X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego gratuluje
    Emdar dziekuje mam nadzieje ze z czasem będzie coraz lepiej wydaje mi się że już jest;)

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Phiczek, no to powrotu do zdrowia🙂 A jak staraniowo?

    Miło że pamiętasz i dziękuję 😁
    No ja z tych co nie umią siedzieć w miejscu więc taki ból mi nie przeszkadza w żadnej pracy.
    Staraniowo hmmm... Dziś miałam wracać do domu po zabiegu, ale niestety mi przesunęli na następny miesiąc.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki 🙂🙂w poniedziałek idę na betę ale wewnętrznie czuje, że nic z tego 🙂

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które nie zostały dodane do grupy na Facebooku nie macie czego żałować. Dziewczyny z wątku okazały się zwykłymi świniami. Zresztą czego można było się spodziewać po randomowych osobach z internetu, bo na pewno nie prawdziwej przyjaźni.

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziewczyny, które nie zostały dodane do grupy na Facebooku nie macie czego żałować. Dziewczyny z wątku okazały się zwykłymi świniami. Zresztą czego można było się spodziewać po randomowych osobach z internetu, bo na pewno nie prawdziwej przyjaźni.
    Dawno nie wchodziłam na ten wątek bo jakoś umarł sam z siebie. Zostałam na Mamuśkach tylko; patrzę sobie wieczorem a tu na naszym starym wątku nowy wpis, myślę " a zajrzę". I taka niemiła niespodzianka:( Coś się stało czy po prostu się wypaliło?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak wejść na pocztę po numer przesyłki a na poczcie info ze pojawiły się nowe wpisy na tym wątku.

    Magda widzę, że skoro nie masz jak napisać na fb bo sama usunęłaś się z grupy to trzeba tutaj.
    Obraziłaś się za to, że każda z Nas napisała coś co sama Nam pisałaś.
    A szczerze pomysł z in vitro ja od samego początku uważałam za poroniony bo Flo masz bez in vitro, ale Ty się uparłaś, że rodzeństwo musi być już. A i to też sama na grupie napisałaś, że jak czegoś chcesz to musi być już. Kuzwa starałaś raptem parę cykli z czego jeden gdy w ogóle nie karmiłaś. Lekarze zobaczyli, że kase macie to in vitro zrobią bo jak odmówić dojnej krowie, a nie przepraszam dojnej świni.

    MilusińskaMilena, joana lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • NigdyNieMowNigdy Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, proszę żebyś nie obrażała nas publicznie bo mu nic takiego nie robimy w Twoim kierunku.
    To ze olałas grupę, poblokowalas wszystkie we wszystkich możliwych miejscach świadczy tylko o dziecinnym podejściu. I dlaczego? Bo przeczytałaś kilka faktów na swój temat o których sama nam pisałaś. A co nazwałaś „obrabianiem dupy”.
    Każda pisze jakieś spostrzeżenia nie zawsze takie jakie byśmy chciały. Trzeba było napisać ze wolisz mydlenie oczu niż prawdę i sugestie jak niektóre sprawy wyglądają z boku. My, jak to nas nazwałaś, świnie trzymamy się dalej razem to Ty sie wyłamałas. Coś w rodzaju dziecka któremu nie dało się zabawki - tu i teraz. Chciałyśmy wyjaśnić i pogadać ale nie dałaś nam tej możliwości wiec proszę Cię, zachowaj odrobine klasy i kultury i nie siej zamętu w internatach. Odeszłaś? Twoj wybór. Bądźmy dorośli i niech każdy żyje swoim życiem.

    Nie pozdrawiam

    MilusińskaMilena, joana lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Megson, słabo że odeszłaś, mini wszystko byłaś jedną z nas. Ale to była od początku do końca Twoja decyzja więc nie rozumiem czemu nas oczerniasz na forum. Ja tam wierzę w internetową przyjaźń. Mam nadzieje, że psychoterapia Ci pomoże i wrócisz do siebie.

    MilusińskaMilena, joana lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kogo nazywasz świniami? Nas? Za to że napisałyśmy Ci grzecznie co myślimy o Twoich pomyslach? O to że z troski napisałyśmy Ci żebyś zluzowała trochę ze staraniami bo zwariujesz i nic dobrego to nie przyniesie? Ale nie. Ty oczekiwałaś że Ci wszystkie przyklaśniemy, że będziemy Ci pisać to co chciałabyś przeczytać. Proszę Cię, miej szacunek chociaż do samej siebie skoro nie masz go do nas. Zachowujesz się jak rozwydrzony bachor który musi mieć wszystko tu i teraz bo tak chce. Sama się usunęłaś z grupy obrażona nie wiem o co, zupełnie jak dzieciak w gimnazjum. I nie wiem kto tu komu obrabia dupe. Przepraszać Cię nie będziemy bo nie mamy o co. Więcej nic nie napisze bo szkoda na Ciebie czasu. Podpisuje się za to obiema rękami po tym co napisały dziewczyny.
    A teraz idź i żyj sobie w wyimaginowanym świecie namalowanym pod Ciebie

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • OvuBabaKarolinaK. Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, miałam się nie odzywać, ale ciężko tu nie poprzeć dziewczyn…
    Widocznie strasznie Ci się nudzi skoro kręcisz dramę na publicznym forum mimo ze my zachowując klasę nie chciałyśmy się odnosić do Twojego zachowania na poziomie przedszkolaka.
    Wiec jedynie co mogę powiedzieć to spełniaj swoje plany zachcianki invitro, przynajmniej będziesz mieć temat na ovu wśród kobiet, które maja faktyczne problemy, a nie takie jak Twoje wyczytane regułki w internetach.
    Super, będziesz w centrum zainteresowania, bo chyba na tym głównie Ci zależy.

    MilusińskaMilena, joana lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam się nie wypowiadać, ale jednak napisze coś od siebie...

    Magda, trochę słabo, że obrażasz nas na forum, a nawet nie dałaś sobie nic wyjaśnić usuwając się z grupy i blokując nas wszystkie 🤷
    Uważam, że żadna z nas na Ciebie nic złego nie napisała, każda pisała to co sama nam powiedziałaś, a teraz wyszlysmy na świnie, które rady teściowej mogą sobie wsadzić w dupę. Myślę, że gdyby którakolwiek z dziewczyn zaczęłaby tak fiksować na punkcie drugiej ciąży to dostałaby od nas takie same rady. Pomyśl sobie o dziewczynach, które naprawdę długo walczą o dziecko, no ale u Ciebie musi być już i koniec. A rady, żeby wyluzować możemy sobie wsadzić...
    Jednak to, że odeszłaś to jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja, skoro uznalas, że już nie chcesz być częścią grupy. Niemniej jednak, oczernianie nas na forum jest nie na miejscu. Ja Ci życzę powodzenia, niech się spełni to o czym marzysz, szkoda że to tak wszystko się kończy, ale cóż 🤷
    No i na koniec proponuję trochę bardziej wyluzować z tym wirtualnym światem i skupić się na realu, bo jakieś laski z neta nie powinny być powodem załamania czy depresji. Masz piękną i mądrą córeczkę więc skup się na niej, zamiast szukać miejsca gdzie rozkręcić gownoburze i zwrócić na siebie uwagę.

    joana, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Serio... wez już przestan nas zaczepiać. Opuściłaś grupe, spoko. Przywrocilyśmy Cię, nie skasowałysmy żadnej wiadomości, żeby być fair i żeby nie było że coś ukrywamy a Ty usunelas się znow. Robisz wszystko by zwrócić uwagę na siebie i nie możesz znieść tego, że my żyjemy realnym życiem i nie ma w nim miejsca na Twoje gierki itd. Ja wyobraź sobie byłam z dzieckiem w szpitalu i w dupie mam, gdzie mnie zablokowalas i co myśli o mnie "randomowa dziewczyna z internetu".

    Nie myśl sobie że tu przyszłyśmy, bo nas rozdrażnilas. Przyszlysmy, żeby Ci pokazać że my wciąż jesteśmy razem i będziemy czy Ci się to podoba czy nie.

    Powodzenia! Chodz sobie od lekarza do lekarza, staraj się o drugie dziecko, zajdz w te kolejną ciążę. Tylko żeby Ci czasami w życiu nie umknęło docenienie tego, co juz masz, bo czas to bardzo ulotna sprawa.

    Co za szopka w środku lata...

    joana lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia dla mnie to co teraz pokazujesz jest słabe.
    Każda z nas z troski o Ciebie dala Ci rady i wypowiedziała swoje zdanie. Każda widziała jaką presję na siebie nałożyłaś akcją "dziecko tu i teraz". Jak to niszczyło Ci psychikę.
    Jesteśmy świniami, bo martwiłyśmy się i szczerze napisalysmy, ze powinnaś trochę zluzować? Skupić sie ile juz masz szczęścia?
    To nie pierwsze Twoje obrazliwe slowa w naszym kierunku, bo oczekiwalas przeprosin. Nie bylo ich, wiec padly pierwsze. Zero reakcji od nas, wiec teraz musisz stworzyc gownoburze tutaj.
    Spoko, tylko to Ty odeszlas z grupy. My mimo tego dalysmy Ci czas ochlonac i znow dodalysmy. Usunelas sie znow..
    Nie chcialas byc z nami w kontakcie, więc o co Ci teraz chodzi?

    Może slowa prawdy nie były miłe, ale czasem lepiej z troski takie usłyszeć niż głaskać po głowie i przytakiwac na cos co niszczy bliską osobę.
    Kazda z nas przyjelaby je na klate i robilaby dalej swoje, jesli chcialaby.
    Ale Ty wolisz z nudow krecic zadymę..
    Brawo, to jest klasa i bycie odpowiedzialną mamą 🤦‍♀️

    I nie będę tu więcej się wypowiadać na tak żałosne aferki, które widać Tobie z nudów pasują.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam bo się ucieszyłam że nowy wpis na tym naszym starym wątku i ktoś się jeszcze odezwał a tu niestety niemiła niespodzianka. Kurcze dziewczyny miło Was widzieć mimo wszystko bo mnie nie było i nic nie wiem ale chociaż sie przywitam. Przykro mi z zaistniałej sytuacji ale Pozdrawiam Was wszystkie może Was kiedyś złapie na insta 😅

    joana, emdar, MilusińskaMilena, Kaga lubią tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Weszłam bo się ucieszyłam że nowy wpis na tym naszym starym wątku i ktoś się jeszcze odezwał a tu niestety niemiła niespodzianka. Kurcze dziewczyny miło Was widzieć mimo wszystko bo mnie nie było i nic nie wiem ale chociaż sie przywitam. Przykro mi z zaistniałej sytuacji ale Pozdrawiam Was wszystkie może Was kiedyś złapie na insta 😅


    Iskierka najlepszego dla Anielki na roczek 😘😘😘

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Iskierka najlepszego dla Anielki na roczek 😘😘😘

    Joana Bardzo dziękujemy 😘😘😘 Dziś mieliśmy małe przyjęcie w gronie rodziny.

    A co u Ciebie? Widzę że u Was też niedługo będzie świętowanie 🙂

    Kaga, zOsIa88 lubią tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, no ja podobnie jak Ty weszłam bo pomyślałam, że fajnie że ktoś się odezwał, a tu widzę mało przyjemna sprawa....
    Ale przy okazji, poodzywały się "stare"dziewczyny, to podpytam co u Was? 🥰( liczę,że odpiszecie chociaż w paru słowach)
    Kaga, gratulacje mocne!!! Widzę że już urodziłaś🥰😍Wszystko ok?
    MissKathy, a Ty widzę z brzuszkiem 🤩😍Mega gratulacje! Jak się czujesz, wszystko ok?
    Milena, jak Twoje maleństwo? Daje pospać w nocy ? Wszystko ok?
    Joana, a co u Was?
    Kaś, a jak u Ciebie sytuacja?
    Iskierko, Twoja mała jak tam?
    Nada, Ignaś to już pewnie duży kawaler:) wszystko u Was ok?

    U nas jakoś leci; Julek rośnie jak na drożdżach ( w następnym poście jakieś foto zarzucę), od września idzie do żłobka!!!! Miałam z tym trochę emocjonalnych rozterek, bo mogę spokojnie posiedzieć jeszcze na wychowawczym, ale po wakacjach na wsi z rodziną,gdzie był z dziećmi non stop,uznałam że dobrze mu zrobi żłobek. I nie ukrywam że mi też; bo mimo że kocham go nad życie to wykańcza mnie fizycznie czasem okrutnie🤪🥴 Na szczęście od paru miesięcy odczuwalnie lepiej śpi, więc noce są naprawdę ok( w porównaniu do tego co było przez pierwszy rok). Dobrze je,nie choruje, ogólnie wszystko ok. Ja niestety nadal nie mogę zrzucić 5kg do wagi sprzed ciąży,ale też uczciwie mówiąc to przez czas wakacji/lata jakoś o to nie dbałam przesadnie 🤭🤭🤭. O rodzeństwie dla Julka nie myślimy na pewno; oboje z mężem zgodnie uznaliśmy że jest ok jak jest. Pozdrawiam Was wszystkie, i mocno liczę że się odezwiecie:)

    Ps. Za wszystkie starające się o drugie/kolejne ✊❤!

    joana, Iskierka87, MilusińskaMilena, Kaga, NigdyNieMowNigdy lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak udała sie impreza?
    U nas mial byc roczek w ten weekend. Ale akurat ja mam prawdziwe problemy, nie musze ich sie doszukiwac jak co niektórzy. Tworząc gownoburze..
    Jesteśmy na urlopie, ale moj tato trafil do szpitala. Poza tym Adas jest chory.. i narazie odwolalismy. Pewnie pomyślimy o tym jak sytuacja z tata się wyklaruje, czyli pewnie nie szybko.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Z wczasów na wsi:) pozdrawiamy wszystkie e- ciocie 😊😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2021, 06:04

    Iskierka87, MilusińskaMilena, Kaga, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • OvuBabaKarolinaK. Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tu nie było sto lat…
    Emdar, pamiętasz mnie (kiedyś RudaMaruda25)?
    Mam Helenkę tez z lutego tak jak Julek :)
    No i moja dzielna dziewczynka od stycznia już chodzi do żłobka, tez miałam dylemat, ale wiem, ze to była najlepsza decyzja mimo ze ciągną się za nami wszystkie choroby po kolei. Wiec rozumiem Twoje obawy, ale takie rozrywki jak daje żłobek to ciężko dostarczyć w domu.

    emdar lubi tę wiadomość

‹‹ 1057 1058 1059 1060 1061 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ