X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ogromne gratulacje!!! ❤️ Życzę Ci nudnej ciąży 😘 kiedy wizytujesz? Ależ byłby numer gdyby się okazało że to bliźniaki 🙈😍

    Ja wciąż w dwupaku i już nie mogę się doczekać żeby mała wyszła z brzucha. Nie ukrywam że już mi coraz ciężej, no i bardzo chcielibyśmy poznać nasze maleństwo 🥰
    Ale umówione jesteśmy z Kasią na wymianę w czwartek ❤️ mam tylko nadzieję że Michalina się dostosuje 😅

    Sisska, megson91, emdar, Iskierka87 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ❤️ jutro powtarzam betę, i będę dzwonić do kliniki. Chciałabym wizytę w ten piątek, żeby potwierdzić ciążę ale nie wiem czy się dostanę. Nadal obstawiam, że wolę na początek jedno, ale przyjmę wszystko co mi jest dane 🥰

    Haha no mam nadzieję, że się Wam to uda! Trzymam kciuki 😊

    MilusińskaMilena, zOsIa88 lubią tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska to trzymam kciuki żeby udało się dostać na wizytę i czekam na relacje 😘

    Sisska lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska Gratulacje!!! Bardzo się cieszę że w końcu i Ty się doczekałaś 🤗 Rośnijcie zdrowo i czekam na wieści po wizycie 🍀☺️

    Sisska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ja Ci życzę nudnej ciąży ciesze się że Ci się udało ;)

    Sisska lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, moje gratulacje!! 😘😍💜 nudnej ciąży Ci życzę Kochana! 💜💜💜

    Ja 1.03 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i staramy się o rodzeństwo dla Florki, póki co bezowocnie 🙈
    Na przyszły cykl mamy już plan, aktualnie jestem na piątej tabletce duphastonu na wywołanie @
    Zaczynamy stymulację 💜

    emdar, MilusińskaMilena, Iskierka87, Phiczek, Sisska lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieki mnie tu nie było🙄🤦‍♀️. Wchodzę i co widzę? Sisska, ale się cieszę!!!!🥳🥳🥳 Gratulacje ogromne! Przenudnej ciąży Ci życzę!
    Milenka, myślałam ostatnio o Tobie 🥰. A widzę że Ty jeszcze w dwupaku🤰🤩. Jak się czujesz? Przygotowana na spotkanie życia?

    Kaga, co u Ciebie? Jak się czujesz?

    Kaś, super ze zaczęliście działać. Kciuki za Was✊

    Zosia, widziałam ze urodziłaś, pisałam Ci gratulacje w Twoim pamiętniku. Jak się czujesz jako mama? Mała daje pospać czy od małego daje popalić rodzicom?😉

    Megson, zapomniałam Ci odpisać w Twoim pamiętniku🤦‍♀️ Przepraszam! U nas wszystko ok. Julek rośnie jak najęty, chodzi juz od dwóch miesięcy (zaczął dokładnie jak miał 11 mscy) ,i powiem jedno; ze nudy nie ma😁. Nie wracam póki co do pracy, idę na wychowawczy przynajmniej do lutego 2022. Chce nacieszyc się Julkiem, macierzynstwem, tym ze go mam. Cieszę się, że mam komfort ze nie muszę szybko wracać do pracy, że mąż nas spokojnie utrzyma. Fajnie, ze tak szybko staracie się o rodzeństwo dla Florki; mega duże kciuki ✊ Masz kontakt z resztą "starych" dziewczyn z wątku? Jeśli tak, to serdecznie je ode mnie pozdrów 🙂 Szkoda, ze tak się wypalił ten wątek, I to jeszcze w taki sposób...pozdrawiam Cię mocno !!!

    A co u reszty? Phiczek,jak zdrowie? Iskierko, jak mała? Pojawiłaś się na chwilę na wątku hot mamuśki i zniknęłaś..
    Wszystko u Was ok?
    Spadam spać, bo mój Król Julian mimo skończonego roku noce ma dramatyczne 😔. A najgorsze (a może w sumie to najlepsze) jest to,że nigdy nie wiadomo co sie dziś trafi w maszynie losującej 😁😉. Buziaki dla wszystkich😘

    MilusińskaMilena, Iskierka87, megson91, Sisska lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar, dziękuję. Czuję się nieźle, wiadomo ciąża na tym etapie daje się już we znaki więc bywa różnie, no ale raczej to normalne 🤷‍♀️
    Póki co, nie ma oznak żeby Michalinie się spieszyło do rodziców, a my się doczekać już nie możemy 🙈
    No ale do porodu chyba trudno być przygotowanym, staram się nie myśleć o porodzie i nie wyobrażać sobie go, bo wiem że i tak będzie inaczej 😅
    Ale już bliżej niż dalej, jeszcze kilka dni a ja jestem mega podekscytowana ❤️

    Ucałowania dla małego urwisa Julka 😘 świetnie że rośnie zdrowo i biega. Myślę że pomysł z wychowawczym jest naprawdę super i jeśli tylko masz taką możliwość to pewnie że trzeba korzystać. Dzieci rosną zbyt szybko i trzeba łapać te ulotne chwile, bo już nie wrócą 😘

    Iskierko, właśnie, jak Anielka? 😘

    Iskierka87, emdar lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edamar dziekuje navpoczatku mala dawała w kosc nam w nocy tak od 24 chodziliśmy jak zombie karmiłam wtedy odciaganym plus mm ( szacunek dla mam karmiących kpi to ciezka praca) wkurzało mnie to wyparzanie odciąganie itp teraz karmię prosto z piersi mała jest spokojniejsza w nocy ale od 16 do 22 daje czadu nic jej nie pasuje mam nadzieje ze z każdym dniem będzie lepiej ale macierzynstwo to ciezki kawałek chleba

    emdar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ❤️ jak dobrze choć przez chwilę poczytać że u Was wszystko dobrze i że dzieciaczki rosną zdrowo 🤗

    Milenko jeszcze chwilka i zobaczycie się z córeczką 🤗 aż łezka się kręci w oku gdy wspominam moje przeżycia i pierwsze spotkanie z córcią.

    Emdar super że Julek już zasuwa dzielny chłopak 😄 Tak weszłam na tamten wątek ale niestety nie potrafiłam się tam odnaleźć i po prostu juz nie wchodziłam.

    Megson ale super 3mam kciuki za drugie bobo niech się pojawia jak najszybciej by Florcia miała się z kim bawić w domku hihi ☺️🍀

    Kaś ✊🍀

    A moja Anielka od miesiąca staje przy wszystkim i przesuwa się, wszędzie jej pełno otwiera wszystkie szafki i szuflady dobrze że gniazdka mamy wysoko bo ona jest isntym diabełkiem i zajrzy w każdy kąt 😄 nie usiedzi w miejscu. Nocki przesypia super co najwyżej raz wybudzi się na mleko i śpi dalej ale na to nie mam co narzekać.

    Zosiu a jak Twoja córeczka grzeczna? 🤗

    emdar, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gemrzeczna byla q szpitalu a teraz anioł rano a po południu diabełek

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska gratuluję Ci bardzo!!! Nie ukrywam, że już wiedzialam, bo tak się nie moglam doczekać info, że sprawdziłam na innym wątku Twoje posty. 🙈 Trzymam kciuki za dobre przyrosty, za serduszko i za caaalą zdrowa ciążę. 💕

    Emdar u mnie wszystko na razie w miarę ok. 🙂 W sobotę zaczynam III trymestr, wiec przeleciało bardzo szybko. Ta ciąza daje mi duzo mocniej popalic, zapewne dlatego że to ciąza z małym dzieckiem, ale no nie narzekam. Grunt, żeby zdrowo rosły. Jednakże na 3cie nie mam już najmniejszego zamiaru się decydować. 😋 Mala w brzuchu rusza się głównie wtedy, gdy wyczuwa siostrę obok, wiec to będzie moj dream team. 😍😍😍

    Super, że możesz zostać z Julkiem. Nasza mala miała isc do żłobka, ale młodsza siostra ją "uratowała" swoim nagłym pojawieniem się w naszym życiu. Trochę mi szkoda że ja zlobek ominął, ale z drugiej strony mamy dla siebie duzo czasu.

    Pytałaś megson czy mamy kontakt z innymi dziewczynami i taaak 🙈 ciagle mocno się trzymamy w 13, jest Miss, nada, Why, Lajni, joana, Ruda, Abi, megson, Milena, Kas, Stokrotka, Katarynka no i ja. Gadamy ze sobą codziennie tak duzo, ze nasi mężowi śmieją się, że mamy wyimaginowane przyjaciółki. 😅 Czas biegnie tak szybko, córeczki Stokrotki i katarynki wlasnie skończyły roczek. Nie będę tutaj zdradzać co u dziewczyn, ale u każdej pozytywnie i do przodu. Czekamy teraz na Michalinkę, na wymianę brzuszka z Kas i na rodzeństwo dla Flo. 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 09:43

    Iskierka87, megson91, Sisska, emdar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu to i tak dobrze bo moja to mam wrażenie że ciągle diabeł jest bardzo becząca i jojcząca. No w nocy jest ok ale przez cały dzień potrafi dać w kość nie mam czasem nawet jak zjeść bo łeczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ❤️ koniecznie pozdrów ode mnie wszystkie dziewczyny ode mnie i od Anielki rzecz jasna 😉😘😘

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko pozdrowię! Ciepło myślimy o Waszych dzieciaczkach i o Was 🥰

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂

    Z 10 pobranych komórek do zapłodnienia nadawały się 6. W pierwszej dobie zaplodnily się 3, kolejne 3 są dalej obserwowane. Jutro jadę na transfer 🙂🙂🙂

    Iskierka87, zOsIa88, megson91, Phiczek, Sisska lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś mocne kciukacze 🍀✊✊🍀 Wiem że się uda ❤️🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Zosiu to i tak dobrze bo moja to mam wrażenie że ciągle diabeł jest bardzo becząca i jojcząca. No w nocy jest ok ale przez cały dzień potrafi dać w kość nie mam czasem nawet jak zjeść bo łeczy.
    Współczuje mam nadzieje że to przejdzie ja ogólnie nie astarczam ostatnio prac jak nie przecieknie pielucha to uleje i w kółko :/ chciałabym kupic suszarke ale musimy poczekać bo narazie chce zrobić te chrzciny moja siostra mówi że za wcześnie ja chrzczę ale w czerwcu mam obronę w lipcu chcemy wyjechać a latem to tez ludzie rozne plany maja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu mam nadzieję że minie bo czasem potrafi być grzeczna choć teraz jest taka męczy dupa, myślę że to może też być związane z ząbkowaniem bo wszystko gryzie i jak już wyjdą jej te górne jedynki to trochę się zmieni.

    Co do chrzcin to każdy robi jak mu pasuje jeśli Tobie pasuje w maju to zrób w maju nikt nie powinien decydować za Ciebie w końcu to Twoje dziecko. Ja myślę że gdyby u nas było inaczej z miesiącami to zapewne też byłoby szybciej no ale nie zawsze się dopasuje 😉 Najważniejsze że jest ochrzczona a ja mam spokojną głowę 🙂 a w maju na pewno będzie ciepło więc nie sądzę żeby za wcześnie.

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar
    Miło że pamiętasz 😍
    Zdrowie można powiedzieć że dopisuję 😁
    Jestem poobijana po glebie, ale dochodzę do siebie.

    Sisska
    Jeszcze raz Gratuluję 😍😍

    Kaś
    Czekam na info żeby pogratulować ✊✊

    Sisska, emdar lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 1055 1056 1057 1058 1059 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ