zwiazku i do szczęścia brakuje nam tylko małej kruszynki.

    Tak ogólnie to od ślubu sie nie zabezpieczamy ( 5 lat brałam anty ) ale dopiero od 8 miesiecy tak bardziej sie przykładamy i juz 8 cykl jestem na ovu :)

    mialam nadzieje że może ten mikołajkowy będzie szczęśliwy ale chyba raczej nie :(

    dziewczyny głupia jestem zrobiłam test ( pepino czułość 10) i negatyw :(
    na co ja liczyłam :( czekam na @


    kochana nie smutaj jak nie ma @ to jest nadzieja same mi to pisałyscie:*

    mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Witam was wszystkie te ktore znam i ktore dopiero poznałam :D

    Ewa 28 lat w małżeństwie od 26 maja 2012 roku razem jesteśmy 7 lat. wiele przeszlismy w naszym zwiazku i do szczęścia brakuje nam tylko małej kruszynki.

    Tak ogólnie to od ślubu sie nie zabezpieczamy ( 5 lat brałam anty ) ale dopiero od 8 miesiecy tak bardziej sie przykładamy i juz 8 cykl jestem na ovu :)

    mialam nadzieje że może ten mikołajkowy będzie szczęśliwy ale chyba raczej nie :(

    dziewczyny głupia jestem zrobiłam test ( pepino czułość 10) i negatyw :(
    na co ja liczyłam :( czekam na @

    Kochana test był zrobiony w 9dpo, więc w tym przypadku negatywny wynik to rzecz oczywista, a pozatym do @ masz jeszcze czas, więc narazie to nie kombinuj z testami :) Poczekaj jeszcze kilka dni, może jednak sie uda, skąd wiesz ;)

    mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana test był zrobiony w 9dpo, więc w tym przypadku negatywny wynik to rzecz oczywista, a pozatym do @ masz jeszcze czas, więc narazie to nie kombinuj z testami :) Poczekaj jeszcze kilka dni, może jednak sie uda, skąd wiesz ;)


    WIEM ŻE ZA WCZESNIE GO ZROBIŁAM ALE NIE MOGŁAM SIE POWSTRZYMAĆ JUZ TYLE OBJAWÓW MAM CIĄŻOWYCH JAK NIGDY :P ( OCZYWIŚCIE PEWNIE WIĘKSZOSĆ SOBIE UROIłAM :) )

    OBIECUJĘ ZE JUZ SPOKOJNIE CZEKAM ROZWOJU WYDARZEŃ :) I NIE ZROBIĘ TESTU WCZESNIEJ JAK W TERMINIE @ :)

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    WIEM ŻE ZA WCZESNIE GO ZROBIŁAM ALE NIE MOGŁAM SIE POWSTRZYMAĆ JUZ TYLE OBJAWÓW MAM CIĄŻOWYCH JAK NIGDY :P ( OCZYWIŚCIE PEWNIE WIĘKSZOSĆ SOBIE UROIłAM :) )

    OBIECUJĘ ZE JUZ SPOKOJNIE CZEKAM ROZWOJU WYDARZEŃ :) I NIE ZROBIĘ TESTU WCZESNIEJ JAK W TERMINIE @ :)


    wiem cos o tym a to czekanie dobija strasznie no nie:D

    mycha28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja jestem glupia !!!!
    Iza wez mnie kopnij w dupe bo jestes najblizej :/ caly dzien nie palilam bo zapomialam pieniedzy z domu i nie mialam za co kpic a po pracy przyjechalam do domu wzielam pieniadze i poszlam do sklepu kupic papierosy no co za debil ze mnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 17:55

    iza30 lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycho28 testy najlepiej po dniu spodziewanejn misiaczki..albo i dalej:)niektorym te wyniki b szybko wychodza ale sa i takie ktore czekajaaaa....takze nie denerwuj sie:)

    mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ale ja jestem glupia !!!!
    Iza wez mnie kopnij w dupe bo jestes najblizej :/ caly dzien nie palilam bo zapomialam pieniedzy z domu i nie mialam za co kpic a po pracy przyjechalam do domu wzielam pieniadze i poszlam do sklepu kupic papierosy no co za debil ze mnie :/


    Skad ja to znam:)
    ja dzis tez caly dzien nie palilam ale zapewne jak wroci moj to zapale..a przeciez trzeba to juz napradwe rzucic:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 17:57

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ale ja jestem glupia !!!!
    Iza wez mnie kopnij w dupe bo jestes najblizej :/ caly dzien nie palilam bo zapomialam pieniedzy z domu i nie mialam za co kpic a po pracy przyjechalam do domu wzielam pieniadze i poszlam do sklepu kupic papierosy no co za debil ze mnie :/

    No tak już jest, ja też palę ale mimo że chce to nie mogę;) no cóż miejmy nadzieje że chociaż ten maluszek da mi jakąś perspektywę na to aby wkońcu rzucić to świństwo

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Mycho28 testy najlepiej po dniu spodziewanejn misiaczki..albo i dalej:)niektorym te wyniki b szybko wychodza ale sa i takie ktore czekajaaaa....takze nie denerwuj sie:)


    obyś miała racje :)

    wiem że to może być za wcześnie ale to było silniejsze ode mnie :)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ