X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Hej Aniu:)
    U mnie jest nieciekawie, trochę odpuściłam chciałam zniknąć z forum ale niestety jest tu tak miło że aż żal te towarzystwo opuszczać:)
    Z mężem wiele kwestii wyjaśniłam, i trochę się uspokoiłam, ale za to druga rzecz która wydarzyła się wczoraj doprowadziła mnie do szału. Otóż moja cudowna sąsiadeczka (wścipska baba) zaczeła rozpowiadać w całej okolicy że nie mamy dzieci gdyż ja ich niemogę mieć!! Dodam,że o tym iż jak długo się staramy wiedzą tylko ja, maż i Wy. Tak więc wyobraście sobie jak wszyscy na mnie patrzą!!!
    MASAKRA....Co za ludzie, wara im od takich spraw, ale mnie denerwuje takie wścibskie zachowanie u innych! Kij jej w oko!

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co za ludzie ja piernicze :( czy ta baba całkiem już nie ma co robić tylko ploty rozpowiadać, niech sie zajmie swoimi sprawami. Nusia nie przejmuj sie chociaż wiem że bardzo to trudne, ale na takie osoby nic sie nie poradzi niestety plotkary zawsze pozostaną plotkarami.

    Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    MASAKRA....Co za ludzie, wara im od takich spraw, ale mnie denerwuje takie wścibskie zachowanie u innych! Kij jej w oko!

    Z chęcią chciałabym jej pokazać język, ale niepozwoliłoby mi na to dobre wychowanie

    rybka lubi tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Z chęcią chciałabym jej pokazać język, ale niepozwoliłoby mi na to dobre wychowanie
    Tylko język :) oj ja to by jej pokazała, ale masz rację trzeba trzymać klasę, chodź domyślam się jakie emocje w Tobie buzują. Musisz być ponad to, a ja wierze w karme i to jej się kiedyś czkawką odbije! :)

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Tylko język :) oj ja to by jej pokazała, ale masz rację trzeba trzymać klasę, chodź domyślam się jakie emocje w Tobie buzują. Musisz być ponad to, a ja wierze w karme i to jej się kiedyś czkawką odbije! :)

    Masz rację... szkoda zdrowia i nerwów na takie babsztyle:)

    rybka lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Nie mów tak, jeszcze nic nie wiadomo, a może sie udało, wiesz ze trzeba mieć nadzieje, i nie wolno ci tak mowić... martwić się bedziesz jak już bedzie na 100% wiadomo ze nie wyszło, a teraz sie masz cieszyć, zrozumiano? :)

    Nusia przyjmuje:)Zrozumiano:))))

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Nusia przyjmuje:)Zrozumiano:))))

    Grzeczna dziewczynka :D

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Grzeczna dziewczynka :D
    Niunia nasza zawsze postawi do pionu za to ja uwielbiam po prostu JEST FANTASTYCZNA!!!!! I Love you NIUSIA1989!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 19:27

    Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski jak tam.. mnie brzuch boli @ jeszcze jest aa wogole wkoncu sie udalo i otwieramy sklep z chemia niemiecka jutro bedziemy zalatwiac spr.urzedowe moze jak bede zajeta tym to zajde w ciaze hehe

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Hej Aniu:)
    U mnie jest nieciekawie, trochę odpuściłam chciałam zniknąć z forum ale niestety jest tu tak miło że aż żal te towarzystwo opuszczać:)
    Z mężem wiele kwestii wyjaśniłam, i trochę się uspokoiłam, ale za to druga rzecz która wydarzyła się wczoraj doprowadziła mnie do szału. Otóż moja cudowna sąsiadeczka (wścipska baba) zaczeła rozpowiadać w całej okolicy że nie mamy dzieci gdyż ja ich niemogę mieć!! Dodam,że o tym iż jak długo się staramy wiedzą tylko ja, maż i Wy. Tak więc wyobraście sobie jak wszyscy na mnie patrzą!!!
    u mnie zas na wiosce mowili ze jestem w ciazy dlatego sie chajtam hehe

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hej laski jak tam.. mnie brzuch boli @ jeszcze jest aa wogole wkoncu sie udalo i otwieramy sklep z chemia niemiecka jutro bedziemy zalatwiac spr.urzedowe moze jak bede zajeta tym to zajde w ciaze hehe
    Ja tak zaszlam w styczniu więc życzę powodzenia!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja tak zaszlam w styczniu więc życzę powodzenia!!!
    nie dziekuje hehe .. a jak ty sie czujesz ?

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Niunia nasza zawsze postawi do pionu za to ja uwielbiam po prostu JEST FANTASTYCZNA!!!!! I Love you NIUSIA1989!!!

    Paulinko ja też cię kocham <3 oczywiście nie żeby ten tego :D hehe
    No i niedługo muszę do ciebie wpadnąć, w sumie dawno mnie w Łodzi nie było więc napewno po tylu nieobecnościach będę miała co zwiedzać :)

    Paulia87, rybka lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    nie dziekuje hehe .. a jak ty sie czujesz ?
    A ja czuje sie średnio ból piersi bardzo mocny aż spać nie mogę przez nie i ogromne zmęczenie spalabym co 2 h!!! Hehe

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Paulinko ja też cię kocham <3 oczywiście nie żeby ten tego :D hehe
    No i niedługo muszę do ciebie wpadnąć, w sumie dawno mnie w Łodzi nie było więc napewno po tylu nieobecnościach będę miała co zwiedzać :)
    Oj NIUSIA kochana zapraszam na Chojny:-) do mnie na herbatkę zaproponowalabym drinka ale to po porodzie hihihi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 19:53

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oj NIUSIA kochana zapraszam na Chojny:-) do mnie na herbatkę zaproponowalabym drinka ale to po porodzie hihihi...

    No to kochana moja obecność musi być obowiązkowa :D a jak już się po porodzie zbierzesz na drineczki to uwierz że wtedy to nawet te 220km przejdę na pieszo :D
    Ehh, tak mnie energia rozpiera że mogłabym nago latać po domu,
    chyba jestem walnięta :) przepraszam :)

    Paulia87, rybka lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    No to kochana moja obecność musi być obowiązkowa :D a jak już się po porodzie zbierzesz na drineczki to uwierz że wtedy to nawet te 220km przejdę na pieszo :D
    Ehh, tak mnie energia rozpiera że mogłabym nago latać po domu,
    chyba jestem walnięta :) przepraszam :)
    Nie jesteś po prostu owulacja idzie!!!! Ja tez taka jestem wtedy zadowolona uśmiechnięta aż rozrywa mnie wtedy no i z konia nie schodze aż męża boli później hhihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 20:12

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś zajebista NIUSIA!!!!!!!!!!

    Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski mam ochote na piwwko:)stoji przede mna lomza miodowa..i tak mysle czy nie popadac w przesade i sobie wypic, czy tez poczekac az @przyjdzie?co Wy na to?

    rybka lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam smak na piwko ehhe

    rybka lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ