Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Tak ładna jest, ale jakoś mnie te testy zraziły do siebie i jutro zadziałam innym
    Ztob facelle

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 18 października 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    No dobra, to z dziś po wyschnięciu. Tak jak mówię. Na początku prawie niewidoczna
    https://ibb.co/vx9fhyb

    Leć na bete i to prędko 😋
    Ładnie widoczna kreseczka, ale tak jak mowie te testy dlugo sie wybarwiaja i na początku to sa białe jak dupa, a dopiero jak wysycha to sie pojawia 😁

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Miisia94 Ekspertka
    Postów: 178 255

    Wysłany: 18 października 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka no jest piękna kreseczka ❤️ Jak miło popatrzeć na Wasze kreseczki gdy u siebie zawsze jest biel 😂 jara mnie to, cieszy i daje nadzieje! 🤩

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 18 października 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    No dobra, to z dziś po wyschnięciu. Tak jak mówię. Na początku prawie niewidoczna
    https://ibb.co/vx9fhyb

    To jest całkiem ładna kreseczka ✊

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 18 października 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Tak ładna jest, ale jakoś mnie te testy zraziły do siebie i jutro zadziałam innym

    Kup facelle paskowy i zrób nawet dzisiaj bo skoro taka masz na testeo to na tym facelle bedzie o wiele wiele ciemniejsza, ja tak mialam :p

    karm3lka lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Rudakostka Autorytet
    Postów: 607 1105

    Wysłany: 18 października 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, a co do facelle to im w ogóle nie ufam. W sumie to już nie wiem jakim testom zaufać

    Anielka❤️2018
    Bruno💔 czerwiec 2021 [*]
    15.11.21 ❤️beta 5.30
    17.11.21 ❤️beta 24,64 🌈
    22.11.21 ❤️ beta 610
    26.11.21 ❤️ beta 4273 prog 25
    07.12.21pięknie bijące 💓 i 0,74cm człowieka 😍
    16.12.21 CRL 1,39
    4.01.22 CRL 3,71😍
    13.01.22 badania prenatalne pierwszego trymestru : zdrowy dzidziuś, prawdopodobnie chłopak😍
    5.05.22 1126g 37cm❤️ Kazik rośnie 😍

    Tarczyca- pod kontrolą (eutyrox100)
    Wiek:
    Ona 33
    On 32

    8599yx8ddt8kjge7.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 18 października 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    https://zapodaj.net/757490a3692d2.jpg.html
    A rozbierz test i zobacz bez tej osłonki 😀

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 18 października 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja gratulacje 😊 super przyrost 🥰

    Rudakostka To są już fajne kreski! 😍Kiedy idziesz na betę? 😀

    Rudakostka lubi tę wiadomość

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 18 października 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów to polecam z DOZ ich firmowe kasetowe. U mnie przy niskiej becie juz pokazywały kreseczke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2021, 10:37

    Rudakostka, MMimi lubią tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1811 wrote:
    A rozbierz test i zobacz bez tej osłonki 😀
    W takie coś to chyba nie chce się bawić 😊 nie chce się nakręca musze wyluzować jakos.

    Kate1811 lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 18 października 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Dzięki dziewczyny, a co do facelle to im w ogóle nie ufam. W sumie to już nie wiem jakim testom zaufać

    Z facelle paskowe sa wporzadku, nie masz sie czego obawiac :p

    Rudakostka lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 18 października 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    No dobra, to z dziś po wyschnięciu. Tak jak mówię. Na początku prawie niewidoczna
    https://ibb.co/vx9fhyb

    Jaka niewidoczna, widać😁 kup sobie z doza. Są takie w dwupaku za 15zł. Tylko one też dość długo sie wybarwiają ale są dobre😊

    Kate1811 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Rudakostka Autorytet
    Postów: 607 1105

    Wysłany: 18 października 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomkaPodomka wrote:
    Kaja gratulacje 😊 super przyrost 🥰

    Rudakostka To są już fajne kreski! 😍Kiedy idziesz na betę? 😀
    Chyba poczekam do środy, wtedy moja mama do nas przyjeżdża i jeśli to rzeczywiście to, to będę miała dla niej niespodziankę 😁

    DomkaPodomka, karm3lka, Lolita lubią tę wiadomość

    Anielka❤️2018
    Bruno💔 czerwiec 2021 [*]
    15.11.21 ❤️beta 5.30
    17.11.21 ❤️beta 24,64 🌈
    22.11.21 ❤️ beta 610
    26.11.21 ❤️ beta 4273 prog 25
    07.12.21pięknie bijące 💓 i 0,74cm człowieka 😍
    16.12.21 CRL 1,39
    4.01.22 CRL 3,71😍
    13.01.22 badania prenatalne pierwszego trymestru : zdrowy dzidziuś, prawdopodobnie chłopak😍
    5.05.22 1126g 37cm❤️ Kazik rośnie 😍

    Tarczyca- pod kontrolą (eutyrox100)
    Wiek:
    Ona 33
    On 32

    8599yx8ddt8kjge7.png
  • Rudakostka Autorytet
    Postów: 607 1105

    Wysłany: 18 października 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Jaka niewidoczna, widać😁 kup sobie z doza. Są takie w dwupaku za 15zł. Tylko one też dość długo sie wybarwiają ale są dobre😊
    O to jest jakaś myśl😁

    Anielka❤️2018
    Bruno💔 czerwiec 2021 [*]
    15.11.21 ❤️beta 5.30
    17.11.21 ❤️beta 24,64 🌈
    22.11.21 ❤️ beta 610
    26.11.21 ❤️ beta 4273 prog 25
    07.12.21pięknie bijące 💓 i 0,74cm człowieka 😍
    16.12.21 CRL 1,39
    4.01.22 CRL 3,71😍
    13.01.22 badania prenatalne pierwszego trymestru : zdrowy dzidziuś, prawdopodobnie chłopak😍
    5.05.22 1126g 37cm❤️ Kazik rośnie 😍

    Tarczyca- pod kontrolą (eutyrox100)
    Wiek:
    Ona 33
    On 32

    8599yx8ddt8kjge7.png
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 18 października 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Chyba poczekam do środy, wtedy moja mama do nas przyjeżdża i jeśli to rzeczywiście to, to będę miała dla niej niespodziankę 😁

    Trzymam kciuki!🤞🤞✊

    Rudakostka lubi tę wiadomość

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 18 października 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Screenshot-20211018-074248-Samsung-Internet.jpg

    Nie wierze😭😍😍😍😍
    Aaa widzisz, widzisz, mówiłam, W musi być dobrze!!!
    Tak się cieszę, że pięknie urosło 🙆🙆🙆❤️❤️❤️
    Czekałam na wieści od Ciebie!!



    Nie było nie tutaj za bardzo w sob po południu i w ndz wieczór, byłam zajęta mocno z ale zaraz nadrobię resztę :)
    Ja dziś robiłam trzecia betę, czekam na wyniki. Także też proszę o ✊✊

    nick nieaktualny, Rudakostka, paula876, Blondyna.B, Kate1811, Marti1984, Zagadka919, KaJa, MałaMi*, Gravity, niecierpliwa93, karm3lka, Lolita, Itka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 18 października 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    https://zapodaj.net/757490a3692d2.jpg.html
    Jak dla mnie, to coś przebija 🤞🤞🤞

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Rudakostka Autorytet
    Postów: 607 1105

    Wysłany: 18 października 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Jak dla mnie, to coś przebija 🤞🤞🤞
    Ja to zawsze przy takich bladziochqch to obracam telefonem jak testem😁 jeżeli wiecie co mam na mysli

    Anielka❤️2018
    Bruno💔 czerwiec 2021 [*]
    15.11.21 ❤️beta 5.30
    17.11.21 ❤️beta 24,64 🌈
    22.11.21 ❤️ beta 610
    26.11.21 ❤️ beta 4273 prog 25
    07.12.21pięknie bijące 💓 i 0,74cm człowieka 😍
    16.12.21 CRL 1,39
    4.01.22 CRL 3,71😍
    13.01.22 badania prenatalne pierwszego trymestru : zdrowy dzidziuś, prawdopodobnie chłopak😍
    5.05.22 1126g 37cm❤️ Kazik rośnie 😍

    Tarczyca- pod kontrolą (eutyrox100)
    Wiek:
    Ona 33
    On 32

    8599yx8ddt8kjge7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wszystko się wyjaśni ale narazie powstrzymuje się żeby nie zwymiotować luteiny ... jezu najchętniej bym ja zamieniła na dupka ale czy czasem nie zaszkodze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudakostka wrote:
    Ja to zawsze przy takich bladziochqch to obracam telefonem jak testem😁 jeżeli wiecie co mam na mysli
    Wiem 🤣

‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ