Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼
Odpowiedz

W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼

Oceń ten wątek:
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 25 października 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa czekamy na wieści 🤞🏻🍀

    Malinowa92, WonderWoman lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 25 października 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa z jakiej firmy detektor ?

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 25 października 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Kasiasiasia ja powiedziałam w pracy po wizycie serduszkowej także do tej pory wydaje mi się, że ludzie w pracy przyzwyczaili się do mojego stanu 😉 powiadomienie jeszcze przed Tobą? 😊 Jak nastawienie? 😊

    Natt.yo cieszę się, że wszystko u Was dobrze 🥰
    Jakie ryzyko wyszło Ci podwyższone? 😊

    Preeklampsja przed 37tyg 1:221
    Ryzyko samoistnego porodu przed 34tyg 1:138

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 25 października 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt.yo. wrote:
    Preeklampsja przed 37tyg 1:221
    Ryzyko samoistnego porodu przed 34tyg 1:138
    Tez mam ryzyko porodu przed 34 tyg 1:150 a co lekarz o tym mówił ?

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Malinowa92 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 25 października 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Malinowa czekamy na wieści 🤞🏻🍀


    Matko, było takie opóźnienie, że aż się zaczęłam stresować. Najpierw u położnych miałam takie wysokie ciśnienie, że kobitka kazała zaczekać i jeszcze raz zmierzyć, bo powiedziała, że z takim ciśnieniem do lekarza mnie nie puści. Czemu i jaki miało to wpływ to nie wiem 🤔

    Aaale, jak już trafiłam do mojego lekarza i zobaczyłam maleństwo i serducho, to już wszystkie obawy i nerwy minęły 🥹 Niesamowite, że taki mały bąbel tak szybko rośnie.

    Ogólnie lekarz mówił jaka grzeczna dzidzia, bo do prenatalnych nie mogła się lepiej ułożyć 😅 Płci nie udało się podglądnąć, bo była taka pozycja, że jakkolwiek by nie popatrzył, to było widać pupę 😂

    Tutaj macie zdjęcia (ta stópka na drugim zdjęciu mnie tak rozczula 🥹):

    https://zapodaj.net/plik-384inQReQx

    Następna wizyta za 3 tygodnie, czyli 14.11.2023 😊 Wtedy też powinny być wyniki i od razu analiza 🤗

    JaMiNi, Bezula, Wron Kraa, Polczi5, Kasiasiasia, Lipcowa lubią tę wiadomość

  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 25 października 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Tez mam ryzyko porodu przed 34 tyg 1:150 a co lekarz o tym mówił ?

    Moja dr mówiła że włączymy acard na ten stan przedrzucawkowy i żeby poprawić przepływy co może pomóc w utrzymaniu ciąży i może zredukować niską masę urodzeniową dziecka, tak mniej więcej tyle zapamiętałam, no ale to jest tylko troszkę zwiększone ryzyko, w sumie nawet nie wiedziałam że będzie coś na ten temat mówić bo myślałam że jest okej ;)

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 26 października 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa i Natt - cieszę się, że u Was wszystko w porządku ❤️ mamy tutaj szczęśliwy wątek!

    Malinowa92, Natt.yo. lubią tę wiadomość

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 26 października 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaWer19 wrote:
    Ja pracuję niestety DG więc praktycznie do porodu 😑
    U mnie kolejna wizyta 13/11
    Też planuje kupić detektor 😄

    Albo jestem głupia, albo nie wiem.. ktoś mi wytłumaczy skrót DG? Bo aż się zaciekawiłam! 😄

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 26 października 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jako ostatnia genetyczne jutro, ale stres 🍀 Już dzisiaj obudziłam się koło 5 i od tego czasu nie śpię. Obudziła mnie myśl, co ubrać na wizytę tak aby było dobrze na usg przez brzuch i dopochwowo haha a jeszcze mi się śniło, że mąż ma romans z jakąś pisarką, która pisze jakieś kryminały i thrillery! 😑

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 26 października 2023, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezula wrote:
    Ja mam jako ostatnia genetyczne jutro, ale stres 🍀 Już dzisiaj obudziłam się koło 5 i od tego czasu nie śpię. Obudziła mnie myśl, co ubrać na wizytę tak aby było dobrze na usg przez brzuch i dopochwowo haha a jeszcze mi się śniło, że mąż ma romans z jakąś pisarką, która pisze jakieś kryminały i thrillery! 😑
    Ja nie miałam dopochwowo, chyba prenatalnych tak nie robią, podobno tak jest przy połówkowych bo musza sprawdzić dlugosc szyjki a to usg dopochwowym

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 26 października 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezula wrote:
    Albo jestem głupia, albo nie wiem.. ktoś mi wytłumaczy skrót DG? Bo aż się zaciekawiłam! 😄

    To Działaność Gospodarcza.

    @KasiaAsia trzymam kciuki za rozmowę z szefem, będzie dobrze! U mnie szefowa wiedziała że się staramy, więc czuła że prędzej czy później zniknę. Mój zespół też nas dopingował:)

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 26 października 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    To Działaność Gospodarcza.

    @KasiaAsia trzymam kciuki za rozmowę z szefem, będzie dobrze! U mnie szefowa wiedziała że się staramy, więc czuła że prędzej czy później zniknę. Mój zespół też nas dopingował:)

    Ojej, ale ze mnie muł, dzięki! 😄❤️

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • Polczi5 Ekspertka
    Postów: 225 418

    Wysłany: 26 października 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bezula Jeszcze ja mam prenatalne we wtorek🙆 także zamknę wątek tak jak ostatnim pozytywnym w sierpniu ❤️
    Moja lekarz powiedziała że raczej prenatalne robi przez brzuch chyba że coś się źle ułoży to domierzy przez pochwę😁

    Bezula, Wron Kraa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩 28
    🧡 29.08.23 II
    ❤️ 16.04.24 chłopczyk

    Here we go again 🌟
    22.09.25 II❤️🥹
    23.09 - 16 dpo, beta 933.3
    preg.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 26 października 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra tez zamówiłam detektor jumper na Vinted 🫣

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 26 października 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, umówiłam się na połówkowe na 30 listopada, będzie to 21+3 😊

    JaMiNi, Wron Kraa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 26 października 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że tylko ja mam za tydzień wizytę, kolejna będę miała za miesiąc nie wiem jak wytrzymam 🤓 teraz mi tak wypadało co dwa tygodnie maks

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Kasiasiasia Przyjaciółka
    Postów: 81 59

    Wysłany: 26 października 2023, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożona poinformowana, nie było tak źle💪

    Byłam dziś też na wizycie u prowadzącego z wynikiem usg i cytologii - wyszedł mi stan zapalny i dostałam na 8 dni globulki Macmiror (lekarz mówi, że bezpieczne w ciąży i że trzeba to wyleczyć). Następna wizyta jak będą wyniki pappy żeby mieć już komplet.

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • Kobea Autorytet
    Postów: 497 588

    Wysłany: 26 października 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 7.11 wizytę 🙂 w takim razie też musze dzwonić i umawiać się na prenatalne 🥰

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 26 października 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @KasiaAsia super! Jaki jest Twój plan? Do kiedy pracujesz?

    Zapisałam się na jutro i sobotę na webinary z Zaufaj Położnej, ktoś z was też będzie brał udział?
    W sumie nie spodziewam się cudów, ale zawsze to jakieś oswojenie z tematyką.

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 26 października 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminarz uzupełniony 🍀 niech przyniesie same dobre wieści 🍀

    Malinowa piękny bobas 😘 i stopka faktycznie rozczula 😍

    Polczi jak samopoczucie przed badaniem? 😊

    Jamini wizyty raz w miesiącu to zdecydowanie katorga 😅 ale oby szybko zleciało 🤞🏻

    Bezula nie stresuj się na zapas, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze 😘

    Wron Kraa póki co nie biorę udziału w webinarach ale chętnie poczytam Twoja opinie po 😊

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ