Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • zOsIa88 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego gratuluje
    Emdar dziekuje mam nadzieje ze z czasem będzie coraz lepiej wydaje mi się że już jest;)

,, Cierpliwość jest gorzka ale jej owoce są słodkie " ❤❤❤

Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij.
    4 lata walki poronienie, cp długie starania i w końcu jest z nami kocham ❤❤❤
    iv09cwa13720qo3s.png
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Phiczek, no to powrotu do zdrowia🙂 A jak staraniowo?

Miło że pamiętasz i dziękuję 😁
    No ja z tych co nie umią siedzieć w miejscu więc taki ból mi nie przeszkadza w żadnej pracy.
    Staraniowo hmmm... Dziś miałam wracać do domu po zabiegu, ale niestety mi przesunęli na następny miesiąc.

* cykl - już nawet nie liczę
    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * palmienia w środku cyklu
  • Kaś28 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki 🙂🙂w poniedziałek idę na betę ale wewnętrznie czuje, że nic z tego 🙂

-starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 1055 1056 1057 1058 1059
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego