X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Iskierko wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla Anielki 😍

    Emdar Julek mały przystojniak 🤩

    Ja właśnie ruszam z drugą stymulacja do in vitro. Niestety pierwsze nie wyszło, drugi transfer się nie odbył bo zarodek się nie rozwijał.
    Teraz jest plan hodować do 5 doby, zamrozić i transfer odłożony na miesiąc. Badanie kariotypu jest dobre, a co u męża myślę, że dowiem się jutro na podgladzie.
    Ogólnie nie udane in vitro boli bardziej niż cykl bo in vitro to już ostateczność. No ale jakoś trzeba żyć i pracować na nowy dom, który się buduje 🙂


    Kasia i zycze Ci jak kiedyś moja siostra mi "żeby ten dom niedługo zapelnił tupot małych stópek"..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to nie my się od Ciebie odsunelysmy tylko Ty od Nas. Nie było Nas kiedy potrzebowałaś? A dlaczego? Bo odeszłaś z grupy , bo nie umiałaś przyjąć pewnych rzeczy na klatę, a nie byłaś jedyna osoba, na którą "wylało się wiadro pomyj ".
    Twoje relacje z siostra to nie jest coś do opowiadania na forum ale już kiedyś Ci pisałyśmy, że dasz sobie radę bez Niej.

    Masz pretensje o bachora? A kto Nas nazwał swiniami tu na forum? No cóż każdy ponosi konsekwencje swoich czynów i słów. Niestety ale życie nie jedna z Nas nauczyło, że trzeba mieć twardą dupe

    MilusińskaMilena, MissKathy92, joana, Lajni85, Kaga lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda więcej nie wypowiem sie.
    To Ty odeszłaś mimo, że wyciągnęłyśmy rekę. To Ty jak Nada do Ciebie napisała, zebys wrocila, nazwałaś nas jak nazwalaś. Pozniej znów głupie zagrywki i wyzwiska w naszą stronę.
    Dziś znów jesteśmy świniami.
    Serio to my Cie zostawilysmy?
    Nie, to Ty pokazalas, ze dla Ciebie jestesmy tylko babami z internetu, którym nie należy sie szacunek.

    Każda z nas myślała po tym jak usunelas sie za 1 czy 2 raz, ze ochloniesz i wrocisz. Ale Ty bylas niezadowolona, bo nie bieglysmy z przeprosinami. Wiec trzeba bylo nas obrazac, zeby zwrocic uwage.
    Zamiast jak dorosła kobieta, matka! napisać, ze ochlonelas i chcesz pogadać.

    Nie lepiej było robić szopkę.

    Sorry ale po takich akcjach każdy czulby niesmak.
    I nawet teraz nie umiesz przyznac sie, ze zachowalas sie niefair w stosunku do nas.

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś dziękujemy 😘 i 3mamy mocno kciuki z Anielką za powodzenie bo tym razem musi być dobrze i tak będzie! 🤗❤️

    Joana może będzie niespodzianka 😉 wiesz jak to jest. W najmniej spodziewanym momencie 😁

    joana lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ja się zgadzam w 100% z Kasią...
    Przecież byłaś jedną z nas, nigdy byśmy Ciebie nie olały, gdybyś potrzebowała wsparcia, ale jak miałyśmy Cię wesprzeć skoro stwierdziłas, że obrabiamy Ci dupę, opuściłas grupę i poblokowalas wszystkie na FB i dodatkowo napisałaś, że Twoje problemy to nasza wina 🤷
    Przykro mi z powodu siostry, na pewno jest Ci z tym ciężko, bo to jednak rodzina, ale mam nadzieję, że sobie z tym poradzicie. Pamiętaj, że musisz być silna, bo jesteś mamą i dla Flo jesteś najważniejsza i nic tego nie zmieni...

    joana lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Kaś dziękujemy 😘 i 3mamy mocno kciuki z Anielką za powodzenie bo tym razem musi być dobrze i tak będzie! 🤗❤️

    Joana może będzie niespodzianka 😉 wiesz jak to jest. W najmniej spodziewanym momencie 😁


    Na to liczymy ☺

    Napewno nie mam zamiaru narazie marnowac czasu na bieganie po lekarzach. Co innego kiedy człowiek stara się o pierwsze dziecko..
    A teraz wole poświęcić ten czas Adasiowi ☺
    Może jeśli nic nie będzie przez rok czy dwa to pomyślimy. A teraz idziemy na żywioł 😅🤣

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy usunęłam się z konwersacji liczyłam, że chociaż któraś napisze głupie „czy wszystko w porządku” do mnie. Napisała Ania, która zawsze chce złagodzenia sytuacji, nikt inny.
    Zablokowałam wszystkich dopiero wczoraj jak zobaczyłam, że wywaliłyście mnie z grupy i pousuwałyście ze znajomych, to też miało być w porządku?
    Wiec może i zachowałam się wczoraj jak dziecko pisząc tu j blokując Was wszędzie za co jest mi teraz głupio.

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • NigdyNieMowNigdy Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo z tej strony „Why not Now”, ale podobnie jak Ruda Maruda usunęłam konto ;)

    Emdar masz ślicznego synka 🥰 cudowny blondynek. Trzymam kciuki za żłobek i Ciebie bo podejrzewam ze mamy bardziej to przezywają :)

    Iskierka niech Anielka rośnie na pociechę rodzicom ❤️🎂 czas leci zdecydowanie za szybko.

    Iskierka87, emdar lubią tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ale my nie będziemy bawić się w kotka i myszkę i pisać po tym jak usunęłaś się z grupy,dając jasno do zrozumienia , że nie chcesz kontaktu. Szczerze to, żadna z Nas nie mogła Cie znaleźć na fb , więc kto tu kogo poblokowal.
    Niestety ale pewnych rzeczy nie da się naprawić.

    Życzę Ci jak najlepiej i przede wszystkim więcej wiary w siebie i żebyś miała siłę pokazać siostrze, że nie jest Ci potrzebna

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nie bądź śmieszna i przeanalizuj fakty, skoro podchodzisz zadaniowo i pomyśl trochę zanim napiszesz kolejne kłamstwa...

    Życzę Ci powodzenia w dalszym wykonywaniu zadań!!!

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam screeny na to że 12.08. już bylysmy poblokowane ale spoko.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Miss gratulacje🤗 życzę Ci by wszelkie dolegliwości ustąpiły do dnia rozwiązania 😘

    Kaga dziękujemy 😘 Podziwiam Cię bo ja czasem nie wyrabiam z tą moją diablicą 😁 Jak tak będzie to sobie trochę poczeka na rodzeństwo 😄

    Dziękuję! Ale powiem Ci jak człowiek musi to na wszystko znajdzie siły :) też byś znalazla. Liczę że będą się że sobą bawic :D ale gdybym miała radzić to raczej radzę faktycznie większą różnice wieku.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłyście mnie znaleźć, bo usunęłam Facebooka i Instagram ot cała tajemnica.

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usunęłaś, wróciłaś ale randomowych przyjaciółek już nie będzie. Chrum chrum 🐷🐖

    joana, Lajni85 lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Nie mogłyście mnie znaleźć, bo usunęłam Facebooka i Instagram ot cała tajemnica.

    Ot cala tajemnica,.ze nawet te ktore Ci widzialy to nie miały Cie znajomych.. bo je usunelas.

    Ot tajemnica, ze np wczoraj fb i ig już działał a ja byłam usunięta ze znajomych i na ig zablokowana. Wiec to Ty to zrobilas pierwsza.

    Ty to pierwsza zrobiłaś i przestań już pisać tu bajki..

    A napewno my nigdy nie nazwalysmy Cie babami i swiniami itp. A Ty na nas tak jechalas! I nietylko tu na co mamy screeny..


    Tak chcialas z nami kontaktu, ze kiedy Nada do Ciebie napisała 5 min po tym jak sie usunelas to nas wyzywalas. I my mialysmy biec do Ciebie?

    Bo zadna z nas w żadnym momencie Cie nie wyzwala.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana dokładnie, całkiem inna sprawa gdy chodzi o pierwsze dziecko. My z mężem też mówimy że jak już zdecydujemy się na drugie dziecko to na luzie a jeśli nawet i się nie uda to trudno mamy Anielkę i jesteśmy rodziną czego od zawsze pragnęłam więc czuje się spełniona 🙂

    Why 🤗 Dziękuję co u Ciebie słychać? 🙂


    joana, NigdyNieMowNigdy, zOsIa88, emdar, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Joana dokładnie, całkiem inna sprawa gdy chodzi o pierwsze dziecko. My z mężem też mówimy że jak już zdecydujemy się na drugie dziecko to na luzie a jeśli nawet i się nie uda to trudno mamy Anielkę i jesteśmy rodziną czego od zawsze pragnęłam więc czuje się spełniona 🙂

    Why 🤗 Dziękuję co u Ciebie słychać? 🙂


    Tak, niestety starania, tym bardziej długie to ciężka sprawa i pod wzg psychicznym ale i dla zwiazku.
    A jeszcze jak ma sie juz 1 dziecko, to nie wiem jak to łączyć organizacyjnie.
    Ja na wizyte popologowa dojechalam po 6 miesiacach. Tak Adas dawal w kosc.. a gdzie tu jeszcze pilnowac wizyt, lekow itp..
    O samych staraniach z mezem nie wspomne 🤣

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaz mi, w którym miejscu Was do Ani wyzwalam? Ciekawe, bo ja tam żadnych wyzwisk nie widzę.

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • NigdyNieMowNigdy Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko czas leci jak szalony.
    Maks rośnie zdecydowanie za szybko. Teraz walczymy z przeziębieniem, On ma katar a my z mężem ból gardła w dodatku..
    a tak to praca, Maks zostaje z dziadkami lub mężem. Póki co żłobek zbędny. 😊
    Tydzień temu skończyliśmy urlop i trzeba się powoli szykować na jesien 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why to zdrówka dla Was wszystkich oby jak najszybciej minęły dolegliwości. Fajnie że masz opiekę dla synka 🙂 Ja zastanawiałam się nad żłobkiem ale w ostateczności zdecydowałam się zostać jeszcze przynajmniej rok z Anielką w domu i wziąć pod opiekę dodatkowo drugie dziecko (moja dawna szefowa ma 7 miesięcznego synka) mają zamieszkać w okolicy więc byłoby mi łatwiej i co najważniejsze byłabym z córką 🙂

    Tak jesień i przygotowania. Ech... najbardziej nie lubię tych strasznie krótkich i ciemnych dni 😒

‹‹ 1059 1060 1061 1062 1063 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ